Jan Podroužek

Jan Podroužek (34 let)

ID: 32092

Praha

HZS hl. m. Prahy -

  • 46 zápasů

    od roku 2018
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Beachklub Ládví
  • 1 /58
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 46
    Zápasů v lize ( 28 / 18 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

1 . Úroveň A

187 bodů
1. místo (1. místo v ženách)
Bob… Srp… Chr… Pat… Ita… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 13 14 187
2 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
1:3 3:2 3:1 12 11 183
3 . 0:3 2:3 3:0 9 0 169
4 . 1:3 1 -11 150
5 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
0:3 0 -14 146

1 . Úroveň A

189 bodů
2. místo (2. místo v ženách)
Ita… Bob… Srp… Šáb… Při… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
2:3 3:2 3:0 3:2 19 14 193
2 . 3:2 3:1 1:3 3:1 18 11 189
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
2:3 1:3 3:0 3:0 17 0 177
4 . 0:3 3:1 0:3 3:1 12 -11 161
5 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
2:3 1:3 0:3 1:3 4 -14 150

2 . Úroveň A

180 bodů
3. místo (2. místo v ženách)
Bob… Při… NoM… Fri… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0 3:0 3:1 26 14 180
2 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
1:3
3:2 3:2 3:0 18 11 169
3 . 0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 154
4 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 2:3 2:3
3:2
9 -11 138
5 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
1:3 0:3 0:3
2:3
3 -14 129

Letní sezóna 2019

1 . Úroveň A

134 bodů
9. místo (3. místo v ženách)
Ita… Pat… Srp… Chr… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
3:2
3:2 3:2 3:0 22 14 176
2 .
2:3
3:S
3:0
0:3 15 11 166
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
2:3
S:3
3:2 3:1 13 0 153
4 . 2:3
0:3
2:3 3:0 11 -11 140
5 . 0:3 3:0 1:3 0:3 8 -14 134

2 . Úroveň A

147 bodů
5. místo (2. místo v ženách)
Chr… Bob… Lyž… Fri… Moj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:0
3:0 3:0 26 14 160
2 . 2:3 2:3 3:1 3:1 16 11 147
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
0:3
3:2 2:3
3:1
13 0 133
4 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 1:3 3:2 3:1 12 -11 121
5 . 0:3 1:3
1:3
1:3 3 -14 109

2 . Úroveň A

135 bodů
7. místo (3. místo v ženách)
Pat… Šáb… Bob… NoM… Str… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 1:3 3:2 3:1 3:0 19 14 153
2 . 3:1 0:3 3:2 3:1 17 11 148
3 . 2:3 3:0 0:3 3:1 15 0 135
4 . 1:3 2:3 3:0 1:3 11 -11 120
5 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 1:3 1:3 3:1 8 -14 114

1 . Úroveň A

140 bodů
6. místo (2. místo v ženách)
Ita… Dra… Při… Bob… Šáb… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
3:2 3:0 3:1 3:1 24 14 178
2 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
2:3 2:3 3:1 3:0 17 11 168
3 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
0:3 3:2 3:2 2:3 12 0 152
4 . 1:3 1:3 2:3 3:0 11 -11 140
5 . 1:3 0:3 3:2 0:3 6 -14 132

Jarní sezóna 2019

2 . Úroveň A

155 bodů
3. místo (3. místo v ženách)
Bob… Při… Chr… Str… Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 2:3 3:0 3:2 21 14 155
2 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
0:3 3:1 3:0 3:1 19 11 150
3 . 3:2 1:3 3:2 3:0 18 0 138
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 0:3 2:3
3:2
7 -11 116
5 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
2:3 1:3 0:3
2:3
5 -14 111

1 . Úroveň A

131 bodů
9. místo (4. místo v ženách)
Dra… Ven… Srp… Chr… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 181
2 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
1:3 3:1 3:1 3:2 18 11 169
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
0:3 1:3 3:2 3:2 11 0 151
4 . 0:3 1:3 2:3 3:1 9 -11 138
5 . 0:3 2:3 2:3 1:3 5 -14 131

2 . Úroveň A

159 bodů
3. místo (2. místo v ženách)
Bob… Chr… Ita… Str… FiT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:0
3:0 25 14 159
2 .
1:3
3:2 3:0 3:0 20 11 151
3 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
2:3 2:3 3:0 3:0 18 0 138
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3
0:3 0:3 3:0 7 -11 116
5 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 106

1 . Úroveň A

160 bodů
7. místo (4. místo v ženách)
Dra… Srp… Ven… Bob… Chr… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:1
3:0
3:0 3:1 26 14 200
2 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
1:3 2:3 3:1 3:1 15 11 186
3 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
0:3
3:2 2:3 3:1 13 0 173
4 . 0:3 1:3 3:2 3:2 11 -11 160
5 . 1:3 1:3 1:3 2:3 5 -14 151

Podzimní sezóna 2018

3 . Úroveň A

196 bodů
5. místo (2. místo v ženách)
Bob… Str… Kla… OF… Bor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:S
3:1 3:1 20 0 56
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3
3:1 3:1 3:0 17 0 53
3 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
S:3
1:3 3:0 1:3 8 0 44
4 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
1:3 1:3 0:3
3:S
7 0 43
5 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
1:3 0:3 3:1
S:3
6 0 42

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
09.12.2019 21:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Tatran Střešovice 3:0
04.12.2019 21:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
26.11.2019 21:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
22.11.2019 16:00 1. Přistěhovalci (T. Čermák, K. Melová) Areál volného času Gutova 3:1
20.11.2019 21:00 1. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Beach Service - Sport Vítkov 3:2
13.11.2019 21:00 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Tatran Střešovice 1:3
23.10.2019 21:00 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Tatran Střešovice 3:0
18.10.2019 16:00 2. Přistěhovalci (T. Čermák, K. Melová) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
15.10.2019 21:00 2. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Areál volného času Gutova 3:1
15.10.2019 17:00 2. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Areál volného času Gutova 3:0
30.09.2019 21:00 1. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Beachklub Ládví 3:0
20.09.2019 20:00 1. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Beachklub Ládví 0:3
20.09.2019 18:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 0:3
11.09.2019 18:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) 1:3
28.08.2019 17:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 2:3
19.08.2019 21:00 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Beachklub Ládví 3:1
19.08.2019 20:00 2. MojZuz (P. Štěpánek, Z. Kůrková) Beachklub Ládví 3:1
12.08.2019 21:00 2. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) 2:3
28.07.2019 20:30 2. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) 2:3
22.07.2019 20:00 2. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) 0:3
22.07.2019 18:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) 3:1
17.07.2019 21:00 2. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Tatran Střešovice 3:0
23.06.2019 19:30 1. Přistěhovalci (T. Čermák, K. Melová) Areál volného času Gutova 2:3
14.06.2019 18:30 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Hamr Záběhlice 1:3
14.06.2019 17:30 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beachklub Ládví 3:0
11.06.2019 20:00 1. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Beachklub Ládví 1:3
20.05.2019 19:00 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) 3:2
12.05.2019 20:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 3:0
12.05.2019 18:00 2. Přistěhovalci (T. Čermák, K. Melová) Areál volného času Gutova 3:0
02.05.2019 19:30 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 2:3
29.04.2019 20:30 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) 0:3
26.04.2019 18:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Beachklub Ládví 2:3
18.04.2019 20:30 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 1:3
08.04.2019 21:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Beachklub Ládví 2:3
28.03.2019 21:00 2. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Beachklub Ládví 3:2
27.03.2019 21:00 2. FiTeČek (F. Maček, T. Kořánová) Areál volného času Gutova 3:0
27.03.2019 20:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
20.03.2019 21:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Tatran Střešovice 3:1 Komentáře
03.03.2019 21:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 3:2
25.02.2019 21:00 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
14.02.2019 20:30 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 3:2
11.02.2019 20:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Tatran Střešovice 1:3
28.01.2019 17:30 3. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) 3:S Komentáře
27.01.2019 19:30 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 3:1
06.01.2019 10:30 3. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) Areál volného času Gutova 3:1
03.01.2019 21:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím