No photo

Adéla Pokorná (29 let)

ID: 26670

Praha

  • 94 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Hamr Záběhlice
  • 19 /50
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 94
    Zápasů v lize ( 55 / 35 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň B

29 bodů
18. místo (10. místo v mužích)
Lyž… Mil… Kan… Kla… Kob… B. zápasy Celkem
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
3:1
5 29
2 .
Miloušové (R. Čada + P. Zdrahalova)
1:3
1 25
3 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0 24
4 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
0 24
5 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
0 24

4 . Úroveň A

39 bodů
24. místo (14. místo v mužích)
pho… NoM… Lyž… Kok… Jar… B. zápasy Celkem
1 .
phoebe a phoebo (I. Přívratská + R. Zubatý)
3:1 3:2
3:0
3:1 20 50
2 . 1:3 3:0 3:1 3:0 18 48
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
2:3 0:3 3:1 2:3 9 39
4 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3
1:3 1:3
3:1
7 37
5 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
1:3 0:3 3:2
1:3
6 36

4 . Úroveň A

42 bodů
22. místo (14. místo v mužích)
Šaš… Kla… Lyž… Jar… Pej… B. zápasy Celkem
1 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
3:2 3:0 3:2 3:0 20 50
2 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
2:3 3:1 3:0 3:0 19 49
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3 1:3
3:1
3:0 12 42
4 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
2:3 0:3
1:3
3:0
9 39
5 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 30

Letní sezóna 2018

3 . Úroveň A

44 bodů
18. místo (11. místo v mužích)
miš… Sam… Lyž… Kok… To… B. zápasy Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
0:3
3:0 3:0 3:0 18 54
2 .
Samice s ambicí (Z. Plesnik + K. Vondráková)
3:0
3:0
3:0
S:3
18 54
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3
0:3
2:3
3:0 8 44
4 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3
3:2
3:2 8 44
5 .
To doběhneš (k. šenkýřová + L. Hais)
0:3
3:S
0:3 2:3 7 43

3 . Úroveň A

48 bodů
14. místo (9. místo v mužích)
Str… OF… Lyž… Bor… Šaš… B. zápasy Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:2 3:1 3:0 3:S 20 56
2 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
2:3 2:3 3:0 3:S 15 51
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3 3:2 2:3
3:S
12 48
4 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
0:3 0:3 3:2 3:S 9 45
5 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 36

3 . Úroveň B

76 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Fri… Lyž… Kra… Voz… Pís… B. zápasy Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
2:3 3:1 3:0
3:0
41 86
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
3:2 0:3 3:2
3:0
31 76
3 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 3:0 S:S
3:0
23 68
4 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3 2:3 S:S
3:1
10 55
5 .
0:3
0:3
0:3
1:3
2 47

3 . Úroveň A

58 bodů
18. místo (13. místo v mužích)
Str… Dra… Lyž… Kok… Zlí… B. zápasy Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1
3:0 3:0 3:S 47 92
2 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
1:3
3:0 3:0
3:S
38 83
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3 0:3 3:1 1:3 13 58
4 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3 1:3 3:S 12 57
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3
S:3
3:1 S:3 11 56

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň A

94 bodů
10. místo (7. místo v mužích)
miš… Lyž… Pat… Kra… Met… Hmmm B. zápasy Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
3:1 3:1 3:1 3:1 3:1 45 105
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3
3:1
2:3 3:0
3:0
34 94
3 . 1:3
1:3
3:1
3:1
3:1
31 91
4 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 3:2 1:3 2:3 3:1 23 83
5 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3 0:3
1:3
3:2 S:S 7 67
6 . 1:3
0:3
1:3
1:3 S:S 2 62

3 . Úroveň A

87 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
Šaš… Lyž… Jar… Šup… ZVo… Voz… B. zápasy Celkem
1 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
3:0
3:0 1:3 3:0 3:0 42 102
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3
0:3
3:S
3:0 3:1 27 87
3 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3 3:0 S:3 3:S 3:S 26 86
4 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
3:1
S:3
3:S 3:0 S:S 23 83
5 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
0:3 0:3 S:3 0:3 3:S 8 68
6 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3 1:3 S:3 S:S S:3 -2 58

3 . Úroveň A

97 bodů
9. místo (6. místo v mužích)
Fri… Lyž… Alb… ZVo… Lin… Šta… B. zápasy Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
3:1 3:1
3:0
3:0 3:S 46 106
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3 3:0 3:S 3:1 3:S 37 97
3 . 1:3 0:3 3:0 3:1 3:0 31 91
4 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
0:3
S:3 0:3 3:S 3:S 16 76
5 . 0:3 1:3 1:3 S:3 3:S 12 72
6 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
S:3 S:3 0:3 S:3 S:3 0 60

3 . Úroveň A

91 bodů
13. místo (7. místo v mužích)
Bob… Šaš… Lyž… Jar… Spa… B. zápasy Celkem
1 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:1 3:2 3:1 3:0 44 104
2 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
1:3 3:2 3:1 3:0 35 95
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
2:3 2:3 3:0 3:S 31 91
4 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
1:3 1:3 0:3
3:0
17 77
5 .
Spachtoši (A. Valentová + J. Maščenik)
0:3 0:3 S:3
0:3
0 60

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň A

81 bodů
19. místo (10. místo v mužích)
Chr… Šup… Lyž… ZVo… Pla… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:1 3:0 3:0 50 110
2 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
0:3 3:0
3:2
3:S 32 92
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3 0:3 3:2
3:S
21 81
4 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
0:3
2:3
2:3 S:S 3 63
5 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3 S:3
S:3
S:S -5 55

2 . Úroveň A

88 bodů
15. místo (10. místo v mužích)
Čas… Fri… cra… Lyž… Kra… B. zápasy Celkem
1 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 127
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 0:3 3:0 3:1 24 99
3 .
crack smoking monkeys (T. Klener + K. Suldovská)
0:3 3:0 3:1 S:S 19 94
4 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3 0:3 1:3
3:1
13 88
5 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
0:3 1:3 S:S
1:3
-1 74

3 . Úroveň B

104 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
Lyž… Ond… Hor… Žve… Lin… B. zápasy Celkem
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
3:0 3:2 3:2 3:0 44 104
2 .
Ondra ti poradí (S. Hnyková + L. Divoký)
0:3 3:2 3:0 3:0 35 95
3 .
Horká brambora (M. Kalfař + k. šenkýřová)
2:3 2:3 3:2
3:1
28 88
4 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
2:3 0:3 2:3 2:3 12 72
5 . 0:3 0:3
1:3
3:2 11 71

3 . Úroveň B

83 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
Šup… OF… Lyž… Šta… Jar… B. zápasy Celkem
1 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
3:1 3:1 3:0 3:1 46 106
2 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
1:3
3:2
3:1
3:0
35 95
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3
2:3
2:3
3:0 23 83
4 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
0:3 1:3
3:2
2:3
15 75
5 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
1:3
0:3
0:3
3:2
11 71

Letní sezóna 2017

4 . Úroveň B

83 bodů
18. místo (12. místo v mužích)
Hor… Lyž… Sna… Jac… Dre… Náh… B. zápasy Celkem
1 .
Horká brambora (M. Kalfař + k. šenkýřová)
3:1
3:1 3:0 3:0 3:1 47 92
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3
3:2
3:1 3:0 3:0 38 83
3 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
1:3
2:3
3:0 3:0 S:S 21 66
4 .
Jacob Daniels (J. Šotola + D. Fridova)
0:3 1:3 0:3 3:S S:S 6 51
5 .
Dream team vol.2 (I. Bylinova + Š. Habová)
0:3 0:3 0:3 S:3 2:3 3 48
6 .
Náhra na cool (M. Petrásková + V. Kantor)
1:3 0:3 S:S S:S 3:2 1 46

4 . Úroveň A

76 bodů
22. místo (16. místo v mužích)
Met… Žve… Lyž… Šta… Sob… Míš… B. zápasy Celkem
1 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
3:1
3:1
3:1
3:S S:S 31 76
2 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
1:3
3:1
2:3
3:2
3:0
31 76
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3
1:3
3:1 3:1
3:1
31 76
4 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
1:3
3:2
1:3 3:0
2:3
24 69
5 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
S:3
2:3
1:3 0:3
3:2
12 57
6 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
S:S
0:3
1:3
3:2
2:3
8 53

3 . Úroveň A

75 bodů
22. místo (14. místo v mužích)
Str… Fri… Kra… Lyž… Jar… B. zápasy Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1
3:0
3:0
3:0 50 110
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
1:3
3:1 3:1 3:1 35 95
3 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
0:3 1:3 2:3
3:1
17 77
4 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3
1:3 3:2 2:3 15 75
5 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3 1:3
1:3
3:2 13 73

4 . Úroveň B

91 bodů
12. místo (8. místo v mužích)
Lyž… Met… Lin… Dre… Žve… B. zápasy Celkem
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
3:0
3:1
3:2
3:0
46 91
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3 3:0
3:0
3:S 36 81
3 .
1:3
0:3 3:1
3:S
23 68
4 .
Dream team vol.2 (I. Bylinova + Š. Habová)
2:3
0:3
1:3 2:3 10 55
5 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3
S:3
S:3
3:2 9 54

Jarní sezóna 2017

4 . Úroveň A

60 bodů
45. místo (29. místo v mužích)
Raf… cra… Kub… Sna… Lyž… B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:S
49 109
2 .
crack smoking monkeys (T. Klener + K. Suldovská)
0:3
3:0 3:0
3:S
36 96
3 . 0:3 0:3
3:1
3:S
21 81
4 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
0:3
0:3
1:3
3:S
12 72
5 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 60

5 . Úroveň A

87 bodů
23. místo (14. místo v mužích)
Lyž… MED… Tat… Pik… KiK… B. zápasy Celkem
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
3:1 3:S 3:1 3:S 42 87
2 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
1:3 3:2 3:2 3:S 30 75
3 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
S:3 2:3 3:1 3:S 25 70
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
1:3 2:3 1:3 2:3 12 57
5 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
S:3 S:3 S:3 3:2 9 54

Podzimní sezóna 2016

6 . Úroveň B

78 bodů
30. místo (19. místo v mužích)
Lyž… Nan… Inl… Zam… Pla… Smr… B. zápasy Celkem
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
3:0 3:0 3:0
3:S
3:0
48 78
2 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3
3:1
2:3
3:S
3:S
28 58
3 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3
1:3
3:1
3:S
3:S
27 57
4 .
Zamotané klubíčko (M. Kubíček + M. Kubíček)
0:3
3:2
1:3 3:S S:S 13 43
5 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
S:3
S:3
S:3
S:3 S:S -4 26
6 .
SmraďochTeam (J. Hřídel + V. Klingerová)
0:3
S:3
S:3
S:S S:S -8 22

7 . Úroveň B

62 bodů
38. místo (25. místo v mužích)
Lyž… Smr… Baď… Bea… B. zápasy Celkem
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
3:0
3:0
3:S
47 62
2 .
SmraďochTeam (J. Hřídel + V. Klingerová)
0:3
2:3
3:S 18 33
3 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
0:3
3:2
S:S 5 20
4 .
Beach Stars (M. Jenšík + D. Dvořáková)
S:3
S:3 S:S -7 8

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.12.2018 21:00 4. Miloušové (R. Čada, P. Zdrahalova) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
26.11.2018 19:30 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Hamr Záběhlice 2:3
21.11.2018 21:00 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Hamr Záběhlice 3:1
18.11.2018 20:00 4. phoebe a phoebo (I. Přívratská, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 2:3
14.11.2018 21:00 4. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Hamr Záběhlice 0:3
01.11.2018 00:10 4. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) 1:3
17.10.2018 21:00 4. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) Hamr Záběhlice 3:0
14.10.2018 12:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
10.10.2018 21:00 4. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Hamr Záběhlice 0:3
19.09.2018 17:45 3. Samice s ambicí (Z. Plesnik, K. Vondráková) 0:3 Komentáře
18.09.2018 18:00 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) 0:3
05.09.2018 21:00 3. To doběhneš (k. šenkýřová, L. Hais) Hamr Záběhlice 3:0
05.09.2018 19:30 3. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
30.08.2018 17:00 3. Šašci (M. Blahová, V. Starý) 3:S Komentáře
29.08.2018 18:00 3. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) 2:3
15.08.2018 21:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 1:3
12.08.2018 20:00 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 3:2
01.08.2018 20:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Hamr Záběhlice 3:2
25.07.2018 21:30 3. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Hamr Záběhlice 3:2
25.07.2018 20:30 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Hamr Záběhlice 0:3
20.07.2018 17:00 3. Pískovci (P. Plašil, Z. Španihelová) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
22.06.2018 08:00 3. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) Areál volného času Gutova 1:3
21.06.2018 21:00 3. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
20.06.2018 21:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 0:3
20.06.2018 20:00 3. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Hamr Záběhlice 3:1
01.06.2018 16:00 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Areál volného času Gutova 1:3
30.05.2018 21:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Hamr Záběhlice 2:3
23.05.2018 21:00 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Hamr Záběhlice 3:0
16.05.2018 21:00 3. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
09.05.2018 21:00 3. Hmmm (Z. Hlinkova, P. Bartošek) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
18.04.2018 21:00 3. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Hamr Záběhlice 0:3
11.04.2018 21:00 3. ZVojtíci (V. Kantor, R. Moulíková) Hamr Záběhlice 3:0
04.04.2018 22:00 3. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Hamr Záběhlice 3:1
04.04.2018 21:00 3. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
26.03.2018 08:00 3. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) 3:S
18.03.2018 19:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Hamr Záběhlice 1:3
12.03.2018 20:00 3. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Hamr Záběhlice 3:0
07.03.2018 21:00 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 3:1
28.02.2018 18:00 3. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Areál volného času Gutova 2:3
26.02.2018 13:00 3. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Hamr Záběhlice 3:0
14.02.2018 21:00 3. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Hamr Záběhlice 2:3
24.01.2018 21:00 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Hamr Záběhlice 0:3
17.01.2018 21:00 3. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Hamr Záběhlice 1:3
10.01.2018 21:00 3. ZVojtíci (V. Kantor, R. Moulíková) Hamr Záběhlice 3:2
28.12.2017 20:30 2. Času dost (D. Chaluš, ?. Hadrbolcová) Hamr Záběhlice 0:3
27.12.2017 19:30 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Hamr Záběhlice 0:3
12.12.2017 22:00 2. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
06.12.2017 21:00 2. crack smoking monkeys (T. Klener, K. Suldovská) Hamr Záběhlice 1:3
29.11.2017 21:00 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 3:0
22.11.2017 21:00 3. Horká brambora (M. Kalfař, k. šenkýřová) Hamr Záběhlice 3:2
14.11.2017 21:30 3. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) Hamr Záběhlice 3:2
08.11.2017 21:00 3. Ondra ti poradí (S. Hnyková, L. Divoký) Hamr Záběhlice 3:0
29.10.2017 16:00 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Hamr Braník 1:3
29.10.2017 14:30 3. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) Hamr Braník 2:3 Komentáře
25.10.2017 21:00 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
11.10.2017 21:00 3. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Hamr Záběhlice 3:0
21.09.2017 20:00 4. Horká brambora (M. Kalfař, k. šenkýřová) DOMYNO 1:3 Komentáře
21.09.2017 20:00 4. Náhra na cool (M. Petrásková, V. Kantor) DOMYNO 3:0
20.09.2017 18:00 4. Jacob Daniels (J. Šotola, D. Fridova) Beachklub Pankrác 3:1
13.09.2017 21:00 4. Snails on the beach (K. Smažíková, K. Dupal) Hamr Záběhlice 3:2 Komentáře
13.09.2017 20:00 4. Dream team vol.2 (I. Bylinova, Š. Habová) Hamr Záběhlice 3:0
30.08.2017 21:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Hamr Záběhlice 1:3
29.08.2017 18:30 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) 3:1
27.08.2017 21:00 4. Míšánci (E. Fialová, J. Šálek) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
17.08.2017 17:00 4. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
16.08.2017 21:00 4. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Areál volného času Gutova 3:1
26.07.2017 20:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) 3:2
26.07.2017 19:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) 1:3
20.07.2017 18:00 3. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) 2:3
20.07.2017 17:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) 0:3 Komentáře
18.06.2017 19:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Tatran Střešovice 3:0
15.06.2017 21:00 4. Dream team vol.2 (I. Bylinova, Š. Habová) Beach Service - Sport Vítkov 3:2 Komentáře
14.06.2017 18:30 4. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) 3:0 Komentáře
13.06.2017 18:30 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:1 Komentáře
12.02.2017 18:30 5. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Areál volného času Gutova 3:1
09.02.2017 20:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
21.01.2017 11:00 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Hamr Braník 3:0
19.01.2017 21:00 6. Zamotané klubíčko (M. Kubíček, M. Kubíček) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
19.01.2017 20:00 6. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
08.01.2017 10:00 6. SmraďochTeam (J. Hřídel, V. Klingerová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
27.12.2016 18:00 7. SmraďochTeam (J. Hřídel, V. Klingerová) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
04.12.2016 20:00 7. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) Areál volného času Gutova 3:0
3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) 3:S Komentáře
5. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) 3:S
3. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) 3:S Komentáře
3. Spachtoši (A. Valentová, J. Maščenik) 3:S
6. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) 3:S Komentáře
3. ZVojtíci (V. Kantor, R. Moulíková) 3:S
7. Beach Stars (M. Jenšík, D. Dvořáková) 3:S Komentáře
4. Rafani (M. Novák, A. Valentová) S:3 Komentáře
4. Snails on the beach (K. Smažíková, K. Dupal) S:3 Komentáře
4. crack smoking monkeys (T. Klener, K. Suldovská) S:3 Komentáře
4. Kubáni (A. Lachmanová, J. Perník) S:3 Komentáře
5. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím