No photo

Markéta Blahová (22 let)

ID: 25717

Praha

  • 77 zápasů

    od roku 2016
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Záběhlice
  • 35 /74
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 77
    Zápasů v lize ( 41 / 22 / 14) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň A

102 bodů
39. místo (18. místo v ženách)
Zad… Puč… Káv… Šaš… AFF… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:S
3:S
21 0 45
2 .
Pučouni (J. Vlach + L. Peterová)
1:3
2:3
3:S
3:S
13 0 37
3 .
Káva s pískem (J. Bezouška + J. Kořízková)
0:3 3:2
3:S
2:3 11 0 35
4 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
S:3
S:3
S:3
3:S
5 0 29
5 .
AFFLICTION (M. Škudrna + K. Krotilová)
S:3
S:3
3:2
S:3
4 0 28

3 . Úroveň A

130 bodů
20. místo (10. místo v ženách)
Šáb… Bor… NoM… Šaš… To… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:1 3:0 22 0 52
2 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
0:3 3:2
3:S
3:2 13 0 43
3 . 1:3 2:3 3:1 2:3 10 0 40
4 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
1:3
S:3
1:3 3:1 7 0 37
5 .
To doběhneš (k. šenkýřová + L. Hais)
0:3 2:3 3:2 1:3 7 0 37

3 . Úroveň A

168 bodů
14. místo (6. místo v ženách)
Do… Čas… Šaš… Mil… Kob… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Do Háje... (L. Koďousek + A. Raiskupová)
3:1 3:2 3:0
3:S
20 0 56
2 .
Času dost (Š. Hadrbolcová + R. Schafer)
1:3
3:S
3:0
3:S
17 0 53
3 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
2:3
S:3
3:1
3:S
12 0 48
4 .
Miloušové (R. Čada + P. Zdrahalova)
0:3 0:3 1:3
3:S
6 0 42
5 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 36

4 . Úroveň A

175 bodů
12. místo (5. místo v ženách)
Šaš… Kla… Lyž… Jar… Pej… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
3:2 3:0 3:2 3:0 20 0 50
2 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
2:3 3:1 3:0 3:0 19 0 49
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3 1:3
3:1
3:0 12 0 42
4 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
2:3 0:3
1:3
3:0
9 0 39
5 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 30

Letní sezóna 2018

5 . Úroveň B

46 bodů
15. místo (5. místo v ženách)
Šaš… Cib… Buš… Zad… Inl… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
3:2 3:0 3:0 3:0 22 0 46
2 .
Cibuľové krúžky (D. Hrianka + Ľ. Sadovenková)
2:3 3:0 3:0 S:S 12 0 36
3 .
Buštíci (J. Bušta + L. Matoušková)
0:3 0:3 3:2 3:1 9 0 33
4 . 0:3 0:3 2:3 3:1 7 0 31
5 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3 S:S 1:3 1:3 0 0 24

3 . Úroveň A

36 bodů
27. místo (9. místo v ženách)
Str… OF… Lyž… Bor… Šaš… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:2 3:1 3:0 3:S 20 0 56
2 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
2:3 2:3 3:0 3:S 15 0 51
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3 3:2 2:3
3:S
12 0 48
4 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
0:3 0:3 3:2 3:S 9 0 45
5 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 36

2 . Úroveň A

74 bodů
14. místo (3. místo v ženách)
Kob… Sam… Str… Šáb… Šaš… miš… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
1:3 3:2 3:0 3:0 3:1 38 0 98
2 .
Samice s ambicí (Z. Plesnik + K. Vondráková)
3:1 3:1 3:2 3:1 S:S 30 0 90
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
2:3 1:3
2:3
3:1
3:S
25 0 85
4 . 0:3 2:3
3:2
3:2 3:2 24 0 84
5 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
0:3 1:3 1:3 2:3 3:2 14 0 74
6 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
1:3 S:S
S:3
2:3 2:3 4 0 64

1 . Úroveň A

77 bodů
12. místo (3. místo v ženách)
Ven… Srp… Čas… Šáb… Šaš… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 114
2 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
3:0 0:3 3:0 3:0 39 0 114
3 .
Času dost (D. Chaluš + Š. Hadrbolcová)
0:3 3:0 3:1 3:0 37 0 112
4 . 0:3 0:3 1:3 3:1 13 0 88
5 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 77

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

103 bodů
7. místo (3. místo v ženách)
Čas… Šaš… Alb… Str… Bob… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Času dost (D. Chaluš + Š. Hadrbolcová)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 125
2 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
1:3 1:3 3:0 3:1 28 0 103
3 . 0:3 3:1 1:3 3:0 26 0 101
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 0:3 3:1 3:S 21 0 96
5 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
0:3 1:3 0:3 S:3 2 0 77

3 . Úroveň A

102 bodů
6. místo (3. místo v ženách)
Šaš… Lyž… Jar… Šup… ZVo… Voz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
3:0
3:0 1:3 3:0 3:0 42 0 102
2 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3
0:3
3:S
3:0 3:1 27 0 87
3 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3 3:0 S:3 3:S 3:S 26 0 86
4 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
3:1
S:3
3:S 3:0 S:S 23 0 83
5 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
0:3 0:3 S:3 0:3 3:S 8 0 68
6 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3 1:3 S:3 S:S S:3 -2 0 58

3 . Úroveň B

85 bodů
14. místo (6. místo v ženách)
OF… Met… Šaš… Žve… BSB… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
3:1 3:1 3:1 3:S 43 0 103
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3 3:0 2:3 3:S 29 0 89
3 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
1:3 0:3
3:0
3:S 25 0 85
4 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
1:3 3:2
0:3
3:S 21 0 81
5 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

3 . Úroveň A

95 bodů
11. místo (6. místo v ženách)
Bob… Šaš… Lyž… Jar… Spa… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:1 3:2 3:1 3:0 44 0 104
2 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
1:3 3:2 3:1 3:0 35 0 95
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
2:3 2:3 3:0 3:S 31 0 91
4 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
1:3 1:3 0:3
3:0
17 0 77
5 .
Spachtoši (A. Valentová + J. Maščenik)
0:3 0:3 S:3
0:3
0 0 60

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň A

85 bodů
17. místo (9. místo v ženách)
Opi… Šaš… MED… Hmmm Prs… Bob… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Opičí prdelky (E. Dvorská + T. Kudela)
3:2 3:1 3:2 3:1 3:S 40 0 85
2 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
2:3 3:2 3:0 3:0 3:0 40 0 85
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
1:3 2:3 1:3 3:1 3:0 26 0 71
4 . 2:3 0:3 3:1 3:2 3:2 26 0 71
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3 0:3 1:3 2:3 3:0 17 0 62
6 .
Bob & bobek (T. Hasil + Š. Zaderlíková)
S:3 0:3 0:3 2:3 0:3 3 0 48

3 . Úroveň B

77 bodů
18. místo (7. místo v ženách)
Chr… miš… Hor… Šaš… Alb… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 1:3 3:1 3:1
3:0
37 0 97
2 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
3:1 S:3 3:0 3:0 37 0 97
3 .
Horká brambora (M. Kalfař + k. šenkýřová)
1:3 3:S 3:1 1:3 25 0 85
4 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
1:3 0:3 1:3 3:0 17 0 77
5 .
0:3
0:3 3:1 0:3 11 0 71

4 . Úroveň A

90 bodů
13. místo (6. místo v ženách)
Šaš… Opi… Šta… Pla… Voz… TD… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
3:2
3:0 3:0 3:0 3:S 45 0 90
2 .
Opičí prdelky (E. Dvorská + T. Kudela)
2:3
3:1
3:2
3:1
3:0
38 0 83
3 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
0:3
1:3
3:2 3:S 3:S 25 0 70
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3
2:3
2:3 3:S 3:S 22 0 67
5 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3
1:3
S:3 S:3 3:S 10 0 55
6 . S:3
0:3
S:3 S:3 S:3 0 0 45

5 . Úroveň A

74 bodů
22. místo (9. místo v ženách)
Šaš… D@P Tat… Prs… Pej… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
3:2 3:1 3:1 3:0 44 0 74
2 . 2:3 3:2 3:0 3:2 35 0 65
3 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
1:3 2:3 3:2 3:0 28 0 58
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3 0:3 2:3 3:0 19 0 49
5 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
0:3 2:3 0:3 0:3 4 0 34

Podzimní sezóna 2016

6 . Úroveň B

25 bodů
56. místo (20. místo v ženách)
Cub… Nan… Buj… Jáj… Šaš… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:2
3:0 3:S
3:S
42 0 72
2 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
2:3
3:0
3:S
3:S 37 0 67
3 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
0:3
0:3
3:S 3:S 20 0 50
4 .
Jája a Móňa (M. Adámková + J. Humpolíková)
S:3
S:3
S:3 S:S -5 0 25
5 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
S:3
S:3 S:3 S:S -5 0 25

7 . Úroveň A

40 bodů
51. místo (20. místo v ženách)
Bea… Šaš… Inl… Gin… Bea… Kivi B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1
3:S
2:3 3:S 3:S 36 0 51
2 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
1:3 3:1 S:S
3:0
3:S
25 0 40
3 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
S:3
1:3
S:3
3:0
3:S
20 0 35
4 .
Ginchilla (T. Kasalová + V. Kertész)
3:2 S:S
3:S
S:S S:S 3 0 18
5 .
Beach Stars (M. Jenšík + D. Dvořáková)
S:3
0:3
0:3 S:S S:S -8 0 7
6 . S:3
S:3
S:3
S:S S:S -8 0 7

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.01.2019 08:40 5. Káva s pískem (J. Bezouška, J. Kořízková) S:3 Komentáře
22.01.2019 12:38 5. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) S:3 Komentáře
22.01.2019 09:51 5. Pučouni (J. Vlach, L. Peterová) S:3 Komentáře
30.12.2018 20:56 3. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) S:3 Komentáře
18.12.2018 15:30 3. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Hamr Záběhlice 1:3
13.12.2018 21:00 3. To doběhneš (k. šenkýřová, L. Hais) Areál volného času Gutova 3:1
12.12.2018 21:00 3. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Hamr Záběhlice 1:3
29.11.2018 09:08 3. Času dost (Š. Hadrbolcová, R. Schafer) S:3 Komentáře
27.11.2018 20:00 3. Do Háje... (L. Koďousek, A. Raiskupová) Hamr Záběhlice 2:3
21.11.2018 21:00 3. Miloušové (R. Čada, P. Zdrahalova) Beachklub Ládví 3:1
21.11.2018 10:52 3. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) 3:S Komentáře
30.10.2018 21:00 4. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) Areál volného času Gutova 3:0
29.10.2018 18:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) 3:2
10.10.2018 21:00 4. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 3:0
09.10.2018 20:00 4. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) Hamr Záběhlice 3:2
26.09.2018 21:00 5. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) 3:0
18.09.2018 20:30 5. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) Hamr Záběhlice 3:0
18.09.2018 19:30 5. Cibuľové krúžky (D. Hrianka, Ľ. Sadovenková) Hamr Záběhlice 3:2
17.09.2018 21:00 5. Buštíci (J. Bušta, L. Matoušková) Hamr Záběhlice 3:0
31.08.2018 17:00 3. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) S:3
31.08.2018 00:00 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) S:3
30.08.2018 17:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice S:3
30.08.2018 17:00 3. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) S:3 Komentáře
30.07.2018 21:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
26.07.2018 20:00 2. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Hamr Záběhlice 2:3
24.07.2018 19:00 2. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Hamr Záběhlice 3:2
24.07.2018 18:00 2. Samice s ambicí (Z. Plesnik, K. Vondráková) Hamr Záběhlice 1:3
09.07.2018 20:00 2. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) Hamr Záběhlice 0:3
28.06.2018 20:00 1. Času dost (D. Chaluš, Š. Hadrbolcová) Tatran Střešovice 0:3
27.06.2018 18:30 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) TC Tempo Lhotka 1:3
26.06.2018 21:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Hamr Záběhlice 0:3
06.06.2018 18:30 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 0:3
21.05.2018 20:00 2. Času dost (D. Chaluš, Š. Hadrbolcová) Areál volného času Gutova 1:3
18.05.2018 18:00 2. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Hamr Záběhlice 3:1
09.05.2018 20:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 3:0
08.05.2018 12:00 2. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Hamr Záběhlice 1:3
23.04.2018 18:00 3. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Hamr Záběhlice 3:0
17.04.2018 21:00 3. ZVojtíci (V. Kantor, R. Moulíková) Hamr Záběhlice 3:0
11.04.2018 20:30 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
07.04.2018 20:00 3. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Hamr Záběhlice 3:0
04.04.2018 21:00 3. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
26.03.2018 20:00 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Areál volného času Gutova 0:3
08.03.2018 21:30 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Hamr Záběhlice 1:3
05.03.2018 20:00 3. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
25.02.2018 16:00 3. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Hamr Záběhlice 1:3
14.02.2018 21:00 3. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 3:2
13.02.2018 19:00 3. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) DOMYNO 3:1
04.02.2018 16:30 3. Spachtoši (A. Valentová, J. Maščenik) Hamr Záběhlice 3:0
20.01.2018 20:00 4. Hmmm (Z. Hlinkova, P. Bartošek) Areál volného času Gutova 3:0
07.01.2018 20:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Hamr Záběhlice 3:2
07.01.2018 18:00 4. Opičí prdelky (E. Dvorská, T. Kudela) Hamr Záběhlice 2:3
04.01.2018 20:30 4. Bob & bobek (T. Hasil, Š. Zaderlíková) Hamr Záběhlice 3:0
03.01.2018 17:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Záběhlice 3:0
10.12.2017 20:00 3. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Beachklub Ládví 3:0
10.12.2017 19:00 3. Horká brambora (M. Kalfař, k. šenkýřová) Beachklub Ládví 1:3
06.12.2017 17:30 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
06.12.2017 17:00 3. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
24.11.2017 20:30 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) Hamr Záběhlice 3:0
15.11.2017 21:00 4. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Hamr Záběhlice 3:0
13.11.2017 16:00 4. Opičí prdelky (E. Dvorská, T. Kudela) Beach Service - Sport Vítkov 3:2 Komentáře
12.11.2017 19:00 4. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) 3:0
29.10.2017 13:00 5. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) Beachklub Ládví 3:1
29.10.2017 09:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Ládví 3:1
25.10.2017 21:00 5. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) Beachklub Ládví 3:0
04.10.2017 19:00 5. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) 3:2
01.12.2016 13:32 6. Jája a Móňa (M. Adámková, J. Humpolíková) S:S
21.11.2016 17:40 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) S:3 Komentáře
01.11.2016 09:22 7. Ginchilla (T. Kasalová, V. Kertész) S:S
23.10.2016 17:00 7. Beach Stars (M. Jenšík, D. Dvořáková) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
23.10.2016 16:00 7. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Areál volného času Gutova 3:1
12.10.2016 20:00 7. Beaches (L. Mejsnarova, M. Mejznar) Beachklub Pankrác 1:3
5. AFFLICTION (M. Škudrna, K. Krotilová) 3:S Komentáře
7. Kivi (I. Vobořilová, K. Neubergová) 3:S Komentáře
6. Bujdžákovci (V. Žák, D. Bujdová) S:3
3. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) 3:S
6. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) S:3
4. TD Team (D. Švidraň, T. Bibková) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím