Načítám…
Lucie Janiczková

Lucie Janiczková (30 let)

ID: 29533

Praha

  • 125 zápasů

    od roku 2018
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • 187 /297
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 56
    Zápasů v lize ( 37 / 19 / 0) 2 turnaje

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

16 . Úroveň B

200 bodů
187. místo (17. místo v ženách)
M.K. A.K. L.J. O.V. G.Ř. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Kotaška
3:2 5 14 219
2 .
Image 1
Adrián Krištof
2:3 2 11 213
3 .
Image 1
Lucie Janiczková
0 0 200
4 .
Image 1
Ondřej Vaněk
0 -11 189
5 .
Image 1
Gabriela Řežábková
0 -14 186

Letní sezóna 2020

13 . Úroveň A

210 bodů
145. místo (12. místo v ženách)
D.Š. Z.R. L.J. J.V. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Švarc
3:0
3:1
3:1
3:S 25 14 239
2 .
Image 1
Zdeněk Randa
0:3
3:2
3:0
3:0 19 11 230
3 .
Image 1
Lucie Janiczková
1:3
2:3
1:3
3:S 10 0 210
4 .
Image 1
Jakub Vilhelm
1:3
0:3
3:1
1:3 8 -11 197
5 .
Image 1
Radek Kokeš
S:3 0:3 S:3 3:1 6 -14 192

15 . Úroveň A

197 bodů
153. místo (12. místo v ženách)
L.J. I.B. O.S. Z.O. Z.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Janiczková
3:1
3:1
3:2
3:S
23 14 197
2 .
Image 1
Iva Benešová
1:3
3:0
3:2
2:3
15 11 186
3 .
Image 1
Ondra Suchánek
1:3
0:3
3:2
3:1
12 0 172
4 .
Image 1
Zdeněk Opravil
2:3
2:3
2:3
3:1
12 -11 161
5 .
Image 1
Zuzana Procházková
S:3
3:2
1:3
1:3
7 -14 153

14 . Úroveň B

161 bodů
168. místo (17. místo v ženách)
I.Z. P.R. T.T. L.J. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Igor Zsebik
3:2 1:3 3:1
3:S
18 14 192
2 .
Image 1
Petra Raszyková
2:3
3:1
1:3
3:S
15 11 186
3 .
Image 1
Tom Tom
3:1
1:3
3:0 1:3 15 0 175
4 .
Image 1
Lucie Janiczková
1:3 3:1 0:3
3:2
12 -11 161
5 .
Image 1
Jakub Šenk
S:3
S:3
3:1
2:3
8 -14 154

Jarní sezóna 2020

18 . Úroveň C

219 bodů
197. místo (13. místo v ženách)
L.J. O.P. M.T. T.L. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Janiczková
3:1
3:0
3:S
3:S 25 14 219
2 .
Image 1
Ondřej Pekař
1:3
3:2
3:S
3:S
18 11 209
3 .
Image 1
Monika Tomanová
0:3
2:3
3:S
3:S
14 0 194
4 .
Image 1
Tereza Lačíková
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -11 175
5 .
Image 1
Milan Kurilla
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 166

17 . Úroveň B

229 bodů
216. místo (16. místo v ženách)
K.S. V.H. E.M. O.K. L.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Světlý
3:0
3:0
3:S
3:1 26 14 280
2 .
Image 1
Vladan Hašek
0:3
3:1
3:S
3:0 19 11 270
3 .
Image 1
Eva Majerová
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 255
4 .
Image 1
Ondrej Kaderka
S:3
S:3
0:3
3:2 5 -11 234
5 .
Image 1
Lucie Janiczková
1:3 0:3
0:3
2:3 3 -14 229

18 . Úroveň C

270 bodů
204. místo (14. místo v ženách)
J.D. L.J. P.K. D.H. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Dušová
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 281
2 .
Image 1
Lucie Janiczková
0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 270
3 .
Image 1
Petr Kafka
0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 254
4 .
Image 1
Daniel Haupt
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 235
5 .
Image 1
Jakub Sawicki
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 226

Podzimní sezóna 2019

18 . Úroveň A

225 bodů
210. místo (16. místo v ženách)
O.K. L.J. J.K. J.V. T.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Kaderka
1:3
3:S
3:0
3:1 20 14 234
2 .
Image 1
Lucie Janiczková
3:1
0:3
1:3
3:0
14 11 225
3 .
Image 1
Jiří Květoň
S:3
3:0
3:0
S:S 12 0 212
4 .
Image 1
Jan Valenta
0:3
3:1
0:3
S:S 4 -11 193
5 .
Image 1
Tomáš Trnka
1:3
0:3
S:S S:S -3 -14 183

18 . Úroveň A

186 bodů
207. místo (16. místo v ženách)
V.Č. L.J. M.P. P.K. R.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vítězslav Čurda
1:3
3:S
3:2
3:S
18 14 192
2 .
Image 1
Lucie Janiczková
3:1
0:3
2:3
3:0
15 11 186
3 .
Image 1
Markéta Pulkrabová
S:3
3:0 3:0 S:S 12 0 172
4 .
Image 1
Petr Knězů
2:3
3:2
0:3
3:2
12 -11 161
5 .
Image 1
Roman Pagáč
S:3
0:3
S:S
2:3
0 -14 146

20 . Úroveň C

181 bodů
226. místo (21. místo v ženách)
L.J. J.M. P.V. Z.V. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Janiczková
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 181
2 .
Image 1
Jakub Mikšovský
0:3
3:1 3:2 3:0 18 11 169
3 .
Image 1
Petr Vitásek
1:3
1:3 2:3 3:0 11 0 151
4 .
Image 1
Zdeněk Válek
0:3
2:3 3:2 2:3 9 -11 138
5 .
Image 1
Marek Třešňák
0:3
0:3 0:3 3:2 5 -14 131

20 . Úroveň A

173 bodů
235. místo (25. místo v ženách)
T.G. L.J. M.J. J.M. E.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tatiana Gašparová
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 180
2 .
Image 1
Lucie Janiczková
2:3
3:1
3:0
3:0
22 11 173
3 .
Image 1
Mara Jirkovsky
0:3
1:3
3:1
3:2
12 0 152
4 .
Image 1
Jan Motejzík
0:3
0:3
1:3
3:2 6 -5 141
5 .
Image 1
Eliška Krpálková
0:3
0:3
2:3
2:3 4 -14 130

Letní sezóna 2019

17 . Úroveň C

142 bodů
211. místo (18. místo v ženách)
X.Š. Š.N. P.V. L.J. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
X Švehla
3:2 3:2 3:0
3:S
23 14 177
2 .
Image 1
Štěpán Nevyjel
2:3 3:0 3:0
3:S
22 11 173
3 .
Image 1
Petr Vitásek
2:3 0:3 3:1
3:S
14 0 154
4 .
Image 1
Lucie Janiczková
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -5 142
5 .
Image 1
Lída Bílková
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

18 . Úroveň A

141 bodů
195. místo (16. místo v ženách)
L.J. Z.H. K.H. O.P. I.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Janiczková
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 141
2 .
Image 1
Zuzana Hřebíčková
0:3
3:2 3:0 3:1 18 11 129
3 .
Image 1
Kristýna Hesounová
1:3
2:3
2:3
3:0
12 0 112
4 .
Image 1
Ondřej Peterka
0:3
0:3
3:2
3:1
11 -11 100
5 .
Image 1
Ivana Hlobilová
0:3
1:3
0:3
1:3
2 -14 88

19 . Úroveň A

84 bodů
205. místo (21. místo v ženách)
L.J. P.V. Z.K. J.P. T.H. T.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Janiczková
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
30 14 84
2 .
Image 1
Petr Valenta
0:3
3:0
3:0
3:0
3:0
24 11 75
3 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3
0:3
2:3
3:0
3:2
12 0 52
4 .
Image 1
Jana Pfeiferová
0:3
0:3 3:2 3:0 S:S 8 0 48
5 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3
0:3
0:3
0:3
3:S
5 -3 42
6 .
Image 1
Thomas Evangelidis
0:3
0:3
2:3
S:S
S:3
0 -14 26

20 . Úroveň A

49 bodů
220. místo (32. místo v ženách)
T.T. L.J. J.V. A.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Trnka
3:0
3:1
3:1
25 14 59
2 .
Image 1
Lucie Janiczková
0:3
3:0
3:0
18 11 49
3 .
Image 1
Jana Vrzalová
1:3
0:3
3:2
8 0 28
4 .
Image 1
Anna Freimannová
1:3
0:3
2:3
4 -11 13

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 13. Radek Kokeš 3:S
02.10.2020 19:00 13. Zdeněk Randa Hamr Braník 2:3 Komentáře
22.09.2020 18:00 13. Daniel Švarc Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
11.09.2020 18:00 13. Jakub Vilhelm Hamr Braník 1:3 Komentáře
09.08.2020 12:08 15. Zuzana Procházková 3:S Komentáře
04.08.2020 20:00 15. Zdeněk Opravil Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
03.08.2020 19:30 15. Iva Benešová Hamr Braník 3:1 Komentáře
19.07.2020 18:00 15. Ondra Suchánek Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
09.07.2020 19:00 14. Igor Zsebik Badminton Arena Skalka 1:3
08.07.2020 20:00 14. Petra Raszyková Badminton Arena Skalka 3:1
28.06.2020 12:00 14. Jakub Šenk Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
27.06.2020 18:30 14. Tom Tom Badminton Arena Skalka 0:3
16.06.2020 00:10 18. Milan Kurilla 3:S
14.06.2020 11:51 18. Tereza Lačíková 3:S Komentáře
31.05.2020 19:00 18. Ondřej Pekař Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
24.05.2020 18:00 18. Monika Tomanová Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
05.05.2020 19:00 17. Karel Světlý Badminton Arena Skalka 1:3
03.05.2020 13:00 17. Eva Majerová Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
13.03.2020 19:00 17. Vladan Hašek Badminton Arena Skalka 0:3
10.03.2020 19:00 17. Ondrej Kaderka Badminton Arena Skalka 2:3
21.02.2020 19:00 18. Jana Dušová Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
18.02.2020 17:00 18. Daniel Haupt Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
11.02.2020 17:00 18. Petr Kafka Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
02.02.2020 17:00 18. Jan Valenta 1:3 Komentáře
26.01.2020 16:00 18. Tomáš Trnka 3:0 Komentáře
19.01.2020 17:00 18. Ondrej Kaderka SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
07.01.2020 17:00 18. Jiří Květoň Sportcentrum Step 0:3
29.12.2019 14:00 18. Roman Pagáč Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
19.12.2019 19:00 18. Markéta Pulkrabová 0:3
16.12.2019 19:00 18. Petr Knězů Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
13.12.2019 18:00 18. Vítězslav Čurda Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
01.12.2019 17:00 20. Zdeněk Válek Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
22.11.2019 17:00 20. Petr Vitásek Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
08.11.2019 19:00 20. Marek Třešňák Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
03.11.2019 11:00 20. Jakub Mikšovský Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
29.10.2019 19:00 20. Jan Motejzík 3:0 Komentáře
21.10.2019 18:00 20. Mara Jirkovsky Hamr Braník 3:1 Komentáře
14.10.2019 17:00 20. Eliška Krpálková 3:0 Komentáře
11.10.2019 18:00 20. Tatiana Gašparová Badminton Arena Skalka 2:3
20.09.2019 09:59 17. Lída Bílková 3:S Komentáře
18.09.2019 18:00 17. Štěpán Nevyjel Hamr Štěrboholy 0:3
10.09.2019 18:30 17. Petr Vitásek Badminton Arena Skalka 1:3
08.09.2019 20:00 17. X Švehla Badminton Arena Skalka 0:3
29.08.2019 18:00 18. Ondřej Peterka Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
26.08.2019 17:30 18. Kristýna Hesounová Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
25.08.2019 17:00 18. Ivana Hlobilová Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
04.08.2019 19:00 18. Zuzana Hřebíčková Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
29.07.2019 17:30 19. Jana Pfeiferová Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
15.07.2019 17:00 19. Petr Valenta Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
14.07.2019 18:00 19. Thomas Evangelidis Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
07.07.2019 19:00 19. Tereza Hrašková Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
04.07.2019 18:00 19. Zuzana Kosová SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
26.06.2019 19:00 20. Anna Freimannová Hamr Braník 3:0 Komentáře
24.06.2019 19:00 20. Jana Vrzalová 3:0 Komentáře
23.06.2019 19:00 20. Tomáš Trnka Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
18. Jakub Sawicki 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím