Image 1

Jiří Ašenbrener (26 let)

ID: 21076

Praha

  • 117 zápasů

    od roku 2014
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Beachclub Strahov
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 117
    Zápasů v lize ( 65 / 42 / 10) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň A

109 bodů
12. místo (7. místo v mužích)
Tyh… Bfl… cra… miš… Alb… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
2:3
3:0 2:3 3:0 34 0 109
2 .
Bflmpsvz (L. Peterová + M. Dvořák)
3:2
3:2 S:S 3:0 26 0 101
3 .
crack smoking monkeys (T. Klener + K. Suldovská)
0:3 2:3 3:2 3:0 26 0 101
4 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
3:2 S:S 2:3 3:1 19 0 94
5 . 0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 77

3 . Úroveň A

101 bodů
17. místo (10. místo v mužích)
Str… Fri… Tyh… cra… Kra… Luc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1
1:3 2:3 3:0 3:1 33 0 108
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
1:3
3:1 0:3 3:0 3:1 30 0 105
3 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
3:1 1:3 2:3 2:3 3:1 26 0 101
4 .
crack smoking monkeys (T. Klener + K. Suldovská)
3:2 3:0 3:2 0:3 1:3 26 0 101
5 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
0:3 0:3 3:2 3:0 3:2 24 0 99
6 .
Luckycocotte (J. Werner + L. Plášilová)
1:3 1:3 1:3 3:1 2:3 18 0 93

3 . Úroveň A

112 bodů
12. místo (8. místo v mužích)
Pár… Tyh… miš… Luc… Zlí… Pid… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Párek s broskví (K. Ondrejková + D. Moravec)
3:2 3:0 3:0 3:0 3:0 47 0 122
2 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
2:3 3:2 3:2 3:0 3:0 37 0 112
3 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
0:3 2:3 3:2 3:0 3:1 29 0 104
4 .
Luckycocotte (J. Werner + L. Plášilová)
0:3 2:3 2:3 3:2 3:0 23 0 98
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
0:3 0:3 0:3 2:3 S:S -1 0 74
6 . 0:3 0:3 1:3 0:3 S:S -2 0 73

3 . Úroveň B

112 bodů
12. místo (7. místo v mužích)
Šáb… Tyh… BSB… Str… cra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:2 3:1 3:0 42 0 117
2 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
2:3 3:2 3:1 3:0 37 0 112
3 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
2:3 2:3 3:1 3:0 32 0 107
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 1:3 1:3 3:1 17 0 92
5 .
crack smoking monkeys (T. Klener + K. Suldovská)
0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 77

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň B

113 bodů
10. místo (6. místo v mužích)
miš… Tyh… Voz… Met… Kok… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
3:1 3:0
3:0
3:S 47 0 122
2 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
1:3 3:0
3:0
3:S 38 0 113
3 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3 0:3
3:1
3:S 21 0 96
4 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3
0:3
1:3
3:S 12 0 87
5 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 75

4 . Úroveň B

106 bodů
13. místo (7. místo v mužích)
Tyh… Kub… KiK… MyD… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
3:1 3:1 3:1 3:0 46 0 106
2 . 1:3
3:S
3:S 3:1 33 0 93
3 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
1:3
S:3
3:0 S:S 10 0 70
4 . 1:3 S:3 0:3 S:S -3 0 57
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0:3 1:3 S:S S:S -8 0 52

3 . Úroveň B

90 bodů
22. místo (15. místo v mužích)
Bon… Str… Cuk… Tyh… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bonžúrci (D. Chaluš + R. Hankova)
3:2 3:0 3:0 3:1 46 0 121
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
2:3 3:0 3:1 3:1 39 0 114
3 . 0:3 0:3 2:3 3:0 17 0 92
4 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
0:3 1:3 3:2 2:3 15 0 90
5 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 1:3 0:3 3:2 13 0 88

3 . Úroveň B

109 bodů
11. místo (6. místo v mužích)
Fri… Tyh… Zlí… Luc… Prd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
3:1 3:1 3:1 3:S 43 0 118
2 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
1:3 3:2 3:0 3:S 34 0 109
3 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
1:3 2:3 3:1 3:S 27 0 102
4 .
Luckycocotte (J. Werner + L. Plášilová)
1:3 0:3 1:3 3:S 14 0 89
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 75

Letní sezóna 2016

3 . Úroveň B

96 bodů
20. místo (12. místo v mužích)
Šáb… Str… Tyh… Kra… Kok… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:1 3:1 46 0 121
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3
3:0 3:2
3:0
35 0 110
3 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
1:3
0:3 3:2 3:S 21 0 96
4 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 2:3 2:3
3:2
19 0 94
5 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
1:3
0:3
S:3
2:3
6 0 81

4 . Úroveň A

99 bodů
20. místo (11. místo v mužích)
miš… Tyh… Prs… Pat… loc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
3:0 3:0 3:0
3:S
49 0 109
2 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 99
3 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0:3 0:3 3:0
3:S
23 0 83
4 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 0:3 0:3 3:0 13 0 73
5 .
localhost (H. Ulda + M. Václavíková)
S:3
0:3
S:3
0:3 0 0 60

3 . Úroveň A

88 bodů
20. místo (11. místo v mužích)
Str… Fůň… Leh… Tyh… Kok… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:2
3:0
3:0 3:0 48 0 123
2 . 2:3 3:1 3:0 3:0 41 0 116
3 .
Lehký syp (M. Turský + Š. Dostálová)
0:3
1:3 3:0 3:0 28 0 103
4 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
0:3 0:3 0:3 3:0 13 0 88
5 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 75

3 . Úroveň B

94 bodů
18. místo (12. místo v mužích)
BSB… miš… Tyh… Kra… VB Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
3:2 3:1 3:2 3:0 42 0 117
2 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
2:3 3:1 3:2 3:0 37 0 112
3 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
1:3 1:3 3:1 2:3 19 0 94
4 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
2:3 2:3 1:3 3:2 19 0 94
5 . 0:3 0:3 3:2 2:3 13 0 88

Jarní sezóna 2016

4 . Úroveň B

86 bodů
25. místo (14. místo v mužích)
Sva… Úpl… Tyh… Poč… Sna… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Svatoušci (M. Čihák + V. Svatoňová)
0:3 3:1 3:0 3:0 37 0 97
2 .
Úplně leví (V. Zeisel + H. Levá)
3:0
3:0
3:0 S:S 34 0 94
3 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
1:3
0:3
3:1 3:0 26 0 86
4 .
Počkej si (M. Bürgerová + D. Chaluš)
0:3 0:3 1:3 S:S -3 0 57
5 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
0:3 S:S 0:3 S:S -10 0 50

4 . Úroveň A

84 bodů
30. místo (17. místo v mužích)
Rig… Sku… Tyh… Chu… Kok… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rigor Mortis (M. Bůna + K. Fifkova)
3:1
3:1
3:0 3:0 48 0 108
2 .
Skuzaskuza (M. Půhoná + J. Chroboček)
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 101
3 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
1:3
0:3 3:1 3:1 24 0 84
4 .
Chupito (T. Dupal + G. Lustigová)
0:3 0:3 1:3 S:S -3 0 57
5 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3 1:3 S:S -3 0 57

5 . Úroveň B

77 bodů
30. místo (16. místo v mužích)
Tyh… My… Met… Pla… krá… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
3:2
0:3
3:0 3:S 32 0 77
2 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
2:3
3:0
3:0
S:S 25 0 70
3 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
3:0
0:3
0:3
3:S
23 0 68
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3
0:3
3:0
2:3 17 0 62
5 .
krásní a dokonalí:) (L. Peterová + L. Příšovský)
S:3 S:S
S:3
3:2 4 0 49

4 . Úroveň B

82 bodů
30. místo (15. místo v mužích)
miš… Kra… Kok… Tyh… Cuk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
1:3 3:0 3:1 3:1 37 0 97
2 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:1 1:3 3:1 3:S 34 0 94
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 3:1 2:3 3:1 26 0 86
4 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
1:3 1:3 3:2 3:2 22 0 82
5 . 1:3 S:3 1:3 2:3 8 0 68

Podzimní sezóna 2015

5 . Úroveň A

108 bodů
19. místo (10. místo v mužích)
Tyh… krá… Fue… Žve… Ter… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
3:0
3:1 3:0 3:1 48 0 108
2 .
krásní a dokonalí:) (L. Peterová + L. Příšovský)
0:3
3:0
3:2
3:0
35 0 95
3 . 1:3
0:3
3:2
3:S 21 0 81
4 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3
2:3
2:3
S:S 3 0 63
5 .
TerMiX (M. Novák + T. Dietzová)
1:3
0:3
S:3 S:S -3 0 57

4 . Úroveň B

77 bodů
40. místo (22. místo v mužích)
miš… Lor… Lum… Met… Tyh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
3:1
3:2
3:2
3:1
40 0 115
2 .
Lord Protector of Myjava and the First Lady (E. Dvorská + J. Kozic)
1:3
3:1 3:2 3:S 32 0 107
3 .
Lumpíci (N. Augustínová + M. Haver)
2:3 1:3 3:0 3:0 32 0 107
4 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
2:3
2:3 0:3
3:0
21 0 96
5 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
1:3
S:3 0:3
0:3
2 0 77

5 . Úroveň A

97 bodů
27. místo (16. místo v mužích)
Kra… Tyh… krá… Tak… Jar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3
3:1 3:1 3:0 37 0 97
2 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
3:1
2:3 3:2 3:0 37 0 97
3 .
krásní a dokonalí:) (L. Peterová + L. Příšovský)
1:3 3:2 3:1 3:1 33 0 93
4 .
Tak určitěěě! (M. Kalfař + H. Šanová)
1:3 2:3 1:3 3:2 17 0 77
5 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3 0:3 1:3 2:3 6 0 66

6 . Úroveň B

80 bodů
38. místo (22. místo v mužích)
Div… Tyh… My… Poč… KiK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoký písečný jednorožci (A. Hlávková + O. Kršek)
3:0 3:S 3:0 3:S 46 0 91
2 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
0:3
3:0
3:2 3:0 35 0 80
3 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
S:3
0:3
3:1
3:0
24 0 69
4 .
Počkej si (M. Bürgerová + D. Chaluš)
0:3 2:3 1:3 3:0 19 0 64
5 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
S:3 0:3
0:3
0:3 0 0 45

Jarní sezóna 2015

5 . Úroveň A

33 bodů
64. místo (38. místo v mužích)
Vol… My… KiK… Met… Div… Tyh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Volání Divočiny (M. Kalfař + K. Kůtová)
3:2 3:2 S:S 2:3 3:S 21 0 66
2 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
2:3
3:1
1:3
1:3 S:S 12 0 57
3 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
2:3
1:3
1:3
S:S 3:S 11 0 56
4 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
S:S
3:1
3:1
S:S S:S 6 0 51
5 .
Divoký písečný jednorožci (A. Hlávková + O. Kršek)
3:2 3:1 S:S S:S S:S 4 0 49
6 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
S:3 S:S S:3 S:S S:S -12 0 33

5 . Úroveň A

73 bodů
33. místo (21. místo v mužích)
Ulo… miš… Tyh… Cub… Fue… Prd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Uložení s přesahem (V. Novák + M. Drahoňovská)
3:2 3:1
3:1
3:0 3:0 45 0 90
2 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
2:3 3:1 3:0 S:S
3:0
28 0 73
3 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
1:3 1:3
3:0
3:2
3:2
28 0 73
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
0:3
0:3
3:1
3:2
18 0 63
5 . 0:3 S:S 2:3 1:3
3:0
11 0 56
6 .
Prdky v akci (E. Bedřichová + J. Herych)
0:3
0:3
2:3
2:3
0:3
6 0 51

6 . Úroveň A

72 bodů
45. místo (29. místo v mužích)
My… Tyh… Dre… KiK… Tuz… SME… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
2:3
3:1
3:2
3:2
3:0
36 0 81
2 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
3:2
3:2 3:2 S:S
3:0
27 0 72
3 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
1:3
2:3
3:0
0:3
3:0
25 0 70
4 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
2:3
2:3
0:3
2:3 3:0 19 0 64
5 .
Tuzemáci (J. Valenta + V. Valková)
2:3 S:S
3:0
3:2 S:S 12 0 57
6 .
SMET(eem)! (T. Molek + E. Steklíková)
0:3
0:3
0:3
0:3 S:S -4 0 41

7 . Úroveň C

52 bodů
49. místo (31. místo v mužích)
Cub… Tyh… Rel… vop… Tom… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:1
3:0 3:0 3:0 50 0 65
2 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
1:3
3:2
3:0
3:0
37 0 52
3 .
Relax Mělník (A. Kolaříková + L. Pokorný)
0:3
2:3
3:0 3:0 30 0 45
4 .
vopice (F. Samanek + P. Míková)
0:3 0:3 0:3 3:0 13 0 28
5 . 0:3
0:3
0:3 0:3 0 0 15

Podzimní sezóna 2014

7 . Úroveň B

10 bodů
60. místo (36. místo v mužích)
Tyh… Jab… Buc… Fil… Uli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
3:S S:S S:S S:S -5 0 10
2 .
Jablicka (R. Drholecky + H. Šanová)
S:3 S:S S:S S:S -15 0 0
3 . S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
4 . S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
S:S S:S S:S S:S -20 0 -5

6 . Úroveň A

46 bodů
51. místo (34. místo v mužích)
Koc… Dre… Hea… Tyh… MED… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1
3:0
3:0
46 0 76
2 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
2:3 3:S
3:2
3:2
32 0 62
3 . 1:3 S:3
3:1
3:2 22 0 52
4 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
0:3
2:3
1:3
3:S 16 0 46
5 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3
2:3
2:3 S:3 8 0 38

6 . Úroveň A

54 bodů
47. místo (32. místo v mužích)
Bar… Jar… Tyh… Fue… Moř… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Barbánci (M. Berber + T. Müllerová)
3:2
3:0
3:1
3:1
44 0 74
2 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
2:3
2:3
3:0
2:3
25 0 55
3 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
0:3
3:2
2:3
3:1
24 0 54
4 .
1:3
0:3
3:2
3:2
20 0 50
5 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
1:3
3:2
1:3
2:3
17 0 47

7 . Úroveň A

54 bodů
47. místo (31. místo v mužích)
Tyh… Pla… Jab… Dík… Inl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
3:0 1:3 3:1 3:0 39 0 54
2 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3
3:1
3:0
3:0
37 0 52
3 .
Jablicka (R. Drholecky + H. Šanová)
3:1
1:3
3:2 3:0 35 0 50
4 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
1:3 0:3 2:3 3:0 19 0 34
5 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.05.2017 20:00 3. Bflmpsvz (L. Peterová, M. Dvořák) 2:3 Komentáře
22.05.2017 19:00 3. crack smoking monkeys (T. Klener, K. Suldovská) Beachclub Strahov 3:0
21.05.2017 20:00 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Beachclub Strahov 2:3
21.05.2017 19:00 3. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Beachclub Strahov 3:0
01.05.2017 20:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
26.04.2017 20:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Beachklub Pankrác 2:3
25.04.2017 21:00 3. Luckycocotte (J. Werner, L. Plášilová) Beachklub Ládví 3:1
12.04.2017 20:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Beachklub Pankrác 3:1
09.04.2017 18:00 3. crack smoking monkeys (T. Klener, K. Suldovská) Beachclub Strahov 2:3
26.03.2017 18:00 3. Pidilidi (M. Bürgerová, J. NAVRÁTIL) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
26.03.2017 17:00 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Beach Service - Sport Vítkov 3:2
21.03.2017 20:00 3. Luckycocotte (J. Werner, L. Plášilová) Beachclub Strahov 3:2
16.03.2017 18:00 3. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:0
08.03.2017 20:00 3. Párek s broskví (K. Ondrejková, D. Moravec) Beachklub Pankrác 2:3
24.02.2017 18:00 3. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Beach Service - Sport Vítkov 3:2
21.02.2017 20:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Beachclub Strahov 3:1
13.02.2017 21:00 3. crack smoking monkeys (T. Klener, K. Suldovská) Beachclub Strahov 3:0
08.02.2017 21:00 3. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beachklub Ládví 2:3
23.01.2017 19:00 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Beachclub Strahov 1:3
12.01.2017 21:00 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
10.01.2017 20:00 3. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Beachclub Strahov 3:0
19.12.2016 19:00 4. Kubáni (A. Lachmanová, J. Perník) Tatran Střešovice 3:1
11.12.2016 17:30 4. MyDva (M. Rejdová, J. Graeber) Beachklub Ládví 3:1
11.12.2016 17:00 4. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Beachklub Ládví 3:1
04.12.2016 16:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachclub Strahov 3:0
27.11.2016 19:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Beachclub Strahov 1:3
21.11.2016 19:00 3. Bonžúrci (D. Chaluš, R. Hankova) Tatran Střešovice 0:3
09.11.2016 20:30 3. Cukrkandl (I. Přívratská, S. Zbyněk) Areál volného času Gutova 3:2
06.11.2016 19:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 2:3
26.10.2016 20:00 3. Luckycocotte (J. Werner, L. Plášilová) Beachclub Strahov 3:0
19.10.2016 20:00 3. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:2
19.10.2016 20:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Beachclub Strahov 1:3
26.09.2016 20:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Beachklub Pankrác 3:2
19.09.2016 18:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) 0:3
12.09.2016 18:00 3. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beachklub Ládví 1:3 Komentáře
15.08.2016 18:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachclub Strahov 3:0
14.08.2016 18:30 4. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Areál volného času Gutova 0:3
10.08.2016 19:00 4. localhost (H. Ulda, M. Václavíková) Beachclub Strahov 3:0
09.08.2016 20:00 4. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Beachklub Pankrác 3:0
26.07.2016 20:00 3. Fůňové (M. Centnerova, P. Štěpánek) Beachklub Pankrác 0:3
26.07.2016 18:00 3. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) 3:0
19.07.2016 18:00 3. Lehký syp (M. Turský, Š. Dostálová) Areál volného času Gutova 0:3
14.07.2016 20:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Beachklub Ládví 0:3
29.06.2016 19:00 3. VB (B. Krchová, V. Néma) Beachclub Strahov 2:3
28.06.2016 20:30 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) 1:3
28.06.2016 19:30 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) 3:1
05.06.2016 18:00 3. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Areál volného času Gutova 1:3
22.05.2016 16:00 4. Úplně leví (V. Zeisel, H. Levá) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
17.05.2016 19:00 4. Počkej si (M. Bürgerová, D. Chaluš) 3:1
08.05.2016 18:00 4. Snails on the beach (K. Smažíková, K. Dupal) Beachklub Pankrác 3:0
04.05.2016 20:00 4. Svatoušci (M. Čihák, V. Svatoňová) Beachklub Pankrác 1:3
25.04.2016 20:00 4. Skuzaskuza (M. Půhoná, J. Chroboček) Beachklub Pankrác 0:3
17.04.2016 19:00 4. Chupito (T. Dupal, G. Lustigová) Beachklub Pankrác 3:1
12.04.2016 20:00 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Beachclub Strahov 3:1
11.04.2016 20:00 4. Rigor Mortis (M. Bůna, K. Fifkova) Beachclub Strahov 1:3 Komentáře
31.03.2016 22:00 5. krásní a dokonalí:) (L. Peterová, L. Příšovský) 3:S
31.03.2016 08:00 5. My Miloše Nevolili (Š. Šandera, S. Víchová) Beachclub Strahov 3:2
30.03.2016 21:00 5. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) DOMYNO 0:3 Komentáře
09.03.2016 21:00 5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) Beachklub Pankrác 3:0
21.02.2016 19:00 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Beachclub Strahov 3:2
17.02.2016 22:30 4. Cukrkandl (I. Přívratská, S. Zbyněk) Areál volného času Gutova 3:2
17.02.2016 22:00 4. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Areál volného času Gutova 1:3
04.02.2016 20:00 4. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Beachklub Pankrác 1:3
25.01.2016 20:00 5. TerMiX (M. Novák, T. Dietzová) Beachclub Strahov 3:1
20.01.2016 17:00 5. Fuertes (D. Hrušková, R. Navrátil) Areál volného času Gutova 3:1
17.01.2016 18:00 5. krásní a dokonalí:) (L. Peterová, L. Příšovský) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
13.01.2016 20:30 5. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) Areál volného času Gutova 3:0
13.12.2015 19:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachclub Strahov 0:3 Komentáře
13.12.2015 18:00 4. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Beachclub Strahov 1:3 Komentáře
06.12.2015 19:00 4. Lumpíci (N. Augustínová, M. Haver) Areál volného času Gutova 0:3
29.11.2015 15:00 5. krásní a dokonalí:) (L. Peterová, L. Příšovský) Beachklub Pankrác 2:3
23.11.2015 21:00 5. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Beachclub Strahov 3:1 Komentáře
18.11.2015 08:00 5. Tak určitěěě! (M. Kalfař, H. Šanová) Beachklub Pankrác 3:2
17.11.2015 10:00 5. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Beachclub Strahov 3:0
20.10.2015 21:00 6. Divoký písečný jednorožci (A. Hlávková, O. Kršek) Areál volného času Gutova 0:3
19.10.2015 21:00 6. Počkej si (M. Bürgerová, D. Chaluš) Areál volného času Gutova 3:2
19.10.2015 20:00 6. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Areál volného času Gutova 3:0
11.10.2015 15:00 6. My Miloše Nevolili (Š. Šandera, S. Víchová) Beachclub Strahov 3:0 Komentáře
01.06.2015 11:43 5. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) S:S
01.06.2015 11:43 5. Divoký písečný jednorožci (A. Hlávková, O. Kršek) S:S
01.06.2015 11:43 5. My Miloše Nevolili (Š. Šandera, S. Víchová) S:S
22.04.2015 19:00 5. Fuertes (D. Hrušková, R. Navrátil) Hamr Záběhlice 3:2
19.04.2015 21:00 5. Uložení s přesahem (V. Novák, M. Drahoňovská) Hamr Záběhlice 1:3
19.04.2015 18:30 5. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Areál volného času Gutova 1:3
12.04.2015 17:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
08.04.2015 22:00 5. Prdky v akci (E. Bedřichová, J. Herych) Beachclub Strahov 3:2 Komentáře
01.04.2015 12:55 6. Tuzemáci (J. Valenta, V. Valková) S:S
30.03.2015 21:30 6. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Areál volného času Gutova 3:2
29.03.2015 17:00 6. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) Areál volného času Gutova 3:2
24.03.2015 19:30 6. SMET(eem)! (T. Molek, E. Steklíková) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
22.03.2015 22:00 6. My Miloše Nevolili (Š. Šandera, S. Víchová) Beachclub Strahov 3:2 Komentáře
01.03.2015 18:00 7. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
01.03.2015 17:00 7. vopice (F. Samanek, P. Míková) Areál volného času Gutova 3:0
22.02.2015 20:00 7. Relax Mělník (A. Kolaříková, L. Pokorný) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
22.02.2015 20:00 7. TomTom (M. Tomešová, T. Kachlík) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
02.02.2015 11:14 7. Filipínci (L. Andrýsková, J. Matějovič) S:S
02.02.2015 11:14 7. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) S:S
02.02.2015 11:14 7. Buchty (M. Táborský, Z. Müllerová) S:S
16.12.2014 21:00 6. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) Beachklub Pankrác 2:3 Komentáře
15.12.2014 22:00 6. Heats (T. Fingerhut, K. Králová) Beachclub Strahov 1:3 Komentáře
07.12.2014 20:00 6. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) Beachklub Pankrác 0:3 Komentáře
07.12.2014 20:00 6. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Beachklub Pankrác 3:S
19.11.2014 21:00 6. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Beachklub Pankrác 3:2 Komentáře
18.11.2014 20:00 6. Fuertes (D. Hrušková, R. Navrátil) Beachklub Pankrác 2:3
12.11.2014 21:00 6. Mořský koníci (O. Hotový, V. Junková) Beachklub Pankrác 3:1 Komentáře
06.11.2014 19:00 6. Barbánci (M. Berber, T. Müllerová) Tatran Střešovice 0:3 Komentáře
02.11.2014 15:00 7. Jablicka (R. Drholecky, H. Šanová) Beachclub Strahov 1:3
29.10.2014 21:00 7. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) Tatran Střešovice 3:1
20.10.2014 22:00 7. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Beachclub Strahov 3:0
15.10.2014 22:00 7. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) Beachclub Strahov 3:0
3. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) 3:S
3. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) 3:S
3. Prdelky (V. Pešková, L. Naglmüller) 3:S
4. Lord Protector of Myjava and the First Lady (E. Dvorská, J. Kozic) S:3
7. Jablicka (R. Drholecky, H. Šanová) 3:S