Kateřina Melová

Kateřina Melová (22 let)

ID: 32101

Praha

  • 28 zápasů

    od roku 2018
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • 21 /92
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 18 / 10 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

1 . Úroveň A

128 bodů
9. místo (6. místo v mužích)
Dra… Ita… Srp… Chr… Při… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:0 0:3 3:0 3:1 20 14 174
2 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 170
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
3:0 2:3 1:3 3:0 17 0 157
4 . 0:3 0:3 3:1 3:1 12 -11 141
5 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
1:3 0:3 0:3 1:3 2 -14 128

1 . Úroveň A

152 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Ita… Dra… Při… Bob… Šáb… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
3:2 3:0 3:1 3:1 24 14 178
2 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
2:3 2:3 3:1 3:0 17 11 168
3 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
0:3 3:2 3:2 2:3 12 0 152
4 . 1:3 1:3 2:3 3:0 11 -11 140
5 . 1:3 0:3 3:2 0:3 6 -14 132

Jarní sezóna 2019

2 . Úroveň A

150 bodů
5. místo (2. místo v mužích)
Bob… Při… Chr… Str… Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 2:3 3:0 3:2 21 14 155
2 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
0:3 3:1 3:0 3:1 19 11 150
3 . 3:2 1:3 3:2 3:0 18 0 138
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 0:3 2:3
3:2
7 -11 116
5 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
2:3 1:3 0:3
2:3
5 -14 111

3 . Úroveň A

140 bodů
6. místo (3. místo v mužích)
Při… Str… Jak… Met… Atm… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 140
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 3:2 3:0
3:2
18 11 129
3 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
0:3 2:3 3:2
3:S
13 0 113
4 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 97
5 .
Atmosférická depozice (M. Hiřman + M. Lebedová)
S:3
2:3
S:3
S:3
2 -14 88

4 . Úroveň A

121 bodů
11. místo (7. místo v mužích)
Při… Lyž… Kok… Kan… Nej… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 121
2 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3 1:3 3:1 3:0 15 11 106
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3
3:1
2:3
3:S
14 0 94
4 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0:3 1:3
3:2
3:0 13 -11 82
5 .
Nejhoršáci (P. Jiroušková + J. Pribyl)
0:3 0:3
S:3
0:3 0 -14 66

4 . Úroveň B

115 bodů
21. místo (13. místo v mužích)
Pat… Kla… Při… NoM… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
1:3 3:2
3:S
19 14 133
2 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
0:3
3:2 3:0
3:S
18 11 129
3 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
3:1 2:3 1:3
3:S
15 0 115
4 . 2:3 0:3 3:1
3:S
14 -11 103
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň B

161 bodů
16. místo (10. místo v mužích)
Gos… Při… Kok… Spí… Kan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Gosling's Black Seal (M. Dolanský + K. Kabelíková)
2:3 3:1 3:0 3:0 19 0 49
2 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
3:2
1:3
3:1 3:0 16 0 46
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
1:3
3:1
3:1
3:1
16 0 46
4 .
Spím, když lítám (M. Hiřman + K. Vobořilová)
0:3 1:3
1:3
3:1 7 0 37
5 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0:3 0:3
1:3
1:3 2 0 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.07.2019 18:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Areál volného času Gutova 0:3
25.07.2019 21:00 1. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Beachklub Ládví 0:3
09.07.2019 20:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Hamr Záběhlice 1:3
01.07.2019 20:00 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Beachklub Ládví 1:3
25.06.2019 20:00 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beachklub Ládví 2:3
23.06.2019 19:30 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Areál volného času Gutova 3:2
09.06.2019 20:00 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Areál volného času Gutova 3:2
07.06.2019 19:30 1. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Areál volného času Gutova 0:3
29.05.2019 17:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 3:1
17.05.2019 13:00 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Areál volného času Gutova 3:1
12.05.2019 19:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 3:0
12.05.2019 18:00 2. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Areál volného času Gutova 0:3
25.04.2019 20:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Beachklub Ládví 3:1
24.04.2019 18:01 3. Atmosférická depozice (M. Hiřman, M. Lebedová) 3:S Komentáře
18.04.2019 12:30 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Areál volného času Gutova 3:0
08.04.2019 21:00 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Areál volného času Gutova 3:0
21.03.2019 19:30 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Areál volného času Gutova 3:0
20.03.2019 21:00 4. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 3:1
11.03.2019 21:00 4. Nejhoršáci (P. Jiroušková, J. Pribyl) Areál volného času Gutova 3:0
09.03.2019 10:00 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
01.03.2019 20:30 4. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) Areál volného času Gutova 2:3
28.02.2019 00:39 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S Komentáře
14.02.2019 11:00 4. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) 3:1
11.02.2019 21:00 4. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Areál volného času Gutova 1:3
03.02.2019 16:00 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Beachklub Ládví 3:0
24.01.2019 21:00 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Tatran Střešovice 1:3 Komentáře
15.01.2019 21:00 4. Spím, když lítám (M. Hiřman, K. Vobořilová) 3:1
12.01.2019 10:00 4. Gosling's Black Seal (M. Dolanský, K. Kabelíková) 3:2

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím