Načítám…
Štěpánka Podroužková

Štěpánka Podroužková (34 let)

ID: 43005

Praha

  • 35 zápasů

    od roku 2020
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
  • 5 /52
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 34
    Zápasů v lize ( 17 / 15 / 2) 0 turnajů
  • 53%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

2 . Úroveň A

153 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Pan… Ply… Lyž… Hak… Jak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Panda a hruška (J. Hruška + ?. Podroužková)
3:1 3:0 3:s 19 14 153
2 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
1:3
3:2
3:0 3:s 19 11 150
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
2:3
3:0 3:2 14 0 134
4 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3 0:3 0:3 3:s 6 -11 115
5 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
s:3 s:3 2:3 s:3 2 -14 108

3 . Úroveň A

124 bodů
10. místo (6. místo v mužích)
Lyž… Pan… Div… Lin… Kam… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
0:3 3:2 3:2 3:0 17 14 131
2 .
Panda a hruška (J. Hruška + ?. Podroužková)
3:0 1:3
S:S
3:0 13 11 124
3 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
2:3 3:1 3:1
S:S
12 0 112
4 . 2:3
S:S
1:3 3:1 7 -11 96
5 . 0:3 0:3
S:S
1:3 -1 -14 85

2 . Úroveň A

116 bodů
14. místo (9. místo v mužích)
Bob… Jak… Doč… Pan… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0
3:0
3:0 27 14 161
2 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
1:3 3:1 1:3 3:0 15 11 146
3 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 134
4 .
Panda a hruška (J. Hruška + ?. Podroužková)
0:3
3:1 1:3 S:3 7 -11 116
5 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -14 112

1 . Úroveň A

143 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Chr… NEŘ… Pat… Pan… Doč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:2 3:2 3:2 21 14 175
2 .
NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík + D. Balcárková)
1:3 3:1 2:3 3:1 15 11 166
3 . 2:3 1:3 3:1 3:1 15 0 155
4 .
Panda a hruška (J. Hruška + ?. Podroužková)
2:3 3:2 1:3
3:S
14 -11 143
5 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
2:3 1:3 1:3
S:3
4 -14 130

Letní sezóna 2021

1 . Úroveň A

167 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Buř… Pan… Pat… Kob… Pro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Buřtíci (Z. Helvich + ?. Hadrbolcová)
3:0 3:1 3:1 3:1 25 14 179
2 .
Panda a hruška (J. Hruška + ?. Podroužková)
0:3 3:2 3:1 3:2 16 11 167
3 . 1:3 2:3 3:2 3:1 14 0 154
4 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
1:3 1:3 2:3 3:1 10 -11 139
5 .
Prosekáři (L. Šabatková + P. Polášek)
1:3 2:3 1:3 1:3 5 -14 131

1 . Úroveň A

153 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Kob… Buř… Pan… Chr… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
3:0 2:3 3:2 3:1 20 14 174
2 .
Buřtíci (Z. Helvich + ?. Hadrbolcová)
0:3 3:0 3:2 3:0 19 11 170
3 .
Panda a hruška (J. Hruška + ?. Podroužková)
3:2 0:3 2:3 3:1 13 0 153
4 . 2:3 2:3 3:2 2:3 11 -11 140
5 . 1:3 0:3 1:3 3:2 7 -14 133

2 . Úroveň A

148 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Chr… Pan… Doč… NoM… Ply… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:2 3:0 25 14 159
2 .
Panda a hruška (J. Hruška + ?. Podroužková)
1:3 3:0 3:0 2:3 17 11 148
3 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
0:3 0:3
3:2
3:0 12 0 132
4 . 2:3 0:3
2:3
3:2 9 -11 118
5 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
0:3 3:2 0:3 2:3 7 -14 113

1 . Úroveň A

131 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
Buř… Bob… Kob… Chr… Pan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Buřtíci (Z. Helvich + ?. Hadrbolcová)
3:1 3:0 3:0 3:1 26 14 180
2 . 1:3 3:1 1:3 3:2 13 11 164
3 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
0:3 1:3 3:1 3:1 13 0 153
4 . 0:3 3:1 1:3 3:1 13 -11 142
5 .
Panda a hruška (J. Hruška + ?. Podroužková)
1:3 2:3 1:3 1:3 5 -14 131

2 . Úroveň A

130 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Bob… Pan… Pat… Doč… Jak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:0 3:1 26 14 140
2 .
Panda a hruška (J. Hruška + ?. Podroužková)
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 130
3 . 1:3 2:3 3:0 3:0 17 0 117
4 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
0:3 0:3 0:3 3:2 5 -11 94
5 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
1:3 0:3 0:3 2:3 3 -14 89

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.01.2022 19:30 2. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) 3:0
14.01.2022 19:00 2. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) Beachklub Ládví 3:1
23.12.2021 15:07 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) S:S Komentáře
21.12.2021 21:00 3. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) 3:0
20.12.2021 21:00 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Areál volného času Gutova 1:3
12.12.2021 21:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 3:0
01.12.2021 00:10 2. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) S:3
17.11.2021 19:00 2. Dočasná péče (J. Blažek, K. Vaňková) 1:3
12.11.2021 20:00 2. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Beachklub Ládví 3:1
08.11.2021 16:30 2. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Sport Vítkov 0:3 Komentáře
31.10.2021 21:18 1. Dočasná péče (J. Blažek, K. Vaňková) 3:S Komentáře
27.10.2021 20:00 1. NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík, D. Balcárková) 3:2
17.10.2021 20:00 1. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Beachklub Ládví 1:3
12.10.2021 21:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 2:3
03.10.2021 20:00 1. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Beachklub Ládví 3:2
29.09.2021 17:30 1. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) Beachklub Ládví 3:1
26.09.2021 17:00 1. Buřtíci (Z. Helvich, ?. Hadrbolcová) Hamr Záběhlice 0:3
22.09.2021 17:00 1. Prosekáři (L. Šabatková, P. Polášek) Hamr Záběhlice 3:2
29.08.2021 18:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 2:3
25.08.2021 18:00 1. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) Tatran Střešovice 3:2
13.08.2021 07:00 1. Buřtíci (Z. Helvich, ?. Hadrbolcová) 0:3
10.08.2021 19:00 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) 3:1
27.07.2021 21:00 2. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Hamr Záběhlice 3:0
27.07.2021 20:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) DOMYNO 1:3
20.07.2021 20:00 2. Dočasná péče (J. Blažek, K. Vaňková) DOMYNO 3:0
19.07.2021 19:30 2. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) Beachklub Ládví 2:3
23.06.2021 20:00 1. Buřtíci (Z. Helvich, ?. Hadrbolcová) Tatran Střešovice 1:3
18.06.2021 18:00 1. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) Tatran Střešovice 1:3
06.06.2021 17:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 1:3
03.06.2021 18:30 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Sport Vítkov 2:3
28.05.2021 18:00 2. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Beachklub Ládví 3:2
25.05.2021 20:00 2. Dočasná péče (J. Blažek, K. Vaňková) 3:0
18.05.2021 19:00 2. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Hamr Záběhlice 3:0
16.05.2021 09:00 2. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím