Načítám…
Image 1

Adéla Pokorná (35 let)

ID: 26670

Praha

  • 109 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 109
    Zápasů v lize ( 62 / 43 / 4) 0 turnajů
  • 59%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň A

106 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
Při… Lyž… Kok… Kan… Nej… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 121 12:1
2 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3 1:3 3:1 3:0 15 11 106 8:7
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3
3:1
2:3
3:S
14 0 94 8:7
4 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0:3 1:3
3:2
3:0 13 -11 82 7:8
5 .
Nejhoršáci (P. Jiroušková + J. Pribyl)
0:3 0:3
S:3
0:3 0 -14 66 0:12

4 . Úroveň A

130 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
Atm… Lyž… Išt… To… Zad… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Atmosférická depozice (M. Hiřman + M. Lebedová)
3:1 3:0 3:0 3:1 26 14 140 12:2
2 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3
3:1
3:1 3:1 19 11 130 10:6
3 . 0:3
1:3
3:2 3:1 12 0 112 7:9
4 .
To doběhneš (k. šenkýřová + L. Hais)
0:3 1:3 2:3
3:1
9 -11 98 6:10
5 . 1:3 1:3 1:3
1:3
4 -14 90 4:12

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

137 bodů
24. místo (13. místo v mužích)
FiT… Met… Lyž… NoM… Jak… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
3:1 3:2 3:1 3:1 19 0 49 12:5
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3 3:0 3:0 3:2 17 0 47 10:5
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
2:3 0:3 3:1 2:3 9 0 39 7:10
4 . 1:3 0:3 1:3 3:0 8 0 38 5:9
5 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
1:3 2:3 3:2 0:3 7 0 37 6:11

4 . Úroveň B

130 bodů
18. místo (10. místo v mužích)
Kla… Kan… Lyž… Mil… Kob… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
3:1
3:1
3:S
3:S
20 0 44 12:2
2 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
1:3 3:2
3:S
3:S
15 0 39 10:5
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3
2:3
3:1
3:S
13 0 37 9:7
4 .
Miloušové (R. Čada + P. Zdrahalova)
S:3
S:3
1:3
3:S
6 0 30 4:9
5 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 24 0:12

4 . Úroveň A

137 bodů
24. místo (14. místo v mužích)
pho… NoM… Lyž… Kok… Jar… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
phoebe a phoebo (I. Jesenská + R. Zubatý)
3:1 3:2
3:0
3:1 20 0 50 12:4
2 . 1:3 3:0 3:1 3:0 18 0 48 10:4
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
2:3 0:3 3:1 2:3 9 0 39 7:10
4 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3
1:3 1:3
3:1
7 0 37 5:10
5 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
1:3 0:3 3:2
1:3
6 0 36 5:11

4 . Úroveň A

147 bodů
22. místo (14. místo v mužích)
Šaš… Kla… Lyž… Jar… Pej… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
3:2 3:0 3:2 3:0 20 0 50 12:4
2 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
2:3 3:1 3:0 3:0 19 0 49 11:4
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3 1:3
3:1
3:0 12 0 42 7:7
4 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
2:3 0:3
1:3
3:0
9 0 39 6:9
5 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 30 0:12

Letní sezóna 2018

3 . Úroveň A

44 bodů
18. místo (11. místo v mužích)
Sam… miš… Kok… Lyž… To… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Samice s ambicí (Z. Plesnik + K. Vondráková)
3:0
3:0
3:0
S:3
18 0 54 9:3
2 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
0:3
3:0 3:0 3:0 18 0 54 9:3
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3
3:2
3:2 8 0 44 6:10
4 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3
0:3
2:3
3:0 8 0 44 5:9
5 .
To doběhneš (k. šenkýřová + L. Hais)
3:S
0:3 2:3 0:3 7 0 43 5:9

3 . Úroveň A

48 bodů
14. místo (9. místo v mužích)
Str… OF… Lyž… Bor… Šaš… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:2 3:1 3:0 3:S 20 0 56 12:3
2 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
2:3 2:3 3:0 3:S 15 0 51 10:6
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3 3:2 2:3
3:S
12 0 48 9:8
4 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
0:3 0:3 3:2 3:S 9 0 45 6:8
5 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 36 0:12

3 . Úroveň B

76 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Fri… Lyž… Kra… Voz… Pís… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
2:3 3:1 3:0
3:0
41 0 86 11:4
2 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
3:2 0:3 3:2
3:0
31 0 76 9:7
3 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 3:0 S:S
3:0
23 0 68 7:3
4 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3 2:3 S:S
3:1
10 0 55 5:7
5 .
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 47 1:12

3 . Úroveň A

58 bodů
18. místo (13. místo v mužích)
Str… Dra… Lyž… Kok… Zlí… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1
3:0 3:0 3:S 47 0 92 12:1
2 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
1:3
3:0 3:0
3:S
38 0 83 10:3
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3 0:3 3:1 1:3 13 0 58 4:10
4 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3 1:3 3:S 12 0 57 4:9
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3
S:3
3:1 S:3 11 0 56 3:10

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň A

94 bodů
10. místo (7. místo v mužích)
miš… Lyž… Pat… Kra… Met… Hmmm Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
3:1 3:1 3:1 3:1 3:1 45 0 105 15:5
2 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3
3:1
2:3 3:0
3:0
34 0 94 12:7
3 . 1:3
1:3
3:1
3:1
3:1
31 0 91 11:9
4 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 3:2 1:3 2:3 3:1 23 0 83 10:12
5 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3 0:3
1:3
3:2 S:S 7 0 67 5:11
6 . 1:3
0:3
1:3
1:3 S:S 2 0 62 3:12

3 . Úroveň A

87 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
Šaš… Lyž… Jar… Šup… ZVo… Voz… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
3:0
3:0 1:3 3:0 3:0 42 0 102 13:3
2 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3
0:3
3:S
3:0 3:1 27 0 87 9:7
3 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3 3:0 S:3 3:S 3:S 26 0 86 9:6
4 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
3:1
S:3
3:S 3:0 S:S 23 0 83 9:4
5 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
0:3 0:3 S:3 0:3 3:S 8 0 68 3:12
6 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3 1:3 S:3 S:S S:3 -2 0 58 1:12

3 . Úroveň A

97 bodů
9. místo (6. místo v mužích)
Fri… Lyž… Alb… ZVo… Lin… Šta… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
3:1 3:1
3:0
3:0 3:S 46 0 106 15:2
2 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3 3:0 3:S 3:1 3:S 37 0 97 13:4
3 . 1:3 0:3 3:0 3:1 3:0 31 0 91 10:7
4 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
0:3
S:3 0:3 3:S 3:S 16 0 76 6:9
5 . 0:3 1:3 1:3 S:3 3:S 12 0 72 5:12
6 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
S:3 S:3 0:3 S:3 S:3 0 0 60 0:15

3 . Úroveň A

91 bodů
13. místo (7. místo v mužích)
Bob… Šaš… Lyž… Jar… Spa… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:1 3:2 3:1 3:0 44 0 104 12:4
2 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
1:3 3:2 3:1 3:0 35 0 95 10:6
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
2:3 2:3 3:0 3:S 31 0 91 10:6
4 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
1:3 1:3 0:3
3:0
17 0 77 5:9
5 .
Spachtoši (A. Valentová + J. Maščenik)
0:3 0:3 S:3
0:3
0 0 60 0:12

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň A

81 bodů
19. místo (10. místo v mužích)
Chr… Šup… Lyž… ZVo… Pla… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:1 3:0 3:0 50 0 110 12:1
2 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
0:3 3:0
3:2
3:S 32 0 92 9:5
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3 0:3 3:2
3:S
21 0 81 7:8
4 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
0:3
2:3
2:3 S:S 3 0 63 4:9
5 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3 S:3
S:3
S:S -5 0 55 0:9

2 . Úroveň A

88 bodů
15. místo (10. místo v mužích)
Čas… Fri… cra… Lyž… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 127 12:0
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 0:3 3:0 3:1 24 0 99 6:7
3 .
crack smoking monkeys (T. Klener + K. Suldovská)
0:3 3:0 3:1 S:S 19 0 94 6:4
4 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3 0:3 1:3
3:1
13 0 88 4:10
5 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
0:3 1:3 S:S
1:3
-1 0 74 2:9

3 . Úroveň B

104 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
Lyž… Ond… Hor… Žve… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
3:0 3:2 3:2 3:0 44 0 104 12:4
2 .
Ondra ti poradí (S. Hnyková + L. Divoký)
0:3 3:2 3:0 3:0 35 0 95 9:5
3 .
Horká brambora (M. Kalfař + k. šenkýřová)
2:3 2:3 3:2
3:1
28 0 88 10:9
4 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
2:3 0:3 2:3 2:3 12 0 72 6:12
5 . 0:3 0:3
1:3
3:2 11 0 71 4:11

3 . Úroveň B

83 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
Šup… OF… Lyž… Šta… Jar… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
3:1 3:1 3:0 3:1 46 0 106 12:3
2 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
1:3
3:2
3:1
3:0
35 0 95 10:6
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3
2:3
2:3
3:0 23 0 83 8:9
4 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
0:3 1:3
3:2
2:3
15 0 75 6:11
5 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
1:3
0:3
0:3
3:2
11 0 71 4:11

Letní sezóna 2017

4 . Úroveň B

83 bodů
18. místo (12. místo v mužích)
Hor… Lyž… Sna… Jac… Dre… Náh… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Horká brambora (M. Kalfař + k. šenkýřová)
3:1
3:1 3:0 3:0 3:1 47 0 92 15:3
2 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3
3:2
3:1 3:0 3:0 38 0 83 13:6
3 .
Snails on the beach (K. Fricová + K. Dupal)
1:3
2:3
3:0 3:0 S:S 21 0 66 9:6
4 .
Jacob Daniels (J. Šotola + D. Fridova)
0:3 1:3 0:3 3:S S:S 6 0 51 4:9
5 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
0:3 0:3 0:3 S:3 2:3 3 0 48 2:15
6 .
Náhra na cool (M. Petrásková + V. Kantor)
1:3 0:3 S:S S:S 3:2 1 0 46 4:8

4 . Úroveň A

76 bodů
22. místo (16. místo v mužích)
Žve… Lyž… Met… Šta… Sob… Míš… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
3:1
1:3
2:3
3:2
3:0
31 0 76 12:9
2 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3
1:3 3:1 3:1
3:1
31 0 76 11:9
3 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
3:1
3:1
3:1
3:S S:S 31 0 76 12:3
4 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
3:2
1:3
1:3
3:0
2:3
24 0 69 10:11
5 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
2:3
1:3 S:3 0:3
3:2
12 0 57 6:14
6 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
0:3
1:3
S:S
3:2
2:3
8 0 53 6:11

3 . Úroveň A

75 bodů
22. místo (14. místo v mužích)
Str… Fri… Kra… Lyž… Jar… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1
3:0
3:0
3:0 50 0 110 12:1
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
1:3
3:1 3:1 3:1 35 0 95 10:6
3 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
0:3 1:3 2:3
3:1
17 0 77 6:10
4 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3
1:3 3:2 2:3 15 0 75 6:11
5 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3 1:3
1:3
3:2 13 0 73 5:11

4 . Úroveň B

91 bodů
12. místo (8. místo v mužích)
Lyž… Met… Lin… Dre… Žve… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
3:0
3:1
3:2
3:0
46 0 91 12:3
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3 3:0
3:0
3:S 36 0 81 9:3
3 .
1:3
0:3 3:1
3:S
23 0 68 7:7
4 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
2:3
0:3
1:3 2:3 10 0 55 5:12
5 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3
S:3
S:3
3:2 9 0 54 3:11

Jarní sezóna 2017

4 . Úroveň A

60 bodů
45. místo (29. místo v mužích)
Raf… cra… Kub… Sna… Lyž… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:0
3:0
3:0
3:S
49 0 109 12:0
2 .
crack smoking monkeys (T. Klener + K. Suldovská)
0:3
3:0 3:0
3:S
36 0 96 9:3
3 . 0:3 0:3
3:1
3:S
21 0 81 6:7
4 .
Snails on the beach (K. Fricová + K. Dupal)
0:3
0:3
1:3
3:S
12 0 72 4:9
5 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60 0:12

5 . Úroveň A

87 bodů
23. místo (14. místo v mužích)
Lyž… MED… Tat… Pik… KiK… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
3:1 3:S 3:1 3:S 42 0 87 12:2
2 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
1:3 3:2 3:2 3:S 30 0 75 10:7
3 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
S:3 2:3 3:1 3:S 25 0 70 8:7
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
1:3 2:3 1:3 2:3 12 0 57 6:12
5 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
S:3 S:3 S:3 3:2 9 0 54 3:11

Podzimní sezóna 2016

6 . Úroveň B

78 bodů
30. místo (19. místo v mužích)
Lyž… Nan… Inl… Zam… Pla… Smr… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
3:0 3:0 3:0
3:S
3:0
48 0 78 15:0
2 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3
3:1
2:3
3:S
3:S
28 0 58 11:7
3 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3
1:3
3:1
3:S
3:S
27 0 57 10:7
4 .
Zamotané klubíčko (M. Kubíček + M. Kubíček)
0:3
3:2
1:3 3:S S:S 13 0 43 7:8
5 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
S:3
S:3
S:3
S:3 S:S -4 0 26 0:12
6 .
SmraďochTeam (J. Hřídel + V. Klingerová)
0:3
S:3
S:3
S:S S:S -8 0 22 0:9

7 . Úroveň B

62 bodů
38. místo (25. místo v mužích)
Lyž… Smr… Baď… Bea… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
3:0
3:0
3:S
47 0 62 9:0
2 .
SmraďochTeam (J. Hřídel + V. Klingerová)
0:3
2:3
3:S 18 0 33 5:6
3 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
0:3
3:2
S:S 5 0 20 3:5
4 .
Beach Stars (M. Jenšík + D. Dvořáková)
S:3
S:3 S:S -7 0 8 0:6

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.03.2019 20:30 4. Nejhoršáci (P. Jiroušková, J. Pribyl) Hamr Záběhlice 3:0
20.03.2019 21:00 4. Přistěhovalci (T. Čermák, K. Melová) Hamr Záběhlice 1:3
18.03.2019 20:30 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) 3:1
15.03.2019 19:00 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) 1:3
28.02.2019 17:00 4. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) Hamr Záběhlice 3:1
25.02.2019 18:00 4. Atmosférická depozice (M. Hiřman, M. Lebedová) Areál volného času Gutova 1:3
22.02.2019 17:00 4. Ištar (V. Marinyuk, V. Kovpashko) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
20.02.2019 21:00 4. To doběhneš (k. šenkýřová, L. Hais) Hamr Záběhlice 3:1
30.01.2019 17:00 4. FiTeČek (F. Maček, T. Kořánová) Hamr Záběhlice 2:3
29.01.2019 22:00 4. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Hamr Záběhlice 2:3
20.01.2019 18:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) 0:3
16.01.2019 21:00 4. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Hamr Záběhlice 3:1
01.01.2019 14:52 4. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) 3:S Komentáře
27.12.2018 08:30 4. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
23.12.2018 15:00 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Hamr Záběhlice 2:3
05.12.2018 21:00 4. Miloušové (R. Čada, P. Zdrahalova) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
26.11.2018 19:30 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Hamr Záběhlice 2:3
21.11.2018 21:00 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Hamr Záběhlice 3:1
18.11.2018 20:00 4. phoebe a phoebo (I. Jesenská, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 2:3
14.11.2018 21:00 4. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Hamr Záběhlice 0:3
01.11.2018 00:10 4. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) 1:3
17.10.2018 21:00 4. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) Hamr Záběhlice 3:0
14.10.2018 12:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
10.10.2018 21:00 4. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Hamr Záběhlice 0:3
19.09.2018 17:45 3. Samice s ambicí (Z. Plesnik, K. Vondráková) 0:3 Komentáře
18.09.2018 18:00 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) 0:3
05.09.2018 21:00 3. To doběhneš (k. šenkýřová, L. Hais) Hamr Záběhlice 3:0
05.09.2018 19:30 3. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
30.08.2018 17:00 3. Šašci (M. Blahová, V. Starý) 3:S Komentáře
29.08.2018 18:00 3. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) 2:3
15.08.2018 21:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 1:3
12.08.2018 20:00 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 3:2
01.08.2018 20:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Hamr Záběhlice 3:2
25.07.2018 21:30 3. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Hamr Záběhlice 3:2
25.07.2018 20:30 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Hamr Záběhlice 0:3
20.07.2018 17:00 3. Pískovci (P. Plašil, Z. Španihelová) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
22.06.2018 08:00 3. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) Areál volného času Gutova 1:3
21.06.2018 21:00 3. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Sport Vítkov 0:3
20.06.2018 21:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 0:3
20.06.2018 20:00 3. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Hamr Záběhlice 3:1
01.06.2018 16:00 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Areál volného času Gutova 1:3
30.05.2018 21:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Hamr Záběhlice 2:3
23.05.2018 21:00 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Hamr Záběhlice 3:0
16.05.2018 21:00 3. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
09.05.2018 21:00 3. Hmmm (Z. Hlinkova, P. Pelykán) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
18.04.2018 21:00 3. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Hamr Záběhlice 0:3
11.04.2018 21:00 3. ZVojtíci (V. Kantor, R. Moulíková) Hamr Záběhlice 3:0
04.04.2018 22:00 3. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Hamr Záběhlice 3:1
04.04.2018 21:00 3. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
26.03.2018 08:00 3. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) 3:S
18.03.2018 19:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Hamr Záběhlice 1:3
12.03.2018 20:00 3. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Hamr Záběhlice 3:0
07.03.2018 21:00 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 3:1
28.02.2018 18:00 3. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Areál volného času Gutova 2:3
26.02.2018 13:00 3. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Hamr Záběhlice 3:0
14.02.2018 21:00 3. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Hamr Záběhlice 2:3
24.01.2018 21:00 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Hamr Záběhlice 0:3
17.01.2018 21:00 3. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Hamr Záběhlice