Petra Jiroušková

Petra Jiroušková (26 let)

ID: 17431

Praha

  • 169 zápasů

    od roku 2013
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 16:30
    Často hraje od 16:30 v Areál volného času Gutova
  • 83 /92
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 25
    Zápasů v lize ( 11 / 5 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň A

44 bodů
40. místo (21. místo v ženách)
Prs… Dra… Káv… Kla… Nej… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:2 3:0
3:S
3:S
24 14 98
2 .
Dragons (J. Kozmiková + J. Dufek)
2:3 2:3
3:S
3:S
16 11 87
3 .
Káva s pískem (J. Bezouška + J. Kořízková)
0:3 3:2 0:3
3:S
11 0 71
4 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
S:3
S:3
3:0 S:S 5 -3 62
5 .
Nejhoršáci (P. Jiroušková + J. Pribyl)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 44

4 . Úroveň A

66 bodů
32. místo (14. místo v ženách)
Při… Lyž… Kok… Kan… Nej… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 121
2 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3 1:3 3:1 3:0 15 11 106
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3
3:1
2:3
3:S
14 0 94
4 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0:3 1:3
3:2
3:0 13 -11 82
5 .
Nejhoršáci (P. Jiroušková + J. Pribyl)
0:3 0:3
S:3
0:3 0 -14 66

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň B

59 bodů
33. místo (12. místo v ženách)
OF… Šup… Jar… Nej… Žve… Opi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
3:1 3:0 3:1 3:0 S:S 34 0 94
2 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
1:3 3:0 1:3 3:2 S:S 17 0 77
3 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3 0:3 S:S 3:2 1:3 5 0 65
4 .
Nejhoršáci (P. Jiroušková + J. Pribyl)
1:3 3:1 S:S S:S S:S -1 0 59
5 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3 2:3 2:3 S:S S:S -2 0 58
6 .
Opičí prdelky (E. Dvorská + T. Kudela)
S:S S:S 3:1 S:S S:S -7 0 53

4 . Úroveň B

79 bodů
21. místo (8. místo v ženách)
Nej… Hmmm Šta… Prs… BSB… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nejhoršáci (P. Jiroušková + J. Pribyl)
3:S 3:2
2:3
3:1 34 0 79
2 . S:3 3:2 3:2 3:0 31 0 76
3 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
2:3 2:3 3:1 3:S 29 0 74
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:2
2:3 1:3 3:1 26 0 71
5 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
1:3 0:3 S:3 1:3 4 0 49

5 . Úroveň A

76 bodů
22. místo (7. místo v ženách)
Nej… Pat… Sob… Pla… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nejhoršáci (P. Jiroušková + J. Pribyl)
3:0 3:0 3:S 3:S 46 0 76
2 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 3:1 1:3 3:0 26 0 56
3 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3 1:3 3:2
3:0
24 0 54
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
S:3 3:1 2:3 S:S 10 0 40
5 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:3 0:3
0:3
S:S -5 0 25

5 . Úroveň A

62 bodů
31. místo (11. místo v ženách)
Pik… Cub… Nej… Inl… Lab… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
3:2
2:3 3:0 3:0 39 0 69
2 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
2:3
3:S
3:0
3:S
37 0 67
3 .
Nejhoršáci (P. Jiroušková + J. Pribyl)
3:2
S:3
3:0
3:S
32 0 62
4 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3
0:3
0:3 3:0 13 0 43
5 .
Labužníci (M. Bartoň + Z. Fedorova)
0:3
S:3
S:3
0:3 0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.05.2019 00:10 5. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) S:S
25.04.2019 08:36 5. Káva s pískem (J. Bezouška, J. Kořízková) S:3 Komentáře
24.04.2019 23:04 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) S:3 Komentáře
24.04.2019 22:21 5. Dragons (J. Kozmiková, J. Dufek) S:3 Komentáře
28.03.2019 10:35 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) S:3 Komentáře
26.03.2019 20:30 4. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 0:3
21.03.2019 20:30 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Areál volného času Gutova 0:3
11.03.2019 21:00 4. Přistěhovalci (T. Čermák, K. Melová) Areál volného času Gutova 0:3
04.06.2018 09:45 3. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) S:S
04.06.2018 09:45 3. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) S:S
04.06.2018 09:45 3. Opičí prdelky (E. Dvorská, T. Kudela) S:S
12.05.2018 15:00 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 1:3
12.05.2018 14:00 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Areál volného času Gutova 3:1
30.04.2018 16:30 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) Beachklub Ládví 3:2
26.04.2018 16:30 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Ládví 2:3 Komentáře
10.04.2018 17:00 4. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Beachklub Ládví 3:1
19.03.2018 21:00 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) 3:0
15.03.2018 17:00 5. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Areál volného času Gutova 3:0
20.02.2018 19:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Beach Service - Sport Vítkov 3:2
18.02.2018 16:30 5. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Hamr Záběhlice 3:0
5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) S:3 Komentáře
4. Hmmm (Z. Hlinkova, P. Bartošek) 3:S
5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) 3:S
5. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) 3:S
5. Labužníci (M. Bartoň, Z. Fedorova) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím