Petra Benešová

Petra Benešová (31 let)

ID: 10300

Praha

  • 401 zápasů

    od roku 2010
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • 1 /50
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 22 / 6 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

54 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
Ven… Dra… Srp… Chr… Str… B. zápasy Celkem
1 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:2
3:2
3:0 14 56
2 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
2:3 3:2 3:0 12 54
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:0 6 48
4 .
2:3
2:3 4 46
5 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 0:3 0:3 0 42

1 . Úroveň A

68 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Dra… Ven… Srp… Str… Šáb… B. zápasy Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:2 3:0 3:1 3:1 20 68
2 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
2:3 1:3 3:1 3:1 13 61
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
0:3 3:1 2:3 3:0 13 61
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 1:3 3:2 3:0 12 60
5 . 1:3 1:3 0:3 0:3 2 50

1 . Úroveň A

66 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Dra… Ven… Srp… Str… Kob… B. zápasy Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
2:3 3:1 3:0
3:S
18 66
2 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:2 2:3 3:2
3:S
15 63
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
1:3 3:2 3:2
3:S
14 62
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 2:3 2:3
3:2
8 56
5 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
S:3
S:3
S:3
2:3
2 50

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

59 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Dra… Šáb… Str… OF… Kra… B. zápasy Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:2 3:0 2:3 3:1 17 59
2 . 2:3
2:3
3:1 3:0 15 57
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3
3:2
3:0
3:S
15 57
4 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
3:2 1:3 0:3
3:S
10 52
5 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 0:3
S:3
S:3
1 43

2 . Úroveň A

54 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Čas… Ven… Dra… Šáb… Fri… B. zápasy Celkem
1 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
3:2 3:1 3:2 3:1 18 60
2 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
2:3 3:1 3:2 3:0 17 59
3 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
1:3 1:3 3:1 3:1 12 54
4 . 2:3 2:3 1:3 3:1 10 52
5 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
1:3 0:3 1:3 1:3 3 45

3 . Úroveň A

92 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Dra… Bor… OF… Cib… Lin… Mul… B. zápasy Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:0 3:0 3:1 3:0
3:S
47 92
2 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
0:3 2:3 3:0 3:0 3:S 31 76
3 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
0:3 3:2 2:3 3:0 3:S 28 73
4 .
Cibuľové krúžky (D. Hrianka + Ľ. Sadovenková)
1:3 0:3 3:2 3:S 3:S 25 70
5 . 0:3 0:3 0:3 S:3 S:S -4 41
6 .
Mulťáci (M. Hanusová + T. Smrcka)
S:3
S:3 S:3 S:3 S:S -4 41

3 . Úroveň A

83 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
Str… Dra… Lyž… Kok… Zlí… B. zápasy Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1
3:0 3:0 3:S 47 92
2 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
1:3
3:0 3:0
3:S
38 83
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3 0:3 3:1 1:3 13 58
4 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3 1:3 3:S 12 57
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3
S:3
3:1 S:3 11 56

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.12.2018 10:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) 2:3
12.12.2018 21:00 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 3:0
11.12.2018 21:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 3:2
29.11.2018 21:00 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
22.11.2018 21:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 3:2
13.11.2018 21:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, ?. Mesteková) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
08.11.2018 20:30 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
26.10.2018 10:55 1. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) 3:S Komentáře
16.10.2018 21:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, ?. Mesteková) Areál volného času Gutova 3:1
15.10.2018 20:30 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 2:3
11.10.2018 21:00 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 3:0
30.09.2018 20:00 2. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) DOMYNO 3:2
13.09.2018 21:00 2. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Hamr Záběhlice 2:3
09.09.2018 21:00 2. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Hamr Záběhlice 3:1
07.09.2018 20:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 3:0
26.08.2018 21:00 2. Času dost (D. Chaluš, ?. Hadrbolcová) Areál volného času Gutova 1:3
26.08.2018 19:00 2. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Areál volného času Gutova 3:1
21.08.2018 21:00 2. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 1:3
12.08.2018 20:00 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) 3:1
29.07.2018 11:00 3. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) Areál volného času Gutova 3:0
27.07.2018 17:00 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 3:0
26.07.2018 20:30 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Areál volného času Gutova 3:0
24.07.2018 21:00 3. Cibuľové krúžky (D. Hrianka, Ľ. Sadovenková) Areál volného času Gutova 3:1
27.06.2018 21:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) DOMYNO 1:3 Komentáře
26.06.2018 20:00 3. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) 3:0
21.06.2018 21:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, A. Pokorná) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
3. Mulťáci (M. Hanusová, T. Smrcka) 3:S Komentáře
3. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím