Načítám…
Dominik Kotalík

Dominik Kotalík (3 let)

ID: 31292

Praha

  • 144 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 5 /67
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 36
    Zápasů v lize ( 20 / 16 / 0) 0 turnajů
  • 56%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

1 . Úroveň A

170 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
NEŘ… Pan… Chr… Od… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík + D. Balcárková)
3:1 3:2 0:3 3:2 16 14 170
2 .
Panda a hruška (J. Hruška + ?. Podroužková)
1:3 3:2 3:2 3:2 16 11 167
3 . 2:3 2:3 3:1 3:1 16 0 156
4 . 3:0 2:3 1:3 3:2 15 -11 144
5 . 2:3 2:3 1:3 2:3 7 -14 133

1 . Úroveň A

154 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Pan… Bob… NEŘ… Kob… Lyž… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Panda a hruška (J. Hruška + ?. Podroužková)
3:2 3:0 3:1 3:0 25 14 179
2 . 2:3 3:2 3:0 3:0 21 11 172
3 .
NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík + D. Balcárková)
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 154
4 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
1:3 0:3 2:3 3:1 9 -11 138
5 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 127

2 . Úroveň A

135 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
NEŘ… Lyž… Od… Str… Kam… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík + D. Balcárková)
3:2 2:3 3:0 3:0 21 14 135
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
2:3 3:2 3:0 3:0 21 11 132
3 . 3:2 2:3 3:0 3:0 21 0 121
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 96
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 86

1 . Úroveň A

121 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Pan… Kob… Bob… NEŘ… Ply… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Panda a hruška (J. Hruška + ?. Podroužková)
3:0 3:0 2:3 3:0 23 14 157
2 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
0:3 3:1 3:0 3:0 20 11 151
3 . 0:3 1:3 3:1 3:1 13 0 133
4 .
NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík + D. Balcárková)
3:2 0:3 1:3 3:1 12 -11 121
5 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
0:3 0:3 1:3 1:3 2 -14 108

Podzimní sezóna 2021

1 . Úroveň A

156 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Kob… Bob… NEŘ… Chr… 2Be… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
3:1 1:3 3:0 3:0 21 14 175
2 . 1:3 3:2 3:0 3:0 20 11 171
3 .
NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík + D. Balcárková)
3:1 2:3 2:3 3:1 16 0 156
4 . 0:3 0:3 3:2 3:2 10 -11 139
5 .
2BeersB4match (?. Hadrbolcová + D. Siuda)
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 129

2 . Úroveň A

134 bodů
7. místo (4. místo v mužích)
2Be… Pat… NEŘ… Ply… Doč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2BeersB4match (?. Hadrbolcová + D. Siuda)
S:S
3:0 3:1 3:S 17 14 151
2 .
S:S
3:2 3:1 3:S 15 11 146
3 .
NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík + D. Balcárková)
0:3 2:3 3:1 3:S 14 0 134
4 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
1:3 1:3 1:3
3:2
8 -11 117
5 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
S:3 S:3 S:3
2:3
2 -14 108

1 . Úroveň A

130 bodů
10. místo (6. místo v mužích)
Chr… Kob… Pro… Pat… NEŘ… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0 3:1 25 14 179
2 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
2:3 3:0 3:2 3:0 21 11 172
3 .
Prosekáři (L. Šabatková + P. Polášek)
0:3 0:3 3:1 3:2 11 0 151
4 . 0:3 2:3 1:3 3:1 9 -11 138
5 .
NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík + D. Balcárková)
1:3 0:3 2:3 1:3 4 -14 130

1 . Úroveň A

166 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Chr… NEŘ… Pat… Pan… Doč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:2 3:2 3:2 21 14 175
2 .
NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík + D. Balcárková)
1:3 3:1 2:3 3:1 15 11 166
3 . 2:3 1:3 3:1 3:1 15 0 155
4 .
Panda a hruška (J. Hruška + ?. Podroužková)
2:3 3:2 1:3
3:S
14 -11 143
5 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
2:3 1:3 1:3
S:3
4 -14 130

Letní sezóna 2021

3 . Úroveň A

142 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
NEŘ… Los… Lyž… M&M Gan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík + D. Balcárková)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 142
2 .
Los Afortunados (B. Frantová + J. Havlicek)
0:3 3:2 2:3 3:2 12 11 123
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
0:3 2:3 3:2 3:2 12 0 112
4 . 0:3 3:2 2:3
S:S
5 -11 94
5 .
Gangster squad (B. Baubínová + P. Jelínek)
0:3 2:3 2:3
S:S
2 -14 88

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.05.2022 19:00 1. Panda a hruška (J. Hruška, ?. Podroužková) Sportcentrum Koráb 3:1
16.05.2022 19:00 1. Od A do Z (Z. Helvich, A. Kolesnáčová) Beachklub Ládví 0:3
15.05.2022 20:00 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Beachklub Ládví 3:2
10.05.2022 20:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 3:2
19.04.2022 18:00 1. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) 3:2
13.04.2022 21:00 1. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 3:0
11.04.2022 21:00 1. Panda a hruška (J. Hruška, ?. Podroužková) Beachklub Ládví 0:3
04.04.2022 20:00 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Prague Beach Team 2:3
22.03.2022 17:00 2. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Areál volného času Gutova 3:0
21.03.2022 20:00 2. Od A do Z (Z. Helvich, A. Kolesnáčová) Hamr Záběhlice 2:3
16.03.2022 21:00 2. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 3:2
15.03.2022 21:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 3:0
28.02.2022 21:00 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Beachklub Ládví 1:3
27.02.2022 17:00 1. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) Sportovní areál Mikulovka 3:1
16.02.2022 20:00 1. Panda a hruška (J. Hruška, ?. Podroužková) Hamr Záběhlice 3:2
08.02.2022 20:00 1. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) 0:3
31.01.2022 20:00 1. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) DOMYNO 3:1
27.01.2022 20:00 1. 2BeersB4match (?. Hadrbolcová, D. Siuda) Beach Tenis Kapitol 3:1
11.01.2022 18:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Hamr Záběhlice 2:3
10.01.2022 21:00 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Beachklub Ládví 2:3
03.01.2022 00:10 2. Dočasná péče (J. Blažek, K. Vaňková) 3:S
27.12.2021 19:00 2. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) Hamr Záběhlice 3:1
15.12.2021 21:00 2. 2BeersB4match (?. Hadrbolcová, D. Siuda) Beachklub Ládví 0:3
14.12.2021 20:00 2. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Hamr Záběhlice 2:3
30.11.2021 20:00 1. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) 0:3
23.11.2021 21:00 1. Prosekáři (L. Šabatková, P. Polášek) Sport Vítkov 2:3
12.11.2021 08:00 1. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Hamr Záběhlice 1:3
08.11.2021 20:30 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) 1:3
27.10.2021 20:00 1. Panda a hruška (J. Hruška, ?. Podroužková) 2:3
26.10.2021 20:00 1. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) 3:1
20.10.2021 21:00 1. Dočasná péče (J. Blažek, K. Vaňková) Areál volného času Gutova 3:1
19.10.2021 21:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 1:3
29.09.2021 19:30 3. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) 3:0
28.09.2021 19:00 3. Gangster squad (B. Baubínová, P. Jelínek) 3:0
15.09.2021 20:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Braník 3:0
13.09.2021 19:00 3. Los Afortunados (B. Frantová, J. Havlicek) Areál volného času Gutova 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím