No photo

Eva Šumová (29 let)

ID: 30633

Praha

  • 25 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Hamr Záběhlice
  • 23 /56
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 25
    Zápasů v lize ( 17 / 8 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň B

30 bodů
31. místo (14. místo v ženách)
Gos… Při… Kok… Spí… Kan… B. zápasy Celkem
1 .
Gosling's Black Seal (M. Dolanský + K. Kabelíková)
2:3 3:1 3:0 13 43
2 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
3:2 3:1 9 39
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
1:3
3:1
6 36
4 .
Spím, když lítám (M. Hiřman + K. Vobořilová)
1:3
1:3
2 32
5 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0:3 0 30

4 . Úroveň B

39 bodů
16. místo (7. místo v ženách)
Kla… Kan… Lyž… Mil… Kob… B. zápasy Celkem
1 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
3:1
3:1
3:S
3:S
20 44
2 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
1:3 3:2
3:S
3:S
15 39
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3
2:3
3:1
3:S
13 37
4 .
Miloušové (R. Čada + P. Zdrahalova)
S:3
S:3
1:3
3:S
6 30
5 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 24

6 . Úroveň A

38 bodů
25. místo (11. místo v ženách)
Kan… Opi… Cub… K&T Pej… B. zápasy Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:2
3:1 3:0
3:S
20 38
2 .
2:3
3:1
3:2
3:S
16 34
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
1:3
3:1
3:S
12 30
4 . 0:3 2:3
1:3
3:S
8 26
5 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 18

4 . Úroveň B

32 bodů
34. místo (11. místo v ženách)
Mil… Met… Kok… Lin… Kan… B. zápasy Celkem
1 .
Miloušové (R. Čada + P. Zdrahalova)
3:1
3:0
3:1
3:1
21 51
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3
3:1 3:1
3:1
16 46
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3
1:3
3:S
3:0 12 42
4 .
1:3
1:3
S:3
3:0 8 38
5 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
1:3
1:3
0:3 0:3 2 32

Letní sezóna 2018

5 . Úroveň A

45 bodů
16. místo (6. místo v ženách)
Kan… Kla… Opi… Žgv… Ňou… B. zápasy Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:2 3:1
3:0
3:0
21 45
2 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
2:3
3:0
3:1 3:0 19 43
3 . 1:3
0:3
3:0
3:0
13 37
4 .
Žgvor & Starouš (D. Ďurišová + M. Provazník)
0:3
1:3
0:3
3:1 6 30
5 .
0:3
0:3
0:3
1:3 1 25

5 . Úroveň B

37 bodů
25. místo (7. místo v ženách)
Pís… Sob… Kan… Lin… Lab… B. zápasy Celkem
1 .
3:2
3:2
3:S
3:S
18 42
2 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
2:3
3:1
3:S 3:S 17 41
3 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
2:3
1:3
3:S
3:S
13 37
4 .
S:3
S:3 S:3 S:S -2 22
5 .
Labužníci (M. Bartoň + Z. Fedorova)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 22

5 . Úroveň B

58 bodů
25. místo (10. místo v ženách)
Kan… Sob… Ňou… Opi… Prs… B. zápasy Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:2
3:1
3:0
3:S
43 58
2 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
2:3
3:1
3:1
3:S 36 51
3 .
1:3
1:3
3:2
3:S 23 38
4 . 0:3
1:3
2:3
3:S
16 31
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3 S:3
S:3
0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.01.2019 15:00 4. Gosling's Black Seal (M. Dolanský, K. Kabelíková) Hamr Braník 0:3
01.01.2019 22:03 4. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) 3:S Komentáře
01.01.2019 20:00 4. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) Hamr Záběhlice 1:3
31.12.2018 10:49 4. Miloušové (R. Čada, P. Zdrahalova) 3:S Komentáře
23.12.2018 15:00 4. Lyžaři (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 3:2
25.11.2018 11:13 6. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) 3:S Komentáře
11.11.2018 11:00 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 3:1
10.11.2018 19:00 6. K&T (T. Petříková, K. Čiháková) Areál volného času Gutova 3:0
05.11.2018 21:00 6. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) 3:2 Komentáře
01.11.2018 00:10 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) 0:3
28.10.2018 21:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 0:3
28.10.2018 19:30 4. Miloušové (R. Čada, P. Zdrahalova) 1:3 Komentáře
23.10.2018 20:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
25.09.2018 19:00 5. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) Areál volného času Gutova 3:2
25.09.2018 17:00 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 3:1
18.09.2018 20:00 5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
17.09.2018 17:00 5. Žgvor & Starouš (D. Ďurišová, M. Provazník) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
30.08.2018 17:00 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 3:S
30.08.2018 17:00 5. Labužníci (M. Bartoň, Z. Fedorova) Hamr Záběhlice 3:S Komentáře
29.08.2018 17:00 5. Pískovci (P. Plašil, Z. Španihelová) Tatran Střešovice 2:3
16.08.2018 20:00 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Tatran Střešovice 1:3 Komentáře
27.07.2018 17:00 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Hamr Braník 3:0
23.07.2018 18:00 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Tatran Střešovice 3:2 Komentáře
22.07.2018 17:30 5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím