No photo

Standa Zbyněk (29 let)

ID: 13750

Praha

  • 211 zápasů

    od roku 2011
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • 14 /50
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 40
    Zápasů v lize ( 22 / 9 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň B

24 bodů
23. místo (10. místo v ženách)
Lyž… Mil… Kan… Kla… Kob… B. zápasy Celkem
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
3:1
5 29
2 .
Miloušové (R. Čada + P. Zdrahalova)
1:3
1 25
3 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0 24
4 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
0 24
5 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
0 24

4 . Úroveň B

45 bodů
17. místo (8. místo v ženách)
Fri… Kla… FiT… Met… Spí… B. zápasy Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
3:1 3:1 3:0 3:0 22 52
2 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
1:3 2:3 3:0 3:0 15 45
3 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
1:3 3:2 2:3 3:2 11 41
4 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3 0:3 3:2 3:0 10 40
5 .
Spím, když lítám (M. Hiřman + K. Vobořilová)
0:3 0:3 2:3 0:3 2 32

4 . Úroveň A

49 bodů
16. místo (7. místo v ženách)
Šaš… Kla… Lyž… Jar… Pej… B. zápasy Celkem
1 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
3:2 3:0 3:2 3:0 20 50
2 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
2:3 3:1 3:0 3:0 19 49
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3 1:3
3:1
3:0 12 42
4 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
2:3 0:3
1:3
3:0
9 39
5 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 30

Letní sezóna 2018

5 . Úroveň A

43 bodů
19. místo (8. místo v ženách)
Kan… Kla… Opi… Žgv… Ňou… B. zápasy Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:2 3:1
3:0
3:0
21 45
2 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
2:3
3:0
3:1 3:0 19 43
3 . 1:3
0:3
3:0
3:0
13 37
4 .
Žgvor & Starouš (D. Ďurišová + M. Provazník)
0:3
1:3
0:3
3:1 6 30
5 .
0:3
0:3
0:3
1:3 1 25

4 . Úroveň A

35 bodů
28. místo (10. místo v ženách)
Kra… Pej… Kla… Zad… Cib… B. zápasy Celkem
1 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:2 3:0 3:0 3:S 21 51
2 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
2:3 3:2 3:0 S:S 10 40
3 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
0:3 2:3 3:1 S:S 5 35
4 . 0:3 0:3 1:3 S:S -1 29
5 .
Cibuľové krúžky (D. Hrianka + Ľ. Sadovenková)
S:3 S:S S:S S:S -6 24

4 . Úroveň A

62 bodů
23. místo (9. místo v ženách)
Kla… ZVo… Kok… Buš… Pik… B. zápasy Celkem
1 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
S:S
3:0 3:1 3:0 32 62
2 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
S:S
3:2 3:0 3:0 30 60
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 2:3
3:1
3:1
26 56
4 .
Buštíci (J. Bušta + L. Matoušková)
1:3 0:3
1:3
3:2 13 43
5 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
0:3 0:3
1:3
2:3 6 36

4 . Úroveň A

49 bodů
22. místo (8. místo v ženách)
Lin… Pís… Kla… Cub… Sob… B. zápasy Celkem
1 .
3:1
3:S
3:0 1:3 36 66
2 .
1:3
1:3
3:2
3:2
22 52
3 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
S:3
3:1
3:0
S:S
19 49
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
2:3
0:3
3:1
15 45
5 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
3:1
2:3
S:S
1:3
12 42

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň A

64 bodů
27. místo (10. místo v ženách)
Kla… Inl… Pat… Čum… BSB… B. zápasy Celkem
1 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
3:0 3:0 3:0 S:S 34 64
2 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3 1:3 3:0 3:S 25 55
3 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 3:1 S:S S:S 1 31
4 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
0:3 0:3 S:S S:S -10 20
5 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
S:S S:3 S:S S:S -15 15

5 . Úroveň B

53 bodů
39. místo (14. místo v ženách)
Cub… Pap… Kla… Pej… Spa… B. zápasy Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
2:3
3:0
3:0
3:S 40 70
2 .
Papíroví tygři (D. Premus + B. Tesařová)
3:2 3:1 2:3 3:1 35 65
3 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
0:3
1:3 3:1 3:S 23 53
4 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
0:3
3:2 1:3 3:S 21 51
5 .
Spachtoši (A. Valentová + J. Maščenik)
S:3 1:3 S:3 S:3 2 32

6 . Úroveň A

64 bodů
28. místo (10. místo v ženách)
Kla… Pár… Nan… Lab… B. zápasy Celkem
1 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
3:0 3:1 3:0 49 64
2 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 3:2 3:1 27 42
3 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
1:3 2:3
3:0
25 40
4 .
Labužníci (M. Bartoň + Z. Fedorova)
0:3 1:3
0:3
3 18

6 . Úroveň A

15 bodů
46. místo (17. místo v ženách)
Pet… Ňou… Pár… Pej… Čum… Kla… B. zápasy Celkem
1 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
3:2
3:1
3:S
3:2
3:S 39 54
2 .
2:3
3:1
3:S 3:1
3:0
39 54
3 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
1:3
1:3
3:S 3:0 3:S 30 45
4 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
S:3 S:3 S:3 3:1 3:S 17 32
5 .
Čumáci (M. Černý + M. Vítková)
2:3
1:3 0:3 1:3 3:S 15 30
6 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
S:3
0:3
S:3 S:3 S:3 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.12.2018 21:00 4. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Tatran Střešovice 1:3
29.11.2018 17:00 4. FiTeČek (F. Maček, T. Kořánová) Hamr Záběhlice 2:3
21.11.2018 21:00 4. Spím, když lítám (M. Hiřman, K. Vobořilová) Hamr Záběhlice 3:0
13.11.2018 21:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Areál volného času Gutova 3:0
01.11.2018 00:10 4. Lyžaři (M. Hanuš, A. Pokorná) 3:1
30.10.2018 20:01 4. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) Areál volného času Gutova 3:0
13.10.2018 13:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 3:0
09.10.2018 20:00 4. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Hamr Záběhlice 2:3
30.09.2018 17:00 5. Žgvor & Starouš (D. Ďurišová, M. Provazník) Hamr Záběhlice 3:1
26.09.2018 19:00 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
25.09.2018 19:00 5. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Areál volného času Gutova 2:3
19.09.2018 20:00 5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Záběhlice 3:0
03.09.2018 00:10 4. Cibuľové krúžky (D. Hrianka, Ľ. Sadovenková) S:S
29.08.2018 20:30 4. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) Areál volného času Gutova 2:3
28.08.2018 21:00 4. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) Areál volného času Gutova 3:1
22.08.2018 21:15 4. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 0:3
01.08.2018 20:00 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Beachklub Ládví 3:0
22.07.2018 18:00 4. Buštíci (J. Bušta, L. Matoušková) Hamr Záběhlice 3:1
13.07.2018 18:30 4. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) Beachklub Ládví 3:0
01.07.2018 13:38 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) 3:0 Komentáře
28.06.2018 19:30 4. Pískovci (P. Plašil, Z. Španihelová) DOMYNO 3:1
04.06.2018 09:45 5. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) S:S
28.05.2018 19:30 5. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) DOMYNO 3:0
28.05.2018 19:30 5. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) DOMYNO 3:0
27.05.2018 19:00 5. Čumáci (M. Černý, M. Vítková) Areál volného času Gutova 3:0
01.05.2018 08:15 5. Spachtoši (A. Valentová, J. Maščenik) 3:S
29.04.2018 12:00 5. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) Areál volného času Gutova 3:1
20.04.2018 19:00 5. Papíroví tygři (D. Premus, B. Tesařová) Areál volného času Gutova 1:3
15.04.2018 11:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
29.03.2018 19:30 6. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) Areál volného času Gutova 3:1
27.03.2018 20:30 6. Labužníci (M. Bartoň, Z. Fedorova) Areál volného času Gutova 3:0
27.03.2018 20:00 6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 3:0
13.02.2018 21:00 6. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) S:3 Komentáře
6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) S:3
6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) S:3
6. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) S:3
6. Čumáci (M. Černý, M. Vítková) S:3
4. ZVojtíci (V. Kantor, R. Moulíková) S:S Komentáře
4. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) S:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím