Načítám…
Image 1

Viktorie Havlová (27 let)

ID: 44775

Praha

  • 36 zápasů

    od roku 2021
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
    • Prohra
  • 14 /75
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 36
    Zápasů v lize ( 20 / 14 / 2) 0 turnajů
  • 59%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

4 . Úroveň B

88 bodů
22. místo (16. místo v mužích)
Vop… Bac… Mar… Gre… EOVA Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vopičáci (L. Novosadová + O. Tichý)
3:S
3:0 3:0 20 14 114
2 .
S:3
3:1 3:1 12 3 95
3 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
0:3 1:3 3:0 8 0 88
4 . 0:3 0:3
3:1
6 -11 75
5 . 1:3
1:3
2 -14 68

Jarní sezóna 2022

3 . Úroveň A

95 bodů
19. místo (14. místo v mužích)
Kam… Jak… Div… Mar… M&M Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 1:3 3:0 3:S 19 14 133
2 .
Jakočky 2.0 (K. Malý + M. Malá)
2:3 1:3 3:2 3:S 14 11 125
3 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:1
S:3
S:3
12 0 112
4 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
0:3 2:3
3:S
S:S 6 -11 95
5 . S:3 S:3
3:S
S:S 4 -14 90

3 . Úroveň A

112 bodů
14. místo (11. místo v mužích)
Str… Lin… Mar… Rys… Cze… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 140
2 . 1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 132
3 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
0:3 0:3 3:1
3:S
12 0 112
4 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 96
5 .
Czecolombia (A. Kopecký + U. 46329)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

4 . Úroveň A

99 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Mar… Mal… Kin… Prs… Pee… Kar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
3:2
3:0
3:1
3:0
3:S
25 14 99
2 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
2:3
3:0
3:0
3:0
3:2
22 11 93
3 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3
0:3
3:1
3:0
2:3
12 0 72
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3
0:3
1:3
3:S
3:S
11 0 71
5 . 0:3
0:3
0:3
S:3
3:0 6 -11 55
6 .
S:3
2:3
3:2
S:3
0:3 6 -14 52

Podzimní sezóna 2021

5 . Úroveň A

88 bodů
19. místo (13. místo v mužích)
Kam… Mar… Soc… Bra… Kob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:S 3:S 26 14 100
2 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
0:3 3:2 3:S 3:S 17 11 88
3 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
0:3 2:3 3:S 3:S 14 0 74
4 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 47
5 . S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 44

6 . Úroveň A

80 bodů
26. místo (18. místo v mužích)
Mar… Umy #be… Hub… Pře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
3:0 3:0
3:S
3:S
26 14 80
2 . 0:3 3:0 S:S
3:S
11 11 62
3 .
#beach4fun (M. Draisaitl + A. Drienkova)
0:3 0:3 S:S
3:S
4 0 44
4 .
Hubený Králík (M. Hubená + F. Králík)
S:3
S:S S:S
3:S
2 -11 31
5 .
Přemek a Vendy (P. Danda + V. Szlauerová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

5 . Úroveň B

67 bodů
32. místo (22. místo v mužích)
Rys… Pee… Mar… #be… Kal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
S:3
3:2 3:0 3:0 19 14 93
2 .
3:S
3:2
3:1
S:S
15 11 86
3 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
2:3
2:3
3:2
S:S
7 0 67
4 .
#beach4fun (M. Draisaitl + A. Drienkova)
0:3
1:3
2:3
S:S
1 -3 58
5 .
Kalhotky nee (V. Matonohova + T. Zemková)
0:3
S:S
S:S
S:S
-6 -14 40

5 . Úroveň B

76 bodů
29. místo (19. místo v mužích)
Hak… Hub… Mar… Kop… Gre… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:1
3:2
3:0 3:1 24 14 98
2 .
Hubený Králík (M. Hubená + F. Králík)
1:3
3:2 3:1 3:0 19 11 90
3 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
2:3
2:3 3:0 3:2 16 0 76
4 .
Kopretinky (M. Soták + E. Palátová)
0:3 1:3 0:3 3:1 7 -3 64
5 . 1:3 0:3 2:3 1:3 4 -14 50

Letní sezóna 2021

4 . Úroveň A

79 bodů
27. místo (16. místo v mužích)
Ply… Lin… Vos… Mar… Soc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 121
2 . 0:3 3:2 3:1 3:2 16 3 99
3 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
1:3 2:3 3:2 3:0 15 0 95
4 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
0:3 1:3 2:3 3:0 10 -11 79
5 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
0:3 2:3 0:3 0:3 2 -14 68

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.06.2022 21:00 4. Gregoss (K. Hossainová, T. Gregora) Hamr Záběhlice 3:0
19.06.2022 17:00 4. Vopičáci (L. Novosadová, O. Tichý) Hamr Záběhlice 0:3
13.06.2022 18:00 4. Bacáni (E. Dvorská, P. Bidelnica) Beachclub Strahov 1:3
01.06.2022 00:10 3. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) S:S
31.05.2022 19:30 3. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Sportcentrum Koráb 0:3
30.05.2022 16:10 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) 3:S Komentáře
16.05.2022 20:00 3. Jakočky 2.0 (K. Malý, M. Malá) Hamr Záběhlice 2:3
01.05.2022 11:00 3. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Hamr Braník 3:1
27.04.2022 21:00 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Areál volného času Gutova 0:3
15.04.2022 09:12 3. Czecolombia (A. Kopecký, U. 46329) 3:S Komentáře
10.04.2022 18:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) DOMYNO 0:3
23.02.2022 09:32 4. Karlíci (J. Kropáček, K. Horáková) 3:S Komentáře
22.02.2022 18:00 4. Peeva (E. Kordíková, P. Kordík) Sportcentrum Koráb 3:0
15.02.2022 20:00 4. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) Sport Vítkov 3:0 Komentáře
14.02.2022 20:00 4. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) Hamr Záběhlice 3:2 Komentáře
07.02.2022 19:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachclub Strahov 3:1 Komentáře
01.02.2022 00:10 5. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) 3:S
01.02.2022 00:10 5. Kobry (T. Dršatová, A. Bušková) 3:S
25.01.2022 16:00 5. Sochoříci (D. Sochor, N. Sochorová) Areál volného času Gutova 3:2
10.01.2022 21:00 5. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Areál volného času Gutova 0:3
02.01.2022 21:37 6. Hubený Králík (M. Hubená, F. Králík) 3:S Komentáře
02.01.2022 11:35 6. Přemek a Vendy (P. Danda, V. Szlauerová) 3:S Komentáře
19.12.2021 10:00 6. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) Areál volného času Gutova 3:0
12.12.2021 10:00 6. #beach4fun (M. Draisaitl, A. Drienkova) Hamr Záběhlice 3:0
30.11.2021 22:52 5. Kalhotky nee (V. Matonohova, T. Zemková) S:S Komentáře
30.11.2021 21:00 5. #beach4fun (M. Draisaitl, A. Drienkova) Hamr Záběhlice 3:2
12.11.2021 20:00 5. Peeva (E. Kordíková, P. Kordík) Beachklub Ládví 2:3 Komentáře
07.11.2021 10:00 5. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Hamr Záběhlice 2:3
31.10.2021 19:00 5. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) 2:3 Komentáře
26.10.2021 18:00 5. Hubený Králík (M. Hubená, F. Králík) 2:3
22.10.2021 19:00 5. Kopretinky (M. Soták, E. Palátová) Hamr Braník 3:0
22.10.2021 19:00 5. Gregoss (K. Hossainová, T. Gregora) Areál volného času Gutova 3:2
30.09.2021 21:00 4. Sochoříci (D. Sochor, N. Sochorová) Areál volného času Gutova 3:0
29.09.2021 21:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Sport Vítkov 1:3
25.09.2021 10:00 4. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) Beachklub Ládví 0:3
21.09.2021 20:00 4. Vostrí mazlíci (J. Pařízek, L. Ledvinová) Areál volného času Gutova 2:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím