Kryštof Jireš

Kryštof Jireš (21 let)

ID: 29883

Praha

  • 55 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Beachklub Ládví
  • 7 /58
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 55
    Zápasů v lize ( 35 / 20 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

1 . Úroveň A

150 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Srp… Chr… Bob… Pat… Ita… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
3:2 1:3 3:1 12 14 186
2 . 2:3 3:0 9 11 180
3 . 3:1 6 0 166
4 . 1:3 1 -11 150
5 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
0:3 0 -14 146

2 . Úroveň A

170 bodů
5. místo (3. místo v mužích)
Chr… Pat… Str… NoM… Lyž… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
2:3
3:0 3:0 23 14 177
2 . 0:3
3:2
3:0
3:0 19 11 170
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:2
2:3
1:3
3:1 14 0 154
4 . 0:3
0:3
3:1
2:3 8 -11 137
5 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -14 132

1 . Úroveň A

149 bodů
9. místo (6. místo v mužích)
Šáb… Srp… Ita… Chr… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:2 3:1 22 14 196
2 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
2:3 3:2 3:2 3:0 19 11 190
3 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
1:3 2:3 3:2 3:0 15 0 175
4 . 2:3 2:3 2:3 3:2 11 -11 160
5 . 1:3 0:3 0:3 2:3 3 -14 149

Letní sezóna 2019

1 . Úroveň A

166 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
Ita… Pat… Srp… Chr… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
3:2
3:2 3:2 3:0 22 14 176
2 .
2:3
3:S
3:0
0:3 15 11 166
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
2:3
S:3
3:2 3:1 13 0 153
4 . 2:3
0:3
2:3 3:0 11 -11 140
5 . 0:3 3:0 1:3 0:3 8 -14 134

1 . Úroveň A

148 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Ita… Srp… Pat… Dra… Šáb… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 182
2 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
0:3 3:0 3:0 3:1 20 11 171
3 . 0:3 0:3 3:1 2:3 8 0 148
4 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 136
5 . 0:3 1:3 3:2 1:3 7 -14 133

2 . Úroveň A

153 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Pat… Šáb… Bob… NoM… Str… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 1:3 3:2 3:1 3:0 19 14 153
2 . 3:1 0:3 3:2 3:1 17 11 148
3 . 2:3 3:0 0:3 3:1 15 0 135
4 . 1:3 2:3 3:0 1:3 11 -11 120
5 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 1:3 1:3 3:1 8 -14 114

2 . Úroveň A

133 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
Srp… Chr… Pat… Kam… Lyž… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 160
2 . 1:3 3:0 3:1 3:0 21 11 152
3 . 0:3 0:3 3:0
3:1
13 0 133
4 . 1:3 1:3 0:3 3:0 9 -11 118
5 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
0:3 0:3
1:3
0:3 1 -14 107

Jarní sezóna 2019

3 . Úroveň A

134 bodů
9. místo (5. místo v mužích)
Pat… Lyž… pho… Jak… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 2:3
3:S
20 14 134
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
1:3 3:1
3:1
3:S
19 11 130
3 .
phoebe a phoebo (I. Přívratská + R. Zubatý)
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 114
4 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:2
1:3
1:3
3:S
13 -11 102
5 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

2 . Úroveň A

121 bodů
11. místo (7. místo v mužích)
Ita… Šáb… Fri… Pat… Gos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
1:3 3:0 3:0 3:1 21 14 155
2 . 3:1 3:2
0:3
3:2 16 11 147
3 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 2:3
3:0
3:0 16 0 136
4 . 0:3
3:0
0:3
3:2
12 -11 121
5 .
Gosling's Black Seal (M. Dolanský + K. Kabelíková)
1:3 2:3 0:3
2:3
5 -14 111

3 . Úroveň A

137 bodů
8. místo (4. místo v mužích)
Pat… Gos… Atm… Do… pho… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:1
3:S
3:S
23 14 137
2 .
Gosling's Black Seal (M. Dolanský + K. Kabelíková)
2:3
3:0 3:2
3:S
20 11 131
3 .
Atmosférická depozice (M. Hiřman + M. Lebedová)
1:3
0:3 3:0
3:S
14 0 114
4 .
Do Háje... (L. Koďousek + A. Raiskupová)
S:3
2:3 0:3 3:2 7 -11 96
5 .
phoebe a phoebo (I. Přívratská + R. Zubatý)
S:3
S:3
S:3
2:3 2 -14 88

4 . Úroveň B

133 bodů
14. místo (9. místo v mužích)
Pat… Kla… Při… NoM… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
1:3 3:2
3:S
19 14 133
2 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
0:3
3:2 3:0
3:S
18 11 129
3 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
3:1 2:3 1:3
3:S
15 0 115
4 . 2:3 0:3 3:1
3:S
14 -11 103
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň A

91 bodů
13. místo (9. místo v mužích)
miš… Lyž… Pat… Kra… Met… Hmmm Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
3:1 3:1 3:1 3:1 3:1 45 0 105
2 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3
3:1
2:3 3:0
3:0
34 0 94
3 . 1:3
1:3
3:1
3:1
3:1
31 0 91
4 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 3:2 1:3 2:3 3:1 23 0 83
5 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3 0:3
1:3
3:2 S:S 7 0 67
6 . 1:3
0:3
1:3
1:3 S:S 2 0 62

4 . Úroveň A

90 bodů
14. místo (9. místo v mužích)
Pat… Žve… MED… Bob… Lin… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:S
3:0
3:S 45 0 90
2 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
1:3
3:0
3:1
3:2
3:S 36 0 81
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3
0:3 3:S 3:0 3:1 27 0 72
4 .
Bob & bobek (T. Hasil + Š. Zaderlíková)
S:3
1:3
S:3
3:2
3:S 17 0 62
5 .
0:3
2:3
0:3
2:3
3:S 14 0 59
6 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
S:3 S:3 1:3 S:3 S:3 2 0 47

5 . Úroveň B

82 bodů
16. místo (10. místo v mužích)
Pat… Hmmm Pap… Opi… Ňou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 82
2 .
0:3
3:0
3:0 3:0 39 0 69
3 .
Papíroví tygři (D. Premus + B. Tesařová)
0:3
0:3
3:1
3:0
24 0 54
4 .
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 45
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.12.2019 19:30 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
29.11.2019 18:00 2. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) 3:0
24.11.2019 18:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 0:3
21.11.2019 18:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
19.11.2019 21:00 2. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
25.10.2019 18:00 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) 1:3
24.10.2019 20:30 1. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Beachklub Ládví 0:3
22.10.2019 21:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 2:3
18.10.2019 18:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) 0:3
30.09.2019 21:00 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Beachklub Ládví 0:3
26.09.2019 10:24 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) 3:S Komentáře
19.09.2019 19:30 1. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Beachklub Ládví 2:3 Komentáře
19.09.2019 18:30 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
01.09.2019 21:00 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) 3:1
01.09.2019 20:00 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) 2:3
19.08.2019 21:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) 0:3
04.08.2019 15:00 1. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Beachklub Ládví 0:3
28.07.2019 20:30 2. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) 3:2
11.07.2019 18:00 2. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beachklub Ládví 1:3
08.07.2019 20:00 2. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Areál volného času Gutova 3:1
02.07.2019 17:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 3:0
25.06.2019 20:00 2. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Beachklub Ládví 3:1 Komentáře
23.06.2019 19:00 2. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Areál volného času Gutova 0:3
18.06.2019 21:00 2. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Areál volného času Gutova 3:0
16.06.2019 20:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 0:3
28.05.2019 21:00 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Beachklub Ládví 2:3
25.05.2019 22:03 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) 3:S Komentáře
16.05.2019 20:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 3:1
15.05.2019 20:00 3. phoebe a phoebo (I. Přívratská, R. Zubatý) Beachklub Ládví 3:1
25.04.2019 20:00 2. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Beachklub Ládví 0:3
14.04.2019 12:45 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
14.04.2019 12:00 2. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
04.04.2019 20:30 2. Gosling's Black Seal (M. Dolanský, K. Kabelíková) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
26.03.2019 12:21 3. phoebe a phoebo (I. Přívratská, R. Zubatý) 3:S Komentáře
26.03.2019 11:27 3. Do Háje... (L. Koďousek, A. Raiskupová) 3:S Komentáře
10.03.2019 18:00 3. Gosling's Black Seal (M. Dolanský, K. Kabelíková) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
10.03.2019 17:30 3. Atmosférická depozice (M. Hiřman, M. Lebedová) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
03.03.2019 18:00 4. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
28.02.2019 20:30 4. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Areál volného času Gutova 3:2
28.02.2019 00:39 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S Komentáře
14.02.2019 11:00 4. Přistěhovalci (T. Čermák, K. Melová) 1:3
01.06.2018 17:00 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Areál volného času Gutova 1:3
23.05.2018 18:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 3:1
17.05.2018 20:00 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachklub Ládví 3:1 Komentáře
16.05.2018 21:00 3. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
06.05.2018 18:00 3. Hmmm (Z. Hlinkova, P. Bartošek) Beachklub Ládví 3:1 Komentáře
22.04.2018 20:30 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
22.04.2018 19:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
08.04.2018 14:00 4. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
27.03.2018 20:30 5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
21.03.2018 20:30 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
18.03.2018 11:00 5. Hmmm (Z. Hlinkova, P. Bartošek) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
18.03.2018 10:00 5. Papíroví tygři (D. Premus, B. Tesařová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
4. Bob & bobek (T. Hasil, Š. Zaderlíková) 3:S Komentáře
4. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím