Načítám…

Barbora Cvinerová (33 let)

ID: 37706

Praha

  • 105 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 105
    Zápasů v lize ( 43 / 30 / 32) 0 turnajů
  • 59%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2022

5 . Úroveň A

14 bodů
25. místo (8. místo v ženách)
Bag… Kmo… My… Dun… Umy Pře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bagr v autu (H. Zulić + S. Víchová)
0:3
0:3 3:1
3:S
3:S 14 14 48
2 .
3:0
S:S S:S
3:S
3:S 12 11 43
3 .
My arms bend back (B. Mahdianová + P. Janský)
3:0 S:S S:S
3:S
3:S 12 0 32
4 .
Dungies (A. Smékal + U. 4)
1:3 S:S S:S
3:S
3:S 7 0 27
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S 5 -11 14
6 .
Přemek a Vendy (P. Danda + V. Szlauerová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6

4 . Úroveň A

54 bodů
22. místo (8. místo v ženách)
Hak… Las… Hru… Umy Hon… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 100
2 .
Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar + A. Chalupská)
0:3
3:2
3:S
3:S
17 11 88
3 . 0:3
2:3
S:S
3:S
6 0 66
4 . 1:3
S:3
S:S
3:S
5 -11 54
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Letní sezóna 2022

4 . Úroveň A

65 bodů
19. místo (6. místo v ženách)
Vac… Rys… Pee… Umy Opt… Ňou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1 3:0
3:0
3:1 26 14 100
2 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
1:3
3:1 3:0 3:0 3:0 22 11 93
3 . 1:3 1:3 3:2 3:1
3:0
16 0 76
4 . 0:3 0:3 2:3 S:S
3:S
5 0 65
5 .
Optika Policar (O. Policar + T. Drachovská)
0:3
0:3 1:3 S:S
3:S
4 -11 53
6 . 1:3 0:3
0:3
S:3
S:3
1 -14 47

3 . Úroveň A

66 bodů
20. místo (6. místo v ženách)
Lyž… Kin… Kam… Sve… Umy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
3:2 3:2 3:1
3:S
22 14 116
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
2:3 3:2 3:1
3:S
19 11 110
3 . 2:3 2:3 3:0
3:S
17 0 97
4 .
Svestky (S. Svecova + R. Svec)
1:3 1:3 0:3
3:S
8 -11 77
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

4 . Úroveň A

104 bodů
15. místo (5. místo v ženách)
Sve… Umy Pee… Prs… M&M Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Svestky (S. Svecova + R. Svec)
3:1
3:0
S:S
3:S
17 14 111
2 . 1:3 3:1 0:3
3:S
13 11 104
3 .
0:3
1:3
3:1
3:S
13 0 93
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:S 3:0
1:3
3:S
12 -11 81
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

5 . Úroveň B

92 bodů
21. místo (5. místo v ženách)
Rys… Umy Cha… Pře… Jum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
3:2 3:0
3:S
3:S
24 14 98
2 . 2:3 3:0
3:S
3:S
21 11 92
3 . 0:3 0:3
3:S
3:S
12 0 72
4 .
Přemek a Vendy (P. Danda + V. Szlauerová)
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -3 63
5 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Jarní sezóna 2022

6 . Úroveň A

81 bodů
26. místo (9. místo v ženách)
Umy Ňou… Cha… Hra… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 81
2 . 0:3 3:1 3:1
3:S
18 11 69
3 . 0:3 1:3
3:S
3:S
13 0 53
4 .
Hranolky s kechupem (F. Heinik + U. 46105)
0:3 1:3
S:3
3:S
7 -11 36
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

5 . Úroveň A

54 bodů
29. místo (8. místo v ženách)
Hak… Plá… Gre… Soc… Umy Hra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:0 3:0 3:0
3:S
3:0 27 14 101
2 .
Plácačky (D. Hanke + M. Pekařová)
0:3 3:2 0:3 1:3
3:S
10 11 81
3 . 0:3 2:3
S:S
3:S
3:1 10 0 70
4 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
0:3 3:0
S:S
3:S
S:S 7 0 67
5 .
S:3
3:1
S:3
S:3
S:3
5 -11 54
6 .
Hranolky s kechupem (F. Heinik + U. 46105)
0:3
S:3
1:3 S:S
3:S
4 -14 50

5 . Úroveň A

62 bodů
20. místo (7. místo v ženách)
Pee… Umy Maš… Pře… #be… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
1:3
3:0
3:2
20 14 74
2 .
0:3
3:1 S:S 3:0 11 11 62
3 .
Mašiny (M. Balák + A. Hojovec)
3:1
1:3 S:3
S:S
5 0 45
4 .
Přemek a Vendy (P. Danda + V. Szlauerová)
0:3 S:S 3:S S:S 2 -11 31
5 .
#bedas4fun (M. Draisaitl + A. Drienkova)
2:3
0:3
S:S
S:S -2 -14 24

6 . Úroveň A

59 bodů
22. místo (6. místo v ženách)
Umy Kač… Hur… My… Hub… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:S 3:S 3:S 3:S 25 14 59
2 .
Kačeráci (N. Vrbovská + U. 46037)
0:3 3:S 3:S 3:S 3:S 19 11 50
3 .
Hurikáni (N. Grajciarova + M. Martinec)
S:3 S:3 S:S S:S S:S -5 0 15
4 .
My arms bend back (B. Mahdianová + P. Janský)
S:3 S:3 S:S S:S S:S -5 0 15
5 .
Hubený Králík (M. Hubená + F. Králík)
S:3 S:3 S:S S:S S:S -5 -11 4
6 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:3 S:3 S:S S:S S:S -5 -14 1

Podzimní sezóna 2021

6 . Úroveň A

26 bodů
32. místo (12. místo v ženách)
Prs… Gre… Ňou… Rus… Umy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:S
3:0
3:0
3:S
26 14 80
2 .
S:3
3:2
3:0
3:S
18 11 69
3 .
0:3
2:3
3:0
3:S
15 0 55
4 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 35
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

6 . Úroveň A

62 bodů
30. místo (11. místo v ženách)
Mar… Umy #be… Hub… Pře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
3:0 3:0
3:S
3:S
26 14 80
2 . 0:3 3:0 S:S
3:S
11 11 62
3 .
#bedas4fun (M. Draisaitl + A. Drienkova)
0:3 0:3 S:S
3:S
4 0 44
4 .
Hubený Králík (M. Hubená + F. Králík)
S:3
S:S S:S
3:S
2 -11 31
5 .
Přemek a Vendy (P. Danda + V. Szlauerová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

5 . Úroveň A

65 bodů
34. místo (12. místo v ženách)
M&M Soc… Ňou… Umy My… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:S
3:S
26 14 100
2 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
0:3 3:1 3:0 3:S 19 11 90
3 . 0:3 1:3 3:2
3:0
13 0 73
4 .
S:3
0:3 2:3 3:S 8 -3 65
5 .
My arms bend back (B. Mahdianová + P. Janský)
S:3
S:3
0:3
S:3 0 -14 46

4 . Úroveň B

67 bodů
33. místo (11. místo v ženách)
Lin… Tom… Kri… Rys… Umy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:1 3:0 25 14 119
2 .
Tom & Jerry (T. Maršon + M. Preibischová)
2:3 3:0 3:0 3:0 23 3 106
3 . 0:3 0:3 3:2 3:0 12 0 92
4 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
1:3 0:3 2:3 3:1 9 -11 78
5 . 0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

Letní sezóna 2021

6 . Úroveň A

80 bodů
26. místo (11. místo v ženách)
Umy Gre… My2 Inl… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 80
2 . 1:3
S:S
3:1
3:S
11 11 62
3 . 0:3
S:S
3:2 3:S 9 0 49
4 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3 1:3 2:3 3:S 9 -11 38
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 26

7 . Úroveň A

49 bodů
34. místo (15. místo v ženách)
Bra… Umy Gre… My2 DeA… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
3:2 3:1
3:0
3:0
3:S
25 14 59
2 . 2:3 3:1 2:3 3:1 3:0 18 11 49
3 . 1:3 1:3
3:1
3:1
3:S
16 0 36
4 .
0:3
3:2
1:3
S:S
3:S
8 0 28
5 .
0:3
1:3
1:3
S:S
3:S
5 -11 14
6 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:3
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

5 . Úroveň A

53 bodů
33. místo (12. místo v ženách)
Vos… Kri… Prs… Umy Evon Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
3:2 3:1 3:1
3:S
23 14 97
2 . 2:3 3:1
3:0
3:0
22 11 93
3 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3 1:3 3:1 S:S 6 0 66
4 . 1:3
0:3
1:3 2:3 4 -11 53
5 .
S:3
0:3
S:S 3:2 3 -14 49

5 . Úroveň A

75 bodů
27. místo (11. místo v ženách)
Mal… Kan… Umy Gum… My2 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
3:2
3:1 3:S 3:S 23 14 97
2 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
2:3
3:2
3:S 3:S 19 11 90
3 . 1:3
2:3
3:S 3:S 15 0 75
4 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 47
5 . S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 44

Jarní sezóna 2020

6 . Úroveň A

46 bodů
44. místo (19. místo v ženách)
Vos… Uli… Pat… Jel… Umy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
3:2
3:S
3:2
3:S
22 14 96
2 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
2:3
3:S
3:2
3:S
19 11 90
3 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
S:3
S:3
3:1
3:S
12 0 72
4 .
2:3
2:3
1:3
3:S
11 -11 60
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

5 . Úroveň B

66 bodů
43. místo (20. místo v ženách)
M&M Lin… Cub… Jum… Umy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 120
2 .
1:3
3:0
1:3
3:S
15 11 106
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
0:3
3:0
3:S
13 0 93
4 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
0:3
3:1
0:3
3:S
12 -11 81
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň A

93 bodů
32. místo (12. místo v ženách)
Met… Mat… PeL… Prs… Umy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
S:3
3:S 3:0
3:S
19 14 133
2 .
Matfyzáci (V. Herrmann + B. Horníková)
3:S
3:S 1:3 3:2 18 3 121
3 .
PeLykáni (L. Firkaľová + P. Pelykán)
S:3 S:3 3:0 3:0 14 0 114
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0:3 3:1 0:3
2:3
8 -11 97
5 .
S:3
2:3 0:3
3:2
7 -14 93

5 . Úroveň A

118 bodů
17. místo (7. místo v ženách)
Umy Han… Šut… Zlí… Šou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:S
3:S
24 14 118
2 .
HanzLuc 2 (L. Sirotiaková + J. Kolář)
2:3 3:0 3:1
3:S
21 11 112
3 .
Šutr a ryba (O. Soroka + J. Chrudimská)
0:3 0:3 3:S
3:S
12 0 92
4 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + M. Procházka)
S:3 1:3 S:3
3:S
7 -3 84
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

6 . Úroveň B

89 bodů
34. místo (14. místo v ženách)
M&M Umy Mar… Hum… Uli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:1
3:0
26 14 100
2 .
0:3
3:0
3:2
3:1
18 11 89
3 .
1:3
0:3 3:1 3:0 14 0 74
4 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
1:3
2:3
1:3
3:2
9 -3 66
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3
1:3
0:3
2:3
3 -14 49

4 . Úroveň B

87 bodů
33. místo (14. místo v ženách)
Str… Lin… Kan… Opi… Umy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 142
2 . 0:3 3:1 3:1
3:S
18 3 121
3 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0:3 1:3 3:0 3:1 14 0 114
4 . 0:3 1:3 0:3 3:0 8 -11 97
5 . 0:3
S:3
1:3 0:3 1 -14 87

Letní sezóna 2019

5 . Úroveň A

93 bodů
21. místo (8. místo v ženách)
Pik… Umy Uli… Vyf… Gra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 99
2 . 2:3 3:0 3:1 3:0 22 11 93
3 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
1:3 0:3 1:3
3:1
8 0 68
4 .
Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
0:3 1:3 3:1
S:S
5 -3 62
5 .
Grandepiccolo (S. Bursová + P. Kašpárek)
0:3 0:3
1:3
S:S
-1 -14 45

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.12.2022 00:10 5. Přemek a Vendy (P. Danda, V. Szlauerová) 3:S
28.11.2022 09:21 5. Dungies (A. Smékal, U. 4) S:3 Komentáře
28.11.2022 09:21 5. Bagr v autu (H. Zulić, S. Víchová) S:3 Komentáře
28.11.2022 09:21 5. My arms bend back (B. Mahdianová, P. Janský) S:3 Komentáře
28.11.2022 09:21 5. Kmoko (O. Kotek, M. Kmoníčková) S:3 Komentáře
01.11.2022 00:10 4. Hrušky (N. Trešlová, P. Hruška) S:S
25.10.2022 18:00 4. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Beachclub Strahov 1:3
24.10.2022 08:13 4. Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar, A. Chalupská) S:3 Komentáře
04.10.2022 09:25 4. Honda (J. Kaufman, D. Ocmanová) 3:S Komentáře
03.10.2022 00:10 4. Optika Policar (O. Policar, T. Drachovská) S:S
25.09.2022 16:00 4. Vaculíci (O. Vaculík, E. Vaculíková) Hamr Záběhlice 0:3
23.09.2022 15:40 4. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) 3:S Komentáře
18.09.2022 10:00 4. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Hamr Záběhlice 0:3
15.09.2022 19:30 4. Peeva (E. Kordíková Krylová, P. Kordík) Hamr Braník 2:3
15.08.2022 08:29 3. Svestky (S. Svecova, R. Svec) S:3 Komentáře
15.08.2022 08:29 3. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) S:3 Komentáře
15.08.2022 08:29 3. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) S:3 Komentáře
15.08.2022 08:28 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) S:3 Komentáře
30.07.2022 11:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Záběhlice 0:3
24.07.2022 18:00 4. Peeva (E. Kordíková Krylová, P. Kordík) Hamr Braník 3:1
12.07.2022 18:00 4. Svestky (S. Svecova, R. Svec) Hector Sport Centrum Malešice 1:3
07.07.2022 01:01 4. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) 3:S Komentáře
28.06.2022 09:21 5. Přemek a Vendy (P. Danda, V. Szlauerová) 3:S Komentáře
20.06.2022 11:27 5. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) 3:S Komentáře
14.06.2022 18:00 5. Chardonnky (A. Tůmová, E. Myslivečková) Hamr Záběhlice 3:0
04.06.2022 11:00 5. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Hamr Záběhlice 2:3
30.05.2022 13:07 6. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S Komentáře
21.05.2022 10:00 6. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) 3:0
15.05.2022 16:00 6. Hranolky s kechupem (F. Heinik, U. 46105) Areál volného času Gutova 3:0
10.05.2022 19:00 6. Chardonnky (A. Tůmová, E. Myslivečková) Hamr Záběhlice 3:0
25.04.2022 08:59 5. Hranolky s kechupem (F. Heinik, U. 46105) S:3 Komentáře
25.04.2022 08:59 5. Gregoss (K. Hossainová, T. Gregora) S:3 Komentáře
25.04.2022 08:59 5. Sochoříci (D. Sochor, N. Sochorová) S:3 Komentáře
25.04.2022 08:59 5. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) S:3 Komentáře
08.04.2022 18:00 5. Plácačky (D. Hanke, M. Pekařová) Hamr Záběhlice 3:1
01.04.2022 00:10 5. Přemek a Vendy (P. Danda, V. Szlauerová) S:S
31.03.2022 18:00 5. #bedas4fun (M. Draisaitl, A. Drienkova) Hamr Záběhlice 3:0
15.03.2022 18:00 5. Mašiny (M. Balák, A. Hojovec) Hamr Záběhlice 3:1
13.03.2022 15:00 5. Peeva (E. Kordíková Krylová, P. Kordík) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
01.03.2022 00:10 6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) 3:S
01.03.2022 00:10 6. Hubený Králík (M. Hubená, F. Králík) 3:S
01.03.2022 00:10 6. Hurikáni (N. Grajciarova, M. Martinec) 3:S
01.03.2022 00:10 6. My arms bend back (B. Mahdianová, P. Janský) 3:S
22.02.2022 18:00 6. Kačeráci (N. Vrbovská, U. 46037) Hamr Záběhlice 3:0
29.01.2022 10:50 6. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) S:3 Komentáře
29.01.2022 10:50 6. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) S:3 Komentáře
29.01.2022 09:03 6. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) S:3 Komentáře
27.01.2022 16:02 6. Gregoss (K. Hossainová, T. Gregora) S:3 Komentáře
03.01.2022 00:10 6. Hubený Králík (M. Hubená, F. Králík) S:S
02.01.2022 23:18 6. Přemek a Vendy (P. Danda, V. Szlauerová) 3:S Komentáře
19.12.2021 10:00 6. MarVik (M. Helcl, V. Havlová) Areál volného času Gutova 0:3
05.12.2021 10:00 6. #bedas4fun (M. Draisaitl, A. Drienkova) Hamr Záběhlice 3:0
01.12.2021 00:10 5. My arms bend back (B. Mahdianová, P. Janský) 3:S
28.11.2021 10:47 5. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) S:3 Komentáře
09.11.2021 17:00 5. Sochoříci (D. Sochor, N. Sochorová) Areál volného času Gutova 0:3
07.11.2021 12:00 5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Záběhlice 2:3
28.10.2021 11:00 4. Tom & Jerry (T. Maršon, M. Preibischová) Hamr Záběhlice 0:3
15.10.2021 18:30 4. Krisgang (K. Ledecký, K. Hniličková) Hamr Záběhlice 0:3
10.10.2021 18:30 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Areál volného času Gutova 0:3
08.10.2021 17:00 4. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Hamr Záběhlice 1:3
28.09.2021 11:00 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Hamr Záběhlice 3:0
25.09.2021 17:01 6. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S