Načítám…
Jana Chrudimská

Jana Chrudimská (34 let)

ID: 28578

Praha

  • 76 zápasů

    od roku 2017
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19 /67
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 60
    Zápasů v lize ( 33 / 24 / 3) 2 turnaje
  • 58%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň B

94 bodů
18. místo (13. místo v mužích)
Bac… Mal… Hak… Kin… Kop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 1:3 3:0 3:0 20 14 114
2 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
2:3 3:1 2:3 3:0 17 3 100
3 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:1 1:3 3:0 14 0 94
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3 3:2 0:3 5 -3 82
5 .
Kopretinky (M. Soták + E. Palátová)
0:3 0:3 0 -14 66

5 . Úroveň A

101 bodů
16. místo (13. místo v mužích)
Hak… Plá… Gre… Soc… Umy Hra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:0 3:0 3:0
3:S
3:0 27 14 101
2 .
Plácačky (D. Hanke + M. Pekařová)
0:3 3:2 0:3 1:3
3:S
10 11 81
3 . 0:3 2:3
S:S
3:S
3:1 10 0 70
4 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
0:3 3:0
S:S
3:S
S:S 7 0 67
5 .
S:3
3:1
S:3
S:3
S:3
5 -11 54
6 .
Hranolky s kechupem (F. Heinik + U. 46105)
0:3
S:3
1:3 S:S
3:S
4 -14 50

3 . Úroveň A

67 bodů
21. místo (16. místo v mužích)
Str… Kam… Jak… Rys… Hak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 120
2 . 1:3 3:1 3:0
3:0
21 11 112
3 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
1:3 1:3 3:1 3:0 15 0 95
4 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 76
5 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3
0:3
0:3 1:3 1 -14 67

Podzimní sezóna 2021

2 . Úroveň A

104 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
Pan… Ply… Lyž… Jak… Hak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Panda a hruška (J. Hruška + ?. Podroužková)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 161
2 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
1:3
3:2
2:3 3:0 15 11 146
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
0:3
2:3
3:2 3:0 14 0 134
4 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
0:3 3:2 2:3
S:S
5 -11 114
5 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3 0:3 0:3
S:S
-2 -14 104

4 . Úroveň B

119 bodů
11. místo (7. místo v mužích)
Hak… Kin… Pee… Soc… Gum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:1 3:0 3:0
3:2
25 14 119
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
1:3 3:0 3:1 3:1 20 3 103
3 . 0:3 0:3 2:3
3:0
9 0 89
4 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
0:3 1:3 3:2 S:S 4 -3 81
5 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
2:3
1:3
0:3
S:S 1 -14 67

5 . Úroveň B

98 bodů
20. místo (14. místo v mužích)
Hak… Hub… Mar… Kop… Gre… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:1
3:2
3:0 3:1 24 14 98
2 .
Hubený Králík (M. Hubená + F. Králík)
1:3
3:2 3:1 3:0 19 11 90
3 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
2:3
2:3 3:0 3:2 16 0 76
4 .
Kopretinky (M. Soták + E. Palátová)
0:3 1:3 0:3 3:1 7 -3 64
5 . 1:3 0:3 2:3 1:3 4 -14 50

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň B

71 bodů
30. místo (17. místo v mužích)
Tom… Kin… Hak… Mal… Pee… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tom & Jerry (T. Maršon + M. Preibischová)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3 3:0
3:0
3:1
20 11 91
3 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3 0:3 3:2 3:1 11 0 71
4 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
0:3
0:3
2:3
3:1
8 -3 65
5 . 0:3
1:3
1:3
1:3
3 -14 49

6 . Úroveň A

82 bodů
26. místo (16. místo v mužích)
Hak… Jum… Mal… Prs… Ňou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 82
2 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
0:3 3:2 1:3 3:0 13 11 64
3 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
0:3 2:3 3:1
3:2
13 0 53
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0:3 3:1 1:3 S:S 5 -11 34
5 . 0:3 0:3
2:3
S:S 0 -14 26

4 . Úroveň B

66 bodů
29. místo (20. místo v mužích)
Tom… Kam… Han… Kan… Hak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tom & Jerry (T. Maršon + M. Preibischová)
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 120
2 . 0:3 3:2 3:2 3:1 16 3 99
3 .
HanzLuc 2 (L. Sirotiaková + J. Kolář)
1:3 2:3 3:1 3:1 15 0 95
4 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
1:3 2:3 1:3
S:S
2 -3 79
5 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3 1:3 1:3
S:S
0 -14 66

4 . Úroveň A

86 bodů
23. místo (14. místo v mužích)
M&M Bac… Hak… Kri… Výd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
0:3
3:1
S:S
3:1
10 3 93
3 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3
1:3
3:0
S:S 6 0 86
4 . 0:3
S:S
0:3
3:1
4 -3 81
5 .
Výdej čočky (K. Vacková + J. Los)
0:3
1:3
S:S
1:3
0 -14 66

4 . Úroveň A

69 bodů
19. místo (13. místo v mužích)
Ply… Kam… Hak… Prs… Gum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
3:0
3:0
3:1 3:1 26 14 100
2 . 0:3 3:2 3:1 3:0 18 11 89
3 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3
2:3
1:3
3:1 9 0 69
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3 1:3
3:1
S:S 6 -11 55
5 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
1:3 0:3 1:3 S:S 0 -14 46

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň B

117 bodů
12. místo (8. místo v mužích)
Hak… Han… Opi… Pin… Una… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:1 3:1 3:2 3:1 23 14 117
2 .
HanzLuc 2 (L. Sirotiaková + J. Kolář)
1:3 3:0 3:1
3:S
20 3 103
3 . 1:3 0:3 3:1
3:S
13 0 93
4 .
Pink Elefant (V. Šiman + A. Hejdová)
2:3 1:3 1:3
3:S
10 -11 79
5 .
Unagi (M. B. + Z. Barcaj)
1:3
S:3
S:3
S:3
1 -14 67

4 . Úroveň A

85 bodů
24. místo (14. místo v mužích)
Sva… Div… Kan… Hak… Vyf… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Svatoušci (M. Čihák + V. Svatoňová)
3:1 3:0 3:1
3:0
26 14 120
2 .
Divoká Esa (J. Pitter + I. Šťastná)
1:3 3:1 3:0 3:0 21 3 104
3 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 94
4 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
1:3 0:3 1:3 3:1 8 -3 85
5 .
Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
0:3
0:3 0:3 1:3 1 -14 67

4 . Úroveň A

91 bodů
21. místo (13. místo v mužích)
Fri… Pin… Hak… Prs… Pik… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
3:0
3:0
3:0 3:0 28 14 122
2 .
Pink Elefant (V. Šiman + A. Hejdová)
0:3 3:0 0:3 3:2 12 3 95
3 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3
0:3 3:1 3:2 11 0 91
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0:3 3:0 1:3 2:3 10 -3 87
5 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3 2:3 2:3 3:2 9 -14 75

4 . Úroveň A

100 bodů
17. místo (10. místo v mužích)
Kan… Hak… Han… Pin… Gua… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:0 3:0 3:2 3:0 26 14 120
2 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3 3:2 3:1 3:1 17 3 100
3 .
HanzLuc 2 (L. Sirotiaková + J. Kolář)
0:3 2:3 3:0 3:0 16 0 96
4 .
Pink Elefant (V. Šiman + A. Hejdová)
2:3 1:3 0:3 3:0 10 -3 87
5 .
Guardians of Shots (G. De Liso + K. Makarova)
0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 67

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.05.2022 18:00 4. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) Beachklub Ládví 3:0
11.05.2022 17:00 4. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) Areál volného času Gutova 1:3
04.05.2022 17:00 4. Bacáni (E. Dvorská, P. Bidelnica) 3:1
29.04.2022 19:00 5. Plácačky (D. Hanke, M. Pekařová) Beachklub Ládví 3:0
25.04.2022 08:59 5. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) 3:S Komentáře
10.04.2022 17:00 5. Sochoříci (D. Sochor, N. Sochorová) Beachklub Ládví 3:0
10.04.2022 15:00 5. Gregoss (K. Hossainová, T. Gregora) Beachklub Praha Pankrác 3:0
07.04.2022 18:00 5. Hranolky s kechupem (F. Heinik, U. 46105) Sportovní areál Mikulovka 3:0
22.02.2022 17:00 3. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
17.02.2022 18:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) 0:3
10.02.2022 19:00 3. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Prague Beach Team 1:3
09.02.2022 18:00 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) 0:3
31.01.2022 17:48 2. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) S:S Komentáře
21.01.2022 19:00 2. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) 0:3
19.01.2022 19:30 2. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) 0:3
19.01.2022 19:30 2. Panda a hruška (J. Hruška, ?. Podroužková) 0:3
28.12.2021 17:30 4. Peeva (E. Kordíková, P. Kordík) Areál volného času Gutova 3:0
19.12.2021 17:00 4. Sochoříci (D. Sochor, N. Sochorová) Beachklub Ládví 3:0
17.12.2021 20:00 4. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) Areál volného času Gutova 3:1
10.12.2021 18:00 4. Gumkáči (O. Kotek, D. Rybová) Tatran Střešovice 3:2 Komentáře
31.10.2021 19:00 5. MarVik (M. Helcl, V. Havlová) 3:2 Komentáře
31.10.2021 16:00 5. Kopretinky (M. Soták, E. Palátová) Hamr Braník 3:0
19.10.2021 17:00 5. Gregoss (K. Hossainová, T. Gregora) Areál volného času Gutova 3:1
14.10.2021 17:00 5. Hubený Králík (M. Hubená, F. Králík) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
23.09.2021 17:00 5. Tom & Jerry (T. Maršon, M. Preibischová) Beachklub Ládví 0:3
21.09.2021 20:00 5. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) Sport Vítkov 0:3
15.09.2021 17:30 5. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) Beachklub Ládví 3:2
14.09.2021 17:30 5. Peeva (E. Kordíková, P. Kordík) Beachklub Ládví 3:1
26.08.2021 18:00 6. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) 3:0
17.08.2021 17:30 6. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) Beachklub Ládví 3:0
11.08.2021 17:00 6. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) Beachklub Ládví 3:0
10.08.2021 17:00 6. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Ládví 3:0
29.07.2021 17:30 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Areál volného času Gutova 1:3
28.07.2021 09:43 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) S:S Komentáře
16.07.2021 19:30 4. Tom & Jerry (T. Maršon, M. Preibischová) 0:3
13.07.2021 17:30 4. HanzLuc 2 (L. Sirotiaková, J. Kolář) Beachklub Ládví 1:3
01.07.2021 00:10 4. Výdej čočky (K. Vacková, J. Los) S:S
30.06.2021 17:00 4. Bacáni (E. Dvorská, P. Bidelnica) 1:3 Komentáře
28.06.2021 17:00 4. Krisgang (K. Ledecký, K. Hniličková) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
23.06.2021 16:30 4. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) Areál volného času Gutova 0:3
27.05.2021 17:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Ládví 1:3 Komentáře
16.05.2021 18:00 4. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
06.05.2021 17:00 4. Gumkáči (O. Kotek, D. Rybová) Beachklub Ládví 3:1
04.05.2021 17:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Areál volného času Gutova 2:3
27.09.2019 18:00 4. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) 3:1
24.09.2019 18:00 4. Pink Elefant (V. Šiman, A. Hejdová) Beachklub Ládví 3:2
12.09.2019 20:00 4. HanzLuc 2 (L. Sirotiaková, J. Kolář) Areál volného času Gutova 3:1
03.09.2019 19:30 4. Unagi (M. B., Z. Barcaj) Hamr Záběhlice 3:1
27.08.2019 20:00 4. Svatoušci (M. Čihák, V. Svatoňová) Beachklub Ládví 1:3
15.08.2019 20:30 4. Divoká Esa (J. Pitter, I. Šťastná) Beachklub Ládví 0:3
15.08.2019 19:30 4. Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková, H. Plesníková) Beachklub Ládví 3:1
14.08.2019 21:00 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) 1:3
23.07.2019 20:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:1
23.07.2019 19:00 4. Pink Elefant (V. Šiman, A. Hejdová) 0:3
17.07.2019 21:00 4. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
17.07.2019 20:00 4. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Beachklub Ládví 3:2
20.06.2019 18:30 4. Pink Elefant (V. Šiman, A. Hejdová) 3:1
20.06.2019 18:00 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) 0:3
14.06.2019 19:00 4. Guardians of Shots (G. De Liso, K. Makarova) Areál volného času Gutova 3:1
11.06.2019 21:00 4. HanzLuc 2 (L. Sirotiaková, J. Kolář) Beachklub Ládví 3:2

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím