Načítám…
Image 1

Nikola Rysová (18 let)

ID: 44791

Praha

  • 31 zápasů

    od roku 2021
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 12 /67
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 31
    Zápasů v lize ( 15 / 14 / 2) 2 turnaje
  • 52%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň A

86 bodů
22. místo (15. místo v mužích)
Jan… Vop… Sve… Rys… Pee… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Janička (J. Ševčík + A. Šimková)
3:1 3:0 3:1 19 14 113
2 .
Vopičáci (L. Novosadová + O. Tichý)
1:3 3:0 3:1 14 3 97
3 .
Svestky (S. Svecova + R. Svec)
0:3 0:3 3:1 3:0 13 0 93
4 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
1:3 1:3 3:0 9 -3 86
5 . 1:3 0:3 0:3 1 -14 67

3 . Úroveň A

96 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
Str… Lin… Mar… Rys… Cze… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 140
2 . 1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 132
3 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
0:3 0:3 3:1
3:S
12 0 112
4 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 96
5 .
Czecolombia (A. Kopecký + U. 46329)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

4 . Úroveň A

92 bodů
14. místo (12. místo v mužích)
Kin… Rys… Gre… Plá… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
3:1 3:0 3:0
2:3
22 14 96
2 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
1:3 3:0 3:0
3:1
21 11 92
3 . 0:3 0:3 3:1
3:S
12 0 72
4 .
Plácačky (D. Hanke + M. Pekařová)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 56
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:2
1:3
S:3
S:3
6 -14 52

3 . Úroveň A

76 bodů
17. místo (13. místo v mužích)
Str… Kam… Jak… Rys… Hak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 120
2 . 1:3 3:1 3:0
3:0
21 11 112
3 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
1:3 1:3 3:1 3:0 15 0 95
4 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 76
5 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3
0:3
0:3 1:3 1 -14 67

Podzimní sezóna 2021

4 . Úroveň A

105 bodů
14. místo (10. místo v mužích)
Lin… Rys… Pee… Kar… Jum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
0:3
3:0
S:3
3:0 14 11 105
3 . 0:3
0:3
3:1
3:1 12 0 92
4 . 0:3
3:S
1:3
1:3 8 -11 77
5 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -14 73

4 . Úroveň A

101 bodů
18. místo (13. místo v mužích)
M&M Rys… Jum… Kri… Kob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 S:S 18 14 112
2 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
0:3 3:1 3:1 3:1 18 3 101
3 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
0:3 1:3
3:2
3:0 13 0 93
4 . 1:3 1:3
2:3
3:0 11 -3 88
5 . S:S 1:3 0:3 0:3 -1 -14 65

5 . Úroveň B

93 bodů
22. místo (14. místo v mužích)
Rys… Pee… Mar… #be… Kal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
S:3
3:2 3:0 3:0 19 14 93
2 .
3:S
3:2
3:1
S:S
15 11 86
3 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
2:3
2:3
3:2
S:S
7 0 67
4 .
#beach4fun (M. Draisaitl + A. Drienkova)
0:3
1:3
2:3
S:S
1 -3 58
5 .
Kalhotky nee (V. Matonohova + T. Zemková)
0:3
S:S
S:S
S:S
-6 -14 40

4 . Úroveň B

78 bodů
27. místo (18. místo v mužích)
Lin… Tom… Kri… Rys… Umy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:1 3:0 25 14 119
2 .
Tom & Jerry (T. Maršon + M. Preibischová)
2:3 3:0 3:0 3:0 23 3 106
3 . 0:3 0:3 3:2 3:0 12 0 92
4 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
1:3 0:3 2:3 3:1 9 -11 78
5 . 0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.05.2022 20:00 4. Vopičáci (L. Novosadová, O. Tichý) 1:3
16.05.2022 19:30 4. Svestky (S. Svecova, R. Svec) Areál volného času Gutova 1:3
12.05.2022 19:00 4. Peeva (E. Kordíková, P. Kordík) Beachklub Ládví 3:0
01.05.2022 11:00 3. MarVik (M. Helcl, V. Havlová) Hamr Braník 1:3
28.04.2022 19:30 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) DOMYNO 0:3
18.04.2022 17:00 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 0:3
15.04.2022 09:12 3. Czecolombia (A. Kopecký, U. 46329) 3:S Komentáře
28.03.2022 20:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) DOMYNO 3:1 Komentáře
14.03.2022 20:00 4. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) DOMYNO 1:3
13.03.2022 16:00 4. Plácačky (D. Hanke, M. Pekařová) Areál volného času Gutova 3:0
06.03.2022 16:00 4. Gregoss (K. Hossainová, T. Gregora) Hamr Braník 3:0
24.02.2022 19:00 3. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Prague Beach Team 0:3
21.02.2022 21:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) DOMYNO 0:3
21.02.2022 20:00 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) DOMYNO 1:3
10.02.2022 19:00 3. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Prague Beach Team 3:1
31.01.2022 21:48 4. Karlíci (J. Kropáček, K. Horáková) S:3 Komentáře
27.01.2022 19:00 4. Peeva (E. Kordíková, P. Kordík) 3:0 Komentáře
26.01.2022 21:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 0:3
20.01.2022 19:30 4. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) 3:0
19.12.2021 11:00 4. Krisgang (K. Ledecký, K. Hniličková) Areál volného času Gutova 3:1
18.12.2021 09:30 4. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) Hamr Braník 0:3
05.12.2021 11:00 4. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) Hamr Záběhlice 3:1
04.12.2021 08:30 4. Kobry (T. Dršatová, A. Bušková) Hamr Braník 3:1
25.11.2021 11:29 5. Peeva (E. Kordíková, P. Kordík) S:3 Komentáře
13.11.2021 11:00 5. Kalhotky nee (V. Matonohova, T. Zemková) Hamr Záběhlice 3:0
13.11.2021 10:00 5. #beach4fun (M. Draisaitl, A. Drienkova) Hamr Záběhlice 3:0
07.11.2021 10:00 5. MarVik (M. Helcl, V. Havlová) Hamr Záběhlice 3:2
28.10.2021 10:00 4. Tom & Jerry (T. Maršon, M. Preibischová) Hamr Záběhlice 0:3
27.10.2021 21:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Areál volného času Gutova 1:3
17.10.2021 10:00 4. Krisgang (K. Ledecký, K. Hniličková) Areál volného času Gutova 2:3
08.10.2021 17:00 4. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) Hamr Záběhlice 3:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím