Image 1

Pavel Chroustovský (33 let)

ID: 29066

Praha

  • 96 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Beachklub Ládví
  • 6 /53
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 96
    Zápasů v lize ( 61 / 35 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

1 . Úroveň A

160 bodů
6. místo (3. místo v mužích)
Šáb… Srp… Ita… Chr… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:2 3:s 16 14 190
2 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
2:3 3:2 3:0 14 11 185
3 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
3:2 3:s 11 0 171
4 . 2:3 2:3 2:3 3:2 11 -11 160
5 . s:3 0:3 s:3 2:3 2 -14 148

Letní sezóna 2019

1 . Úroveň A

140 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
Ita… Pat… Srp… Chr… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
3:2
3:2 3:2 3:0 22 14 176
2 .
2:3
3:S
3:0
0:3 15 11 166
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
2:3
S:3
3:2 3:1 13 0 153
4 . 2:3
0:3
2:3 3:0 11 -11 140
5 . 0:3 3:0 1:3 0:3 8 -14 134

2 . Úroveň A

160 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Chr… Bob… Lyž… Fri… Moj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:0
3:0 3:0 26 14 160
2 . 2:3 2:3 3:1 3:1 16 11 147
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
0:3
3:2 2:3
3:1
13 0 133
4 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 1:3 3:2 3:1 12 -11 121
5 . 0:3 1:3
1:3
1:3 3 -14 109

1 . Úroveň A

141 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
Dra… Ita… Srp… Chr… Při… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:0 0:3 3:0 3:1 20 14 174
2 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 170
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
3:0 2:3 1:3 3:0 17 0 157
4 . 0:3 0:3 3:1 3:1 12 -11 141
5 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
1:3 0:3 0:3 1:3 2 -14 128

2 . Úroveň A

152 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Srp… Chr… Pat… Kam… Lyž… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 160
2 . 1:3 3:0 3:1 3:0 21 11 152
3 . 0:3 0:3 3:0
3:1
13 0 133
4 . 1:3 1:3 0:3 3:0 9 -11 118
5 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
0:3 0:3
1:3
0:3 1 -14 107

Jarní sezóna 2019

2 . Úroveň A

138 bodů
8. místo (4. místo v mužích)
Bob… Při… Chr… Str… Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 2:3 3:0 3:2 21 14 155
2 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
0:3 3:1 3:0 3:1 19 11 150
3 . 3:2 1:3 3:2 3:0 18 0 138
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 0:3 2:3
3:2
7 -11 116
5 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
2:3 1:3 0:3
2:3
5 -14 111

1 . Úroveň A

138 bodů
7. místo (4. místo v mužích)
Dra… Ven… Srp… Chr… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 181
2 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
1:3 3:1 3:1 3:2 18 11 169
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
0:3 1:3 3:2 3:2 11 0 151
4 . 0:3 1:3 2:3 3:1 9 -11 138
5 . 0:3 2:3 2:3 1:3 5 -14 131

2 . Úroveň A

151 bodů
4. místo (2. místo v mužích)
Bob… Chr… Ita… Str… FiT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:0
3:0 25 14 159
2 .
1:3
3:2 3:0 3:0 20 11 151
3 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
2:3 2:3 3:0 3:0 18 0 138
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3
0:3 0:3 3:0 7 -11 116
5 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 106

1 . Úroveň A

151 bodů
9. místo (5. místo v mužích)
Dra… Srp… Ven… Bob… Chr… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:1
3:0
3:0 3:1 26 14 200
2 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
1:3 2:3 3:1 3:1 15 11 186
3 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
0:3
3:2 2:3 3:1 13 0 173
4 . 0:3 1:3 3:2 3:2 11 -11 160
5 . 1:3 1:3 1:3 2:3 5 -14 151

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

224 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Chr… pho… Fri… Ita… Čas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:1 22 0 64
2 .
phoebe a phoebo (I. Přívratská + R. Zubatý)
0:3 3:2
3:S
3:1 14 0 56
3 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 2:3
3:S
3:S
12 0 54
4 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
1:3
S:3
S:3
3:0 7 0 49
5 .
Času dost (Š. Hadrbolcová + R. Schafer)
1:3 1:3
S:3
0:3 2 0 44

1 . Úroveň A

175 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
Ven… Dra… Srp… Chr… Str… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:2
3:0
3:2
3:0 20 0 62
2 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
2:3 3:0 3:2 3:0 18 0 60
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
0:3
0:3 3:0 3:0 12 0 54
4 .
2:3
2:3 0:3
3:2
8 0 50
5 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 0:3 0:3
2:3
2 0 44

2 . Úroveň A

224 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Chr… Ita… miš… OF… Sam… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:1 3:0 22 0 64
2 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
0:3 3:2 3:0
3:S
15 0 57
3 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
1:3 2:3 3:1
3:S
13 0 55
4 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
1:3 0:3 1:3 S:S 0 0 42
5 .
Samice s ambicí (Z. Plesnik + K. Vondráková)
0:3
S:3
S:3
S:S -2 0 40

3 . Úroveň A

186 bodů
8. místo (5. místo v mužích)
Ita… Chr… OF… Fri… Bor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
1:3 3:0 3:0 3:1 18 0 54
2 . 3:1 0:3
3:0
3:0 17 0 53
3 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
0:3 3:0
3:2
3:0 16 0 52
4 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3
0:3
2:3
3:1 7 0 43
5 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
1:3 0:3 0:3 1:3 2 0 38

Letní sezóna 2018

1 . Úroveň A

51 bodů
13. místo (9. místo v mužích)
Ven… Srp… Kob… Čas… Chr… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:0
3:1
1:3 3:1 17 0 65
2 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
0:3 3:0 3:0 3:2 16 0 64
3 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
1:3
0:3 3:0 3:0 13 0 61
4 .
Času dost (D. Chaluš + Š. Hadrbolcová)
3:1 0:3 0:3 3:0 11 0 59
5 . 1:3 2:3 0:3 0:3 3 0 51

1 . Úroveň A

67 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Chr… Alb… Kob… Srp… Sam… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 1:3 3:0 19 0 67
2 . 0:3 2:3 3:0 3:S 13 0 61
3 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
0:3 3:2 3:1 3:2 13 0 61
4 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
3:1 0:3 1:3 3:0 12 0 60
5 .
Samice s ambicí (Z. Plesnik + K. Vondráková)
0:3 S:3 2:3 0:3 2 0 50

1 . Úroveň A

119 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Chr… Alb… Srp… Čas… Ven… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:2 3:1 44 0 119
2 . 0:3 3:2 3:0 3:0 35 0 110
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
1:3 2:3 3:0 1:3 21 0 96
4 .
Času dost (D. Chaluš + Š. Hadrbolcová)
2:3 0:3 0:3 3:0 17 0 92
5 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
1:3 0:3 3:1 0:3 13 0 88

2 . Úroveň A

104 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Chr… miš… Alb… OF… Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1
3:0
3:1 44 0 104
2 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
2:3 0:3 3:1 3:0 28 0 88
3 . 1:3 3:0 3:0
S:3
28 0 88
4 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
0:3
1:3 0:3
3:0
15 0 75
5 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
1:3 0:3
3:S
0:3
12 0 72

Jarní sezóna 2018

1 . Úroveň A

118 bodů
5. místo (3. místo v mužích)
Ven… Srp… Šáb… Chr… Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
0:3 3:1 3:0 3:0 37 0 127
2 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
3:0 2:3 1:3 3:0 32 0 122
3 . 1:3 3:2 3:2 3:1 31 0 121
4 . 0:3 3:1 2:3 3:0 28 0 118
5 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 0:3 1:3 0:3 2 0 92

1 . Úroveň A

123 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Srp… Chr… Šáb… Čas… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 138
2 . 1:3 3:2 3:1 3:1 33 0 123
3 . 1:3 2:3 3:0 3:S 29 0 119
4 .
Času dost (D. Chaluš + Š. Hadrbolcová)
0:3 1:3 0:3 3:1 13 0 103
5 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
0:3 1:3 S:3 1:3 4 0 94

1 . Úroveň A

114 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Srp… Čas… Chr… Ven… Str… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
3:0 3:1 3:S 3:1 45 0 135
2 .
Času dost (D. Chaluš + Š. Hadrbolcová)
0:3 3:1 3:0 2:3 28 0 118
3 . 1:3 1:3 3:2 3:1 24 0 114
4 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
S:3 0:3 2:3 3:0 17 0 107
5 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 3:2 1:3 0:3 13 0 103

2 . Úroveň A

119 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Chr… Str… Kra… BSB… Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:2
3:1
3:0 44 0 119
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 3:1 3:S 3:S 33 0 108
3 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
2:3
1:3 3:1 3:S 27 0 102
4 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
1:3
S:3 1:3 3:S 14 0 89
5 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 S:3 S:3 S:3 0 0 75

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň A

110 bodů
5. místo (3. místo v mužích)
Chr… Šup… Lyž… ZVo… Pla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:0 3:0 50 0 110
2 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
0:3 3:0
3:2
3:S 32 0 92
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3 0:3 3:2
3:S
21 0 81
4 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
0:3
2:3
2:3 S:S 3 0 63
5 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3 S:3
S:3
S:S -5 0 55

3 . Úroveň B

97 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
miš… Chr… Hor… Šaš… Alb… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
3:1 S:3 3:0 3:0 37 0 97
2 . 1:3 3:1 3:1
3:0
37 0 97
3 .
Horká brambora (M. Kalfař + k. šenkýřová)
3:S 1:3 3:1 1:3 25 0 85
4 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
0:3 1:3 1:3 3:0 17 0 77
5 . 0:3
0:3
3:1 0:3 11 0 71

3 . Úroveň A

86 bodů
17. místo (10. místo v mužích)
Kra… OF… Chr… Met… MED… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:1 3:2 3:0 3:S 43 0 103
2 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
1:3 3:0
3:0
3:S
38 0 98
3 . 2:3 0:3 3:2 3:0 26 0 86
4 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3
0:3
2:3 3:1 15 0 75
5 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
S:3
S:3
0:3 1:3 2 0 62

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.10.2019 21:00 1. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Beachklub Ládví 3:2
18.10.2019 17:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) 2:3
16.10.2019 21:00 1. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Beachklub Ládví 2:3
08.10.2019 21:00 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) 2:3
23.09.2019 21:00 1. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Beachklub Ládví 2:3
20.09.2019 18:00 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Beachklub Ládví 3:0
19.09.2019 18:30 1. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
17.09.2019 18:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) 2:3
28.08.2019 18:00 2. MojZuz (P. Štěpánek, Z. Kůrková) Beachklub Ládví 3:0
28.08.2019 17:00 2. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Beachklub Ládví 3:2
27.08.2019 17:00 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Areál volného času Gutova 3:0
15.08.2019 20:00 2. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) 3:0 Komentáře
25.07.2019 20:00 1. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Beachklub Ládví 0:3
24.07.2019 20:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Areál volného času Gutova 3:1
11.07.2019 17:00 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) 0:3
09.07.2019 20:00 1. Přistěhovalci (T. Čermák, K. Melová) Hamr Záběhlice 3:1
25.06.2019 21:00 2. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Tatran Střešovice 3:1
19.06.2019 20:00 2. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Beachklub Ládví 3:0
16.06.2019 20:00 2. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Beachklub Ládví 3:0
14.06.2019 17:00 2. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
30.05.2019 20:30 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 3:2
29.05.2019 17:00 2. Přistěhovalci (T. Čermák, K. Melová) Beachklub Ládví 1:3
09.05.2019 19:00 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Tatran Střešovice 3:0
02.05.2019 19:30 2. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Beachklub Ládví 3:2
26.04.2019 17:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Beachklub Ládví 2:3
22.04.2019 20:30 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
18.04.2019 20:30 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Beachklub Ládví 3:1
17.04.2019 21:00 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Beachklub Ládví 0:3
31.03.2019 17:00 2. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Beachklub Ládví 3:2
31.03.2019 15:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 3:0
20.03.2019 21:00 2. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Tatran Střešovice 1:3 Komentáře
14.03.2019 21:00 2. FiTeČek (F. Maček, T. Kořánová) Beachklub Ládví 3:0
27.02.2019 21:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
19.02.2019 21:00 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Beachklub Ládví 1:3
14.02.2019 20:30 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Beachklub Ládví 2:3
07.02.2019 18:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Hamr Záběhlice 1:3
31.01.2019 20:00 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) 3:0
19.01.2019 10:00 2. phoebe a phoebo (I. Přívratská, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 3:0
18.01.2019 20:00 2. Času dost (Š. Hadrbolcová, R. Schafer) Areál volného času Gutova 3:1
15.01.2019 21:00 2. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Beachklub Ládví 3:1
20.12.2018 17:00 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
17.12.2018 20:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Hamr Záběhlice 0:3
11.12.2018 21:00 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Beachklub Ládví 2:3
07.12.2018 19:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
27.11.2018 21:00 2. Samice s ambicí (Z. Plesnik, K. Vondráková) Beachklub Ládví 3:0
23.11.2018 17:00 2. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) 3:1
23.11.2018 16:00 2. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) 3:1
20.11.2018 21:00 2. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Beachklub Ládví 3:0
30.10.2018 21:00 3. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Beachklub Ládví 3:1
26.10.2018 16:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
21.10.2018 17:00 3. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) Areál volného času Gutova 3:0
19.10.2018 16:00 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 0:3
01.10.2018 00:10 1. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) 0:3
25.09.2018 18:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Beachklub Ládví 2:3
24.09.2018 21:00 1. Času dost (D. Chaluš, Š. Hadrbolcová) Tatran Střešovice 0:3
19.09.2018 18:30 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Beachklub Ládví 1:3
15.08.2018 19:30 1. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) 3:0
14.08.2018 20:00 1. Samice s ambicí (Z. Plesnik, K. Vondráková) Beachklub Ládví 3:0
09.08.2018 18:30 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
08.08.2018 19:00 1. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) 3:0
31.07.2018 20:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 3:1
25.07.2018 20:00 1. Času dost (D. Chaluš, Š. Hadrbolcová) 3:2
24.07.2018 17:00 1. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Beachklub Ládví 3:0
19.07.2018 20:30 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
28.06.2018 19:00 2. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
26.06.2018 17:00 2. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Beachklub Ládví 3:2
22.06.2018 16:00 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Areál volného času Gutova 3:1
21.06.2018 17:00 2. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Beachklub Ládví 3:1
29.05.2018 17:00 1. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Areál volného času Gutova 3:0
25.05.2018 21:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
22.05.2018 17:00 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beachklub Ládví 2:3
22.05.2018 16:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Beachklub Ládví 3:1
27.04.2018 16:00 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beach Service - Sport Vítkov 3:2
24.04.2018 20:30 1. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Hamr Záběhlice 3:1
22.04.2018 19:00 1. Času dost (D. Chaluš, Š. Hadrbolcová) Tatran Střešovice 3:1
03.04.2018 21:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Areál volného času Gutova 1:3
02.04.2018 19:00 1. Času dost (D. Chaluš, Š. Hadrbolcová) Tatran Střešovice 1:3
11.03.2018 18:00 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) 3:1
11.03.2018 17:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) 3:2
08.03.2018 16:30 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
27.02.2018 20:30 2. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
27.02.2018 19:30 2. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
20.02.2018 17:00 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Areál volného času Gutova 3:0
13.02.2018 17:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 3:1
26.01.2018 19:00 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) 3:0
17.01.2018 21:00 3. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 3:1
16.01.2018 21:00 3. ZVojtíci (V. Kantor, R. Moulíková) DOMYNO 3:0
05.01.2018 19:00 3. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) 3:0
12.12.2017 18:00 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Hamr Záběhlice 1:3
10.12.2017 19:00 3. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
10.12.2017 18:00 3. Horká brambora (M. Kalfař, k. šenkýřová) Beachklub Ládví 3:1
06.12.2017 17:00 3. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
25.11.2017 13:00 3. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Beachklub Ládví 3:0
25.11.2017 12:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Beachklub Ládví 2:3
17.11.2017 09:30 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Areál volného času Gutova 3:2
09.11.2017 21:00 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Beachklub Pankrác 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím