Načítám…
Image 1

Tomáš Kasalický (29 let)

ID: 44590

Praha

  • 39 zápasů

    od roku 2021
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 13 /75
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 38
    Zápasů v lize ( 19 / 18 / 1) 0 turnajů
  • 51%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

4 . Úroveň A

86 bodů
22. místo (15. místo v mužích)
M&M Sve… Kin… Opt… M&M Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:0
3:s 20 14 114
2 .
Svestky (S. Svecova + R. Svec)
3:s 6 3 89
3 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3 3:s 6 0 86
4 .
Optika Policar (O. Policar + T. Drachovská)
0:3
3:s 6 -11 75
5 . s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 66

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň B

89 bodů
23. místo (16. místo v mužích)
Hak… Bac… Mal… Kin… Kop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:1 1:3 3:0 3:0 21 14 115
2 . 1:3 3:2 3:0 3:0 20 3 103
3 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
3:1 2:3 2:3 3:0 17 0 97
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3 0:3 3:2 3:0 12 -3 89
5 .
Kopretinky (M. Soták + E. Palátová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

4 . Úroveň A

96 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Kin… Rys… Gre… Plá… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
3:1 3:0 3:0
2:3
22 14 96
2 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
1:3 3:0 3:0
3:1
21 11 92
3 . 0:3 0:3 3:1
3:S
12 0 72
4 .
Plácačky (D. Hanke + M. Pekařová)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 56
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:2
1:3
S:3
S:3
6 -14 52

4 . Úroveň A

72 bodů
18. místo (14. místo v mužích)
Mar… Mal… Kin… Prs… Pee… Kar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
3:2
3:0
3:1
3:0
3:S
25 14 99
2 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
2:3
3:0
3:0
3:0
3:2
22 11 93
3 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3
0:3
3:1
3:0
2:3
12 0 72
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3
0:3
1:3
3:S
3:S
11 0 71
5 . 0:3
0:3
0:3
S:3
3:0 6 -11 55
6 .
S:3
2:3
3:2
S:3
0:3 6 -14 52

Podzimní sezóna 2021

3 . Úroveň A

95 bodů
17. místo (12. místo v mužích)
Div… M&M Doč… Kin… Mal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 140
2 . 1:3 2:3 3:0
3:S
16 11 127
3 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
0:3 3:2
S:S
3:1 9 0 109
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
1:3 0:3
S:S
3:0 6 -11 95
5 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
0:3
S:3
1:3 0:3 1 -14 87

4 . Úroveň B

103 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
Hak… Kin… Pee… Soc… Gum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:1 3:0 3:0
3:2
25 14 119
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
1:3 3:0 3:1 3:1 20 3 103
3 . 0:3 0:3 2:3
3:0
9 0 89
4 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
0:3 1:3 3:2 S:S 4 -3 81
5 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
2:3
1:3
0:3
S:S 1 -14 67

4 . Úroveň A

95 bodů
20. místo (12. místo v mužích)
Lyž… Kri… Kin… Mal… You… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
3:0 3:1 3:0 3:1 26 14 120
2 . 0:3
3:2
3:1
3:0
18 3 101
3 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
1:3
2:3
3:1 3:1 15 0 95
4 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
0:3
1:3
1:3
3:2
7 -11 76
5 .
You know who (P. Kepčija + L. Leová)
1:3
0:3
1:3
2:3
4 -14 70

4 . Úroveň A

103 bodů
17. místo (11. místo v mužích)
Jum… Kin… Kar… Kal… M&M Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
3:2
3:1 3:2 3:S 22 14 116
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
2:3
3:1
3:S
3:S 20 3 103
3 . 1:3 1:3
3:S
0:3 8 0 88
4 .
Kalhotky nee (V. Matonohova + T. Zemková)
2:3
S:3
S:3
3:S 8 -11 77
5 . S:3 S:3 3:0 S:3 7 -14 73

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň B

91 bodů
22. místo (15. místo v mužích)
Tom… Kin… Hak… Mal… Pee… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tom & Jerry (T. Maršon + M. Preibischová)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3 3:0
3:0
3:1
20 11 91
3 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3 0:3 3:2 3:1 11 0 71
4 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
0:3
0:3
2:3
3:1
8 -3 65
5 . 0:3
1:3
1:3
1:3
3 -14 49

4 . Úroveň B

68 bodů
27. místo (17. místo v mužích)
Gan… Kam… Lin… Kri… Kin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Gangster squad (B. Baubínová + P. Jelínek)
3:0 3:1 2:3 3:1 21 14 115
2 . 0:3 3:2 3:1 3:0 18 3 101
3 . 1:3 2:3 3:0 3:0 17 0 97
4 . 3:2 1:3 0:3
3:1
12 -3 89
5 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
1:3 0:3 0:3
1:3
2 -14 68

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.06.2022 19:00 4. M&M (M. Tichák, M. Martinátová) Hamr Záběhlice 0:3
31.05.2022 18:30 4. Kopretinky (M. Soták, E. Palátová) Sportcentrum Koráb 3:0
22.05.2022 18:00 4. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Beachklub Ládví 0:3
16.05.2022 19:30 4. Bacáni (E. Dvorská, P. Bidelnica) Sportcentrum Koráb 0:3
14.05.2022 16:00 4. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) Hamr Braník 3:2
26.03.2022 19:30 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
26.03.2022 17:00 4. Plácačky (D. Hanke, M. Pekařová) Areál volného času Gutova 3:0
18.03.2022 20:00 4. Gregoss (K. Hossainová, T. Gregora) Beachclub Strahov 3:0
14.03.2022 20:00 4. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) DOMYNO 3:1
18.02.2022 18:30 4. Peeva (E. Kordíková, P. Kordík) Areál volného času Gutova 3:0
15.02.2022 20:00 4. MarVik (M. Helcl, V. Havlová) Sport Vítkov 0:3 Komentáře
13.02.2022 18:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Praha Pankrác 3:1 Komentáře
09.02.2022 21:00 4. Karlíci (J. Kropáček, K. Horáková) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
06.02.2022 20:00 4. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) 0:3 Komentáře
31.01.2022 11:03 3. Dočasná péče (J. Blažek, K. Vaňková) S:S Komentáře
26.01.2022 19:30 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Beachklub Ládví 1:3
22.01.2022 10:00 3. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) 0:3
09.01.2022 15:00 3. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) 3:0
19.12.2021 17:00 4. Peeva (E. Kordíková, P. Kordík) Areál volného času Gutova 3:0
17.12.2021 20:00 4. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Areál volného času Gutova 1:3
12.12.2021 12:00 4. Sochoříci (D. Sochor, N. Sochorová) Areál volného času Gutova 3:1
06.12.2021 20:30 4. Gumkáči (O. Kotek, D. Rybová) 3:1
20.11.2021 10:00 4. Krisgang (K. Ledecký, K. Hniličková) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
14.11.2021 16:00 4. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 1:3
08.11.2021 21:00 4. You know who (P. Kepčija, L. Leová) Sport Vítkov 3:1
07.11.2021 09:00 4. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) Hamr Braník 3:1
01.11.2021 00:10 4. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) 3:S
19.10.2021 17:51 4. Kalhotky nee (V. Matonohova, T. Zemková) 3:S Komentáře
18.10.2021 20:00 4. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
11.10.2021 21:00 4. Karlíci (J. Kropáček, K. Horáková) 3:1
21.09.2021 20:00 5. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Sport Vítkov 3:0
17.09.2021 18:00 5. Tom & Jerry (T. Maršon, M. Preibischová) Hamr Braník 0:3
13.09.2021 18:00 5. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
12.09.2021 19:00 5. Peeva (E. Kordíková, P. Kordík) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
30.08.2021 18:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Areál volného času Gutova 0:3
25.08.2021 20:30 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Areál volného času Gutova 0:3
25.08.2021 17:30 4. Krisgang (K. Ledecký, K. Hniličková) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
11.08.2021 20:00 4. Gangster squad (B. Baubínová, P. Jelínek) Areál volného času Gutova 1:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím