Ondřej Šebestík

Ondřej Šebestík (29 let)

ID: 19805

Praha

  • 181 zápasů

    od roku 2014
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Areál volného času Gutova
  • 22 /50
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 103
    Zápasů v lize ( 51 / 39 / 13) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň A

23 bodů
27. místo (15. místo v mužích)
Lin… Káv… Prs… #an… Puč… B. zápasy Celkem
1 .
3:S
5 23
2 .
Káva s pískem (J. Bezouška + J. Kořízková)
0 18
3 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0 18
4 .
#aniNAHODOU! (M. Horváth + T. Medunová)
S:3
0 18
5 .
Pučouni (J. Vlach + L. Peterová)
0 18

5 . Úroveň B

33 bodů
32. místo (19. místo v mužích)
To… #an… Lin… Prs… Káv… B. zápasy Celkem
1 .
To doběhneš (k. šenkýřová + L. Hais)
3:0
3:S
3:0 3:0 23 47
2 .
#aniNAHODOU! (M. Horváth + T. Medunová)
0:3
3:S
1:3 3:2 10 34
3 .
S:3
S:3
3:1 3:2 9 33
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0:3 3:1 1:3 2:3 8 32
5 .
Káva s pískem (J. Bezouška + J. Kořízková)
0:3 2:3 2:3 3:2 8 32

4 . Úroveň B

38 bodů
26. místo (18. místo v mužích)
Mil… Met… Kok… Lin… Kan… B. zápasy Celkem
1 .
Miloušové (R. Čada + P. Zdrahalova)
3:1
3:0
3:1
3:1
21 51
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3
3:1 3:1
3:1
16 46
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3
1:3
3:S
3:0 12 42
4 .
1:3
1:3
S:3
3:0 8 38
5 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
1:3
1:3
0:3 0:3 2 32

Letní sezóna 2018

6 . Úroveň A

39 bodů
24. místo (14. místo v mužích)
Lin… Pár… Lab… Voz… B. zápasy Celkem
1 . 3:1
3:S
3:S
21 39
2 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
1:3
3:S
3:S
15 33
3 .
Labužníci (M. Bartoň + Z. Fedorova)
S:3
S:3
3:S
7 25
4 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
S:3
S:3
S:3
0 18

5 . Úroveň B

22 bodů
39. místo (24. místo v mužích)
Pís… Sob… Kan… Lin… Lab… B. zápasy Celkem
1 .
3:2
3:2
3:S
3:S
18 42
2 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
2:3
3:1
3:S 3:S 17 41
3 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
2:3
1:3
3:S
3:S
13 37
4 .
S:3
S:3 S:3 S:S -2 22
5 .
Labužníci (M. Bartoň + Z. Fedorova)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 22

3 . Úroveň A

41 bodů
32. místo (20. místo v mužích)
Dra… Bor… OF… Cib… Lin… Mul… B. zápasy Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:0 3:0 3:1 3:0
3:S
47 92
2 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
0:3 2:3 3:0 3:0 3:S 31 76
3 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
0:3 3:2 2:3 3:0 3:S 28 73
4 .
Cibuľové krúžky (D. Hrianka + Ľ. Sadovenková)
1:3 0:3 3:2 3:S 3:S 25 70
5 . 0:3 0:3 0:3 S:3 S:S -4 41
6 .
Mulťáci (M. Hanusová + T. Smrcka)
S:3
S:3 S:3 S:3 S:S -4 41

4 . Úroveň A

66 bodů
16. místo (12. místo v mužích)
Lin… Pís… Kla… Cub… Sob… B. zápasy Celkem
1 .
3:1
3:S
3:0 1:3 36 66
2 .
1:3
1:3
3:2
3:2
22 52
3 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
S:3
3:1
3:0
S:S
19 49
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
2:3
0:3
3:1
15 45
5 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
3:1
2:3
S:S
1:3
12 42

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň B

71 bodů
22. místo (14. místo v mužích)
Lin… Pik… Prs… Opi… Ňou… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:1 3:2 3:S 41 71
2 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
1:3 3:2
3:2
3:S 30 60
3 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3 2:3
3:2
3:S 25 55
4 . 2:3
2:3
2:3
3:S 22 52
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 30

4 . Úroveň A

59 bodů
36. místo (24. místo v mužích)
Pat… Žve… MED… Bob… Lin… Pat… B. zápasy Celkem
1 .
3:1
3:0
3:S
3:0
3:S 45 90
2 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
1:3
3:0
3:1
3:2
3:S 36 81
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3
0:3 3:S 3:0 3:1 27 72
4 .
Bob & bobek (T. Hasil + Š. Zaderlíková)
S:3
1:3
S:3
3:2
3:S 17 62
5 .
0:3
2:3
0:3
2:3
3:S 14 59
6 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
S:3 S:3 1:3 S:3 S:3 2 47

3 . Úroveň A

72 bodů
23. místo (16. místo v mužích)
Fri… Lyž… Alb… ZVo… Lin… Šta… B. zápasy Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
3:1 3:1
3:0
3:0 3:S 46 106
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3 3:0 3:S 3:1 3:S 37 97
3 . 1:3 0:3 3:0 3:1 3:0 31 91
4 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
0:3
S:3 0:3 3:S 3:S 16 76
5 . 0:3 1:3 1:3 S:3 3:S 12 72
6 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
S:3 S:3 0:3 S:3 S:3 0 60

4 . Úroveň B

76 bodů
21. místo (14. místo v mužích)
Met… Lin… D@P Pla… Hmmm B. zápasy Celkem
1 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
3:1 3:1
0:3
3:S 32 77
2 . 1:3 3:2
3:S
3:S 31 76
3 . 1:3 2:3
3:1
3:2 26 71
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
3:0
S:3
1:3
2:3 19 64
5 . S:3 S:3 2:3 3:2 13 58

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň A

64 bodů
29. místo (19. místo v mužích)
Žve… Lin… Tak… TBC Duo… B. zápasy Celkem
1 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
3:1
3:S
3:0
S:3 34 64
2 .
1:3
3:0 3:2 3:S 34 64
3 .
Takže dobrý večer.. (L. Nemcova + R. Sumka)
S:3
0:3
3:0
3:0
26 56
4 .
0:3
2:3
0:3
3:0 17 47
5 .
Duo Šunka (M. Haustein + A. Matoušková)
3:S S:3
0:3
0:3 10 40

4 . Úroveň B

42 bodů
37. místo (23. místo v mužích)
Bob… ZVo… Šta… MED… Lin… B. zápasy Celkem
1 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:2 3:0 3:0 S:S 30 75
2 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
2:3 2:3 3:2 3:0 30 75
3 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
0:3 3:2 S:S 3:1 15 60
4 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3 2:3 S:S 3:S 9 54
5 . S:S 0:3 1:3 S:3 -3 42

3 . Úroveň B

71 bodů
25. místo (16. místo v mužích)
Lyž… Ond… Hor… Žve… Lin… B. zápasy Celkem
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
3:0 3:2 3:2 3:0 44 104
2 .
Ondra ti poradí (S. Hnyková + L. Divoký)
0:3 3:2 3:0 3:0 35 95
3 .
Horká brambora (M. Kalfař + k. šenkýřová)
2:3 2:3 3:2
3:1
28 88
4 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
2:3 0:3 2:3 2:3 12 72
5 . 0:3 0:3
1:3
3:2 11 71

4 . Úroveň A

79 bodů
19. místo (13. místo v mužích)
Lin… MED… TD… TBC Cub… B. zápasy Celkem
1 . 0:3
3:S
3:1 3:0 34 79
2 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
3:0 0:3 3:0 1:3 28 73
3 .
S:3
3:0
S:3
3:0 26 71
4 . 1:3 0:3
3:S
3:2 21 66
5 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3 3:1 0:3 2:3 15 60

Letní sezóna 2017

4 . Úroveň A

71 bodů
24. místo (16. místo v mužích)
Kub… Šta… Lin… Pat… Šne… Tat… B. zápasy Celkem
1 .
S:S
3:1
3:S 3:S 3:0 31 76
2 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
S:S
3:0 3:S 3:S 3:S 30 75
3 .
1:3
0:3 3:S
3:S
3:S 26 71
4 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 37
5 .
Šnek_a_Slimajda (M. Pokusová + L. Selichar)
S:3 S:3
S:3
S:S S:S -8 37
6 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
0:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 37

5 . Úroveň B

76 bodů
19. místo (13. místo v mužích)
Lin… Dre… Cub… Bea… LoP… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 3:0 3:1 3:0 46 76
2 .
Dream team vol.2 (I. Bylinova + Š. Habová)
2:3
3:2
3:1 3:0 37 67
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
2:3
3:0 3:0 30 60
4 . 1:3 1:3 0:3 3:2 13 43
5 .
LoPa11 (L. Klápová + V. Mück)
0:3 0:3 0:3 2:3 4 34

4 . Úroveň A

51 bodů
34. místo (21. místo v mužích)
Šne… Kub… Age… Tat… Lin… B. zápasy Celkem
1 .
Šnek_a_Slimajda (M. Pokusová + L. Selichar)
2:3
3:0
3:0
3:0
43 88
2 .
3:2
3:2
3:S
3:1 39 84
3 .
Agenti (N. Novotna + J. Novotny)
0:3
2:3
3:1 3:1 26 71
4 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
0:3
S:3
1:3 3:1 13 58
5 .
0:3
1:3 1:3 1:3 6 51

4 . Úroveň B

68 bodů
24. místo (15. místo v mužích)
Lyž… Met… Lin… Dre… Žve… B. zápasy Celkem
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
3:0
3:1
3:2
3:0
46 91
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3 3:0
3:0
3:S 36 81
3 .
1:3
0:3 3:1
3:S
23 68
4 .
Dream team vol.2 (I. Bylinova + Š. Habová)
2:3
0:3
1:3 2:3 10 55
5 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3
S:3
S:3
3:2 9 54

Jarní sezóna 2017

5 . Úroveň A

82 bodů
26. místo (15. místo v mužích)
Zlí… Lin… Sob… Inl… #an… Nik… B. zápasy Celkem
1 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
3:1 3:0 3:0 3:S 3:S 45 90
2 . 1:3 3:1 3:0 3:S 3:S 37 82
3 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3 1:3 3:0 3:S 3:0 30 75
4 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3 0:3 0:3 3:S
3:S
16 61
5 .
#aniNAHODOU! (M. Horváth + T. Medunová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -4 41
6 . S:3 S:3 0:3
S:3
S:S -4 41

5 . Úroveň A

72 bodů
34. místo (21. místo v mužích)
Sna… Šta… Lin… Yos… MyD… Bul… B. zápasy Celkem
1 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
S:S 3:0 3:1 3:0 3:0 35 80
2 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
S:S 3:2
3:0
3:0
3:2
30 75
3 . 0:3 2:3 3:0 3:2 3:2 27 72
4 . 1:3
0:3
0:3 3:S 3:0 20 65
5 . 0:3 0:3 2:3 S:3 3:2 10 55
6 .
Buldočci (K. Pánková + L. Weiter)
0:3
2:3
2:3 0:3 2:3 9 54

6 . Úroveň A

63 bodů
43. místo (27. místo v mužích)
Piv… Lin… KiK… Koc… Her… B. zápasy Celkem
1 .
Pivo! (T. Dupal + K. Malá)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 82
2 . 0:3 3:1 3:1 3:1 33 63
3 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
0:3
1:3 3:1 3:0 26 56
4 .
0:3
1:3 1:3 3:0 17 47
5 .
Heroes & zeros (M. Koblížková + P. Filipcová)
0:3
1:3 0:3 0:3 2 32

5 . Úroveň B

56 bodů
43. místo (28. místo v mužích)
Sna… Šup… Buř… Lin… MyD… B. zápasy Celkem
1 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
3:S 2:3 3:0 3:0 40 85
2 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
S:3 3:0 3:0 3:0 39 84
3 . 3:2 0:3
3:S
3:1 30 75
4 . 0:3 0:3
S:3
3:1 11 56
5 . 0:3 0:3 1:3 1:3 4 49

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň B

61 bodů
39. místo (24. místo v mužích)
Zlí… Prs… Tat… Sob… Lin… Pat… B. zápasy Celkem
1 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
3:1 3:0 3:1 3:1 3:0 47 92
2 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3
2:3
3:0
3:1 3:0 34 79
3 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
0:3
3:2
2:3 3:0 3:1 29 74
4 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3
0:3
3:2 3:1 3:1 27 72
5 . 1:3 1:3 0:3 1:3 3:0 16 61
6 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 0:3 1:3 1:3 0:3 4 49

6 . Úroveň B

74 bodů
28. místo (18. místo v mužích)
Lin… Tým… Zam… Koc… Gin… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:0 3:S 3:S 44 74
2 .
Tým pana Burnse (P. Veselý + Š. Kadeřábková)
1:3 S:S 3:S S:S 2 32
3 .
Zamotané klubíčko (M. Kubíček + M. Kubíček)
0:3 S:S 3:S S:S 0 30
4 . S:3 S:3 S:3 S:S -5 25
5 .
Ginchilla (T. Kasalová + V. Kertész)
S:3 S:S S:S S:S -15 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.12.2018 14:07 5. #aniNAHODOU! (M. Horváth, T. Medunová) 3:S Komentáře
02.12.2018 15:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Záběhlice 3:1
29.11.2018 10:11 5. #aniNAHODOU! (M. Horváth, T. Medunová) S:3 Komentáře
27.11.2018 18:03 5. To doběhneš (k. šenkýřová, L. Hais) S:3 Komentáře
26.11.2018 21:00 5. Káva s pískem (J. Bezouška, J. Kořízková) Beach Service - Sport Vítkov 3:2
30.10.2018 21:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachklub Ládví 1:3
28.10.2018 21:00 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) 3:0
28.10.2018 18:30 4. Miloušové (R. Čada, P. Zdrahalova) 1:3 Komentáře
22.10.2018 10:15 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) S:3 Komentáře
20.09.2018 17:13 6. Labužníci (M. Bartoň, Z. Fedorova) 3:S Komentáře
13.09.2018 19:00 6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) 3:1
03.09.2018 00:10 5. Labužníci (M. Bartoň, Z. Fedorova) S:S
02.09.2018 17:00 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Hamr Záběhlice S:3
02.09.2018 09:09 5. Pískovci (P. Plašil, Z. Španihelová) S:3 Komentáře
30.08.2018 17:00 5. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Hamr Záběhlice S:3
06.08.2018 07:19 3. Mulťáci (M. Hanusová, T. Smrcka) S:S
05.08.2018 18:00 3. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) DOMYNO 0:3
26.07.2018 20:30 3. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Areál volného času Gutova 0:3
20.07.2018 17:00 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Hamr Záběhlice 0:3
26.06.2018 20:00 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 3:0
25.06.2018 20:00 4. Pískovci (P. Plašil, Z. Španihelová) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
11.06.2018 20:00 4. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Areál volného času Gutova 1:3
31.05.2018 20:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Záběhlice 3:1
31.05.2018 19:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) Hamr Braník 3:1
28.05.2018 19:00 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) 3:2
22.04.2018 20:30 4. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
22.04.2018 19:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Beachklub Ládví 0:3
19.04.2018 18:00 4. Bob & bobek (T. Hasil, Š. Zaderlíková) 2:3 Komentáře
09.04.2018 20:00 4. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
27.03.2018 18:00 3. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Hamr Braník 1:3
26.03.2018 08:00 3. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) 3:S
25.03.2018 20:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Areál volného času Gutova 0:3
19.03.2018 19:00 3. ZVojtíci (V. Kantor, R. Moulíková) Areál volného času Gutova S:3
07.03.2018 21:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 1:3
22.02.2018 18:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Areál volného času Gutova 1:3
18.02.2018 18:00 4. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) Areál volného času Gutova 3:2
28.01.2018 16:30 5. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
26.01.2018 20:30 5. TBC (K. Ryšavý, D. Jiříková) Areál volného času Gutova 3:2
25.01.2018 20:30 5. Takže dobrý večer.. (L. Nemcova, R. Sumka) Areál volného času Gutova 3:0
02.01.2018 10:21 4. Bobani (L. Uher, K. Viterová) S:S
11.12.2017 18:00 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) Hamr Záběhlice 1:3
06.12.2017 21:00 4. ZVojtíci (V. Kantor, R. Moulíková) Beachklub Pankrác 0:3
29.11.2017 21:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 0:3
26.11.2017 16:00 3. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) Hamr Záběhlice 3:2
21.11.2017 18:00 3. Ondra ti poradí (S. Hnyková, L. Divoký) Hamr Záběhlice 0:3
10.11.2017 20:00 3. Horká brambora (M. Kalfař, k. šenkýřová) Beachklub Ládví 1:3 Komentáře
29.10.2017 19:00 4. TBC (K. Ryšavý, D. Jiříková) Beachklub Ládví 3:1
29.10.2017 18:00 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Beachklub Ládví 3:0
25.10.2017 18:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Beachklub Ládví 0:3
28.09.2017 16:00 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
06.09.2017 19:00 4. Kubáni (A. Lachmanová, J. Perník) 1:3 Komentáře
31.08.2017 18:00 5. Dream team vol.2 (I. Bylinova, Š. Habová) 3:2
22.08.2017 20:30 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Hamr Záběhlice 3:0
09.08.2017 20:00 5. Beaches (L. Mejsnarova, M. Mejznar) 3:1
06.08.2017 20:00 5. LoPa11 (L. Klápová, V. Mück) 3:0
26.07.2017 21:00 4. Kubáni (A. Lachmanová, J. Perník) Hamr Braník 1:3
24.07.2017 17:00 4. Šnek_a_Slimajda (M. Pokusová, L. Selichar) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
13.07.2017 18:00 4. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) Beachklub Ládví 1:3
09.07.2017 20:00 4. Agenti (N. Novotna, J. Novotny) Beachklub Pankrác 1:3
22.06.2017 20:00 4. Dream team vol.2 (I. Bylinova, Š. Habová) Beachklub Pankrác 3:1
21.06.2017 20:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachklub Ládví 0:3
13.06.2017 18:30 4. Lyžaři (M. Hanuš, A. Pokorná) 1:3 Komentáře
30.05.2017 20:00 5. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) Beachklub Pankrác 1:3
22.05.2017 20:00 5. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Beachklub Pankrác 3:0
17.05.2017 19:00 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Beachclub Strahov 3:1
18.04.2017 21:00 5. MyDva (M. Rejdová, J. Graeber) Areál volného času Gutova 3:2
17.04.2017 19:00 5. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) Hamr Záběhlice 2:3
11.04.2017 18:30 5. Yosemite (D. Vodrážka, J. Turnerová) DOMYNO 3:0
09.04.2017 12:00 5. Snails on the beach (K. Smažíková, K. Dupal) Areál volného času Gutova 0:3
07.04.2017 19:00 5. Buldočci (K. Pánková, L. Weiter) Beachclub Strahov 3:2
24.03.2017 19:00 6. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Areál volného času Gutova 3:1
22.03.2017 21:00 6. Heroes & zeros (M. Koblížková, P. Filipcová) Beachklub Pankrác 3:1
16.03.2017 20:00 6. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
05.03.2017 21:00 6. Pivo! (T. Dupal, K. Malá) Hamr Záběhlice 0:3
28.02.2017 21:00 5. Snails on the beach (K. Smažíková, K. Dupal) Beachklub Pankrác 0:3
27.02.2017 21:30 5. MyDva (M. Rejdová, J. Graeber) Areál volného času Gutova 3:1
07.02.2017 21:00 5. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Beachclub Strahov 0:3
29.01.2017 19:30 5. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 1:3
28.01.2017 09:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Záběhlice 1:3
26.01.2017 19:00 5. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Areál volného času Gutova 3:0
17.01.2017 20:00 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Beachclub Strahov 1:3
12.01.2017 21:00 5. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) Beachklub Ládví 0:3
13.12.2016 20:00 6. Tým pana Burnse (P. Veselý, Š. Kadeřábková) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
12.12.2016 21:00 6. Zamotané klubíčko (M. Kubíček, M. Kubíček) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
4. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) 3:S Komentáře
6. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) 3:S
5. Duo Šunka (M. Haustein, A. Matoušková) 3:S
4. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) 3:S Komentáře
4. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) 3:S
4. TD Team (D. Švidraň, T. Bibková) 3:S Komentáře
4. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) 3:S Komentáře
5. Nikoki (F. Kokeš, N. Maciuchová) 3:S
4. Šnek_a_Slimajda (M. Pokusová, L. Selichar) 3:S Komentáře
4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) S:3
6. Ginchilla (T. Kasalová, V. Kertész) 3:S
5. #aniNAHODOU! (M. Horváth, T. Medunová) 3:S
4. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) 3:S
4. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) 3:S
4. Hmmm (Z. Hlinkova, P. Bartošek) 3:S
5. Buřtíci (H. Bednář, P. Zamrazilová) S:3 Komentáře
5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) 3:S
6. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) 3:S Komentáře
3. Cibuľové krúžky (D. Hrianka, Ľ. Sadovenková) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím