Kateřina Mentlíková

Kateřina Mentlíková (26 let)

ID: 31372

Praha

  • 26 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • 13 /71
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 26
    Zápasů v lize ( 15 / 11 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň B

83 bodů
24. místo (13. místo v mužích)
K&T NoM… Žgv… Cub… Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
2:3
3:1 2:3 3:1 16 14 90
2 .
3:2
3:0 12 11 83
3 .
Žgvor & Starouš (D. Ďurišová + M. Provazník)
1:3 0:3 3:0 8 0 68
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:2 0:3 5 -3 62
5 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3 1 -14 47

5 . Úroveň A

74 bodů
30. místo (17. místo v mužích)
Div… To… NoM… Pik… Dre… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:2 3:0 3:0
3:0
26 14 100
2 .
To doběhneš (k. šenkýřová + L. Hais)
2:3 3:0 3:2
3:S
20 11 91
3 . 0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 74
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
0:3 2:3 0:3 S:S 0 -11 49
5 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
0:3
S:3
0:3 S:S -2 -14 44

4 . Úroveň B

103 bodů
27. místo (17. místo v mužích)
Pat… Kla… Při… NoM… Prs… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
1:3 3:2
3:S
19 14 133
2 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
0:3
3:2 3:0
3:S
18 11 129
3 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
3:1 2:3 1:3
3:S
15 0 115
4 . 2:3 0:3 3:1
3:S
14 -11 103
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

133 bodů
25. místo (14. místo v mužích)
FiT… Met… Lyž… NoM… Jak… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
3:1 3:2 3:1 3:1 19 0 49
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3 3:0 3:0 3:2 17 0 47
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
2:3 0:3 3:1 2:3 9 0 39
4 . 1:3 0:3 1:3 3:0 8 0 38
5 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
1:3 2:3 3:2 0:3 7 0 37

3 . Úroveň A

140 bodů
15. místo (9. místo v mužích)
Šáb… Bor… NoM… Šaš… To… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:1 3:0 22 0 52
2 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
0:3 3:2
3:S
3:2 13 0 43
3 . 1:3 2:3 3:1 2:3 10 0 40
4 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
1:3
S:3
1:3 3:1 7 0 37
5 .
To doběhneš (k. šenkýřová + L. Hais)
0:3 2:3 3:2 1:3 7 0 37

4 . Úroveň A

168 bodů
13. místo (8. místo v mužích)
pho… NoM… Lyž… Kok… Jar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
phoebe a phoebo (I. Přívratská + R. Zubatý)
3:1 3:2
3:0
3:1 20 0 50
2 . 1:3 3:0 3:1 3:0 18 0 48
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
2:3 0:3 3:1 2:3 9 0 39
4 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3
1:3 1:3
3:1
7 0 37
5 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
1:3 0:3 3:2
1:3
6 0 36

5 . Úroveň B

165 bodů
18. místo (11. místo v mužích)
NoM… Spí… Puč… Opi… Pár… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:0 3:0 23 0 47
2 .
Spím, když lítám (M. Hiřman + K. Vobořilová)
0:3 3:0
3:2
3:0 16 0 40
3 .
Pučouni (J. Vlach + L. Peterová)
1:3 0:3
3:0
3:1 12 0 36
4 . 0:3
2:3
0:3
3:0
8 0 32
5 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 0:3 1:3
0:3
1 0 25

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.04.2019 17:00 5. Žgvor & Starouš (D. Ďurišová, M. Provazník) Hamr Záběhlice 3:0
17.04.2019 21:00 5. K&T (T. Petříková, K. Čiháková) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
28.03.2019 21:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) Hamr Záběhlice 3:0
18.03.2019 20:30 5. Dream team (I. Mejdrová, J. Vyšinková) Areál volného času Gutova 3:0
17.03.2019 18:00 5. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) DOMYNO 0:3
07.03.2019 21:00 5. To doběhneš (k. šenkýřová, L. Hais) Hamr Záběhlice 0:3
02.03.2019 10:00 4. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) Areál volného času Gutova 0:3
28.02.2019 20:30 4. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Areál volného času Gutova 2:3
28.02.2019 00:39 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S Komentáře
11.02.2019 21:00 4. Přistěhovalci (T. Čermák, K. Melová) Areál volného času Gutova 3:1
02.02.2019 20:00 4. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Hamr Záběhlice 3:0
18.01.2019 17:00 4. FiTeČek (F. Maček, T. Kořánová) Hamr Záběhlice 1:3
16.01.2019 21:00 4. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 1:3
07.01.2019 21:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Areál volného času Gutova 0:3
16.12.2018 19:00 3. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beachklub Ládví 1:3
16.12.2018 18:00 3. To doběhneš (k. šenkýřová, L. Hais) Beachklub Ládví 2:3
12.12.2018 21:00 3. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Hamr Záběhlice 3:1
05.12.2018 20:00 3. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) DOMYNO 2:3
24.11.2018 11:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 3:0
21.11.2018 21:00 4. phoebe a phoebo (I. Přívratská, R. Zubatý) Hamr Záběhlice 1:3
14.11.2018 21:00 4. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 3:0
07.11.2018 21:00 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Areál volného času Gutova 3:1
23.10.2018 20:00 5. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 3:0
17.10.2018 21:00 5. Spím, když lítám (M. Hiřman, K. Vobořilová) Beachklub Ládví 3:0
10.10.2018 20:00 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 3:0
09.10.2018 20:30 5. Pučouni (J. Vlach, L. Peterová) Areál volného času Gutova 3:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím