Image 1

Markéta Špásová (28 let)

ID: 15802

Praha

  • 67 zápasů

    od roku 2012
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Skreč
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Areál volného času Gutova
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 67
    Zápasů v lize ( 25 / 23 / 19) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2016

4 . Úroveň A

55 bodů
44. místo (29. místo v mužích)
Bob… Jar… Buř… KiK… Eme… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:2
3:1 S:S
3:0
28 0 88
2 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
2:3
3:S
1:3
3:S 26 0 86
3 . 1:3
S:3
S:S 3:S 7 0 67
4 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
S:S
3:1
S:S S:S -4 0 56
5 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
0:3
S:3 S:3 S:S -5 0 55

3 . Úroveň A

83 bodů
22. místo (14. místo v mužích)
Cuk… BSB… Met… Eme… Pid… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:0
3:0 3:S 47 0 122
2 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
1:3
3:2
2:3 3:0 28 0 103
3 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3
2:3
3:2
3:0
26 0 101
4 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
0:3 3:2
2:3
S:S 8 0 83
5 . S:3 0:3
0:3
S:S -5 0 70

4 . Úroveň B

106 bodů
15. místo (10. místo v mužích)
Eme… Bob… Pid… Sob… Pla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
3:1
3:2
3:0
3:0
46 0 106
2 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
1:3 3:0 3:0 3:1 39 0 99
3 .
2:3
0:3 3:0 3:S 27 0 87
4 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3 0:3 0:3 3:2 9 0 69
5 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3
1:3 S:3 2:3 6 0 66

3 . Úroveň A

77 bodů
30. místo (18. místo v mužích)
Lap… Str… miš… Voz… Eme… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Laplová polívka (L. Pecháčková + P. Wagner)
3:0 3:0
3:0
3:0 52 0 127
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3
2:3
3:0 3:0 30 0 105
3 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
0:3
3:2
S:S 3:0 17 0 92
4 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3
0:3 S:S
3:1
6 0 81
5 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
0:3 0:3 0:3
1:3
2 0 77

Letní sezóna 2016

4 . Úroveň B

98 bodů
17. místo (10. místo v mužích)
Eme… Kub… Pla… Bul… Sku… Cub… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
3:2 3:S 3:2 3:S 3:S 38 0 98
2 . 2:3 3:2 3:0 3:S 3:S 36 0 96
3 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
S:3 2:3 3:0 3:S 3:S 29 0 89
4 .
Buldočci (K. Pánková + L. Weiter)
2:3 0:3 0:3 S:S 3:S 7 0 67
5 .
Skuzaskuza (M. Půhoná + J. Chroboček)
S:3 S:3 S:3 S:S 3:S 4 0 64
6 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

3 . Úroveň A

72 bodů
29. místo (16. místo v mužích)
Leh… Šáb… Cuk… Eme… VB Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lehký syp (M. Turský + Š. Dostálová)
3:1 3:0 3:S 3:0 47 0 122
2 . 1:3 3:2 3:0
3:S
34 0 109
3 . 0:3 2:3 3:1 3:0 28 0 103
4 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
S:3 0:3 1:3 S:S -3 0 72
5 . 0:3
S:3
0:3 S:S -5 0 70

3 . Úroveň B

71 bodů
27. místo (15. místo v mužích)
Srp… Eme… Sku… miš… KiK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
S:S 3:2 3:1 S:S 10 0 85
2 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
S:S S:S S:S 3:1 -4 0 71
3 .
Skuzaskuza (M. Půhoná + J. Chroboček)
2:3 S:S S:S S:S -11 0 64
4 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
1:3 S:S S:S S:S -13 0 62
5 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
S:S 1:3 S:S S:S -13 0 62

4 . Úroveň B

99 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
Kok… Eme… Nik… Jar… Kač… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 112
2 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
0:3
3:0 3:0 3:0 39 0 99
3 .
0:3
0:3
3:2
3:1
20 0 80
4 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3 0:3
2:3
3:0 17 0 77
5 .
Kač a Bzuk (K. Ondrejková + J. Bezouška)
0:3
0:3
1:3
0:3 2 0 62

Jarní sezóna 2016

6 . Úroveň A

46 bodů
48. místo (26. místo v mužích)
Nik… Eme… Blo… Pla… Pik… MED… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0:3
3:1
2:3
3:0
3:1
31 0 61
2 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
3:0 S:3 S:3 3:0 S:S 16 0 46
3 .
1:3
3:S S:S
3:2
1:3 15 0 45
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
3:2 3:S S:S 3:2 S:S 14 0 44
5 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3
0:3
2:3
2:3 S:S 2 0 32
6 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
1:3
S:S 3:1 S:S S:S -1 0 29

5 . Úroveň A

59 bodů
43. místo (24. místo v mužích)
Poč… FLÁM Met… Kub… Jar… Eme… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Počkej si (M. Bürgerová + D. Chaluš)
1:3
3:1
3:0
3:0
3:1 40 0 85
2 .
3:1
3:1
3:1
3:0
2:3 40 0 85
3 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3
1:3
3:1
3:1
3:2
29 0 74
4 . 0:3
1:3
1:3
3:2 3:1 20 0 65
5 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3
0:3
1:3
2:3
3:0
15 0 60
6 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
1:3 3:2
2:3
1:3
0:3
14 0 59

6 . Úroveň A

73 bodů
33. místo (18. místo v mužích)
Eme… KiK… Fue… Pro… Zad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
3:0
2:3
3:0 3:0 43 0 73
2 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
0:3
3:1
3:1 3:1 33 0 63
3 .
3:2
1:3
1:3 3:1 24 0 54
4 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
0:3 1:3 3:1 3:2 22 0 52
5 . 0:3 1:3 1:3 2:3 8 0 38

5 . Úroveň A

59 bodů
42. místo (23. místo v mužích)
T72… Poč… My… Eme… Zlí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0
3:S
45 0 90
2 .
Počkej si (M. Bürgerová + D. Chaluš)
2:3 3:1 3:1 3:0 39 0 84
3 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
0:3 1:3 3:1 3:S 23 0 68
4 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
0:3 1:3 1:3 3:S 14 0 59
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3
0:3 S:3 S:3 0 0 45

Letní sezóna 2013

5 . Úroveň A

45 bodů
45. místo (25. místo v mužích)
Jar… Pla… Met… Tru… Eme… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
3:2
3:0
3:2
3:S
41 0 86
2 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
2:3
3:0
3:S
3:S
37 0 82
3 .
Meteor shower (J. Kozic + J. Forch)
0:3
0:3
3:0
3:S
23 0 68
4 .
2:3
S:3
0:3
3:S
14 0 59
5 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

4 . Úroveň A

50 bodů
46. místo (26. místo v mužích)
Ryc… san… Opt… Céb… Eme… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rychlá kopýtka (K. Kropáčová + M. Dub)
3:0 3:S 3:0 3:0 49 0 109
2 .
sanendsnou (A. Dvořáček + T. Bártová)
0:3 S:S S:S 3:0 3 0 63
3 .
Optický klan (M. Prostředníková + M. Šilhan)
S:3 S:S
3:1
S:S 1 0 61
4 .
Cébéčka (P. Benáček + M. Valachová)
0:3 S:S
1:3
S:S -8 0 52
5 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
0:3 0:3 S:S S:S -10 0 50

6 . Úroveň A

59 bodů
28. místo (16. místo v mužích)
Ted… Eme… Tru… TRO… SNJ Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Teddy Bears Cobrastyle Softmachine (J. Prochacek + J. Samková)
3:2 3:2
3:0
3:S 41 0 71
2 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
2:3 1:3 3:0 3:S 29 0 59
3 . 2:3 3:1 0:3 3:S 25 0 55
4 .
TROLOLO (E. Kubešová + M. M)
0:3
0:3 3:0 3:S 23 0 53
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

6 . Úroveň A

45 bodů
41. místo (24. místo v mužích)
(no… Vol… Eme… Hod… Bea… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
(no) victory (V. Zeisel + E. Doležalová)
3:0 3:0 3:0 S:S 34 0 64
2 .
VolejVole! (A. Jurík + K. Kunešová)
0:3 1:3 3:0
3:2
24 0 54
3 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
0:3 3:1
3:2
S:S 15 0 45
4 .
Hodný Smažky (J. Hojer + K. Smažíková)
0:3 0:3
2:3
S:3
4 0 34
5 .
Beach Prales (J. Procházka + R. Ondráček)
S:S
2:3
S:S
3:S
4 0 34

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.02.2017 09:47 4. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) S:S
01.02.2017 09:39 4. Buřtíci (H. Bednář, P. Zamrazilová) S:3
25.01.2017 21:00 4. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Beachklub Pankrác 0:3 Komentáře
03.01.2017 13:14 3. Pidilidi (M. Bürgerová, J. NAVRÁTIL) S:S
27.12.2016 21:00 3. Cukrkandl (I. Přívratská, S. Zbyněk) Areál volného času Gutova 0:3
19.12.2016 20:00 3. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Beachklub Pankrác 3:2
04.12.2016 20:00 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachklub Pankrác 2:3 Komentáře
29.11.2016 19:30 4. Pidilidi (M. Bürgerová, J. NAVRÁTIL) 3:2 Komentáře
27.11.2016 21:00 4. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) Beachklub Pankrác 3:0 Komentáře
22.11.2016 21:00 4. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Areál volného času Gutova 3:0
20.11.2016 20:00 4. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Beachklub Pankrác 3:1
28.10.2016 20:00 3. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Hamr Braník 1:3 Komentáře
23.10.2016 19:00 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
23.10.2016 18:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
23.10.2016 17:00 3. Laplová polívka (L. Pecháčková, P. Wagner) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
22.09.2016 21:00 4. Buldočci (K. Pánková, L. Weiter) Beach Service - Sport Vítkov 3:2
06.09.2016 21:00 4. Kubáni (A. Lachmanová, J. Perník) Areál volného času Gutova 3:2
01.09.2016 17:13 3. VB (B. Krchová, V. Néma) S:S
28.08.2016 12:00 3. Lehký syp (M. Turský, Š. Dostálová) S:3
24.08.2016 20:30 3. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
16.08.2016 08:00 3. Cukrkandl (I. Přívratská, S. Zbyněk) Areál volného času Gutova 1:3
01.08.2016 11:08 3. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) S:S
01.08.2016 11:08 3. Skuzaskuza (M. Půhoná, J. Chroboček) S:S
01.08.2016 11:08 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) S:S
28.07.2016 17:30 3. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
30.06.2016 20:00 4. Kač a Bzuk (K. Ondrejková, J. Bezouška) Beachklub Pankrác 3:0
27.06.2016 17:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Beachklub Pankrác 3:0
16.06.2016 20:30 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
08.06.2016 20:00 4. Nikoki (F. Kokeš, N. Maciuchová) Beachklub Ládví 3:0
01.06.2016 09:39 6. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) S:S
26.05.2016 20:30 6. Nikoki (F. Kokeš, N. Maciuchová) Areál volného času Gutova 3:0
19.05.2016 20:00 6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
27.04.2016 21:00 5. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachklub Pankrác 2:3 Komentáře
24.04.2016 17:00 5. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
13.04.2016 21:30 5. Kubáni (A. Lachmanová, J. Perník) Areál volného času Gutova 1:3
13.04.2016 20:30 5. Počkej si (M. Bürgerová, D. Chaluš) Areál volného času Gutova 1:3
06.04.2016 21:00 5. FLÁM (F. Martin, E. Krystýnková) Beachklub Pankrác 3:2
25.03.2016 11:00 6. Fuertes (D. Hrušková, R. Navrátil) Beachklub Pankrác 2:3 Komentáře
17.03.2016 17:00 6. Propni ten bagr (V. Pati, E. Mahová) Areál volného času Gutova 3:0
13.03.2016 18:00 6. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Areál volného času Gutova 3:0
13.03.2016 17:00 6. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) Areál volného času Gutova 3:0
10.02.2016 21:00 5. My Miloše Nevolili (Š. Šandera, S. Víchová) Tatran Střešovice 1:3
10.02.2016 20:00 5. Počkej si (M. Bürgerová, D. Chaluš) Tatran Střešovice 1:3
07.02.2016 19:00 5. T72H11 (J. Trunecek, H. Brůhová) Areál volného času Gutova 0:3
01.09.2013 17:14 4. Optický klan (M. Prostředníková, M. Šilhan) S:S
01.09.2013 17:14 4. Cébéčka (P. Benáček, M. Valachová) S:S
31.08.2013 17:13 4. sanendsnou (A. Dvořáček, T. Bártová) 0:3
27.08.2013 21:30 4. Rychlá kopýtka (K. Kropáčová, M. Dub) DOMYNO 0:3
25.07.2013 20:00 6. Teddy Bears Cobrastyle Softmachine (J. Prochacek, J. Samková) Beachklub Ládví 2:3
14.07.2013 13:00 6. TROLOLO (E. Kubešová, M. M) Hamr Záběhlice 3:0
11.07.2013 20:00 6. Trufča (J. Slavík, K. Vaněčková) Beachklub Pankrác 1:3
01.07.2013 19:47 6. Beach Prales (J. Procházka, R. Ondráček) S:S
30.06.2013 20:15 6. (no) victory (V. Zeisel, E. Doležalová) Areál volného času Gutova 0:3
23.06.2013 08:00 6. VolejVole! (A. Jurík, K. Kunešová) 3:1
20.06.2013 14:00 6. Hodný Smažky (J. Hojer, K. Smažíková) Beachklub Pankrác 3:2 Komentáře
4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) S:3
5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) S:3 Komentáře
5. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:S
4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) 3:S
4. Skuzaskuza (M. Půhoná, J. Chroboček) 3:S
4. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) 3:S
5. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) S:3 Komentáře
5. Trufča (J. Slavík, K. Vaněčková) S:3 Komentáře
5. Meteor shower (J. Kozic, J. Forch) S:3 Komentáře
6. Bloncky (K. Fixová, K. Vlasáková) S:3
6. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) S:3
6. SNJ (T. Havelka, P. Jelínková) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím