Markéta Halounková

Markéta Halounková (24 let)

ID: 38060

Praha

  • 37 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Skreč
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Tatran Střešovice
  • 13 /84
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 37
    Zápasů v lize ( 25 / 9 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň A

94 bodů
15. místo (10. místo v mužích)
Švi… Bou… Han… Jum… Lac… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
0 14 94
2 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0 3 83
3 . 0 0 80
4 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
0 -11 69
5 . 0 -14 66

4 . Úroveň A

103 bodů
16. místo (12. místo v mužích)
Ply… Švi… Lin… Kam… Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
3:2 1:3 3:0 3:0 20 14 114
2 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
2:3 3:1
3:S
3:S 20 3 103
3 . 3:1 1:3 3:1 3:S 19 0 99
4 . 0:3
S:3
1:3 3:S 7 -3 84
5 .
Fried Cream (K. Smažíková + R. Smetana)
0:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66

4 . Úroveň A

100 bodů
19. místo (13. místo v mužích)
Han… Švi… Tyk… Jum… Bej… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0:3 3:1
3:S
3:0
19 14 113
2 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
3:0 3:2
S:S
3:0 17 3 100
3 .
Tykadélka (M. Hubená + F. Králík)
1:3 2:3 3:1 3:0 16 0 96
4 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
S:3
S:S
1:3 3:1 5 -3 82
5 .
0:3
0:3 0:3 1:3 1 -14 67

Jarní sezóna 2020

3 . Úroveň A

108 bodů
25. místo (16. místo v mužích)
Bob… Ply… Sně… Fri… Švi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 158
2 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
2:3
3:2
3:S
3:1 19 11 150
3 .
Snědá tíseň (K. Farag + M. Pavlikova)
1:3
2:3
3:S
3:S
15 0 135
4 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3
S:3
S:3
3:1 6 -11 115
5 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
S:3
1:3
S:3
1:3 2 -14 108

4 . Úroveň A

137 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
Švi… Kam… M&M Čus… Mat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
3:1 3:2 3:1
3:S
23 14 137
2 . 1:3 3:1 3:2
3:S
18 3 121
3 . 2:3 1:3 3:1 3:S 15 0 115
4 . 1:3 2:3 1:3
3:S
10 -11 99
5 .
Matfyzáci vol. 2 (O. Kotek + B. Horníková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

3 . Úroveň A

116 bodů
19. místo (14. místo v mužích)
NoM… Fri… Met… Švi… Dou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:2 3:0 23 14 157
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
2:3 3:1 3:0 3:0 22 11 153
3 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3 1:3 3:0 2:3 11 0 131
4 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
2:3 0:3 0:3 3:2 7 -11 116
5 .
Double Trouble (O. Çeçen + S. Motta)
0:3 0:3 3:2 2:3 7 -14 113

Podzimní sezóna 2019

3 . Úroveň A

124 bodů
16. místo (12. místo v mužích)
Str… Jak… Fri… Švi… Čus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
2:3 3:1 3:0 3:0 22 14 156
2 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:2 3:2 0:3 3:1 16 11 147
3 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
1:3 2:3 3:1 3:0 16 0 136
4 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
0:3 3:0 1:3 3:0 15 -11 124
5 . 0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 107

4 . Úroveň B

132 bodů
14. místo (10. místo v mužích)
Švi… Ply… M&M Bea… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
3:2 1:3 3:1 3:S 18 14 132
2 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
2:3
3:2
2:3 3:S 15 3 118
3 . 3:1
2:3
S:S
3:S 12 0 112
4 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
1:3 3:2
S:S
3:S 10 -11 99
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

5 . Úroveň B

119 bodů
18. místo (12. místo v mužích)
Švi… Čus… Jar… Pik… Šta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
3:1
3:0
3:1
3:1
25 14 119
2 .
1:3
3:S
3:1
3:S
19 11 110
3 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3
S:3
3:0 3:1 13 0 93
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
1:3
1:3 0:3 3:2 7 -11 76
5 .
Štaflík a Špagetka (J. Gabauer + A. Zelinková)
1:3
S:3
1:3 2:3 4 -14 70

6 . Úroveň A

102 bodů
26. místo (17. místo v mužích)
Švi… Jar… M&M Vla… Bra… Pár… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
3:0
3:0
3:2
3:0
3:0
28 14 102
2 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3
3:0
3:1
3:0 3:0 23 11 94
3 .
0:3
0:3
3:2
3:0
3:S
15 0 75
4 .
Vlaštovky (U. Amrillaev + Z. Kovarova)
2:3
1:3
2:3
3:1
3:1 15 0 75
5 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
0:3
0:3
0:3
1:3
3:2
5 -11 54
6 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3
0:3
S:3
1:3
2:3
3 -14 49

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.08.2020 00:10 4. Fried Cream (K. Smažíková, R. Smetana) 3:S
30.07.2020 19:54 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) 3:S Komentáře
28.07.2020 21:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:1
28.07.2020 20:00 4. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Smolová) Beachklub Ládví 2:3
12.07.2020 17:12 4. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) S:S Komentáře
07.07.2020 19:00 4. Tykadélka (M. Hubená, F. Králík) 3:2
07.07.2020 16:00 4. Bejci (T. Micza, M. Karvaiová) Areál volného času Gutova 3:0
26.06.2020 21:00 4. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Hamr Braník 3:0
15.06.2020 08:57 3. Bobani (L. Uher, K. Viterová) S:3 Komentáře
09.06.2020 11:16 3. Snědá tíseň (K. Farag, M. Pavlikova) S:3 Komentáře
06.06.2020 17:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) 1:3
29.05.2020 19:00 3. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Smolová) DOMYNO 1:3
20.05.2020 08:22 4. Matfyzáci vol. 2 (O. Kotek, B. Horníková) 3:S Komentáře
07.05.2020 17:00 4. Čusík (L. Vojancová, M. Rybář) Hamr Záběhlice 3:1
07.05.2020 17:00 4. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) Hamr Záběhlice 3:2
06.05.2020 17:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Hamr Záběhlice 3:1
27.02.2020 21:00 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachklub Ládví 0:3
19.02.2020 19:00 3. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Hamr Záběhlice 2:3
13.02.2020 21:00 3. Double Trouble (O. Çeçen, S. Motta) Tatran Střešovice 3:2
09.02.2020 20:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) 0:3
29.01.2020 18:00 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) 3:0
22.01.2020 21:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) DOMYNO 0:3
11.01.2020 21:30 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Hamr Braník 1:3
11.01.2020 19:30 3. Čusík (L. Vojancová, M. Rybář) Hamr Braník 3:0
02.01.2020 00:10 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:S
19.12.2019 21:00 4. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) Areál volného času Gutova 1:3
10.12.2019 21:00 4. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Smolová) Beachklub Ládví 3:2
05.12.2019 20:00 4. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) Tatran Střešovice 3:1
14.11.2019 21:00 5. Štaflík a Špagetka (J. Gabauer, A. Zelinková) Tatran Střešovice 3:1 Komentáře
14.11.2019 16:30 5. Čusík (L. Vojancová, M. Rybář) Beach Service - Sport Vítkov 3:1 Komentáře
12.11.2019 21:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Tatran Střešovice 3:1 Komentáře
05.11.2019 21:00 5. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) 3:0 Komentáře
23.10.2019 21:00 6. Vlaštovky (U. Amrillaev, Z. Kovarova) Hamr Braník 3:2 Komentáře
17.10.2019 21:00 6. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
15.10.2019 21:00 6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
06.10.2019 19:00 6. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) Tatran Střešovice 3:0 Komentáře
04.10.2019 19:00 6. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím