No photo

Jan Hruška (33 let)

ID: 23038

Praha

  • 166 zápasů

    od roku 2015
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Beach Service - Sport Vítkov
  • 3 /50
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 166
    Zápasů v lize ( 100 / 60 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

48 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Ven… Dra… Srp… Chr… Str… B. zápasy Celkem
1 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:2
3:2
3:0 14 56
2 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
2:3 3:2 3:0 12 54
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:0 6 48
4 .
2:3
2:3 4 46
5 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 0:3 0:3 0 42

1 . Úroveň A

61 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Dra… Ven… Srp… Str… Šáb… B. zápasy Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:2 3:0 3:1 3:1 20 68
2 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
2:3 1:3 3:1 3:1 13 61
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
0:3 3:1 2:3 3:0 13 61
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 1:3 3:2 3:0 12 60
5 . 1:3 1:3 0:3 0:3 2 50

1 . Úroveň A

62 bodů
4. místo (2. místo v mužích)
Dra… Ven… Srp… Str… Kob… B. zápasy Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
2:3 3:1 3:0
3:S
18 66
2 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:2 2:3 3:2
3:S
15 63
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
1:3 3:2 3:2
3:S
14 62
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 2:3 2:3
3:2
8 56
5 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
S:3
S:3
S:3
2:3
2 50

Letní sezóna 2018

1 . Úroveň A

64 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
Ven… Srp… Kob… Čas… Chr… B. zápasy Celkem
1 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:0
3:1
1:3 3:1 17 65
2 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
0:3 3:0 3:0 3:2 16 64
3 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
1:3
0:3 3:0 3:0 13 61
4 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
3:1 0:3 0:3 3:0 11 59
5 . 1:3 2:3 0:3 0:3 3 51

1 . Úroveň A

60 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Chr… Alb… Kob… Srp… Sam… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:0 1:3 3:0 19 67
2 . 0:3 2:3 3:0 3:S 13 61
3 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
0:3 3:2 3:1 3:2 13 61
4 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:1 0:3 1:3 3:0 12 60
5 .
Samice s ambicí (Z. Plesnik + K. Vondráková)
0:3 S:3 2:3 0:3 2 50

1 . Úroveň A

96 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Chr… Alb… Srp… Čas… Ven… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:1 3:2 3:1 44 119
2 . 0:3 3:2 3:0 3:0 35 110
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
1:3 2:3 3:0 1:3 21 96
4 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
2:3 0:3 0:3 3:0 17 92
5 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
1:3 0:3 3:1 0:3 13 88

1 . Úroveň A

114 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
Ven… Srp… Čas… Šáb… Šaš… B. zápasy Celkem
1 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 114
2 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:0 0:3 3:0 3:0 39 114
3 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
0:3 3:0 3:1 3:0 37 112
4 . 0:3 0:3 1:3 3:1 13 88
5 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
0:3 0:3 0:3 1:3 2 77

Jarní sezóna 2018

1 . Úroveň A

122 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Ven… Srp… Šáb… Chr… Fri… B. zápasy Celkem
1 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
0:3 3:1 3:0 3:0 37 127
2 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:0 2:3 1:3 3:0 32 122
3 . 1:3 3:2 3:2 3:1 31 121
4 . 0:3 3:1 2:3 3:0 28 118
5 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 0:3 1:3 0:3 2 92

1 . Úroveň A

138 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Srp… Chr… Šáb… Čas… Bob… B. zápasy Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:1 3:1 3:0 3:0 48 138
2 . 1:3 3:2 3:1 3:1 33 123
3 . 1:3 2:3 3:0 3:S 29 119
4 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
0:3 1:3 0:3 3:1 13 103
5 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
0:3 1:3 S:3 1:3 4 94

1 . Úroveň A

135 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Srp… Čas… Chr… Ven… Str… B. zápasy Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:0 3:1 3:S 3:1 45 135
2 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
0:3 3:1 3:0 2:3 28 118
3 . 1:3 1:3 3:2 3:1 24 114
4 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
S:3 0:3 2:3 3:0 17 107
5 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 3:2 1:3 0:3 13 103

1 . Úroveň A

131 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Srp… Čas… Ven… Šáb… miš… B. zápasy Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:1 2:3 3:0 3:0 41 131
2 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
1:3 3:1 3:0 3:0 39 129
3 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:2 1:3 1:3 3:0 26 116
4 . 0:3 0:3 3:1 3:2 20 110
5 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
0:3 0:3 0:3 2:3 4 94

Podzimní sezóna 2017

1 . Úroveň A

121 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Ven… Čas… Srp… BSB… Fri… B. zápasy Celkem
1 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:0 2:3 3:1 3:0 41 131
2 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 129
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:2 0:3 3:2 3:0 31 121
4 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
1:3 0:3 2:3 3:1 17 107
5 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 0:3 0:3 1:3 2 92

1 . Úroveň A

138 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Srp… Ven… BSB… Neř… Šáb… B. zápasy Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:1 3:1 3:0 3:0 48 138
2 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
1:3 3:0
3:0
3:S 38 128
3 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
1:3 0:3 3:2 3:S 21 111
4 .
NeřviNaMě (J. Beneš + P. Benešová)
0:3
0:3
2:3 3:0 17 107
5 . 0:3 S:3 S:3 0:3 0 90

1 . Úroveň A

122 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Neř… Srp… Ven… Čas… cra… B. zápasy Celkem
1 .
NeřviNaMě (J. Beneš + P. Benešová)
3:2 3:0 2:3 3:0 39 129
2 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
2:3 2:3 3:1 3:0 32 122
3 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
0:3 3:2 3:2 3:1 29 119
4 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
3:2 1:3 2:3 3:0 28 118
5 .
crack smoking monkeys (T. Klener + K. Suldovská)
0:3 0:3 1:3 0:3 2 92

1 . Úroveň A

120 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
Ven… Srp… Čas… Šáb… miš… B. zápasy Celkem
1 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:1 2:3 2:3 3:0 32 122
2 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
1:3 1:3 3:0 3:0 30 120
3 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
3:2 3:1 0:3 3:S 30 120
4 . 3:2 0:3 3:0 1:3 24 114
5 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
0:3 0:3 S:3 3:1 11 101

Letní sezóna 2017

1 . Úroveň A

116 bodů
4. místo (2. místo v mužích)
Los… Ven… Srp… Pár… miš… B. zápasy Celkem
1 .
LosLiberos (J. Vojta + Š. Dostálová)
2:3 3:2 3:0 3:1 37 127
2 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:2 3:0 1:3 3:1 35 125
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
2:3 0:3 3:0 3:2 26 116
4 .
Párek s broskví (K. Ondrejková + D. Moravec)
0:3 3:1 0:3 3:2 20 110
5 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
1:3 1:3 2:3 2:3 12 102

2 . Úroveň A

114 bodů
4. místo (2. místo v mužích)
Srp… miš… Čas… Str… BSB… B. zápasy Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:1 2:3 3:1 3:0 39 114
2 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
1:3 3:1 3:1 3:2 33 108
3 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
3:2 1:3 3:0 3:2 33 108
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 1:3 0:3
3:1
15 90
5 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
0:3 2:3 2:3
1:3
10 85

1 . Úroveň A

109 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
Kob… Los… Ven… Srp… Čas… B. zápasy Celkem
1 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
2:3 3:0 3:1 3:2 37 127
2 .
LosLiberos (J. Vojta + Š. Dostálová)
3:2 3:2 3:2 3:2 36 126
3 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
0:3 2:3
3:2
3:0
26 116
4 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
1:3 2:3
2:3
3:2 19 109
5 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
2:3 2:3
0:3
2:3 12 102

2 . Úroveň A

114 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Čas… Srp… Dne… Fůň… Fri… B. zápasy Celkem
1 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
3:0 3:2 3:2 3:0 44 119
2 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 114
3 .
Dneska by to šlo (J. Beneš + P. Pištěková)
2:3 0:3 3:1 3:0 28 103
4 . 2:3 0:3 1:3 S:S 1 76
5 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 0:3 0:3 S:S -5 70

Jarní sezóna 2017

1 . Úroveň A

126 bodů
6. místo (3. místo v mužích)
Los… Kob… Pár… Srp… Dne… B. zápasy Celkem
1 .
LosLiberos (J. Vojta + Š. Dostálová)
3:1 2:3 3:1 3:1 37 142
2 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
1:3 3:2 3:1 3:1 33 138
3 .
Párek s broskví (K. Ondrejková + D. Moravec)
3:2 2:3 3:2 0:3 22 127
4 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
1:3 1:3 2:3 3:0 21 126
5 .
Dneska by to šlo (J. Beneš + P. Pištěková)
1:3 1:3 3:0 0:3 17 122

2 . Úroveň A

127 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Srp… Pár… Čas… BSB… Bfl… Ryc… B. zápasy Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:0 2:3 3:2 3:2 3:0 37 127
2 .
Párek s broskví (K. Ondrejková + D. Moravec)
0:3 3:1 3:0 3:0
3:2
36 126
3 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
3:2 1:3
2:3
3:2 3:1 28 118
4 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
2:3 0:3
3:2
1:3
3:2 19 109
5 .
Bflmpsvz (L. Peterová + M. Dvořák)
2:3 0:3 2:3
3:1
2:3 18 108
6 .
Rychlá kopýtka (K. Kropáčová + M. Dub)
0:3
2:3
1:3 2:3 3:2 15 105

1 . Úroveň A

118 bodů
9. místo (5. místo v mužích)
Kob… Los… Fůň… Srp… Čas… B. zápasy Celkem
1 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
3:2 3:0 3:1 3:1 44 149
2 .
LosLiberos (J. Vojta + Š. Dostálová)
2:3 3:1 3:0 3:0 41 146
3 . 0:3 1:3 3:0 2:3 19 124
4 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
1:3 0:3 0:3 3:1 13 118
5 .
Času dost (D. Chaluš + ?. Hadrbolcová)
1:3 0:3 3:2 1:3 13 118

1 . Úroveň A

127 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
Kob… Los… Ven… Srp… Dne… B. zápasy Celkem
1 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
3:2 3:1 3:1 3:0 44 149
2 .
LosLiberos (J. Vojta + Š. Dostálová)
2:3 2:3 3:0 3:1 32 137
3 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
1:3 3:2 1:3 3:2 22 127
4 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
1:3 0:3 3:1 3:2 22 127
5 .
Dneska by to šlo (J. Beneš + P. Pištěková)
0:3 1:3 2:3 2:3 10 115

Podzimní sezóna 2016

1 . Úroveň A

134 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Ven… Kob… Srp… Lap… Bon… B. zápasy Celkem
1 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:2 3:2 3:0 3:0 44 149
2 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
2:3 3:1 3:0 3:1 39 144
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
2:3 1:3 3:S 3:0 29 134
4 .
Laplová polívka (L. Pecháčková + P. Wagner)
0:3 0:3 S:3 3:0 13 118
5 .
Bonžúrci (D. Chaluš + R. Hankova)
0:3 1:3 0:3 0:3 2 107

2 . Úroveň A

124 bodů
5. místo (3. místo v mužích)
Srp… Bon… Dne… Fůň… miš… B. zápasy Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
1:3 3:1 3:1 3:S 34 124
2 .
Bonžúrci (D. Chaluš + R. Hankova)
3:1 3:2 1:3 3:S 32 122
3 .
Dneska by to šlo (J. Beneš + P. Pištěková)
1:3 2:3 3:2 3:0 28 118
4 . 1:3 3:1 2:3 3:S 27 117
5 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
S:3 S:3 0:3 S:3 0 90

1 . Úroveň A

118 bodů
9. místo (6. místo v mužích)
Los… Ven… Kob… Dne… Srp… B. zápasy Celkem
1 .
LosLiberos (J. Vojta + Š. Dostálová)
2:3 3:0 3:0 3:0 43 148
2 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:2 2:3 1:3 3:1 26 131
3 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
0:3 3:2 3:0 1:3 24 129
4 .
Dneska by to šlo (J. Beneš + P. Pištěková)
0:3 3:1 0:3 3:0 24 129
5 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
0:3 1:3 3:1 0:3 13 118

1 . Úroveň A

131 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Los… Kob… Srp… Fůň… Ryc… B. zápasy Celkem
1 .
LosLiberos (J. Vojta + Š. Dostálová)
3:2 3:1 3:2 3:2 38 143
2 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
2:3 3:2 3:1 3:1 35 140
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
1:3 2:3 3:1 3:2 26 131
4 . 2:3 1:3 1:3 3:1 19 124
5 .
Rychlá kopýtka (K. Kropáčová + M. Dub)
2:3 1:3 2:3 1:3 12 117

Letní sezóna 2016

1 . Úroveň A

131 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Los… Ryc… Srp… Ven… AdM… B. zápasy Celkem
1 .
LosLiberos (J. Vojta + Š. Dostálová)
3:0 3:0 3:0 3:2 48 153
2 .
Rychlá kopýtka (K. Kropáčová + M. Dub)
0:3 2:3 3:1 3:1 26 131
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
0:3 3:2 2:3 3:0 26 131
4 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
0:3 1:3 3:2 3:0 24 129
5 . 2:3 1:3 0:3 0:3 6 111

2 . Úroveň A

130 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Srp… Ryc… Dne… Lap… Str… Plo… B. zápasy Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
1:3 3:1 3:1 3:0 3:0 40 130
2 .
Rychlá kopýtka (K. Kropáčová + M. Dub)
3:1 3:0 3:2 3:2 2:3 36 126
3 .
Dneska by to šlo (J. Beneš + P. Pištěková)
1:3 0:3 3:0
3:2
3:1
28 118
4 .
Laplová polívka (L. Pecháčková + P. Wagner)
1:3 2:3 0:3 3:0 3:2 22 112
5 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 2:3
2:3
0:3 3:1 15 105
6 .
Ploutvičky (L. Peterová + L. Příšovský)
0:3 3:2
1:3
2:3 1:3 14 104

3 . Úroveň B

85 bodů
22. místo (12. místo v mužích)
Srp… Eme… Sku… miš… KiK… B. zápasy Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
S:S 3:2 3:1 S:S 10 85
2 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
S:S S:S S:S 3:1 -4 71
3 .
Skuzaskuza (M. Půhoná + J. Chroboček)
2:3 S:S S:S S:S -11 64
4 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
1:3 S:S S:S S:S -13 62
5 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
S:S 1:3 S:S S:S -13 62

2 . Úroveň A

114 bodů
9. místo (6. místo v mužích)
AdM… Ryc… Los… Srp… Leh… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:2
3:1
3:1 42 132
2 .
Rychlá kopýtka (K. Kropáčová + M. Dub)
1:3 3:0 2:3 3:2 28 118
3 .
LosLiberos (J. Vojta + Š. Dostálová)
2:3 0:3 3:1 3:2 24 114
4 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
1:3
3:2 1:3 3:1 24 114
5 .
Lehký syp (M. Turský + Š. Dostálová)
1:3 2:3 2:3 1:3 12 102

Jarní sezóna 2016

3 . Úroveň B

116 bodů
10. místo (4. místo v mužích)
Srp… miš… Rig… 2Ko… T72… B. zápasy Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:2 3:1 3:S 3:1 41 116
2 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
2:3 0:3 3:S 3:1 25 100
3 .
Rigor Mortis (M. Bůna + K. Fifkova)
1:3 3:0 3:0 S:S 23 98
4 . S:3 S:3 0:3 S:S -5 70
5 . 1:3 1:3 S:S S:S -6 69

2 . Úroveň A

102 bodů
16. místo (9. místo v mužích)
Ryc… Los… Šáb… BSB… Srp… B. zápasy Celkem
1 .
Rychlá kopýtka (K. Kropáčová + M. Dub)
1:3 3:1 3:0 3:2 35 125
2 .
LosLiberos (J. Vojta + Š. Dostálová)
3:1 0:3 3:1
3:0
35 125
3 . 1:3 3:0 3:2
3:2
33 123
4 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
0:3 1:3 2:3 3:2 15 105
5 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
2:3
0:3
2:3
2:3 12 102

3 . Úroveň A

119 bodů
8. místo (4. místo v mužích)
Srp… Fůň… Tak… Leh… Rig… miš… B. zápasy Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:2 3:1 3:0 3:0 3:S 44 119
2 . 2:3 3:1 3:1 2:3 3:S 32 107
3 .
Taková normální rodinka (D. Černý + R. Skoková)
1:3 1:3 3:1 2:3 3:S 24 99
4 .
Lehký syp (M. Turský + Š. Dostálová)
0:3 1:3 1:3 3:0 3:S 22 97
5 .
Rigor Mortis (M. Bůna + K. Fifkova)
0:3 3:2 3:2 0:3 3:S 22 97
6 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 75

3 . Úroveň A

101 bodů
14. místo (8. místo v mužích)
Sva… Fri… Srp… Lor… Tyd… B. zápasy Celkem
1 .
Svatoušci (M. Čihák + V. Svatoňová)
3:2 3:2 3:0 2:3 35 110
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
2:3 3:S 2:3
3:S
28 103
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
2:3 S:3 3:2 3:0 26 101
4 .
Lord Protector of Myjava and the First Lady (E. Dvorská + J. Kozic)
0:3 3:2 2:3
3:S
23 98
5 . 3:2
S:3
0:3
S:3
9 84

Podzimní sezóna 2015

3 . Úroveň B

117 bodů
14. místo (6. místo v mužích)
Šáb… Tak… Srp… Poh… miš… B. zápasy Celkem
1 .
2:3
3:0
2:3
3:1
32 122
2 .
Taková normální rodinka (D. Černý + R. Skoková)
3:2
0:3 3:2 3:1 29 119
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
0:3
3:0 3:S 2:3 27 117
4 .
Pohodka (M. Čepil + D. Čepilová)
3:2 2:3 S:3 3:1 24 114
5 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
1:3
1:3 3:2 1:3 15 105

3 . Úroveň B

115 bodů
16. místo (9. místo v mužích)
Lap… Sku… Srp… Cuk… Ned… B. zápasy Celkem
1 .
Laplová polívka (L. Pecháčková + P. Wagner)
3:2 3:0 3:0 3:S 45 135
2 .
Skuzaskuza (M. Půhoná + J. Chroboček)
2:3 3:2 3:0 3:1 37 127
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
0:3 2:3 3:1 3:S 25 115
4 . 0:3 0:3 1:3 3:2 11 101
5 .
Nedělní svačinka (J. Maixner + B. Kuncová)
S:3 1:3 S:3 2:3 6 96

4 . Úroveň B

96 bodů
28. místo (17. místo v mužích)
Sva… Gar… Srp… Pta… BSB… B. zápasy Celkem
1 .
Svatoušci (M. Čihák + V. Svatoňová)
3:1 3:2 0:3 3:2 29 104
2 .
Gary a Dudlajda (K. Štěch + K. bártíková)
1:3 2:3 3:1 2:3 21 96
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
2:3 3:2 3:0 S:S 21 96
4 .
Ptačí kles (A. Ptáček + K. Kleslová)
3:0 1:3 0:3 2:3 19 94
5 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
2:3 3:2 S:S 3:2 17 92

5 . Úroveň A

94 bodů
28. místo (16. místo v mužích)
Srp… Zlí… Tak… Kok… ToJ… B. zápasy Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:0 3:0 3:0 S:S 34 94
2 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
0:3 3:2 3:1 3:1 31 91
3 .
Tak určitěěě! (M. Kalfař + H. Šanová)
0:3 2:3 3:2 3:0 26 86
4 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 1:3 2:3 3:0 19 79
5 . S:S 1:3 0:3 0:3 -3 57

Letní sezóna 2015

3 . Úroveň B

95 bodů
18. místo (10. místo v mužích)
Cuk… Šáb… Tak… Poh… Srp… Man… B. zápasy Celkem
1 .
3:2
3:2 3:0 0:3 3:0 34 109
2 .
2:3
3:1
3:S
2:3
3:0 33 108
3 .
Taková normální rodinka (D. Černý + R. Skoková)
2:3 1:3 S:3 3:0 3:0 25 100
4 .
Pohodka (M. Čepil + D. Čepilová)
0:3
S:3
3:S 3:2 3:0 25 100
5 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
3:0
3:2
0:3 2:3
S:3
20 95
6 .
Mandarinky (D. Zelenková + J. Vlach)
0:3 0:3 0:3 0:3
3:S
8 83

3 . Úroveň A

109 bodů
11. místo (7. místo v mužích)
miš… Srp… Děl… Tak… BSB… Ulo… B. zápasy Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
3:0 2:3 3:1 2:3 3:0 35 110
2 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
0:3 3:S 3:2 3:1 3:0 34 109
3 .
Dělejme lásku (P. Benešová + M. Koldinský)
3:2 S:3 3:0 3:2 3:0 34 109
4 .
Taková normální rodinka (D. Černý + R. Skoková)
1:3 2:3 0:3 3:0 3:S 23 98
5 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
3:2 1:3 2:3 0:3 3:0 22 97
6 .
Uložení s přesahem (V. Novák + M. Drahoňovská)
0:3 0:3 0:3 S:3 0:3 0 75

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
06.12.2018 20:30 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
25.11.2018 21:00 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Hamr Záběhlice 3:0
25.11.2018 20:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 3:1
20.11.2018 21:00 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 2:3
13.11.2018 21:00 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
29.10.2018 23:34 1. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) 3:S Komentáře
29.10.2018 21:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Beach Service - Sport Vítkov 3:2
24.10.2018 21:00 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 3:2
16.10.2018 21:00 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Areál volného času Gutova 1:3
30.09.2018 22:00 1. Času dost (D. Chaluš, ?. Hadrbolcová) Hamr Záběhlice 3:0
25.09.2018 18:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 3:2
23.09.2018 20:00 1. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) Beachklub Ládví 3:0
18.09.2018 19:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Hamr Záběhlice 0:3
28.08.2018 19:00 1. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
21.08.2018 21:30 1. Samice s ambicí (Z. Plesnik, K. Vondráková) Hamr Braník 3:0
14.08.2018 20:00 1. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) Beachklub Ládví 1:3
09.08.2018 18:30 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
25.07.2018 21:00 1. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) 2:3
23.07.2018 21:00 1. Času dost (D. Chaluš, ?. Hadrbolcová) Areál volného času Gutova 3:0
23.07.2018 20:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 1:3
19.07.2018 20:30 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
28.06.2018 20:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
28.06.2018 18:30 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
26.06.2018 21:00 1. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Hamr Záběhlice 3:0
15.06.2018 18:00 1. Času dost (D. Chaluš, ?. Hadrbolcová) Areál volného času Gutova 0:3
31.05.2018 20:30 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beach Service - Sport Vítkov 2:3
27.05.2018 20:00 1. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
27.05.2018 18:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
22.05.2018 16:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 1:3
21.04.2018 20:00 1. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Areál volného času Gutova 3:0
10.04.2018 18:00 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Tatran Střešovice 3:1
04.04.2018 21:00 1. Času dost (D. Chaluš, ?. Hadrbolcová) Beachklub Ládví 3:0
03.04.2018 21:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Areál volného času Gutova 3:1
28.03.2018 19:00 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 3:1
27.03.2018 21:00 1. Času dost (D. Chaluš, ?. Hadrbolcová) Areál volného času Gutova 3:0
08.03.2018 16:30 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
27.02.2018 18:00 1. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
21.02.2018 19:00 1. Času dost (D. Chaluš, ?. Hadrbolcová) Areál volného času Gutova 3:1
20.02.2018 21:00 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) 3:0
13.02.2018 20:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 2:3
29.01.2018 20:00 1. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Areál volného času Gutova 3:2
23.01.2018 17:00 1. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Areál volného času Gutova 3:0
22.01.2018 21:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 3:2
15.01.2018 18:00 1. Času dost (D. Chaluš, ?. Hadrbolcová) Tatran Střešovice 0:3
18.12.2017 20:30 1. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Areál volného času Gutova 3:1
12.12.2017 20:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 3:1
03.12.2017 13:00 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Areál volného času Gutova 3:0
03.12.2017 12:00 1. NeřviNaMě (J. Beneš, P. Benešová) Areál volného času Gutova 3:0
26.11.2017 20:00 1. crack smoking monkeys (T. Klener, K. Suldovská) Beachklub Pankrác 3:0
22.11.2017 21:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Beach Service - Sport Vítkov 2:3
21.11.2017 21:00 1. Času dost (D. Chaluš, ?. Hadrbolcová) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
19.11.2017 21:00 1. NeřviNaMě (J. Beneš, P. Benešová) Areál volného času Gutova 2:3
31.10.2017 21:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
29.10.2017 19:00 1. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
25.10.2017 21:00 1. Času dost (D. Chaluš, ?. Hadrbolcová) Beachklub Pankrác 1:3
18.10.2017 21:00 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
27.09.2017 07:30 1. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Beachklub Pankrác 3:2
24.09.2017 19:00 1. LosLiberos (