Lucia Sirotiaková

Lucia Sirotiaková (28 let)

ID: 33056

Praha

  • 36 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • 24 /57
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 36
    Zápasů v lize ( 20 / 14 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň B

89 bodů
28. místo (9. místo v ženách)
Cub… PeL… Kan… Han… Šut… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
2:3
3:0
9 14 123
2 .
3:2
5 3 108
3 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0 0 100
4 . 0 -11 89
5 .
Šutr a ryba (O. Soroka + J. Chrudimská)
0:3
0 -14 86

4 . Úroveň A

113 bodů
22. místo (9. místo v ženách)
Jak… PeL… Han… Pik… Bou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 140
2 . 1:3 3:0
3:1
3:0 21 3 124
3 . 1:3 0:3 3:1 3:1 13 0 113
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3
1:3
1:3 3:1 8 -11 97
5 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3 0:3 1:3 1:3 2 -14 88

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň B

103 bodů
16. místo (5. místo v ženách)
Hak… Han… Opi… Pin… Una… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:1 3:1 3:2 3:1 23 14 117
2 . 1:3 3:0 3:1
3:S
20 3 103
3 . 1:3 0:3 3:1
3:S
13 0 93
4 .
Pink Elefant (V. Šiman + A. Hejdová)
2:3 1:3 1:3
3:S
10 -11 79
5 .
Unagi (M. Barcaj + Z. Barcaj)
1:3
S:3
S:3
S:3
1 -14 67

3 . Úroveň A

87 bodů
23. místo (10. místo v ženách)
NoM… Str… Jak… Han… Bea… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 1:3 3:0 3:0 22 14 136
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 132
3 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:1 0:3 3:0 3:0 20 0 120
4 . 0:3 0:3 0:3
S:S
-2 -11 87
5 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
0:3 0:3 0:3
S:S
-2 -14 84

4 . Úroveň B

121 bodů
12. místo (4. místo v ženách)
Han… Div… Bou… Cub… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:1
3:0 27 14 121
2 .
Divoká Esa (J. Pitter + I. Šťastná)
0:3 3:1 3:0 3:0 20 3 103
3 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3 1:3 3:2 3:2 11 0 91
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
0:3 2:3 3:0 10 -3 87
5 . 0:3 0:3 2:3 0:3 2 -14 68

4 . Úroveň A

96 bodů
20. místo (8. místo v ženách)
Kan… Hak… Han… Pin… Gua… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:0 3:0 3:2 3:0 26 14 120
2 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3 3:2 3:1 3:1 17 3 100
3 . 0:3 2:3 3:0 3:0 16 0 96
4 .
Pink Elefant (V. Šiman + A. Hejdová)
2:3 1:3 0:3 3:0 10 -3 87
5 .
Guardians of Shots (G. De Liso + K. Makarova)
0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 67

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň A

89 bodů
22. místo (11. místo v ženách)
Žgv… Han… Pik… Káv… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žgvor & Starouš (D. Ďurišová + M. Provazník)
2:3 3:S
3:S
3:S 20 14 94
2 . 3:2 1:3 3:1
3:S
18 11 89
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
S:3 3:1 S:S S:S 2 0 62
4 .
Káva s pískem (J. Bezouška + J. Kořízková)
S:3
1:3 S:S S:S -3 -11 46
5 . S:3
S:3
S:S S:S -4 -14 42

6 . Úroveň A

79 bodů
26. místo (13. místo v ženách)
Han… Pik… Zad… Dre… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:S
3:1
3:0
25 14 79
2 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
1:3
3:S
3:S
3:S
19 11 70
3 .
S:3
S:3
3:S
3:0 13 0 53
4 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
1:3
S:3
S:3
3:0 8 -11 37
5 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Cermanová)
0:3
S:3
0:3 0:3 0 -14 26

5 . Úroveň B

47 bodů
38. místo (19. místo v ženách)
Lin… Opi… Prs… Zad… Han… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:2 3:2 3:1 23 14 97
2 . 0:3 3:1 3:1 3:2 17 11 88
3 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
2:3 1:3 3:0 3:0 17 0 77
4 . 2:3 1:3 0:3 S:S 1 -11 50
5 . 1:3 2:3 0:3 S:S 1 -14 47

5 . Úroveň B

93 bodů
30. místo (13. místo v ženách)
Jak… Pik… Han… Opi… Žgv… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3 3:1 1:3 3:1 13 11 104
3 . 0:3 1:3 3:2 3:0 13 0 93
4 . 0:3 3:1 2:3 2:3 10 -11 79
5 .
Žgvor & Starouš (D. Ďurišová + M. Provazník)
0:3 1:3 0:3 3:2 6 -14 72

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.10.2019 21:00 4. Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev, F. Xodo) Areál volného času Gutova 3:1
07.10.2019 19:00 4. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Hamr Záběhlice 3:1
05.10.2019 20:00 4. PeLykáni (L. Firkaľová, P. Bartošek) Areál volného času Gutova 0:3
05.10.2019 18:30 4. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Hamr Záběhlice 1:3
30.09.2019 21:00 4. Pink Elefant (V. Šiman, A. Hejdová) Areál volného času Gutova 3:1
23.09.2019 16:25 4. Unagi (M. Barcaj, Z. Barcaj) 3:S Komentáře
19.09.2019 20:30 4. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Hamr Braník 3:0
12.09.2019 20:00 4. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Areál volného času Gutova 1:3
01.09.2019 19:00 3. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Areál volného času Gutova 0:3
01.09.2019 16:25 3. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) S:S Komentáře
21.08.2019 21:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 0:3
05.08.2019 21:00 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Beachklub Ládví 0:3
28.07.2019 11:00 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
28.07.2019 10:00 4. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Areál volného času Gutova 3:0
16.07.2019 20:00 4. Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev, F. Xodo) Areál volného času Gutova 3:0
04.07.2019 17:30 4. Divoká Esa (J. Pitter, I. Šťastná) Hamr Záběhlice 3:0
28.06.2019 18:30 4. Guardians of Shots (G. De Liso, K. Makarova) Areál volného času Gutova 3:0
25.06.2019 20:00 4. Pink Elefant (V. Šiman, A. Hejdová) Areál volného času Gutova 3:0
17.06.2019 21:00 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Areál volného času Gutova 0:3
11.06.2019 21:00 4. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Beachklub Ládví 2:3
01.06.2019 22:22 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:S Komentáře
28.05.2019 21:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Areál volného času Gutova 1:3
21.05.2019 20:00 5. Káva s pískem (J. Bezouška, J. Kořízková) 3:1
09.05.2019 21:30 5. Žgvor & Starouš (D. Ďurišová, M. Provazník) Hamr Záběhlice 3:2
28.04.2019 19:00 6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Hamr Záběhlice 3:1
28.04.2019 13:13 6. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) 3:S Komentáře
13.04.2019 19:00 6. Dream team (I. Mejdrová, J. Vyšinková) Hamr Záběhlice 3:1
11.04.2019 17:00 6. Koudisáci (M. Koudelka, D. Cermanová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
01.04.2019 00:10 5. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) S:S
26.03.2019 19:00 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
25.03.2019 21:00 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) 2:3
16.03.2019 19:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Záběhlice 0:3
03.03.2019 21:00 5. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Hamr Záběhlice 0:3
22.02.2019 21:00 5. Žgvor & Starouš (D. Ďurišová, M. Provazník) Hamr Záběhlice 3:0
20.02.2019 17:00 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 3:2
13.02.2019 20:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Hamr Záběhlice 1:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím