No photo

Adam Janováč (34 let)

ID: 21097

Praha

  • 139 zápasů

    od roku 2014
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Beachklub Pankrác
  • 18 /56
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 139
    Zápasů v lize ( 66 / 64 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň B

36 bodů
24. místo (11. místo v ženách)
Gos… Při… Kok… Spí… Kan… B. zápasy Celkem
1 .
Gosling's Black Seal (M. Dolanský + K. Kabelíková)
2:3 3:1 3:0 13 43
2 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
3:2 3:1 9 39
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
1:3
3:1
6 36
4 .
Spím, když lítám (M. Hiřman + K. Vobořilová)
1:3
1:3
2 32
5 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0:3 0 30

4 . Úroveň A

38 bodů
17. místo (8. místo v ženách)
FiT… Jak… Kok… Opi… Sam… B. zápasy Celkem
1 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
2:3 3:0
3:1
3:S 18 42
2 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:2 2:3 3:0
3:S
17 41
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 3:2
3:1
3:S
14 38
4 .
1:3
0:3
1:3
3:S
7 31
5 .
Samice s ambicí (Z. Plesnik + K. Vondráková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 24

4 . Úroveň A

37 bodů
26. místo (12. místo v ženách)
pho… NoM… Lyž… Kok… Jar… B. zápasy Celkem
1 .
phoebe a phoebo (I. Přívratská + R. Zubatý)
3:1 3:2
3:0
3:1 20 50
2 . 1:3 3:0 3:1 3:0 18 48
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
2:3 0:3 3:1 2:3 9 39
4 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3
1:3 1:3
3:1
7 37
5 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
1:3 0:3 3:2
1:3
6 36

4 . Úroveň B

42 bodů
21. místo (8. místo v ženách)
Mil… Met… Kok… Lin… Kan… B. zápasy Celkem
1 .
Miloušové (R. Čada + P. Zdrahalova)
3:1
3:0
3:1
3:1
21 51
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3
3:1 3:1
3:1
16 46
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3
1:3
3:S
3:0 12 42
4 .
1:3
1:3
S:3
3:0 8 38
5 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
1:3
1:3
0:3 0:3 2 32

Letní sezóna 2018

3 . Úroveň A

44 bodů
17. místo (7. místo v ženách)
miš… Sam… Lyž… Kok… To… B. zápasy Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
0:3
3:0 3:0 3:0 18 54
2 .
Samice s ambicí (Z. Plesnik + K. Vondráková)
3:0
3:0
3:0
S:3
18 54
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3
0:3
2:3
3:0 8 44
4 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3
3:2
3:2 8 44
5 .
To doběhneš (k. šenkýřová + L. Hais)
0:3
3:S
0:3 2:3 7 43

5 . Úroveň A

47 bodů
15. místo (6. místo v ženách)
Kok… Cub… Ňou… Voz… Mul… B. zápasy Celkem
1 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
3:0
3:0
3:S
3:0
23 47
2 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
3:0
3:S
3:S
16 40
3 .
0:3
0:3
3:S 3:S 10 34
4 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
S:3
S:3
S:3 S:S -2 22
5 .
Mulťáci (M. Hanusová + T. Smrcka)
0:3
S:3
S:3 S:S -2 22

4 . Úroveň A

56 bodů
26. místo (11. místo v ženách)
Kla… ZVo… Kok… Buš… Pik… B. zápasy Celkem
1 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
S:S
3:0 3:1 3:0 32 62
2 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
S:S
3:2 3:0 3:0 30 60
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 2:3
3:1
3:1
26 56
4 .
Buštíci (J. Bušta + L. Matoušková)
1:3 0:3
1:3
3:2 13 43
5 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
0:3 0:3
1:3
2:3 6 36

3 . Úroveň A

57 bodů
19. místo (6. místo v ženách)
Str… Dra… Lyž… Kok… Zlí… B. zápasy Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1
3:0 3:0 3:S 47 92
2 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
1:3
3:0 3:0
3:S
38 83
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3 0:3 3:1 1:3 13 58
4 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3 1:3 3:S 12 57
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3
S:3
3:1 S:3 11 56

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň A

85 bodů
15. místo (6. místo v ženách)
MED… Kok… Age… Sob… Cub… Voz… B. zápasy Celkem
1 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
1:3
3:0 3:0 3:1 3:1 40 85
2 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
3:1
3:2
3:1
3:2
3:S 40 85
3 .
Agenti (N. Novotna + J. Novotny)
0:3
2:3
3:2 3:2 3:S 25 70
4 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3
1:3
2:3 3:0 3:S 23 68
5 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
2:3
2:3 0:3 3:S 16 61
6 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
1:3 S:3 S:3 S:3 S:3 2 47

3 . Úroveň B

73 bodů
25. místo (11. místo v ženách)
Alb… Opi… Met… Kra… Kok… Zlí… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:2 1:3 3:0 3:S 36 96
2 .
Opičí prdelky (E. Dvorská + T. Kudela)
1:3 1:3 3:1 3:1 3:S 30 90
3 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
2:3 3:1 2:3 3:2 3:S 30 90
4 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:1 1:3 3:2 3:0 S:S 24 84
5 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 1:3 2:3 0:3 3:S 13 73
6 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3 S:3 S:3 S:S S:3 -4 56

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň B

75 bodů
31. místo (12. místo v ženách)
miš… Tyh… Voz… Met… Kok… B. zápasy Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
3:1 3:0
3:0
3:S 47 122
2 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
1:3 3:0
3:0
3:S 38 113
3 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3 0:3
3:1
3:S 21 96
4 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3
0:3
1:3
3:S 12 87
5 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 75

3 . Úroveň B

81 bodů
24. místo (9. místo v ženách)
Ryc… Str… Kok… Luc… Bob… B. zápasy Celkem
1 .
Rychlá kopýtka (K. Kropáčová + M. Dub)
3:2 3:0 3:2 3:0 44 119
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
2:3 3:0
3:0
3:0 43 118
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3
3:1
S:S 6 81
4 .
Luckycocotte (J. Werner + L. Plášilová)
2:3
0:3
1:3
S:S 1 76
5 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
0:3 0:3 S:S S:S -10 65

3 . Úroveň A

100 bodů
16. místo (6. místo v ženách)
miš… BSB… Kok… Kub… Zlí… B. zápasy Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
3:0 3:0 3:0 3:S 49 124
2 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
0:3 3:2 3:0 3:S 32 107
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 2:3
3:1
3:S 25 100
4 . 0:3 0:3
1:3
3:S 12 87
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 75

4 . Úroveň B

88 bodů
21. místo (9. místo v ženách)
Cuk… Pla… Kok… Lok… Prs… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 3:1 3:1 0:3 31 91
2 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
2:3 1:3 3:0 3:2 28 88
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
1:3 3:1
1:3
3:0
28 88
4 . 1:3 0:3
3:1
3:1 24 84
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:0 2:3
0:3
1:3 19 79

Letní sezóna 2016

3 . Úroveň B

81 bodů
27. místo (12. místo v ženách)
Šáb… Str… Tyh… Kra… Kok… B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:1
3:1 3:1 46 121
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3
3:0 3:2
3:0
35 110
3 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
1:3
0:3 3:2 3:S 21 96
4 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 2:3 2:3
3:2
19 94
5 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
1:3
0:3
S:3
2:3
6 81

4 . Úroveň B

99 bodů
19. místo (9. místo v ženách)
Kok… Kač… Kub… Jar… KiK… B. zápasy Celkem
1 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
3:1 2:3
3:0
3:1
39 99
2 .
Kač a Bzuk (K. Ondrejková + J. Bezouška)
1:3 3:0 3:2
3:2
33 93
3 . 3:2 0:3 3:2 3:2 27 87
4 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3
2:3 2:3 3:0 21 81
5 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
1:3
2:3
2:3 0:3 10 70

3 . Úroveň A

75 bodů
25. místo (11. místo v ženách)
Str… Fůň… Leh… Tyh… Kok… B. zápasy Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:2
3:0
3:0 3:0 48 123
2 . 2:3 3:1 3:0 3:0 41 116
3 .
Lehký syp (M. Turský + Š. Dostálová)
0:3
1:3 3:0 3:0 28 103
4 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
0:3 0:3 0:3 3:0 13 88
5 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 75

4 . Úroveň B

112 bodů
11. místo (4. místo v ženách)
Kok… Eme… Nik… Jar… Kač… B. zápasy Celkem
1 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 112
2 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
0:3
3:0 3:0 3:0 39 99
3 .
0:3
0:3
3:2
3:1
20 80
4 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3 0:3
2:3
3:0 17 77
5 .
Kač a Bzuk (K. Ondrejková + J. Bezouška)
0:3
0:3
1:3
0:3 2 62

Jarní sezóna 2016

5 . Úroveň A

85 bodů
27. místo (12. místo v ženách)
Kok… Lum… #pa… Kub… Dre… B. zápasy Celkem
1 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
3:1
3:2
3:2
3:1
40 85
2 .
Lumpíci (N. Augustínová + M. Haver)
1:3
3:0 3:0 3:1 39 84
3 .
#pardubickéduo (T. Novák + L. Plášilová)
2:3
0:3 3:0 3:0 30 75
4 . 2:3 0:3 0:3 3:S 14 59
5 .
Dream team vol.2 (I. Bylinova + Š. Habová)
1:3
1:3 0:3 S:3 4 49

4 . Úroveň A

57 bodů
45. místo (20. místo v ženách)
Rig… Sku… Tyh… Kok… Chu… B. zápasy Celkem
1 .
Rigor Mortis (M. Bůna + K. Fifkova)
3:1
3:1
3:0 3:0 48 108
2 .
Skuzaskuza (M. Půhoná + J. Chroboček)
1:3 3:0 3:0 3:0 41 101
3 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
1:3
0:3 3:1 3:1 24 84
4 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3 1:3 S:S -3 57
5 .
Chupito (T. Dupal + G. Lustigová)
0:3 0:3 1:3 S:S -3 57

4 . Úroveň A

89 bodů
23. místo (10. místo v ženách)
T72… Céb… Kok… Sna… FLÁM B. zápasy Celkem
1 . 3:2
3:2
3:1 3:0 42 102
2 .
Cébéčka (P. Benáček + M. Valachová)
2:3 3:2
3:0
3:0 39 99
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
2:3
2:3 3:1
3:S
29 89
4 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
1:3
0:3
1:3
3:1
15 75
5 . 0:3 0:3
S:3
1:3
2 62

4 . Úroveň B

86 bodů
26. místo (13. místo v ženách)
miš… Kra… Kok… Tyh… Cuk… B. zápasy Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
1:3 3:0 3:1 3:1 37 97
2 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:1 1:3 3:1 3:S 34 94
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 3:1 2:3 3:1 26 86
4 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
1:3 1:3 3:2 3:2 22 82
5 . 1:3 S:3 1:3 2:3 8 68

Podzimní sezóna 2015

4 . Úroveň B

91 bodů
33. místo (15. místo v ženách)
Div… Sva… Kok… Kis… Ned… B. zápasy Celkem
1 .
Divoký písečný jednorožci (A. Hlávková + O. Kršek)
S:S 3:0 3:2 3:S 27 102
2 .
Svatoušci (M. Čihák + V. Svatoňová)
S:S 3:1 3:S 3:S 26 101
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 1:3 2:3 3:S 16 91
4 .
Kiss my ace (J. Předota + S. Čičatková)
2:3 S:3 3:2 S:S 8 83
5 .
Nedělní svačinka (J. Maixner + B. Kuncová)
S:3 S:3 S:3 S:S -5 70

5 . Úroveň B

87 bodů
33. místo (15. místo v ženách)
Fri… Kok… Bob… Zlí… Pta… B. zápasy Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
3:0 3:0 3:0 3:S 49 109
2 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3
3:0
2:3 3:S 27 87
3 . 0:3
0:3
3:1 3:S 21 81
4 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
0:3 3:2 1:3 S:S 6 66
5 .
Ptačí kles (A. Ptáček + K. Kleslová)
S:3 S:3 S:3 S:S -5 55

6 . Úroveň B

82 bodů
40. místo (17. místo v ženách)
Kis… Kok… Cub… Oli… My… B. zápasy Celkem
1 .
Kiss my ace (J. Předota + S. Čičatková)
3:2 3:0
3:S
3:S 42 87
2 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
2:3 3:0
3:S
3:S 37 82
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3 0:3 3:S 3:S 20 65
4 .
S:3
S:3
S:3 3:S 10 55
5 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 45

5 . Úroveň A

79 bodů
40. místo (17. místo v ženách)
Srp… Zlí… Tak… Kok… ToJ… B. zápasy Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:0 3:0 3:0 S:S 34 94
2 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
0:3 3:2 3:1 3:1 31 91
3 .
Tak určitěěě! (M. Kalfař + H. Šanová)
0:3 2:3 3:2 3:0 26 86
4 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 1:3 2:3 3:0 19 79
5 . S:S 1:3 0:3 0:3 -3 57

Jarní sezóna 2015

4 . Úroveň B

50 bodů
51. místo (18. místo v ženách)
BSB… Ulo… Amo… Sva… Kok… B. zápasy Celkem
1 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
3:1
3:0
3:2
3:0 46 106
2 .
Uložení s přesahem (V. Novák + M. Drahoňovská)
1:3
S:S S:S
3:0
5 65
3 .
Amores Perros (V. Vega + M. Wallace)
0:3 S:S 3:0 S:S 3 63
4 .
Svatoušci (M. Čihák + V. Svatoňová)
2:3
S:S 0:3 S:S -6 54
5 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3
0:3
S:S S:S -10 50

5 . Úroveň B

85 bodů
25. místo (9. místo v ženách)
Kok… Pís… My… Žve… Zví… B. zápasy Celkem
1 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
3:0 2:3
3:0
3:S 40 85
2 .
Písečné porno (F. Dlouhán + T. Kamešová)
0:3 3:1 3:0 3:S 34 79
3 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
3:2 1:3
2:3
3:S 25 70
4 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3
0:3
3:2
3:S 19 64
5 .
Zvířata (M. Šilhan + E. Dvorská)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 45

4 . Úroveň A

91 bodů
31. místo (12. místo v ženách)
Rig… Céb… Cuk… Gar… Kok… miš… B. zápasy Celkem
1 .
Rigor Mortis (M. Bůna + K. Fifkova)
3:2 3:1
3:1
3:1 3:S 42 117
2 .
Cébéčka (P. Benáček + M. Valachová)
2:3 3:1
3:1
3:2 3:S 36 111
3 . 1:3 1:3
3:1
3:0 3:S 31 106
4 .
Gary a Dudlajda (K. Štěch + K. bártíková)
1:3
1:3
1:3
3:2 3:S 21 96
5 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
1:3 2:3 0:3 2:3 3:S 16 91
6 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 75

5 . Úroveň B

82 bodů
26. místo (10. místo v ženách)
Kok… Sva… Moř… My… Zlí… B. zápasy Celkem
1 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
1:3 3:0 3:2 3:0 37 82
2 .
Svatoušci (M. Čihák + V. Svatoňová)
3:1 3:0 3:0 S:S 32 77
3 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
0:3 0:3
3:2
3:0 22 67
4 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
2:3 0:3
2:3
2:3 12 57
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
0:3 S:S 0:3 3:2 4 49

Podzimní sezóna 2014

4 . Úroveň B

75 bodů
32. místo (12. místo v ženách)
Rad… BSB… Cuk… Kok… Poh… B. zápasy Celkem
1 .
Radující se Radovani (R. Bejčková + R. Zubatý)
3:1 3:1 3:0 3:0 48 108
2 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
1:3
3:2
3:0
3:0 37 97
3 . 1:3
2:3
3:1 3:0 30 90
4 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3
0:3
1:3 3:0 15 75
5 .
PohodaJazz (A. Štixová + A. Ptáček)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 60

4 . Úroveň A

85 bodů
26. místo (11. místo v ženách)
Céb… Fri… Kok… Sva… Hub… Bud… B. zápasy Celkem
1 .
Cébéčka (P. Benáček + M. Valachová)
S:S 3:0 3:S
3:1
3:S 31 91
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
S:S 3:0 1:3 3:1 3:S 25 85
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3 3:S 3:1 3:S 25 85
4 .
Svatoušci (M. Čihák + V. Svatoňová)
S:3 3:1 S:3 3:0 S:S 15 75
5 .
1:3
1:3 1:3 0:3 S:S 2 62
6 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 52

5 . Úroveň A

84 bodů
25. místo (10. místo v ženách)
Kok… BSB… Met… O+O MED… Nia… B. zápasy Celkem
1 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
3:1
2:3
3:1 3:0
3:S
39 84
2 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
1:3
3:2
3:1
3:1
3:S 35 80
3 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
3:2
2:3
3:2
3:0
3:2
34 79
4 . 1:3
1:3
2:3
3:2
3:S
22 67
5 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3
1:3
0:3
2:3 3:S 13 58
6 .
Niagara Falls (R. Dupal + V. Mokrá)
S:3
S:3
2:3
S:3
S:3 3 48

5 . Úroveň A

67 bodů
35. místo (14. místo v ženách)
Zví… Div… Kok… Fue… pod… B. zápasy Celkem
1 .
Zvířata (M. Šilhan + E. Dvorská)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 95
2 .
Divoký písečný jednorožci (A. Hlávková + O. Kršek)
1:3 3:0 3:0 S:S 23 68
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3 3:1 3:1 22 67
4 . 0:3 0:3 1:3 3:0 15 60
5 .
pod vlivem (V. Černý + M. Müllerová)
0:3 S:S 1:3 0:3 -3 42

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.01.2019 21:00 4. Gosling's Black Seal (M. Dolanský, K. Kabelíková) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
22.01.2019 20:30 4. Spím, když lítám (M. Hiřman, K. Vobořilová) Beachklub Ládví 3:1 Komentáře
01.01.2019 19:56 4. Samice s ambicí (Z. Plesnik, K. Vondráková) 3:S Komentáře
18.12.2018 20:30 4. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Beachklub Ládví 3:2
12.12.2018 20:30 4. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
11.12.2018 18:00 4. FiTeČek (F. Maček, T. Kořánová) Beachklub Ládví 0:3
29.11.2018 20:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) 3:1 Komentáře
21.11.2018 21:00 4. Lyžaři (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 1:3
20.11.2018 21:00 4. phoebe a phoebo (I. Přívratská, R. Zubatý) Beach Service - Sport Vítkov 0:3 Komentáře
07.11.2018 21:00 4. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Areál volného času Gutova 1:3
01.11.2018 00:10 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) 3:0
24.10.2018 21:00 4. Miloušové (R. Čada, P. Zdrahalova) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
22.10.2018 10:15 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:S Komentáře
07.10.2018 18:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachklub Ládví 1:3
26.09.2018 20:30 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Beachklub Ládví 0:3
25.09.2018 21:00 3. Samice s ambicí (Z. Plesnik, K. Vondráková) Beachklub Ládví 0:3
25.09.2018 20:00 3. To doběhneš (k. šenkýřová, L. Hais) Beachklub Ládví 3:2
05.09.2018 19:30 3. Lyžaři (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 3:2 Komentáře
31.08.2018 17:00 5. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Hamr Záběhlice 3:S
29.08.2018 20:00 5. Mulťáci (M. Hanusová, T. Smrcka) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
22.08.2018 20:30 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
09.08.2018 20:00 5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
01.08.2018 20:00 4. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) Beachklub Ládví 0:3
25.07.2018 20:00 4. ZVojtíci (V. Kantor, R. Moulíková) 2:3
19.07.2018 19:30 4. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) Beachklub Ládví 3:1 Komentáře
17.07.2018 20:00 4. Buštíci (J. Bušta, L. Matoušková) Beachklub Ládví 3:1 Komentáře
26.06.2018 21:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) 0:3
26.06.2018 20:00 3. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) 0:3
20.06.2018 20:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 1:3
03.06.2018 17:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Beachklub Ládví 3:1 Komentáře
25.05.2018 19:00 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
21.05.2018 20:00 4. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
12.05.2018 11:00 4. Agenti (N. Novotna, J. Novotny) 3:2 Komentáře
26.04.2018 20:00 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachklub Ládví 2:3
25.04.2018 20:00 3. Opičí prdelky (E. Dvorská, T. Kudela) Hamr Braník 1:3
22.04.2018 17:00 3. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Areál volného času Gutova 0:3
18.04.2018 18:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) 0:3
03.01.2017 13:14 3. Bobani (L. Uher, K. Viterová) S:S
15.12.2016 20:30 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
12.12.2016 21:00 3. Luckycocotte (J. Werner, L. Plášilová) Beach Service - Sport Vítkov 3:1 Komentáře
11.12.2016 19:00 3. Rychlá kopýtka (K. Kropáčová, M. Dub) Areál volného času Gutova 0:3
01.12.2016 14:51 3. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:S
24.11.2016 20:30 3. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Beach Service - Sport Vítkov 2:3
23.11.2016 19:00 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Beachclub Strahov 0:3
08.11.2016 21:00 3. Kubáni (A. Lachmanová, J. Perník) Beachclub Strahov 3:1 Komentáře
30.10.2016 19:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachclub Strahov 3:0 Komentáře
26.10.2016 20:00 4. Cukrkandl (I. Přívratská, S. Zbyněk) Beachklub Pankrác 1:3
23.10.2016 11:30 4. Lokše (D. Hrianka, A. Andiľová) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
18.10.2016 20:00 4. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) Beachclub Strahov 3:1
27.09.2016 20:00 3. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
22.09.2016 20:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Beachclub Strahov 0:3 Komentáře
14.09.2016 21:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Beachclub Strahov 2:3 Komentáře
30.08.2016 21:00 4. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Beachclub Strahov 3:1 Komentáře
23.08.2016 18:00 4. Kač a Bzuk (K. Ondrejková, J. Bezouška) Tatran Střešovice 3:1
16.08.2016 17:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Tatran Střešovice 3:0 Komentáře
10.08.2016 21:00 4. Kubáni (A. Lachmanová, J. Perník) Tatran Střešovice 2:3
28.07.2016 20:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Beachklub Pankrác 0:3
26.07.2016 18:00 3. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) 0:3
21.07.2016 19:00 3. Fůňové (M. Centnerova, P. Štěpánek) Beachklub Ládví 0:3
19.07.2016 20:00 3. Lehký syp (M. Turský, Š. Dostálová) Beachklub Pankrác 0:3
29.06.2016 21:00 4. Nikoki (F. Kokeš, N. Maciuchová) Tatran Střešovice 3:0 Komentáře
22.06.2016 19:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Tatran Střešovice 3:0
16.06.2016 20:30 4. Ememáci (M. Kalfař, M. Špásová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
15.06.2016 21:00 4. Kač a Bzuk (K. Ondrejková, J. Bezouška) DOMYNO 3:0 Komentáře
25.05.2016 20:00 5. Lumpíci (N. Augustínová, M. Haver) Beachclub Strahov 3:1 Komentáře
19.05.2016 19:00 5. Kubáni (A. Lachmanová, J. Perník) Beachclub Strahov 3:2
18.05.2016 21:00 5. #pardubickéduo (T. Novák, L. Plášilová) Beachclub Strahov 3:2 Komentáře
18.05.2016 20:00 5. Dream team vol.2 (I. Bylinova, Š. Habová) Beachclub Strahov 3:1 Komentáře
02.05.2016 10:15 4. Skuzaskuza (M. Půhoná, J. Chroboček) 0:3
02.05.2016 10:15 4. Chupito (T. Dupal, G. Lustigová) S:S
12.04.2016 21:00 4. Rigor Mortis (M. Bůna, K. Fifkova) Beachclub Strahov 0:3
12.04.2016