Načítám…
Image 1

Veronika Kruzikova (2 let)

ID: 44591

Praha

  • 105 zápasů

    od roku 2021
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
    • Skreč
    • Výhra
  • 23 /27
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 105
    Zápasů v lize ( 55 / 42 / 8) 0 turnajů
  • 57%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2023

2 . Úroveň A

46 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Luc… Hon… Tel… Kin… Kri… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:0 S:3 3:0 6 30 76 9:3
2 . 0:3 3:1 3:0 3:0 6 25 71 9:4
3 .
Telco (J. Dočkal + M. M)
0:3 1:3
3:S
3:0 4 12 56 7:6
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
3:S 0:3
S:3
S:S 2 4 46 3:9
5 .
KriKri (J. Krikri + D. Kriegler)
0:3 0:3 0:3 S:S 0 0 40 0:12

Letní sezóna 2023

2 . Úroveň A

58 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Jan… Rys… Kin… Tel… Las… Sna… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:2
3:S
3:0 3:0 26 14 80 15:2
2 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
0:3 3:1
3:S
3:1 3:0 20 11 71 12:5
3 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
2:3 1:3 3:2 3:0 3:0 18 0 58 12:8
4 .
Telco (J. Dočkal + M. M)
S:3
S:3
2:3 3:1 3:2 10 0 50 8:12
5 .
Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar + A. Chalupská)
0:3 1:3 0:3 1:3 3:1 6 -11 35 5:13
6 .
Snad příště (J. Váňová + P. Danda)
0:3 0:3 0:3 2:3 1:3 2 -14 28 3:15

1 . Úroveň A

54 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
Pan… Bob… Luc… Kin… Ply… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Panda a hruška (J. Hruška + Š. Podroužková)
3:2 3:0
3:S
3:0 25 14 99 12:2
2 . 2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 94 11:3
3 . 0:3 0:3 3:0
S:S
5 0 65 3:6
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
S:3
0:3 0:3
3:2
5 -11 54 3:11
5 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
0:3 0:3
S:S
2:3
0 -14 46 2:9

2 . Úroveň A

72 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Ply… Kin… The… Jum… Swi… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 80 12:1
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
1:3
3:0
3:0
3:S
21 11 72 10:3
3 .
The Last of Us (J. Vrňák + M. Vrňáková)
0:3
0:3
3:1
3:S
12 0 52 6:7
4 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
0:3 0:3
1:3
3:S
7 -11 36 4:9
5 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26 0:12

1 . Úroveň A

64 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
Pan… Bob… Str… Bob… Kin… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Panda a hruška (J. Hruška + Š. Podroužková)
3:2 3:2
3:S
3:0 23 14 117 12:4
2 . 2:3 3:0
3:S
3:0 22 11 113 11:3
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
2:3 0:3
3:S
3:0 15 0 95 8:6
4 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -11 67 0:9
5 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 64 0:9

Jarní sezóna 2023

2 . Úroveň A

73 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Rys… Kin… Bri… Hon… MAM… Las… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
3:2 3:2 3:1 3:0 3:0 24 14 78 15:5
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
2:3 3:2 3:0 3:0 3:0 22 11 73 14:5
3 .
Bring your Multisport (X. X + M. Elgendy)
2:3 2:3 3:1 3:0 3:2 18 0 58 13:9
4 . 1:3 0:3 1:3 3:0 3:1 12 0 52 8:10
5 .
MAMAK (M. ILGO + A. ILGOVA)
0:3 0:3 0:3 0:3 3:1 5 -11 34 3:13
6 .
Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar + A. Chalupská)
0:3 0:3 2:3 1:3 1:3 3 -14 29 4:15

3 . Úroveň A

81 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Kin… Bri… Hon… Sna… Hak… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 81 12:0
2 .
Bring your Multisport (X. X + M. Elgendy)
0:3 3:0 3:0 1:3 15 11 66 7:6
3 . 0:3 0:3
3:0
3:S
13 0 53 6:6
4 .
Snad příště (J. Váňová + P. Danda)
0:3 0:3
0:3
3:S
6 -11 35 3:9
5 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
S:3
3:1
S:3
S:3
6 -14 32 3:10

2 . Úroveň A

60 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Lyž… Vac… Tel… Kin… Hru… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
3:0 3:2 3:0
3:S
25 14 99 12:2
2 . 0:3 3:2 3:2 3:0 17 11 88 9:7
3 .
Telco (J. Dočkal + M. M)
2:3 2:3 3:2
3:S
15 0 75 10:8
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3 2:3 2:3 3:0 11 -11 60 7:9
5 .
S:3
0:3
S:3
0:3 0 -14 46 0:12

Podzimní sezóna 2022

2 . Úroveň A

71 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Rys… Kin… Tel… Vac… Jum… Kul… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
3:1
3:S
3:0 3:2 3:S 24 14 78 15:3
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
1:3 3:2 3:0 3:1 3:S 20 11 71 13:6
3 .
Telco (J. Dočkal + M. M)
S:3
2:3 3:2 3:2 3:S 14 0 54 11:10
4 . 0:3 0:3 2:3 3:0 3:S 12 0 52 8:9
5 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
2:3 1:3 2:3 0:3 3:S 9 -11 38 8:12
6 .
Kulíšci (K. Jesenská + S. Zbyněk)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26 0:15

4 . Úroveň A

59 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Kin… Las… ViV… Kmo… My… Dun… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
3:S
3:0 3:S 3:S 3:S 25 14 59 15:0
2 .
Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar + A. Chalupská)
S:3
3:0
3:S 3:S 3:S 20 11 51 12:3
3 . 0:3
0:3
3:S 3:S 3:S 14 0 34 9:6
4 . S:3 S:3 S:3 S:S S:S -3 0 17 0:9
5 .
My arms bend back (B. Mahdianová + P. Janský)
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -3 -11 6 0:9
6 .
Dungies (A. Smékal + U. 4)
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -3 -14 3 0:9

3 . Úroveň A

55 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
Vac… Hak… Jum… Kin… Kul… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
2:3
3:1
3:S
3:S
20 14 94 11:4
2 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:2
2:3
3:S
3:S
19 11 90 11:5
3 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
1:3 3:2
3:S
3:S
18 0 78 10:5
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 55 3:9
5 .
Kulíšci (K. Jesenská + S. Zbyněk)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

2 . Úroveň A

96 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
Kam… Bob… Vac… Kin… Rys… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:0 3:0 3:2 26 14 140 12:2
2 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
0:3 3:0 3:0 S:S 12 11 123 6:3
3 . 0:3 0:3 3:2 3:1 11 0 111 6:9
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3 0:3 2:3 3:2 7 -11 96 5:11
5 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
2:3 S:S 1:3 2:3 3 -14 89 5:9

Letní sezóna 2022

2 . Úroveň A

99 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
Lyž… Str… Mal… Kin… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
2:3 3:0
3:2
3:0 21 14 135 11:5
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:2 2:3 3:1
3:S
19 11 130 11:6
3 .
Malá a velký (J. Košvancová + L. Divoký)
0:3 3:2 3:0
3:S
18 0 118 9:5
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
2:3
1:3 0:3 3:0 10 -11 99 6:9
5 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
0:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 86 0:12

3 . Úroveň A

110 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
Lyž… Kin… Kam… Sve… Umy Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
3:2 3:2 3:1
3:S
22 14 116 12:5
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
2:3 3:2 3:1
3:S
19 11 110 11:6
3 . 2:3 2:3 3:0
3:S
17 0 97 10:6
4 .
Svestky (S. Svecova + R. Svec)
1:3 1:3 0:3
3:S
8 -11 77 5:9
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66 0:12

3 . Úroveň A

95 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
Lin… Mal… Kam… Kin… Rys… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:1
3:S
3:0 3:1 25 14 139 12:2
2 .
Malá a velký (J. Košvancová + L. Divoký)
1:3 3:2 3:1 3:0 19 11 130 10:6
3 .
S:3
2:3 3:0 3:0 16 0 116 8:6
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3 1:3 0:3 3:2 6 -11 95 4:11
5 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
1:3 0:3 0:3 2:3 3 -14 89 3:12

4 . Úroveň A

113 bodů
14. místo (11. místo v mužích)
Kin… M&M M&M Sve… Opt… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3 3:S 3:1
3:0
19 14 113 9:4
2 . 3:0
S:3
S:3
3:0
14 3 97 6:6
3 . S:3
3:S
3:0 S:3 13 0 93 6:6
4 .
Svestky (S. Svecova + R. Svec)
1:3
3:S
0:3
3:2
12 -11 81 7:8
5 .
Optika Policar (O. Policar + T. Drachovská)
0:3
0:3
3:S
2:3
8 -14 74 5:9

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň B

89 bodů
23. místo (16. místo v mužích)
Hak… Bac… Mal… Kin… Kop… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:1 1:3 3:0 3:0 21 14 115 10:4
2 . 1:3 3:2 3:0 3:0 20 3 103 10:5
3 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
3:1 2:3 2:3 3:0 17 0 97 10:7
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3 0:3 3:2 3:0 12 -3 89 6:8
5 .
Kopretinky (M. Soták + E. Palátová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66 0:12

4 . Úroveň A

96 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Kin… Rys… Gre… Plá… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
3:1 3:0 3:0
2:3
22 14 96 11:4
2 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
1:3 3:0 3:0
3:1
21 11 92 10:4
3 . 0:3 0:3 3:1
3:S
12 0 72 6:7
4 .
Plácačky (D. Hanke + M. Pekařová)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 56 4:9
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:2
1:3
S:3
S:3
6 -14 52 4:11

4 . Úroveň A

72 bodů
18. místo (14. místo v mužích)
Mar… Mal… Kin… Prs… Pee… Kar… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
3:2
3:0
3:1
3:0
3:S
25 14 99 15:3
2 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
2:3
3:0
3:0
3:0
3:2
22 11 93 14:5
3 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3
0:3
3:1
3:0
2:3
12 0 72 8:10
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3
0:3
1:3
3:S
3:S
11 0 71 8:9
5 . 0:3
0:3
0:3
S:3
3:0 6 -11 55 3:12
6 .
S:3
2:3
3:2
S:3
0:3 6 -14 52 5:14

Podzimní sezóna 2021

3 . Úroveň A

95 bodů
17. místo (12. místo v mužích)
Div… M&M Doč… Kin… Mal… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 140 12:2
2 . 1:3 2:3 3:0
3:S
16 11 127 9:6
3 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
0:3 3:2
S:S
3:1 9 0 109 6:6
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
1:3 0:3
S:S
3:0 6 -11 95 4:6
5 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
0:3
S:3
1:3 0:3 1 -14 87 1:12

4 . Úroveň B

103 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
Hak… Kin… Pee… Soc… Gum… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:1 3:0 3:0
3:2
25 14 119 12:3
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
1:3 3:0 3:1 3:1 20 3 103 10:5
3 . 0:3 0:3 2:3
3:0
9 0 89 5:9
4 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
0:3 1:3 3:2 S:S 4 -3 81 4:8
5 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
2:3
1:3
0:3
S:S 1 -14 67 3:9

4 . Úroveň A

95 bodů
20. místo (12. místo v mužích)
Lyž… Kri… Kin… Mal… You… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
3:0 3:1 3:0 3:1 26 14 120 12:2
2 . 0:3
3:2
3:1
3:0
18 3 101 9:6
3 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
1:3
2:3
3:1 3:1 15 0 95 9:8
4 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
0:3
1:3
1:3
3:2
7 -11 76 5:11
5 .
You know who (P. Kepčija + L. Leová)
1:3
0:3
1:3
2:3
4 -14 70 4:12

4 . Úroveň A

103 bodů
17. místo (11. místo v mužích)
Jum… Kin… Kar… Kal… M&M Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
3:2
3:1 3:2 3:S 22 14 116 12:5
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
2:3
3:1
3:S
3:S 20 3 103 11:4
3 . 1:3 1:3
3:S
0:3 8 0 88 5:9
4 .
Kalhotky nee (V. Matonohova + T. Zemková)
2:3
S:3
S:3
3:S 8 -11 77 5:9
5 . S:3 S:3 3:0 S:3 7 -14 73 3:9

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň B

91 bodů
22. místo (15. místo v mužích)
Tom… Kin… Hak… Mal… Pee… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Tom & Jerry (T. Maršon + M. Preibischová)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102 12:0
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3 3:0
3:0
3:1
20 11 91 9:4
3 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3 0:3 3:2 3:1 11 0 71 6:9
4 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
0:3
0:3
2:3
3:1
8 -3 65 5:10
5 . 0:3
1:3
1:3
1:3
3 -14 49 3:12

4 . Úroveň B

68 bodů
27. místo (17. místo v mužích)
Gan… Kam… Lin… Kri… Kin… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Gangster squad (B. Baubínová + P. Jelínek)
3:0 3:1 2:3 3:1 21 14 115 11:5
2 . 0:3 3:2 3:1 3:0 18 3 101 9:6
3 . 1:3 2:3 3:0 3:0 17 0 97 9:6
4 . 3:2 1:3 0:3
3:1
12 -3 89 7:9
5 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
1:3 0:3 0:3
1:3
2 -14 68 2:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.12.2023 00:10 2. Lucky (L. Divoký, L. Lacinová) 3:S
01.12.2023 00:10 2. KriKri (J. Krikri, D. Kriegler) S:S
30.11.2023 21:00 2. Honzana (H. Vaníček, Z. Vaníčková) Sport Vítkov 0:3
20.11.2023 17:35 2. Telco (J. Dočkal, M. M) S:3 Komentáře
25.09.2023 21:00 2. Snad příště (J. Váňová, P. Danda) Hamr Braník 3:0
13.09.2023 21:00 2. Telco (J. Dočkal, M. M) Beachklub Ládví 3:2
13.09.2023 20:00 2. Janička (J. Ševčík, A. Vernerová) Beachklub Ládví 2:3
11.09.2023 20:00 2. Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar, A. Chalupská) Hamr Záběhlice 3:0
08.09.2023 17:00 2. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Hamr Záběhlice 1:3
31.08.2023 08:51 1. Panda a hruška (J. Hruška, Š. Podroužková) S:3 Komentáře
22.08.2023 20:00 1. Lucky (L. Divoký, L. Lacinová) 0:3
22.08.2023 19:00 1. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) 3:2 Komentáře
22.08.2023 17:30 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) 0:3
22.07.2023 10:00 2. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) Hamr Záběhlice 1:3
14.07.2023 18:00 2. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) Beachklub Ládví 3:0
10.07.2023 20:00 2. The Last of Us (J. Vrňák, M. Vrňáková) 3:0 Komentáře
05.07.2023 10:52 2. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) 3:S Komentáře
03.07.2023 00:10 1. Bobani (L. Uher, K. Viterová) S:S
20.06.2023 18:00 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Beach Tenis Kapitol 0:3
19.06.2023 19:00 1. Panda a hruška (J. Hruška, Š. Podroužková) 0:3
19.06.2023 17:00 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) 0:3
30.04.2023 18:30 2. Honda (J. Kaufman, D. Ocmanová) Hamr Braník 3:0
23.04.2023 21:00 2. Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar, A. Chalupská) Hamr Braník 3:0
17.04.2023 18:00 2. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Hamr Záběhlice 2:3
12.04.2023 20:00 2. MAMAK (M. ILGO, A. ILGOVA) Hamr Záběhlice 3:0
09.04.2023 18:30 2. Bring your Multisport (X. X, M. Elgendy) Hamr Záběhlice 3:2
29.03.2023 20:00 3. Honda (J. Kaufman, D. Ocmanová) Sportovní areál Mikulovka 3:0
27.03.2023 20:00 3. Snad příště (J. Váňová, P. Danda) Beach Braník 3:0
26.03.2023 19:00 3. Bring your Multisport (X. X, M. Elgendy) Hamr Záběhlice 3:0
10.03.2023 09:05 3. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) 3:S Komentáře
27.02.2023 19:30 2. Vaculíci (O. Vaculík, E. Vaculíková) Beachklub Ládví 2:3
22.02.2023 20:00 2. Telco (J. Dočkal, M. M) Sportovní areál Mikulovka 2:3
20.02.2023 20:00 2. Hrušky (N. Trešlová, P. Hruška) Beachclub Strahov 3:0
13.02.2023 20:00 2. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 0:3
01.02.2023 00:10 2. Kulíšci (K. Jesenská, S. Zbyněk) 3:S
23.01.2023 20:30 2. Vaculíci (O. Vaculík, E. Vaculíková) Beachklub Ládví 3:0
23.01.2023 20:00 2. Telco (J. Dočkal, M. M) Beachklub Ládví 3:2
21.01.2023 19:00 2. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Areál volného času Gutova 1:3
21.01.2023 18:00 2. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) Areál volného času Gutova 3:1
02.01.2023 00:10 4. My arms bend back (B. Mahdianová, P. Janský) 3:S
02.01.2023 00:10 4. Kmoko (O. Kotek, M. Kmoníčková) 3:S
02.01.2023 00:10 4. Dungies (A. Smékal, U. 4) 3:S
12.12.2022 14:03 4. Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar, A. Chalupská) 3:S Komentáře
11.12.2022 19:00 4. ViVaBe (M. Valasek, S. Víchová) Beachklub Praha Pankrác 3:0
30.11.2022 19:05 3. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) S:3 Komentáře
28.11.2022 22:24 3. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) S:3 Komentáře
28.11.2022 13:34 3. Kulíšci (K. Jesenská, S. Zbyněk) 3:S Komentáře
27.11.2022 17:38 3. Vaculíci (O. Vaculík, E. Vaculíková) S:3 Komentáře
28.10.2022 19:00 2. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Areál volného času Gutova 0:3
19.10.2022 20:00 2. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Beachklub Ládví 3:2
10.10.2022 19:30 2. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Areál volného času Gutova 0:3
09.10.2022 17:00 2. Vaculíci (O. Vaculík, E. Vaculíková) Sportcentrum Koráb 2:3
21.09.2022 21:30 2. Malá a velký (J. Košvancová, L. Divoký) Hamr Záběhlice 0:3
21.09.2022 20:30 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 1:3
13.09.2022 20:00 2. MarVik (M. Helcl, V. Havlová) Sportcentrum Koráb 3:0
12.09.2022 18:00 2. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
16.08.2022 18:30 3. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Sportcentrum Koráb 3:2
15.08.2022 08:29 3. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) 3:S Komentáře
08.08.2022 20:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 2:3
02.08.2022 18:30 3. Svestky (S. Svecova, R. Svec) Sportcentrum Koráb 3:1
26.07.2022 18:30 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 0:3
19.07.2022 18:30 3. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Sportcentrum Koráb 0:3
12.07.2022 18:30 3. Malá a velký (J. Košvancová, L. Divoký) Sportcentrum Koráb 1:3
10.07.2022 11:00 3. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Areál volného času Gutova 3:2
01.07.2022 00:10 4. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) 3:S
29.06.2022 20:00 4. Svestky (S. Svecova, R. Svec) Sport Vítkov 3:1
28.06.2022 20:00 4. Optika Policar (O. Policar, T. Drachovská) Hamr Braník 3:0 Komentáře
21.06.2022 19:00 4. M&M (M. Tichák, M. Martinátová) Hamr Záběhlice 0:3
31.05.2022 18:30 4. Kopretinky (M. Soták, E. Palátová) Sportcentrum Koráb 3:0
22.05.2022 18:00 4. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Beachklub Ládví 0:3
16.05.2022 19:30 4. Bacáni (E. Dvorská, P. Bidelnica) Sportcentrum Koráb 0:3
14.05.2022 16:00 4. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) Hamr Braník 3:2
26.03.2022 19:30 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
26.03.2022 17:00 4. Plácačky (D. Hanke, M. Pekařová) Areál volného času Gutova 3:0
18.03.2022 20:00 4. Gregoss (K. Hossainová, T. Gregora) Beachclub Strahov 3:0
14.03.2022 20:00 4. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) DOMYNO 3:1
18.02.2022 18:30 4. Peeva (E. Kordíková Krylová, P. Kordík) Areál volného času Gutova 3:0
15.02.2022 20:00 4. MarVik (M. Helcl, V. Havlová) Sport Vítkov 0:3 Komentáře
13.02.2022 18:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Praha Pankrác 3:1 Komentáře
09.02.2022 21:00 4. Karlíci (J. Kropáček, K. Horáková) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
06.02.2022 20:00 4. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) 0:3 Komentáře
31.01.2022 11:03 3. Dočasná péče (J. Blažek, K. Vaňková) S:S Komentáře
26.01.2022 19:30 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Beachklub Ládví 1:3
22.01.2022 10:00 3. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) 0:3
09.01.2022 15:00 3. Malíčci (J. Rádl,