Image 1

Tomáš Brůha (30 let)

ID: 27064

Praha

  • 72 zápasů

    od roku 2017
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Areál volného času Gutova
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 72
    Zápasů v lize ( 35 / 25 / 12) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň B

45 bodů
42. místo (15. místo v ženách)
Zlí… ZVo… D@P Pap… Bob… Šta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
3:1 3:2 3:0 3:2 3:S 41 0 86
2 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
1:3 3:1 3:0
3:1
3:S 38 0 83
3 . 2:3 1:3
3:1
3:0 3:S 32 0 77
4 .
Papíroví tygři (D. Premus + B. Tesařová)
0:3 0:3
1:3
3:2 3:S 17 0 62
5 .
Bob & bobek (T. Hasil + Š. Zaderlíková)
2:3
1:3
0:3 2:3 3:S 16 0 61
6 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

4 . Úroveň B

74 bodů
24. místo (10. místo v ženách)
Nej… Hmmm Šta… Prs… BSB… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nejhoršáci (P. Jiroušková + J. Pribyl)
3:S 3:2
2:3
3:1 34 0 79
2 . S:3 3:2 3:2 3:0 31 0 76
3 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
2:3 2:3 3:1 3:S 29 0 74
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:2
2:3 1:3 3:1 26 0 71
5 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
1:3 0:3 S:3 1:3 4 0 49

3 . Úroveň A

60 bodů
31. místo (12. místo v ženách)
Fri… Lyž… Alb… ZVo… Lin… Šta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
3:1 3:1
3:0
3:0 3:S 46 0 106
2 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3 3:0 3:S 3:1 3:S 37 0 97
3 . 1:3 0:3 3:0 3:1 3:0 31 0 91
4 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
0:3
S:3 0:3 3:S 3:S 16 0 76
5 . 0:3 1:3 1:3 S:3 3:S 12 0 72
6 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
S:3 S:3 0:3 S:3 S:3 0 0 60

3 . Úroveň B

79 bodů
17. místo (7. místo v ženách)
Šup… OF… Šta… Opi… Zlí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
3:2 3:0 3:0 3:0 48 0 108
2 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
2:3 3:0 3:0 3:2 39 0 99
3 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
0:3 0:3 3:2 3:S 19 0 79
4 .
Opičí prdelky (E. Dvorská + T. Kudela)
0:3 0:3 2:3 3:S 14 0 74
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
0:3 2:3 S:3 S:3 4 0 64

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň B

86 bodů
15. místo (7. místo v ženách)
Šta… Jar… D@P Alb… Sob… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
3:2
3:2
3:S
3:1
3:0 41 0 86
2 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
2:3
2:3
3:2 3:0 3:0 33 0 78
3 .
2:3
3:2
0:3 3:2 3:0 27 0 72
4 .
S:3
2:3 3:0
S:3
3:1 22 0 67
5 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3
0:3 2:3
3:S
3:1 22 0 67
6 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 0:3 0:3 1:3 1:3 4 0 49

4 . Úroveň B

60 bodů
31. místo (13. místo v ženách)
ZVo… Bob… Šta… MED… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
2:3 2:3 3:2 3:0 30 0 75
2 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:2 3:0 3:0 S:S 30 0 75
3 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
3:2 0:3 S:S 3:1 15 0 60
4 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
2:3 0:3 S:S 3:S 9 0 54
5 . 0:3 S:S 1:3 S:3 -3 0 42

4 . Úroveň A

70 bodů
26. místo (10. místo v ženách)
Šaš… Opi… Šta… Pla… Voz… TD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
3:2
3:0 3:0 3:0 3:S 45 0 90
2 .
Opičí prdelky (E. Dvorská + T. Kudela)
2:3
3:1
3:2
3:1
3:0
38 0 83
3 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
0:3
1:3
3:2 3:S 3:S 25 0 70
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3
2:3
2:3 3:S 3:S 22 0 67
5 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3
1:3
S:3 S:3 3:S 10 0 55
6 . S:3
0:3
S:3 S:3 S:3 0 0 45

3 . Úroveň B

75 bodů
21. místo (8. místo v ženách)
Šup… OF… Lyž… Šta… Jar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
3:1 3:1 3:0 3:1 46 0 106
2 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
1:3
3:2
3:1
3:0
35 0 95
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3
2:3
2:3
3:0 23 0 83
4 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
0:3 1:3
3:2
2:3
15 0 75
5 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
1:3
0:3
0:3
3:2
11 0 71

Letní sezóna 2017

4 . Úroveň A

75 bodů
22. místo (8. místo v ženách)
Kub… Šta… Lin… Pat… Šne… Tat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
S:S
3:1
3:S 3:S 3:0 31 0 76
2 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
S:S
3:0 3:S 3:S 3:S 30 0 75
3 .
1:3
0:3 3:S
3:S
3:S 26 0 71
4 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 37
5 .
Šnek_a_Slimajda (M. Pokusová + L. Selichar)
S:3 S:3
S:3
S:S S:S -8 0 37
6 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
0:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 37

4 . Úroveň A

69 bodů
24. místo (7. místo v ženách)
Lyž… Met… Žve… Šta… Sob… Míš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3
1:3
3:1 3:1
3:1
31 0 76
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
3:1
3:1
3:1
3:S S:S 31 0 76
3 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
3:1
1:3
2:3
3:2
3:0
31 0 76
4 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
1:3
1:3
3:2
3:0
2:3
24 0 69
5 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3 S:3
2:3
0:3
3:2
12 0 57
6 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
1:3
S:S
0:3
3:2
2:3
8 0 53

5 . Úroveň A

64 bodů
29. místo (10. místo v ženách)
Šta… Pik… Dre… KiK… Her… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
3:0 3:1
0:3
3:S 34 0 64
2 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3 1:3 S:S 3:2 6 0 36
3 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
1:3 3:1 S:S S:S 3 0 33
4 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
3:0
S:S S:S S:S -2 0 28
5 .
Heroes & zeros (M. Koblížková + P. Filipcová)
S:3 2:3 S:S S:S -6 0 24

4 . Úroveň A

62 bodů
27. místo (10. místo v ženách)
miš… Jar… MED… Šta… Lok… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
3:S
S:S 3:0 3:0 31 0 76
2 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
S:3
1:3 3:1
3:1
24 0 69
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
S:S 3:1
1:3
3:S
18 0 63
4 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
0:3 1:3
3:1
2:3 17 0 62
5 . 0:3
1:3
S:3
3:2 11 0 56

Jarní sezóna 2017

4 . Úroveň B

89 bodů
23. místo (11. místo v ženách)
Piv… Tat… Šta… Prs… Luc… Raf… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pivo! (T. Dupal + K. Malá)
3:2
3:1
3:S
3:S
3:S 40 0 100
2 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
2:3 3:2 3:S 3:S 3:S 34 0 94
3 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
1:3
2:3 3:S 3:S 3:S 29 0 89
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3 S:3 S:S 3:S 4 0 64
5 .
Luckycocotte (J. Werner + L. Plášilová)
S:3
S:3 S:3 S:S 3:S 4 0 64
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

5 . Úroveň A

75 bodů
33. místo (13. místo v ženách)
Sna… Šta… Lin… Yos… MyD… Bul… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
S:S 3:0 3:1 3:0 3:0 35 0 80
2 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
S:S 3:2
3:0
3:0
3:2
30 0 75
3 . 0:3 2:3 3:0 3:2 3:2 27 0 72
4 . 1:3
0:3
0:3 3:S 3:0 20 0 65
5 . 0:3 0:3 2:3 S:3 3:2 10 0 55
6 .
Buldočci (K. Pánková + L. Weiter)
0:3
2:3
2:3 0:3 2:3 9 0 54

4 . Úroveň B

75 bodů
32. místo (12. místo v ženách)
Str… Šup… Šta… MED… Voz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1
3:2
3:0
3:0
46 0 106
2 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
1:3
3:0 3:0 3:S 38 0 98
3 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
2:3
0:3
1:3
3:2 15 0 75
4 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3 0:3
3:1
2:3 15 0 75
5 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3
S:3 2:3 3:2 13 0 73

4 . Úroveň A

83 bodů
27. místo (12. místo v ženách)
Jar… Pid… Šta… Nik… Lok… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
3:2
3:1
3:1
3:S 41 0 101
2 .
2:3
3:0
3:2
3:S 36 0 96
3 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
1:3
0:3
3:1
3:S 23 0 83
4 .
1:3
2:3
1:3
3:S 18 0 78
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.05.2018 18:00 4. Bob & bobek (T. Hasil, Š. Zaderlíková) S:3
21.05.2018 18:00 4. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) S:3
21.05.2018 18:00 4. Papíroví tygři (D. Premus, B. Tesařová) S:3
21.05.2018 18:00 4. ZVojtíci (V. Kantor, R. Moulíková) S:3
21.05.2018 18:00 4. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) S:3
30.04.2018 16:30 4. Nejhoršáci (P. Jiroušková, J. Pribyl) Beachklub Ládví 2:3
30.04.2018 07:00 4. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) 3:S
19.04.2018 19:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Ládví 3:1
19.04.2018 18:00 4. Hmmm (Z. Hlinkova, P. Bartošek) Beachklub Ládví 2:3
26.03.2018 08:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) S:3
26.03.2018 08:00 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) S:3
26.03.2018 08:00 3. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) S:3
22.03.2018 17:30 3. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Areál volného času Gutova 0:3
22.02.2018 20:30 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Areál volného času Gutova 0:3
19.02.2018 20:00 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 0:3
15.02.2018 18:00 3. Opičí prdelky (E. Dvorská, T. Kudela) Areál volného času Gutova 3:2
29.01.2018 18:00 4. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Areál volného času Gutova 3:0
29.01.2018 17:00 4. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Areál volného času Gutova 3:S Komentáře
22.01.2018 18:00 4. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
22.01.2018 14:30 4. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) Hamr Braník 3:2 Komentáře
11.01.2018 18:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
31.12.2017 16:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) S:S
11.12.2017 18:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 3:1
09.12.2017 15:30 4. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Hamr Braník 0:3
09.12.2017 15:00 4. ZVojtíci (V. Kantor, R. Moulíková) Hamr Braník 3:2
29.11.2017 20:00 4. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) 3:2
29.11.2017 16:00 4. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) 3:S
24.11.2017 20:30 4. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Hamr Záběhlice 0:3
13.11.2017 17:00 4. Opičí prdelky (E. Dvorská, T. Kudela) Beach Service - Sport Vítkov 1:3 Komentáře
29.10.2017 14:30 3. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Braník 3:2 Komentáře
19.10.2017 21:00 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
16.10.2017 20:00 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Hamr Záběhlice 1:3
12.10.2017 20:00 3. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Beachklub Pankrác 2:3 Komentáře
28.09.2017 19:00 4. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) 3:S
28.09.2017 19:00 4. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) 3:S
28.09.2017 16:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
29.08.2017 19:30 4. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) 3:0
29.08.2017 18:30 4. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) 1:3
24.08.2017 19:30 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
08.08.2017 19:00 4. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) 3:2 Komentáře
08.08.2017 19:00 4. Míšánci (E. Fialová, J. Šálek) 2:3 Komentáře
26.07.2017 19:00 5. Heroes & zeros (M. Koblížková, P. Filipcová) 3:S
25.07.2017 20:40 5. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) Beachklub Ládví 3:1
25.07.2017 20:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Beachklub Ládví 3:0
18.07.2017 20:00 5. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Beachklub Pankrác 0:3 Komentáře
28.06.2017 18:00 4. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Hamr Záběhlice 0:3
21.06.2017 20:30 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
19.06.2017 18:00 4. Lokše (D. Hrianka, A. Andiľová) Areál volného času Gutova 2:3
15.06.2017 19:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Beachclub Strahov 1:3
01.06.2017 12:26 4. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) 2:3
29.05.2017 19:00 4. Luckycocotte (J. Werner, L. Plášilová) 3:S
29.05.2017 19:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S
09.05.2017 20:00 4. Pivo! (T. Dupal, K. Malá) Beach Service - Sport Vítkov 1:3 Komentáře
02.05.2017 10:57 5. Snails on the beach (K. Smažíková, K. Dupal) S:S
23.04.2017 19:30 5. Buldočci (K. Pánková, L. Weiter) Beach Service - Sport Vítkov 3:2 Komentáře
23.04.2017 18:00 5. Yosemite (D. Vodrážka, J. Turnerová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0 Komentáře
17.04.2017 19:00 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 3:2
10.04.2017 21:00 5. MyDva (M. Rejdová, J. Graeber) Areál volného času Gutova 3:0
30.03.2017 21:00 4. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Beach Service - Sport Vítkov 3:2
30.03.2017 20:00 4. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Beach Service - Sport Vítkov 2:3 Komentáře
19.03.2017 16:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
15.03.2017 20:00 4. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Hamr Braník 0:3
16.02.2017 20:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
14.02.2017 20:30 4. Pidilidi (M. Bürgerová, J. NAVRÁTIL) 0:3
12.02.2017 19:30 4. Nikoki (F. Kokeš, N. Maciuchová) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
4. Šnek_a_Slimajda (M. Pokusová, L. Selichar) 3:S
3. ZVojtíci (V. Kantor, R. Moulíková) S:3
4. TD Team (D. Švidraň, T. Bibková) 3:S
4. Lokše (D. Hrianka, A. Andiľová) 3:S
3. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:S
4. Rafani (M. Novák, A. Valentová) 3:S
4. Kubáni (A. Lachmanová, J. Perník) S:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím