No photo

Maki Albrechtová (32 let)

ID: 27326

Praha

  • 52 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Areál volného času Gutova
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 52
    Zápasů v lize ( 26 / 23 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

1 . Úroveň A

61 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Chr… Alb… Kob… Srp… Sam… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 1:3 3:0 19 0 67
2 . 0:3 2:3 3:0 3:S 13 0 61
3 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
0:3 3:2 3:1 3:2 13 0 61
4 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
3:1 0:3 1:3 3:0 12 0 60
5 .
Samice s ambicí (Z. Plesnik + K. Vondráková)
0:3 S:3 2:3 0:3 2 0 50

1 . Úroveň A

110 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Chr… Alb… Srp… Čas… Ven… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:2 3:1 44 0 119
2 . 0:3 3:2 3:0 3:0 35 0 110
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
1:3 2:3 3:0 1:3 21 0 96
4 .
Času dost (D. Chaluš + Š. Hadrbolcová)
2:3 0:3 0:3 3:0 17 0 92
5 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
1:3 0:3 3:1 0:3 13 0 88

2 . Úroveň A

88 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Chr… miš… Alb… OF… Fri… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1
3:0
3:1 44 0 104
2 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
2:3 0:3 3:1 3:0 28 0 88
3 . 1:3 3:0 3:0
S:3
28 0 88
4 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
0:3
1:3 0:3
3:0
15 0 75
5 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
1:3 0:3
3:S
0:3
12 0 72

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

101 bodů
8. místo (5. místo v mužích)
Čas… Šaš… Alb… Str… Bob… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Času dost (D. Chaluš + Š. Hadrbolcová)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 125
2 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
1:3 1:3 3:0 3:1 28 0 103
3 . 0:3 3:1 1:3 3:0 26 0 101
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 0:3 3:1 3:S 21 0 96
5 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
0:3 1:3 0:3 S:3 2 0 77

3 . Úroveň B

96 bodů
9. místo (6. místo v mužích)
Alb… Met… Opi… Kra… Kok… Zlí… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 1:3 3:0 3:S 36 0 96
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
2:3 3:1 2:3 3:2 3:S 30 0 90
3 .
Opičí prdelky (E. Dvorská + T. Kudela)
1:3 1:3 3:1 3:1 3:S 30 0 90
4 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:1 3:2 1:3 3:0 S:S 24 0 84
5 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 2:3 1:3 0:3 3:S 13 0 73
6 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3 S:3 S:3 S:S S:3 -4 0 56

3 . Úroveň A

91 bodů
11. místo (7. místo v mužích)
Fri… Lyž… Alb… ZVo… Lin… Šta… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
3:1 3:1
3:0
3:0 3:S 46 0 106
2 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3 3:0 3:S 3:1 3:S 37 0 97
3 . 1:3 0:3 3:0 3:1 3:0 31 0 91
4 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
0:3
S:3 0:3 3:S 3:S 16 0 76
5 . 0:3 1:3 1:3 S:3 3:S 12 0 72
6 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
S:3 S:3 0:3 S:3 S:3 0 0 60

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň B

67 bodů
25. místo (15. místo v mužích)
Šta… Jar… D@P Alb… Sob… Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
3:2
3:2
3:S
3:1
3:0 41 0 86
2 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
2:3
2:3
3:2 3:0 3:0 33 0 78
3 .
2:3
3:2
0:3 3:2 3:0 27 0 72
4 .
S:3
2:3 3:0
S:3
3:1 22 0 67
5 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3
0:3 2:3
3:S
3:1 22 0 67
6 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 0:3 0:3 1:3 1:3 4 0 49

3 . Úroveň B

71 bodů
24. místo (15. místo v mužích)
miš… Chr… Hor… Šaš… Alb… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
3:1 S:3 3:0 3:0 37 0 97
2 . 1:3 3:1 3:1
3:0
37 0 97
3 .
Horká brambora (M. Kalfař + k. šenkýřová)
3:S 1:3 3:1 1:3 25 0 85
4 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
0:3 1:3 1:3 3:0 17 0 77
5 . 0:3
0:3
3:1 0:3 11 0 71

4 . Úroveň B

80 bodů
20. místo (11. místo v mužích)
Jar… Pid… Alb… D@P Pat… Tak… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
3:2
3:1
3:0
3:S
3:0
44 0 89
2 .
2:3
3:2 3:0 3:2
3:1
36 0 81
3 . 1:3 2:3 3:0 3:0 3:0 35 0 80
4 .
0:3
0:3 0:3 3:0 3:1 19 0 64
5 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
S:3
2:3 0:3 0:3 3:1 12 0 57
6 .
Takže dobrý večer.. (L. Nemcova + R. Sumka)
0:3
1:3
0:3 1:3 1:3 6 0 51

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň A

77 bodů
29. místo (17. místo v mužích)
Tyh… Bfl… cra… miš… Alb… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
2:3
3:0 2:3 3:0 34 0 109
2 .
Bflmpsvz (L. Peterová + M. Dvořák)
3:2
3:2 S:S 3:0 26 0 101
3 .
crack smoking monkeys (T. Klener + K. Suldovská)
0:3 2:3 3:2 3:0 26 0 101
4 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
3:2 S:S 2:3 3:1 19 0 94
5 . 0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 77

4 . Úroveň A

101 bodů
19. místo (12. místo v mužích)
Alb… Kub… Prs… Dre… Zlí… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:S 3:S 3:S 41 0 101
2 . 1:3
3:S
3:S 3:S 32 0 92
3 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3
3:S S:S 5 0 65
4 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 55
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 50

3 . Úroveň B

77 bodů
30. místo (19. místo v mužích)
BSB… Fri… Met… Jar… Alb… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
3:1
3:0
3:1 3:0 48 0 123
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
1:3
3:0
3:0 3:0 41 0 116
3 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3
0:3
3:0
3:1 24 0 99
4 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
1:3 0:3
0:3
3:0 15 0 90
5 . 0:3 0:3 1:3 0:3 2 0 77

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.08.2018 19:00 1. Samice s ambicí (Z. Plesnik, K. Vondráková) 3:S
28.08.2018 19:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
15.08.2018 19:30 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) 0:3
08.08.2018 19:00 1. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) 2:3
26.07.2018 21:00 1. Času dost (D. Chaluš, Š. Hadrbolcová) Tatran Střešovice 3:0
26.07.2018 20:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Tatran Střešovice 3:0
25.07.2018 21:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) 3:2
24.07.2018 17:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 0:3
27.06.2018 20:00 2. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) 3:0
26.06.2018 18:00 2. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Beachklub Ládví 3:0
21.06.2018 17:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 1:3
03.06.2018 18:00 2. Času dost (D. Chaluš, Š. Hadrbolcová) Tatran Střešovice 0:3
31.05.2018 17:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 1:3
18.05.2018 19:00 2. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Hamr Záběhlice 3:0
08.05.2018 12:00 2. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Hamr Záběhlice 3:1
27.04.2018 17:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 1:3
22.04.2018 18:00 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Areál volného času Gutova 3:2
22.04.2018 17:00 3. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Areál volného času Gutova 3:0
09.04.2018 18:00 3. Opičí prdelky (E. Dvorská, T. Kudela) Areál volného času Gutova 3:1
27.03.2018 18:00 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Braník 3:1
27.03.2018 17:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Areál volného času Gutova 1:3
22.03.2018 17:30 3. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) Areál volného času Gutova 3:0
22.03.2018 16:30 3. ZVojtíci (V. Kantor, R. Moulíková) Areál volného času Gutova 3:0
12.03.2018 20:00 3. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 0:3
29.01.2018 17:00 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) Areál volného času Gutova S:3 Komentáře
21.01.2018 18:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 2:3
17.01.2018 17:00 4. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) Areál volného času Gutova 3:0
15.01.2018 18:00 4. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Areál volného času Gutova 3:1
12.12.2017 17:00 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Areál volného času Gutova 0:3
10.12.2017 20:00 3. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Beachklub Ládví 0:3
10.12.2017 19:00 3. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
07.12.2017 21:00 3. Horká brambora (M. Kalfař, k. šenkýřová) Areál volného času Gutova 3:1
26.11.2017 18:00 4. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) Areál volného času Gutova 3:0
26.11.2017 17:00 4. Takže dobrý večer.. (L. Nemcova, R. Sumka) Areál volného času Gutova 3:0
23.11.2017 08:00 4. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Beachklub Pankrác 3:0
19.11.2017 13:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 1:3
15.11.2017 20:00 4. Pidilidi (M. Bürgerová, J. NAVRÁTIL) Areál volného času Gutova 2:3
28.05.2017 18:00 3. crack smoking monkeys (T. Klener, K. Suldovská) Beachklub Ládví 0:3
25.05.2017 19:00 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Beachclub Strahov 1:3
21.05.2017 19:00 3. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) Beachclub Strahov 0:3
19.05.2017 18:00 3. Bflmpsvz (L. Peterová, M. Dvořák) Areál volného času Gutova 0:3
28.04.2017 19:30 4. Kubáni (A. Lachmanová, J. Perník) Beachklub Ládví 3:1
28.04.2017 12:14 4. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:S
24.03.2017 21:00 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachklub Ládví 1:3
21.03.2017 20:00 3. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 0:3
20.03.2017 20:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Beachklub Pankrác 0:3
14.03.2017 20:00 3. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Beachklub Pankrác 0:3
2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) S:3 Komentáře
4. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) 3:S
4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S
4. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) S:3 Komentáře
3. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím