Mariana Malá

Mariana Malá (23 let)

ID: 31049

Praha

  • 81 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Hamr Záběhlice
  • 7 /83
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 81
    Zápasů v lize ( 53 / 28 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

3 . Úroveň A

137 bodů
7. místo (2. místo v ženách)
Jak… M&M Lyž… Han… pap… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:0 2:3 3:0 3:0 23 14 137
2 . 0:3 3:2 3:1 3:0 18 11 129
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
3:2 2:3 3:0 14 0 114
4 . 0:3 1:3 0:3 3:0 8 -11 97
5 . 0:3 0:3 0:3 0 -14 86

1 . Úroveň A

130 bodů
11. místo (3. místo v ženách)
Chr… Kob… Srp… Šáb… Bob… Jak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 1:3 3:0 3:0 3:0 23 14 177
2 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
2:3 3:2 3:0 3:1 3:0 23 11 174
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
3:1 2:3 3:2 3:1 3:1 21 0 161
4 . 0:3 0:3 2:3 3:2 3:1 11 0 151
5 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
0:3 1:3 1:3 2:3 3:2 8 -11 137
6 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
0:3 0:3 1:3 1:3 2:3 4 -14 130

Jarní sezóna 2020

2 . Úroveň A

172 bodů
5. místo (2. místo v ženách)
Srp… Jak… Str… Lyž… NoM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 180
2 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
1:3 3:0 3:1 3:0 21 11 172
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 0:3
3:2
3:1 11 0 151
4 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
1:3 1:3
2:3
3:0 11 -11 140
5 . 0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 127

3 . Úroveň A

158 bodů
7. místo (3. místo v ženách)
Jak… Lyž… Bob… Míš… Met… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:1 3:2 3:0
3:S
24 14 158
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
1:3
3:2
3:1
3:S
18 11 149
3 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
2:3
2:3
3:2
3:S
15 0 135
4 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
0:3 1:3
2:3
3:S
9 -11 118
5 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

2 . Úroveň A

138 bodů
13. místo (4. místo v ženách)
Ita… Str… Sně… Jak… Lyž… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 181
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3
3:1
3:0
3:2
19 11 170
3 .
Snědá tíseň (K. Farag + M. Pavlikova)
0:3
1:3
3:2 3:0 13 0 153
4 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
0:3 0:3 2:3 3:0 9 -11 138
5 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
0:3
2:3
0:3 0:3 2 -14 128

Podzimní sezóna 2019

3 . Úroveň A

147 bodů
9. místo (4. místo v ženách)
Str… Jak… Fri… Švi… Čus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
2:3 3:1 3:0 3:0 22 14 156
2 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:2 3:2 0:3 3:1 16 11 147
3 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
1:3 2:3 3:1 3:0 16 0 136
4 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
0:3 3:0 1:3 3:0 15 -11 124
5 . 0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 107

3 . Úroveň A

138 bodů
11. místo (4. místo v ženách)
NoM… Lyž… Jak… PeL… Kan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 2:3 3:0 3:0 21 14 155
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
2:3 3:2 3:2 3:1 18 11 149
3 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:2 2:3 3:2 3:1 18 0 138
4 .
PeLykáni (L. Firkaľová + P. Pelykán)
0:3 2:3 2:3 3:0 11 -11 120
5 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0:3 1:3 1:3 0:3 2 -14 108

3 . Úroveň A

133 bodů
14. místo (5. místo v ženách)
Kob… Fri… Jak… Div… Mat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 161
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 3:0 3:2 3:0 19 11 150
3 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
0:3 0:3 3:0
3:S
13 0 133
4 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
1:3 2:3 0:3 3:1 9 -11 118
5 .
Matfyzáci (V. Herrmann + B. Horníková)
0:3 0:3
S:3
1:3 1 -14 107

4 . Úroveň A

140 bodů
12. místo (4. místo v ženách)
Jak… PeL… Han… Pik… Bou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 140
2 .
PeLykáni (L. Firkaľová + P. Pelykán)
1:3 3:0
3:1
3:0 21 3 124
3 . 1:3 0:3 3:1 3:1 13 0 113
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3
1:3
1:3 3:1 8 -11 97
5 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3 0:3 1:3 1:3 2 -14 88

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

102 bodů
17. místo (6. místo v ženách)
Fri… Moj… Sva… Jak… Kam… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
2:3 3:0
3:1
3:S
21 14 135
2 . 3:2
3:2
2:3 3:S 18 11 129
3 .
Svatoušci (M. Čihák + V. Svatoňová)
0:3
2:3
3:1 3:S 14 0 114
4 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
1:3
3:2 1:3
3:S
13 -11 102
5 .
S:3
S:3 S:3
S:3
0 -14 86

3 . Úroveň A

120 bodů
13. místo (4. místo v ženách)
NoM… Str… Jak… Han… Bea… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 1:3 3:0 3:0 22 14 136
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 132
3 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:1 0:3 3:0 3:0 20 0 120
4 . 0:3 0:3 0:3
S:S
-2 -11 87
5 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
0:3 0:3 0:3
S:S
-2 -14 84

3 . Úroveň A

113 bodů
15. místo (5. místo v ženách)
Lyž… Moj… Jak… Kam… Kan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
2:3 2:3 3:0
3:1
17 14 131
2 . 3:2 3:1 S:S 3:0 16 11 127
3 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:2 1:3 1:3 3:1 13 0 113
4 . 0:3 S:S 3:1 3:1 10 -11 99
5 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
1:3
0:3 1:3 1:3 3 -14 89

4 . Úroveň B

121 bodů
11. místo (4. místo v ženách)
Jak… Bea… Prs… Bou… Opi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 121
2 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
1:3
3:S
3:2 3:0 19 3 102
3 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0:3
S:3
3:0 3:2 12 0 92
4 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3 2:3 0:3
3:1
8 -3 85
5 . 0:3 0:3 2:3
1:3
3 -14 69

Jarní sezóna 2019

3 . Úroveň A

102 bodů
17. místo (8. místo v ženách)
Pat… Lyž… pho… Jak… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 2:3
3:S
20 14 134
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
1:3 3:1
3:1
3:S
19 11 130
3 .
phoebe a phoebo (I. Přívratská + R. Zubatý)
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 114
4 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:2
1:3
1:3
3:S
13 -11 102
5 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

3 . Úroveň A

113 bodů
14. místo (6. místo v ženách)
Při… Str… Jak… Met… Atm… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 140
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 3:2 3:0
3:2
18 11 129
3 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
0:3 2:3 3:2
3:S
13 0 113
4 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 97
5 .
Atmosférická depozice (M. Hiřman + M. Lebedová)
S:3
2:3
S:3
S:3
2 -14 88

4 . Úroveň B

118 bodů
12. místo (5. místo v ženách)
Jak… Met… Kam… Cub… Kla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 118
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
2:3 3:1
3:2
3:S
19 11 110
3 . 1:3 1:3 3:2
3:S
13 0 93
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
2:3
2:3
3:S
10 -11 79
5 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

5 . Úroveň B

122 bodů
18. místo (7. místo v ženách)
Jak… Pik… Han… Opi… Žgv… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3 3:1 1:3 3:1 13 11 104
3 . 0:3 1:3 3:2 3:0 13 0 93
4 . 0:3 3:1 2:3 2:3 10 -11 79
5 .
Žgvor & Starouš (D. Ďurišová + M. Provazník)
0:3 1:3 0:3 3:2 6 -14 72

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

130 bodů
27. místo (12. místo v ženách)
FiT… Met… Lyž… NoM… Jak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
3:1 3:2 3:1 3:1 19 0 49
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3 3:0 3:0 3:2 17 0 47
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
2:3 0:3 3:1 2:3 9 0 39
4 . 1:3 0:3 1:3 3:0 8 0 38
5 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
1:3 2:3 3:2 0:3 7 0 37

4 . Úroveň A

144 bodů
14. místo (6. místo v ženách)
FiT… Jak… Kok… Opi… Sam… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
2:3 3:0
3:1
3:S 18 0 42
2 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:2 2:3 3:0
3:S
17 0 41
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 3:2
3:1
3:S
14 0 38
4 .
1:3
0:3
1:3
3:S
7 0 31
5 .
Samice s ambicí (Z. Plesnik + K. Vondráková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 24

5 . Úroveň A

151 bodů
18. místo (9. místo v ženách)
Bor… Jak… Puč… Pik… Zad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
3:1 3:0 3:0 3:0 23 0 47
2 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
1:3 3:0
3:0
3:0 19 0 43
3 .
Pučouni (J. Vlach + L. Peterová)
0:3 0:3
3:0
3:2 10 0 34
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3
0:3
0:3
3:1 5 0 29
5 . 0:3 0:3 2:3 1:3 3 0 27

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
07.08.2020 08:00 3. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) Hamr Braník 3:0
01.08.2020 10:00 3. paprik (P. Somol, K. Konopásková) Hamr Braník 3:0
29.07.2020 21:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 2:3
28.07.2020 21:00 3. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Areál volného času Gutova 3:0
12.07.2020 20:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) 1:3
03.07.2020 16:00 1. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) Beachklub Ládví 0:3
03.07.2020 16:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 0:3
02.07.2020 21:00 1. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Beachklub Ládví 2:3
26.06.2020 08:00 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beachklub Ládví 1:3
14.06.2020 21:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 3:0
11.06.2020 20:00 2. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Areál volného času Gutova 3:0
09.06.2020 20:00 2. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Areál volného času Gutova 1:3
03.06.2020 21:00 2. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 3:1
21.05.2020 00:10 3. Bobani (L. Uher, K. Viterová) 3:2
20.05.2020 13:50 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) 3:S Komentáře
21.04.2020 18:00 3. Míšánci (E. Fialová, J. Šálek) Hamr Záběhlice 3:0
11.03.2020 18:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 3:1
22.02.2020 12:00 2. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Hamr Záběhlice 0:3
18.02.2020 21:00 2. Snědá tíseň (K. Farag, M. Pavlikova) Hamr Záběhlice 2:3
18.02.2020 16:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 0:3
04.02.2020 21:00 2. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 3:0
29.01.2020 18:00 3. Švihadla (Š. Wagner, M. Halounková) 0:3
29.01.2020 17:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Hamr Záběhlice 3:2
28.01.2020 14:00 3. Čusík (L. Vojancová, M. Rybář) Hamr Záběhlice 3:1
14.01.2020 16:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 3:2
21.12.2019 10:00 3. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Hamr Záběhlice 3:2
20.12.2019 19:00 3. PeLykáni (L. Firkaľová, P. Pelykán) Areál volného času Gutova 3:2
20.12.2019 16:00 3. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Hamr Záběhlice 3:1
04.12.2019 21:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 2:3
28.11.2019 16:46 3. Matfyzáci (V. Herrmann, B. Horníková) 3:S Komentáře
27.11.2019 17:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Areál volného času Gutova 0:3
20.11.2019 21:00 3. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) Beachklub Ládví 0:3
20.11.2019 19:00 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Areál volného času Gutova 3:0
23.10.2019 21:00 4. Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev, F. Xodo) Areál volného času Gutova 3:0
23.10.2019 20:00 4. PeLykáni (L. Firkaľová, P. Pelykán) Hamr Záběhlice 3:1
16.10.2019 20:30 4. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Hamr Záběhlice 3:0
05.10.2019 18:30 4. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Hamr Záběhlice 3:1
30.09.2019 21:20 3. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) 3:S Komentáře
25.09.2019 22:00 3. Svatoušci (M. Čihák, V. Svatoňová) 1:3
24.09.2019 21:00 3. MojZuz (P. Štěpánek, Z. Kůrková) Beachklub Ládví 3:2
22.09.2019 21:30 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
19.08.2019 20:30 3. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) Beachklub Ládví 3:0
19.08.2019 17:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 0:3
14.08.2019 21:00 3. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Areál volného času Gutova 3:1
05.08.2019 21:00 3. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Beachklub Ládví 3:0
25.07.2019 21:00 3. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Hamr Záběhlice 1:3
18.07.2019 21:00 3. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Hamr Braník 3:1
16.07.2019 17:30 3. MojZuz (P. Štěpánek, Z. Kůrková) Beachklub Ládví 1:3
10.07.2019 21:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 3:2
28.06.2019 17:00 4. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) Areál volného času Gutova 3:1
23.06.2019 19:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Areál volného času Gutova 3:0
20.06.2019 19:30 4. Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev, F. Xodo) Beachklub Ládví 3:0
18.06.2019 19:00 4. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) 3:0
29.05.2019 20:00 3. phoebe a phoebo (I. Přívratská, R. Zubatý) 1:3
28.05.2019 21:00 3. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Beachklub Ládví 3:2
25.05.2019 17:00 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Hamr Záběhlice 3:S Komentáře
22.05.2019 21:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
24.04.2019 17:59 3. Atmosférická depozice (M. Hiřman, M. Lebedová) 3:S Komentáře
18.04.2019 12:30 3. Přistěhovalci (T. Čermák, K. Melová) Areál volného času Gutova 0:3
17.04.2019 17:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) 2:3
09.04.2019 21:00 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachklub Ládví 3:2
26.03.2019 21:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Hamr Záběhlice 3:1
25.03.2019 17:39 4. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) 3:S Komentáře
24.03.2019 18:30 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachklub Ládví 3:2
22.03.2019 20:00 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Hamr Záběhlice 3:0
03.03.2019 21:00 5. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Hamr Záběhlice 3:0
28.02.2019 09:30 5. Žgvor & Starouš (D. Ďurišová, M. Provazník) Areál volného času Gutova 3:0
27.02.2019 21:00 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Hamr Záběhlice 3:0
10.02.2019 19:30 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Hamr Záběhlice 3:0
02.02.2019 20:00 4. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Hamr Záběhlice 0:3
29.01.2019 22:00 4. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 3:2
22.01.2019 21:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachklub Ládví 2:3
16.01.2019 20:00 4. FiTeČek (F. Maček, T. Kořánová) Hamr Záběhlice 1:3
22.12.2018 09:53 4. Samice s ambicí (Z. Plesnik, K. Vondráková) 3:S Komentáře
18.12.2018 20:30 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Beachklub Ládví 2:3
18.12.2018 18:00 4. FiTeČek (F. Maček, T. Kořánová) Beachklub Ládví 3:2
13.12.2018 20:00 4. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 3:0
29.11.2018 21:30 5. Pučouni (J. Vlach, L. Peterová) Hamr Záběhlice 3:0
25.11.2018 20:00 5. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) Areál volného času Gutova 3:0
17.11.2018 18:00 5. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) Areál volného času Gutova 1:3
06.11.2018 21:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím