Monika Mezírková

Monika Mezírková (33 let)

ID: 29264

Praha

  • 80 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • 15 /90
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 80
    Zápasů v lize ( 38 / 42 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň B

102 bodů
13. místo (5. místo v ženách)
Opi… Bou… Kam… Prs… Pin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 1:3 3:0 8 14 102
2 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
3:1 6 3 89
3 . 0 0 80
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0 -3 77
5 .
Pink Elefant (V. Šiman + A. Hejdová)
0:3 0 -14 66

5 . Úroveň A

94 bodů
19. místo (7. místo v ženách)
Opi… Vyf… Pat… Pís… Gua… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 1:3
3:S
3:0 20 14 94
2 .
Vyfuknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
1:3 3:S 2:3 3:0 16 11 87
3 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
3:1 S:3 S:S
3:S
10 0 70
4 .
Písečná duna (t. římal + R. Římalová)
S:3
3:2 S:S S:S 1 -11 50
5 .
Guardians of Shots (G. De Liso + K. Makarova)
0:3 0:3
S:3
S:S -2 -14 44

4 . Úroveň B

69 bodů
29. místo (12. místo v ženách)
Jak… Bea… Prs… Bou… Opi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 121
2 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
1:3
3:S
3:2 3:0 19 3 102
3 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0:3
S:3
3:0 3:2 12 0 92
4 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3 2:3 0:3
3:1
8 -3 85
5 . 0:3 0:3 2:3
1:3
3 -14 69

Jarní sezóna 2019

6 . Úroveň A

80 bodů
25. místo (14. místo v ženách)
Opi… Pet… Cub… Pat… Inl… Pís… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:2
3:1 3:0
3:S
26 14 80
2 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
0:3
S:3
3:1 3:0 3:0 17 11 68
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
2:3
3:S
1:3
3:0 1:3 15 0 55
4 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3 1:3
3:1
1:3 3:1 13 0 53
5 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3 0:3 0:3 3:1
3:1
10 -11 39
6 .
Písečná duna (t. římal + R. Římalová)
S:3
0:3 3:1 1:3
1:3
7 -14 33

4 . Úroveň B

68 bodů
33. místo (16. místo v ženách)
Div… pho… Kan… FiT… Opi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:2 3:2
3:S
3:0 23 14 117
2 .
phoebe a phoebo (I. Přívratská + R. Zubatý)
2:3 3:1
3:S
3:1 20 3 103
3 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
2:3 1:3
3:S
3:1 15 0 95
4 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
S:3
S:3
S:3
3:0 7 -11 76
5 . 0:3 1:3 1:3 0:3 2 -14 68

5 . Úroveň B

88 bodů
24. místo (10. místo v ženách)
Lin… Opi… Prs… Zad… Han… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:2 3:2 3:1 23 14 97
2 . 0:3 3:1 3:1 3:2 17 11 88
3 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
2:3 1:3 3:0 3:0 17 0 77
4 . 2:3 1:3 0:3 S:S 1 -11 50
5 . 1:3 2:3 0:3 S:S 1 -14 47

5 . Úroveň B

79 bodů
34. místo (16. místo v ženách)
Jak… Pik… Han… Opi… Žgv… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3 3:1 1:3 3:1 13 11 104
3 . 0:3 1:3 3:2 3:0 13 0 93
4 . 0:3 3:1 2:3 2:3 10 -11 79
5 .
Žgvor & Starouš (D. Ďurišová + M. Provazník)
0:3 1:3 0:3 3:2 6 -14 72

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň B

119 bodů
32. místo (14. místo v ženách)
To… Prs… Opi… Jar… miš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
To doběhneš (k. šenkýřová + L. Hais)
3:2 3:0
3:2
3:S
19 0 43
2 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
2:3 3:0
3:S
3:S
18 0 42
3 . 0:3 0:3
3:S
3:S
10 0 34
4 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
2:3
S:3
S:3
3:S
7 0 31
5 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 24

4 . Úroveň A

109 bodů
26. místo (12. místo v ženách)
FiT… Jak… Kok… Opi… Sam… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
2:3 3:0
3:1
3:S 18 0 42
2 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:2 2:3 3:0
3:S
17 0 41
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 3:2
3:1
3:S
14 0 38
4 .
1:3
0:3
1:3
3:S
7 0 31
5 .
Samice s ambicí (Z. Plesnik + K. Vondráková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 24

6 . Úroveň A

119 bodů
29. místo (13. místo v ženách)
Kan… Opi… Cub… K&T Pej… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:2
3:1 3:0
3:S
20 0 38
2 .
2:3
3:1
3:2
3:S
16 0 34
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
1:3
3:1
3:S
12 0 30
4 . 0:3 2:3
1:3
3:S
8 0 26
5 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 18

5 . Úroveň B

112 bodů
33. místo (10. místo v ženách)
NoM… Spí… Puč… Opi… Pár… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:0 3:0 23 0 47
2 .
Spím, když lítám (M. Hiřman + K. Vobořilová)
0:3 3:0
3:2
3:0 16 0 40
3 .
Pučouni (J. Vlach + L. Peterová)
1:3 0:3
3:0
3:1 12 0 36
4 . 0:3
2:3
0:3
3:0
8 0 32
5 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 0:3 1:3
0:3
1 0 25

Letní sezóna 2018

5 . Úroveň A

37 bodů
27. místo (11. místo v ženách)
Kan… Kla… Opi… Žgv… Ňou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:2 3:1
3:0
3:0
21 0 45
2 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
2:3
3:0
3:1 3:0 19 0 43
3 . 1:3
0:3
3:0
3:0
13 0 37
4 .
Žgvor & Starouš (D. Ďurišová + M. Provazník)
0:3
1:3
0:3
3:1 6 0 30
5 .
0:3
0:3
0:3
1:3 1 0 25

7 . Úroveň A

27 bodů
33. místo (13. místo v ženách)
Opi… Pen… MED… Dyl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
0:3
3:0
15 0 27
2 .
1:3
S:S 3:2 3 0 15
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
3:0 S:S S:S 2 0 14
4 .
0:3
2:3 S:S 0 0 12

5 . Úroveň B

31 bodů
38. místo (13. místo v ženách)
Kan… Sob… Ňou… Opi… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:2
3:1
3:0
3:S
43 0 58
2 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
2:3
3:1
3:1
3:S 36 0 51
3 .
1:3
1:3
3:2
3:S 23 0 38
4 . 0:3
1:3
2:3
3:S
16 0 31
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3 S:3
S:3
0 0 15

5 . Úroveň B

38 bodů
28. místo (10. místo v ženách)
Zad… Buš… Opi… Čum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:0 49 0 64
2 .
Buštíci (J. Bušta + L. Matoušková)
0:3 3:1 3:0 32 0 47
3 . 1:3 1:3 3:0 23 0 38
4 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
0:3 0:3 0:3 0 0 15

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň B

52 bodů
40. místo (14. místo v ženách)
Lin… Pik… Prs… Opi… Ňou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:2 3:S 41 0 71
2 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
1:3 3:2
3:2
3:S 30 0 60
3 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3 2:3
3:2
3:S 25 0 55
4 . 2:3
2:3
2:3
3:S 22 0 52
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

6 . Úroveň A

64 bodů
32. místo (12. místo v ženách)
Opi… Inl… Lab… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:0
49 0 64
2 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
1:3
3:1 3:S 31 0 46
3 .
Labužníci (M. Bartoň + Z. Fedorova)
0:3
1:3 S:S -4 0 11
4 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
0:3
S:3 S:S -7 0 8

5 . Úroveň B

45 bodů
39. místo (14. místo v ženách)
Pat… Hmmm Pap… Opi… Ňou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 82
2 .
0:3
3:0
3:0 3:0 39 0 69
3 .
Papíroví tygři (D. Premus + B. Tesařová)
0:3
0:3
3:1
3:0
24 0 54
4 .
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 45
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

5 . Úroveň B

43 bodů
39. místo (16. místo v ženách)
Voz… Prs… Opi… TBC Nan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
3:0
3:1
3:0
3:S 47 0 77
2 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0:3
3:0 3:S 3:S 33 0 63
3 .
1:3
0:3
0:3
3:1
13 0 43
4 .
0:3
S:3
3:0
S:S 8 0 38
5 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
S:3 S:3
1:3
S:S -3 0 27

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň B

55 bodů
39. místo (13. místo v ženách)
Pap… Cub… Nan… Opi… Míš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Papíroví tygři (D. Premus + B. Tesařová)
2:3
3:1
3:1
3:S 36 0 66
2 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:2
1:3
3:1
3:S
32 0 62
3 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
1:3 3:1
1:3
3:S
25 0 55
4 .
1:3
1:3
3:1
3:S 25 0 55
5 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 30

6 . Úroveň B

64 bodů
28. místo (11. místo v ženách)
Opi… Duo… Pik… No… Buj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:S 49 0 64
2 .
Duo Šunka (M. Haustein + A. Matoušková)
0:3
0:3
3:2
3:S 19 0 34
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3
3:0 S:S 3:S 18 0 33
4 .
0:3
2:3
S:S 3:S 9 0 24
5 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.08.2019 21:00 4. Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev, F. Xodo) Areál volného času Gutova 1:3
13.08.2019 18:30 4. Pink Elefant (V. Šiman, A. Hejdová) 3:0
31.07.2019 21:00 5. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) DOMYNO 1:3
25.07.2019 14:47 5. Písečná duna (t. římal, R. Římalová) 3:S Komentáře
24.07.2019 19:00 5. Guardians of Shots (G. De Liso, K. Makarova) 3:0
15.07.2019 19:00 5. Vyfuknutá Lopta (K. Vondráčková, H. Plesníková) 3:1
24.06.2019 21:30 4. Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev, F. Xodo) Hamr Braník 1:3 Komentáře
24.06.2019 19:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 2:3
19.06.2019 20:00 4. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) Beachklub Ládví 0:3
18.06.2019 19:00 4. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) 0:3
28.05.2019 19:00 6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) 3:0
27.05.2019 21:15 6. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) DOMYNO 3:1
24.05.2019 15:00 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
22.05.2019 16:03 6. Písečná duna (t. římal, R. Římalová) 3:S Komentáře
08.05.2019 18:00 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Areál volného času Gutova 3:0
16.04.2019 21:00 4. phoebe a phoebo (I. Přívratská, R. Zubatý) Hamr Záběhlice 1:3
10.04.2019 21:00 4. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Areál volného času Gutova 0:3
10.04.2019 20:30 4. FiTeČek (F. Maček, T. Kořánová) Areál volného času Gutova 0:3
08.04.2019 21:00 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) 1:3
27.03.2019 20:00 5. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) Hamr Záběhlice 3:1
26.03.2019 19:00 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
25.03.2019 21:00 5. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) 3:2
20.03.2019 20:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Záběhlice 3:1
27.02.2019 21:00 5. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Hamr Záběhlice 0:3
26.02.2019 18:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Hamr Braník 3:1
25.02.2019 17:00 5. Žgvor & Starouš (D. Ďurišová, M. Provazník) Hamr Záběhlice 2:3
20.02.2019 17:00 5. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Areál volného času Gutova 2:3
24.01.2019 13:44 5. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) 3:S Komentáře
24.01.2019 13:43 5. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) 3:S Komentáře
23.01.2019 20:30 5. To doběhneš (k. šenkýřová, L. Hais) Hamr Záběhlice 0:3
16.01.2019 18:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Záběhlice 0:3
22.12.2018 22:52 4. Samice s ambicí (Z. Plesnik, K. Vondráková) 3:S Komentáře
13.12.2018 20:00 4. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Areál volného času Gutova 0:3
12.12.2018 20:30 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
05.12.2018 18:30 4. FiTeČek (F. Maček, T. Kořánová) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
25.11.2018 11:13 6. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) 3:S Komentáře
21.11.2018 20:00 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
15.11.2018 20:00 6. K&T (T. Petříková, K. Čiháková) Areál volného času Gutova 3:2
05.11.2018 21:00 6. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) 2:3 Komentáře
17.10.2018 20:30 5. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
16.10.2018 20:00 5. Pučouni (J. Vlach, L. Peterová) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
15.10.2018 21:00 5. Spím, když lítám (M. Hiřman, K. Vobořilová) 2:3 Komentáře
10.10.2018 20:00 5. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Areál volného času Gutova 0:3
26.09.2018 19:00 5. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
25.09.2018 17:00 5. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Areál volného času Gutova 1:3
13.09.2018 11:30 5. Žgvor & Starouš (D. Ďurišová, M. Provazník) Hamr Braník 3:0 Komentáře
12.09.2018 20:30 5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
21.08.2018 19:00 7. Penguins (K. Martínková, J. Janhuba) 3:1 Komentáře
21.08.2018 17:00 7. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Hamr Braník 0:3
16.08.2018 19:00 7. Dylyny (D. Šimandlík, T. Wurmová) 3:0 Komentáře
27.07.2018 19:00 5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Braník 2:3 Komentáře
27.07.2018 17:00 5. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Hamr Braník 0:3
26.07.2018 17:00 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
28.06.2018 19:30 5. Čumáci (M. Černý, M. Vítková) Beachklub Ládví 3:0
26.06.2018 18:00 5. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) 1:3
18.06.2018 21:00 5. Buštíci (J. Bušta, L. Matoušková) Areál volného času Gutova 1:3
28.05.2018 19:00 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 2:3
21.05.2018 18:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Tatran Střešovice 2:3 Komentáře
16.05.2018 20:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
23.04.2018 21:00 6. Labužníci (M. Bartoň, Z. Fedorova) 3:0 Komentáře
16.04.2018 21:00 6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) 3:0 Komentáře
09.04.2018 21:00 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) 3:1 Komentáře
02.04.2018 08:30 5. Hmmm (Z. Hlinkova, P. Bartošek) Areál volného času Gutova 0:3
21.03.2018 20:30 5. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
14.03.2018 20:30 5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) 3:0 Komentáře
14.03.2018 20:00 5. Papíroví tygři (D. Premus, B. Tesařová) 1:3 Komentáře
26.02.2018 21:00 5. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) 3:1 Komentáře
21.02.2018 20:30 5. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
19.02.2018 18:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Areál volného času Gutova 0:3
13.02.2018 20:00 5. TBC (K. Ryšavý, D. Jiříková) 0:3 Komentáře
14.01.2018 12:00 5. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
14.01.2018 11:00 5. Papíroví tygři (D. Premus, B. Tesařová) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
12.01.2018 18:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
13.12.2017 20:30 6. Duo Šunka (M. Haustein, A. Matoušková) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
11.12.2017 18:00 6. No Way (P. Froňková, L. Kruchňa) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
06.12.2017 20:30 6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S Komentáře
5. Míšánci (E. Fialová, J. Šálek) 3:S
5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) 3:S
6. Bujdžákovci (V. Žák, D. Bujdová) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím