Lenka Šťavová

Lenka Šťavová (31 let)

ID: 31125

Praha

  • 36 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Beachklub Ládví
  • 6 /85
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 36
    Zápasů v lize ( 26 / 8 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

1 . Úroveň A

178 bodů
1. místo (1. místo v ženách)
Ita… Dra… Bob… Při… Šáb… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
3:2 3:1 3:0 3:1 24 14 178
2 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
2:3 3:1 2:3 3:0 17 11 168
3 . 1:3 1:3 2:3 3:0 11 0 151
4 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
0:3 3:2 3:2 10 -11 139
5 . 1:3 0:3 0:3 1 -14 127

Jarní sezóna 2019

1 . Úroveň A

169 bodů
1. místo (1. místo v ženách)
Ita… Šáb… Dra… Ven… Srp… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
3:0 3:1 0:3 2:3 15 14 169
2 . 0:3 3:1 3:0 1:3 14 11 165
3 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
1:3 1:3 3:0 3:2 14 0 154
4 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:0 0:3 0:3 3:0 14 -11 143
5 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
3:2 3:1 2:3 0:3 13 -14 139

2 . Úroveň A

155 bodů
3. místo (2. místo v ženách)
Ita… Šáb… Fri… Pat… Gos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
1:3 3:0 3:0 3:1 21 14 155
2 . 3:1 3:2
0:3
3:2 16 11 147
3 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 2:3
3:0
3:0 16 0 136
4 . 0:3
3:0
0:3
3:2
12 -11 121
5 .
Gosling's Black Seal (M. Dolanský + K. Kabelíková)
1:3 2:3 0:3
2:3
5 -14 111

2 . Úroveň A

138 bodů
7. místo (4. místo v ženách)
Bob… Chr… Ita… Str… FiT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:0
3:0 25 14 159
2 .
1:3
3:2 3:0 3:0 20 11 151
3 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
2:3 2:3 3:0 3:0 18 0 138
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3
0:3 0:3 3:0 7 -11 116
5 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 106

3 . Úroveň A

161 bodů
6. místo (3. místo v ženách)
Ita… FiT… Gos… Met… Kok… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 161
2 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
1:3 3:0 3:2 3:1 19 11 150
3 .
Gosling's Black Seal (M. Dolanský + K. Kabelíková)
0:3 0:3 3:0 3:2 12 0 132
4 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3 2:3 0:3 3:1 8 -11 117
5 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 1:3 2:3 1:3 4 -14 110

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

172 bodů
13. místo (5. místo v ženách)
Chr… pho… Fri… Ita… Čas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:1 22 0 64
2 .
phoebe a phoebo (I. Přívratská + R. Zubatý)
0:3 3:2
3:S
3:1 14 0 56
3 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 2:3
3:S
3:S
12 0 54
4 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
1:3
S:3
S:3
3:0 7 0 49
5 .
Času dost (Š. Hadrbolcová + R. Schafer)
1:3 1:3
S:3
0:3 2 0 44

2 . Úroveň A

200 bodů
6. místo (2. místo v ženách)
Chr… Ita… miš… OF… Sam… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:1 3:0 22 0 64
2 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
0:3 3:2 3:0
3:S
15 0 57
3 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
1:3 2:3 3:1
3:S
13 0 55
4 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
1:3 0:3 1:3 S:S 0 0 42
5 .
Samice s ambicí (Z. Plesnik + K. Vondráková)
0:3
S:3
S:3
S:S -2 0 40

3 . Úroveň A

189 bodů
6. místo (3. místo v ženách)
Ita… Chr… OF… Fri… Bor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
1:3 3:0 3:0 3:1 18 0 54
2 . 3:1 0:3
3:0
3:0 17 0 53
3 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
0:3 3:0
3:2
3:0 16 0 52
4 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3
0:3
2:3
3:1 7 0 43
5 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
1:3 0:3 0:3 1:3 2 0 38

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň B

52 bodů
11. místo (3. místo v ženách)
Ita… Fri… ZVo… Pik… Cub… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
3:1 3:0 3:0
3:S
22 0 52
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
1:3 3:0
3:0
3:S
18 0 48
3 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
0:3 0:3 3:2
3:S
9 0 39
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
0:3
0:3
2:3
3:S
7 0 37
5 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.06.2019 20:00 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Beachklub Ládví 3:2
11.06.2019 21:00 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beachklub Ládví 3:1
11.06.2019 20:00 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Beachklub Ládví 3:1
07.06.2019 19:30 1. Přistěhovalci (T. Čermák, K. Melová) Areál volného času Gutova 3:0
30.05.2019 20:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) DOMYNO 0:3
29.05.2019 21:00 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Beachklub Ládví 3:1
28.05.2019 20:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) DOMYNO 2:3
15.05.2019 22:00 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) 3:0
30.04.2019 21:00 2. Gosling's Black Seal (M. Dolanský, K. Kabelíková) Areál volného času Gutova 3:1
25.04.2019 20:00 2. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Beachklub Ládví 3:0
16.04.2019 20:30 2. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beachklub Ládví 1:3
10.04.2019 21:00 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Beachklub Ládví 3:0
31.03.2019 17:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 2:3
28.03.2019 21:00 2. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Beachklub Ládví 2:3
21.03.2019 21:00 2. FiTeČek (F. Maček, T. Kořánová) Beachklub Ládví 3:0
19.03.2019 21:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 3:0
28.02.2019 21:00 3. FiTeČek (F. Maček, T. Kořánová) Areál volného času Gutova 3:1
26.02.2019 21:00 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachklub Ládví 3:0
17.02.2019 17:00 3. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Beachklub Ládví 3:0
10.02.2019 17:00 3. Gosling's Black Seal (M. Dolanský, K. Kabelíková) Hamr Braník 3:0
23.01.2019 09:49 2. phoebe a phoebo (I. Přívratská, R. Zubatý) S:3 Komentáře
22.01.2019 10:14 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) S:3 Komentáře
15.01.2019 21:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 1:3
06.01.2019 18:00 2. Času dost (Š. Hadrbolcová, R. Schafer) Tatran Střešovice 3:0
30.11.2018 13:00 2. Samice s ambicí (Z. Plesnik, K. Vondráková) 3:S Komentáře
27.11.2018 19:00 2. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Beach Service - Sport Vítkov 3:2
25.11.2018 18:00 2. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 3:0
20.11.2018 21:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 0:3
31.10.2018 20:30 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 3:0
30.10.2018 21:00 3. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 1:3
07.10.2018 10:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Beachklub Ládví 3:0
06.10.2018 10:00 3. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) Areál volného času Gutova 3:1
25.09.2018 18:08 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) 3:S Komentáře
16.09.2018 17:30 4. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Beachklub Ládví 3:1
14.09.2018 19:00 4. ZVojtíci (V. Kantor, R. Moulíková) 3:0
13.09.2018 19:30 4. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) Hamr Braník 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím