Jaroslav Beneš

Jaroslav Beneš (30 let)

ID: 13940

Praha

  • 317 zápasů

    od roku 2011
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • 1 /66
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 34
    Zápasů v lize ( 26 / 8 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

1 . Úroveň A

178 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Srp… Dra… Bob… Chr… Ven… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:1 3:1 12 14 186
2 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:0 7 11 178
3 . 1:3 3:2 6 0 166
4 . 1:3 2:3 3 -11 152
5 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
0:3 0 -14 146

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

210 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Srp… Ven… Dra… Šáb… Do… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
2:3 3:1 3:0 3:2 17 0 65
2 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:2 0:3 3:1 3:0 15 0 63
3 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
1:3 3:0 1:3 3:2 12 0 60
4 . 0:3 1:3 3:1 2:3 8 0 56
5 .
Do Háje... (L. Koďousek + A. Raiskupová)
2:3 0:3 2:3 3:2 8 0 56

1 . Úroveň A

210 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
Ven… Dra… Srp… Chr… Str… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:2
3:0
3:2
3:0 20 0 62
2 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
2:3 3:0 3:2 3:0 18 0 60
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
0:3
0:3 3:0 3:0 12 0 54
4 .
2:3
2:3 0:3
3:2
8 0 50
5 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 0:3 0:3
2:3
2 0 44

1 . Úroveň A

238 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Dra… Ven… Srp… Str… Šáb… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:2 3:0 3:1 3:1 20 0 68
2 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
2:3 1:3 3:1 3:1 13 0 61
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
0:3 3:1 2:3 3:0 13 0 61
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 1:3 3:2 3:0 12 0 60
5 . 1:3 1:3 0:3 0:3 2 0 50

1 . Úroveň A

231 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Dra… Ven… Srp… Str… Kob… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
2:3 3:1 3:0
3:S
18 0 66
2 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:2 2:3 3:2
3:S
15 0 63
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
1:3 3:2 3:2
3:S
14 0 62
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 2:3 2:3
3:2
8 0 56
5 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
S:3
S:3
S:3
2:3
2 0 50

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

59 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Dra… Str… Šáb… OF… Kra… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:0 3:2 2:3 3:1 17 0 59
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3
3:2
3:0
3:S
15 0 57
3 . 2:3
2:3
3:1 3:0 15 0 57
4 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
3:2 0:3 1:3
3:S
10 0 52
5 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3
S:3
0:3
S:3
1 0 43

2 . Úroveň A

54 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Čas… Ven… Dra… Šáb… Fri… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
3:2 3:1 3:2 3:1 18 0 60
2 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
2:3 3:1 3:2 3:0 17 0 59
3 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
1:3 1:3 3:1 3:1 12 0 54
4 . 2:3 2:3 1:3 3:1 10 0 52
5 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
1:3 0:3 1:3 1:3 3 0 45

3 . Úroveň A

92 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Dra… Bor… OF… Cib… Lin… Mul… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:0 3:0 3:1 3:0
3:S
47 0 92
2 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
0:3 2:3 3:0 3:0 3:S 31 0 76
3 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
0:3 3:2 2:3 3:0 3:S 28 0 73
4 .
Cibuľové krúžky (D. Hrianka + Ľ. Sadovenková)
1:3 0:3 3:2 3:S 3:S 25 0 70
5 . 0:3 0:3 0:3 S:3 S:S -4 0 41
6 .
Mulťáci (M. Hanusová + T. Smrcka)
S:3
S:3 S:3 S:3 S:S -4 0 41

3 . Úroveň A

83 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
Str… Dra… Lyž… Kok… Zlí… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1
3:0 3:0 3:S 47 0 92
2 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
1:3
3:0 3:0
3:S
38 0 83
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3 0:3 3:1 1:3 13 0 58
4 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3 1:3 3:S 12 0 57
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3
S:3
3:1 S:3 11 0 56

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
06.02.2019 20:30 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) DOMYNO 3:0
21.01.2019 20:30 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Hamr Záběhlice 3:0
15.01.2019 21:00 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
14.01.2019 20:30 1. Srp a hruška (J. Hruška, ?. Mesteková) Areál volného času Gutova 1:3
08.01.2019 20:00 1. Do Háje... (L. Koďousek, A. Raiskupová) 3:2
17.12.2018 21:30 1. Srp a hruška (J. Hruška, ?. Mesteková) Hamr Záběhlice 3:0
16.12.2018 10:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) 2:3
12.12.2018 21:00 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 3:0
11.12.2018 21:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 3:2
29.11.2018 21:00 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
22.11.2018 21:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 3:2
13.11.2018 21:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, ?. Mesteková) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
08.11.2018 20:30 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
26.10.2018 10:55 1. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) 3:S Komentáře
16.10.2018 21:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, ?. Mesteková) Areál volného času Gutova 3:1
15.10.2018 20:30 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 2:3
11.10.2018 21:00 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 3:0
30.09.2018 20:00 2. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) DOMYNO 3:2
13.09.2018 21:00 2. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Hamr Záběhlice 2:3
09.09.2018 21:00 2. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Hamr Záběhlice 3:1
07.09.2018 20:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 3:0
26.08.2018 21:00 2. Času dost (D. Chaluš, ?. Hadrbolcová) Areál volného času Gutova 1:3
26.08.2018 19:00 2. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Areál volného času Gutova 3:1
21.08.2018 21:00 2. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 1:3
12.08.2018 20:00 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) 3:1
29.07.2018 11:00 3. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) Areál volného času Gutova 3:0
27.07.2018 17:00 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 3:0
26.07.2018 20:30 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Areál volného času Gutova 3:0
24.07.2018 21:00 3. Cibuľové krúžky (D. Hrianka, Ľ. Sadovenková) Areál volného času Gutova 3:1
27.06.2018 21:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) DOMYNO 1:3 Komentáře
26.06.2018 20:00 3. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) 3:0
21.06.2018 21:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, A. Pokorná) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
3. Mulťáci (M. Hanusová, T. Smrcka) 3:S Komentáře
3. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím