Načítám…
Tomáš Daňhel

Tomáš Daňhel (32 let)

ID: 37840

Praha

Saxo Bank A/S - Relationship Manager

Profil na Twitteru

Fandí:Liverpool FC

Hraje ligy: Praha - Beach volejbal (12/45)

  • 67 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 12 /45
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 67
    Zápasů v lize ( 41 / 25 / 1) 0 turnajů
  • 62%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

3 . Úroveň A

111 bodů
12. místo (6. místo v mužích)
Bob… Div… Ply… Lyž… Kam… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 140
2 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
1:3 3:0
3:S
14 11 125
3 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
0:3 3:2
3:S
11 0 111
4 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
1:3 0:3 2:3 3:0 10 -11 99
5 . 0:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 86

Letní sezóna 2021

4 . Úroveň A

121 bodů
11. místo (8. místo v mužích)
Ply… Lin… Vos… Mar… Soc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 121
2 . 0:3 3:2 3:1 3:2 16 3 99
3 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
1:3 2:3 3:2 3:0 15 0 95
4 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
0:3 1:3 2:3 3:0 10 -11 79
5 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
0:3 2:3 0:3 0:3 2 -14 68

3 . Úroveň A

103 bodů
16. místo (10. místo v mužích)
Div… Jak… NoM… Ply… Tom… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:2 3:0 0:3 3:1 18 14 132
2 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
2:3 1:3 3:0 3:0 17 11 128
3 . 0:3 3:1 3:1 2:3 14 0 114
4 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
3:0 0:3 1:3 3:1 14 -11 103
5 .
Tom & Jerry (T. Maršon + M. Preibischová)
1:3 0:3 3:2 1:3 7 -14 93

2 . Úroveň A

113 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
Chr… Pan… Doč… NoM… Ply… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:2 3:0 25 14 159
2 .
Panda a hruška (J. Hruška + ?. Podroužková)
1:3 3:0 3:0 2:3 17 11 148
3 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
0:3 0:3
3:2
3:0 12 0 132
4 . 2:3 0:3
2:3
3:2 9 -11 118
5 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
0:3 3:2 0:3 2:3 7 -14 113

3 . Úroveň A

125 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
Doč… Ply… Lyž… Jak… Kam… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 140
2 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
0:3 2:3
3:2
3:0 14 11 125
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
1:3 3:2 3:2 1:3 12 0 112
4 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
1:3
2:3
2:3 3:2 10 -11 99
5 . 0:3 0:3 3:1 2:3 8 -14 94

4 . Úroveň A

100 bodů
11. místo (8. místo v mužích)
Ply… Kam… Hak… Prs… Gum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
3:0
3:0
3:1 3:1 26 14 100
2 . 0:3 3:2 3:1 3:0 18 11 89
3 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3
2:3
1:3
3:1 9 0 69
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3 1:3
3:1
S:S 6 -11 55
5 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
1:3 0:3 1:3 S:S 0 -14 46

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň A

140 bodů
11. místo (7. místo v mužích)
Ply… Kan… Bou… Pee… [email protected] Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 140
2 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
1:3
3:2
3:1
3:S
18 3 121
3 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3
2:3
3:0
3:S
15 0 115
4 . 0:3
1:3
0:3
3:S
7 -11 96
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

3 . Úroveň A

93 bodů
22. místo (12. místo v mužích)
NoM… Lyž… M&M Div… Ply… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 2:3 3:2
3:S
19 14 133
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
1:3 3:1 3:1 3:2 18 11 129
3 . 3:2 1:3 0:3 3:0 13 0 113
4 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
2:3 1:3 3:0 2:3 12 -11 101
5 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
S:3
2:3 0:3 3:2 7 -14 93

4 . Úroveň A

114 bodů
14. místo (10. místo v mužích)
Ply… Švi… Lin… Kam… Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
3:2 1:3 3:0 3:0 20 14 114
2 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
2:3 3:1
3:S
3:S 20 3 103
3 . 3:1 1:3 3:1 3:S 19 0 99
4 . 0:3
S:3
1:3 3:S 7 -3 84
5 .
Fried Cream (K. Fricová + R. Smetana)
0:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66

2 . Úroveň A

109 bodů
16. místo (12. místo v mužích)
Buř… Pat… Str… Lyž… Ply… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Buřtíci (Z. Helvich + ?. Hadrbolcová)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 161
2 . 1:3 3:1 2:3 3:1 15 11 146
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 1:3
3:2
3:0 13 0 133
4 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
0:3 3:2
2:3
3:2
12 -11 121
5 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
0:3 1:3 0:3
2:3
3 -14 109

Jarní sezóna 2020

3 . Úroveň A

150 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
Bob… Ply… Sně… Fri… Švi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 158
2 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
2:3
3:2
3:S
3:1 19 11 150
3 .
Snědá tíseň (K. Farag + M. Pavlikova)
1:3
2:3
3:S
3:S
15 0 135
4 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3
S:3
S:3
3:1 6 -11 115
5 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
S:3
1:3
S:3
1:3 2 -14 108

4 . Úroveň B

135 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
Ply… Div… Lin… Šta… Dou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
3:2 3:2 3:2 3:1 21 14 135
2 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
2:3 3:1 3:0
3:S
21 3 124
3 . 2:3 1:3 3:2 3:S 14 0 114
4 .
Štaflík a Špagetka (J. Gabauer + A. Zelinková)
2:3 0:3 2:3 S:S 2 -11 91
5 .
Double Trouble (O. Çeçen + S. Motta)
1:3
S:3
S:3 S:S -1 -14 85

4 . Úroveň A

115 bodů
21. místo (15. místo v mužích)
Míš… Kam… Ply… Kan… Co… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
3:1
3:1
3:2
3:0
24 14 138
2 .
1:3
3:1 3:1 3:0 20 3 123
3 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
1:3
1:3
3:S
3:0 15 0 115
4 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
2:3 1:3
S:3
3:0 10 -11 99
5 .
Co ste čekali (M. Horký + T. Indrová)
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 86

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň B

114 bodů
21. místo (16. místo v mužích)
Sně… Bob… Ply… M&M Han… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Snědá tíseň (K. Farag + M. Pavlikova)
3:0 3:0 3:2 3:0 26 14 140
2 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
0:3 3:0 3:0 3:1 20 3 123
3 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 114
4 . 2:3 0:3 0:3 3:1 8 -11 97
5 . 0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 88

4 . Úroveň B

118 bodů
18. místo (11. místo v mužích)
Švi… Ply… M&M Bea… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
3:2 1:3 3:1 3:S 18 14 132
2 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
2:3
3:2
2:3 3:S 15 3 118
3 . 3:1
2:3
S:S
3:S 12 0 112
4 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
1:3 3:2
S:S
3:S 10 -11 99
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

5 . Úroveň A

110 bodů
23. místo (15. místo v mužích)
Esc… Ply… Fri… Kám… Opi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Escape (D. Daněk + S. Dankova)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 119
2 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
2:3
3:2
3:1 3:1 19 11 110
3 .
Fried Cream (K. Fricová + R. Smetana)
1:3
2:3
3:2 2:3 10 0 90
4 .
Kámoš René (B. Listíková + K. Jesenská)
0:3 1:3 2:3 3:0 10 -11 79
5 . 0:3 1:3 3:2 0:3 6 -14 72

5 . Úroveň A

107 bodů
25. místo (16. místo v mužích)
Šou… Ply… Hum… Bea… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 3:1 3:S 26 14 120
2 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
0:3
3:0
2:3 3:0 16 11 107
3 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
0:3
0:3
3:0
3:S 13 0 93
4 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
1:3 3:2
0:3
2:3 8 -3 85
5 . S:3 0:3 S:3 3:2 5 -14 71

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.10.2021 18:37 3. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) 3:S Komentáře
20.10.2021 21:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 3:2
13.10.2021 22:00 3. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Hamr Záběhlice 0:3
25.09.2021 10:00 4. MarVik (M. Helcl, V. Havlová) Beachklub Ládví 3:0
18.09.2021 11:00 4. Sochoříci (D. Sochor, N. Sochorová) Beachklub Ládví 3:0
15.09.2021 20:30 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Beachklub Ládví 3:0
06.09.2021 17:00 4. Vostrí mazlíci (J. Pařízek, L. Ledvinová) 3:1
24.08.2021 19:00 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Areál volného času Gutova 3:0
20.08.2021 19:00 3. Tom & Jerry (T. Maršon, M. Preibischová) Hamr Záběhlice 3:1
18.08.2021 19:00 3. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Areál volného času Gutova 1:3
15.08.2021 19:30 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Hamr Záběhlice 0:3
28.07.2021 20:00 2. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Beachklub Ládví 2:3
24.07.2021 15:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 0:3
19.07.2021 19:30 2. Panda a hruška (J. Hruška, ?. Podroužková) Beachklub Ládví 3:2
15.07.2021 21:00 2. Dočasná péče (J. Blažek, K. Vaňková) Hamr Záběhlice 0:3
21.06.2021 20:30 3. Dočasná péče (J. Blažek, K. Vaňková) Beachklub Ládví 0:3
14.06.2021 20:00 3. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) 3:0
05.06.2021 19:00 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Hamr Záběhlice 3:2 Komentáře
02.06.2021 21:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 2:3
21.05.2021 19:30 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Ládví 3:1
17.05.2021 20:30 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) 3:0
16.05.2021 18:00 4. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
07.05.2021 19:00 4. Gumkáči (O. Kotek, D. Rybová) Beachklub Ládví 3:1
02.10.2020 11:03 4. [email protected] (D. Jirásek, P. Jirásková) 3:S Komentáře
01.10.2020 21:00 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Hamr Záběhlice 3:1
28.09.2020 16:00 4. Peeva (E. Kordíková, P. Kordík) 3:0
16.09.2020 20:00 4. Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev, F. Xodo) Hamr Záběhlice 3:0
01.09.2020 20:36 3. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) S:3 Komentáře
30.08.2020 20:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) 2:3
30.08.2020 18:00 3. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) 0:3
20.08.2020 21:00 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) 3:2
06.08.2020 21:00 4. Fried Cream (K. Fricová, R. Smetana) 3:0
03.08.2020 17:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 1:3
28.07.2020 20:00 4. Švihadla (Š. Wagner, M. Halounková) Beachklub Ládví 3:2
27.07.2020 21:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Beachklub Ládví 3:0
01.07.2020 21:00 2. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
29.06.2020 20:00 2. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
24.06.2020 21:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 0:3
22.06.2020 20:30 2. Buřtíci (Z. Helvich, ?. Hadrbolcová) Beachklub Ládví 0:3
15.06.2020 21:00 3. Snědá tíseň (K. Farag, M. Pavlikova) Beach Service - Sport Vítkov 3:2 Komentáře
08.06.2020 13:04 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) 3:S Komentáře
04.06.2020 21:00 3. Bobani (L. Uher, K. Viterová) 2:3
29.05.2020 19:00 3. Švihadla (Š. Wagner, M. Halounková) DOMYNO 3:1
20.05.2020 21:00 4. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Areál volného času Gutova 3:2
05.05.2020 19:30 4. Štaflík a Špagetka (J. Gabauer, A. Zelinková) Hamr Braník 3:2
10.04.2020 18:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Beachklub Ládví 3:2
11.03.2020 21:00 4. Double Trouble (O. Çeçen, S. Motta) Areál volného času Gutova 3:1
27.02.2020 20:30 4. Co ste čekali (M. Horký, T. Indrová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
27.02.2020 09:56 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) 3:S Komentáře
25.02.2020 21:00 4. Míšánci (E. Fialová, J. Šálek) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
24.02.2020 21:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Hamr Záběhlice 1:3
01.02.2020 10:00 4. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Areál volného času Gutova 0:3
28.01.2020 21:00 4. Snědá tíseň (K. Farag, M. Pavlikova) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
14.01.2020 20:00 4. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Areál volného času Gutova 3:0
08.01.2020 19:00 4. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) Areál volného času Gutova 3:0
02.01.2020 00:10 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:S
18.12.2019 19:00 4. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
11.12.2019 21:00 4. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) Beachklub Ládví 2:3
10.12.2019 21:00 4. Švihadla (Š. Wagner, M. Halounková) Beachklub Ládví 2:3
22.11.2019 19:30 5. Fried Cream (K. Fricová, R. Smetana) Hamr Záběhlice 3:2 Komentáře
17.11.2019 12:00 5. Escape (D. Daněk, S. Dankova) Hamr Záběhlice 2:3
15.11.2019 19:30 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 3:1
12.11.2019 21:00 5. Kámoš René (B. Listíková, K. Jesenská) Areál volného času Gutova 3:1
14.10.2019 21:00 5. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Beachklub Ládví 3:0
13.10.2019 20:00 5. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) Areál volného času Gutova 2:3
13.10.2019 19:00 5. Šoumeni (M. Horký, L. Růžičková) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
06.10.2019 11:00 5. Humří smršť (S. H, B. Humr) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím