Image 1

Tomáš Starý (28 let)

ID: 25718

Praha

  • 59 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Beachklub Ládví
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 59
    Zápasů v lize ( 30 / 18 / 11) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň B

32 bodů
45. místo (17. místo v ženách)
ZVo… Hmmm Sob… TBC Tat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
3:2
3:1
3:0
3:S
43 0 73
2 . 2:3 3:1 3:0 3:1 39 0 69
3 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3
1:3 3:0 3:S 27 0 57
4 . 0:3 0:3 0:3 3:S 10 0 40
5 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
S:3
1:3 S:3 S:3 2 0 32

5 . Úroveň A

58 bodů
34. místo (13. místo v ženách)
Šaš… D@P Tat… Prs… Pej… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
3:2 3:1 3:1 3:0 44 0 74
2 . 2:3 3:2 3:0 3:2 35 0 65
3 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
1:3 2:3 3:2 3:0 28 0 58
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3 0:3 2:3 3:0 19 0 49
5 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
0:3 2:3 0:3 0:3 4 0 34

Letní sezóna 2017

4 . Úroveň A

37 bodů
44. místo (17. místo v ženách)
Kub… Šta… Lin… Pat… Šne… Tat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
S:S
3:1
3:S 3:S 3:0 31 0 76
2 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
S:S
3:0 3:S 3:S 3:S 30 0 75
3 .
1:3
0:3 3:S
3:S
3:S 26 0 71
4 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 37
5 .
Šnek_a_Slimajda (M. Pokusová + L. Selichar)
S:3 S:3
S:3
S:S S:S -8 0 37
6 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
0:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 37

5 . Úroveň A

60 bodů
30. místo (11. místo v ženách)
One… Sna… Tat… D@P Pla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
One shot , one kill (M. Michalský + B. Sokolova)
2:3 2:3 3:1 3:1 30 0 60
2 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
3:2 3:0 3:0 S:S 30 0 60
3 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
3:2 0:3 3:1 3:S 30 0 60
4 . 1:3 0:3 1:3 S:S -1 0 29
5 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
1:3 S:S S:3 S:S -8 0 22

4 . Úroveň A

58 bodů
33. místo (13. místo v ženách)
Šne… Kub… Age… Tat… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Šnek_a_Slimajda (M. Pokusová + L. Selichar)
2:3
3:0
3:0
3:0
43 0 88
2 .
3:2
3:2
3:S
3:1 39 0 84
3 .
Agenti (N. Novotna + J. Novotny)
0:3
2:3
3:1 3:1 26 0 71
4 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
0:3
S:3
1:3 3:1 13 0 58
5 .
0:3
1:3 1:3 1:3 6 0 51

3 . Úroveň B

50 bodů
36. místo (14. místo v ženách)
cra… Šup… Str… Hor… Tat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
crack smoking monkeys (T. Klener + K. Suldovská)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 110
2 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
1:3 0:3 3:0 3:0 28 0 88
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 3:0 3:0 S:S 21 0 81
4 .
Horká brambora (M. Kalfař + k. šenkýřová)
0:3 0:3 0:3 S:S -5 0 55
5 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
0:3 0:3 S:S S:S -10 0 50

Jarní sezóna 2017

4 . Úroveň B

94 bodů
20. místo (9. místo v ženách)
Piv… Tat… Šta… Prs… Luc… Raf… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pivo! (T. Dupal + K. Malá)
3:2
3:1
3:S
3:S
3:S 40 0 100
2 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
2:3 3:2 3:S 3:S 3:S 34 0 94
3 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
1:3
2:3 3:S 3:S 3:S 29 0 89
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3 S:3 S:S 3:S 4 0 64
5 .
Luckycocotte (J. Werner + L. Plášilová)
S:3
S:3 S:3 S:S 3:S 4 0 64
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

4 . Úroveň B

87 bodů
26. místo (11. místo v ženách)
MED… Pid… Tat… Jar… #an… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
3:1 1:3 3:0 3:1 37 0 97
2 . 1:3 3:2 3:2 3:1 31 0 91
3 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
3:1 2:3 1:3 3:S 27 0 87
4 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3 2:3 3:1 3:2 24 0 84
5 .
#aniNAHODOU! (M. Horváth + T. Medunová)
1:3 1:3 S:3 2:3 8 0 68

5 . Úroveň B

80 bodů
28. místo (11. místo v ženách)
Prs… Tat… Cub… Sob… Inl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:2 3:1
3:2
3:1 40 0 85
2 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
2:3
3:2
3:2
3:0 35 0 80
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
2:3
3:2 3:1 26 0 71
4 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
2:3
2:3
2:3 3:0 25 0 70
5 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
1:3 0:3 1:3 0:3 4 0 49

5 . Úroveň A

70 bodů
35. místo (14. místo v ženách)
Lyž… MED… Tat… Pik… KiK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
3:1 3:S 3:1 3:S 42 0 87
2 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
1:3 3:2 3:2 3:S 30 0 75
3 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
S:3 2:3 3:1 3:S 25 0 70
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
1:3 2:3 1:3 2:3 12 0 57
5 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
S:3 S:3 S:3 3:2 9 0 54

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň B

74 bodů
32. místo (13. místo v ženách)
Zlí… Prs… Tat… Sob… Lin… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
3:1 3:0 3:1 3:1 3:0 47 0 92
2 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3
2:3
3:0
3:1 3:0 34 0 79
3 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
0:3
3:2
2:3 3:0 3:1 29 0 74
4 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3
0:3
3:2 3:1 3:1 27 0 72
5 . 1:3 1:3 0:3 1:3 3:0 16 0 61
6 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3 0:3 1:3 1:3 0:3 4 0 49

6 . Úroveň A

77 bodů
25. místo (10. místo v ženách)
Tat… Buj… Her… DLt… Máj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
3:0 3:0
3:1
3:S 47 0 77
2 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
0:3 3:1 3:S 3:S 31 0 61
3 .
Heroes & zeros (M. Koblížková + P. Filipcová)
0:3 1:3 3:S 3:S 22 0 52
4 .
1:3
S:3 S:3 3:2 11 0 41
5 .
Májího team! (M. Švejda + K. Piskáčková)
S:3 S:3 S:3 2:3 4 0 34

6 . Úroveň A

56 bodů
39. místo (15. místo v ženách)
Sna… Bea… Tat… Inl… Smr… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
3:0 3:0 3:0 3:S 49 0 79
2 . 0:3
3:2
3:0 3:S 32 0 62
3 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
0:3
2:3
3:1 3:1 26 0 56
4 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3 0:3 1:3 3:S 12 0 42
5 .
SmraďochTeam (J. Hřídel + V. Klingerová)
S:3 S:3 1:3 S:3 2 0 32

7 . Úroveň B

58 bodů
39. místo (16. místo v ženách)
Tat… Nan… Máj… VaLu Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
3:1
3:2
3:S
3:0
43 0 58
2 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
1:3
3:1
3:1
3:2
33 0 48
3 .
Májího team! (M. Švejda + K. Piskáčková)
2:3
1:3
2:3
3:0 23 0 38
4 .
S:3
1:3
3:2
2:3
15 0 30
5 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
0:3
2:3
0:3
3:2
13 0 28

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.11.2017 18:00 5. Hmmm (Z. Hlinkova, P. Bartošek) Beachklub Ládví 1:3
29.10.2017 13:00 5. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Beachklub Ládví 1:3
21.10.2017 11:00 5. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) Areál volného času Gutova 2:3
14.10.2017 10:00 5. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) Beachklub Ládví 3:0
14.10.2017 09:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Ládví 3:2
02.10.2017 09:05 4. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) S:S
02.10.2017 09:05 4. Šnek_a_Slimajda (M. Pokusová, L. Selichar) S:S
28.09.2017 19:00 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) S:3
10.09.2017 13:00 4. Kubáni (A. Lachmanová, J. Perník) Beachklub Ládví 0:3
28.08.2017 17:00 5. One shot , one kill (M. Michalský, B. Sokolova) Beachklub Pankrác 3:2
08.08.2017 21:00 5. Snails on the beach (K. Smažíková, K. Dupal) Beachklub Ládví 0:3
07.08.2017 20:00 5. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) Beachklub Ládví 3:1
31.07.2017 13:57 4. Kubáni (A. Lachmanová, J. Perník) S:3 Komentáře
27.07.2017 20:00 4. Šnek_a_Slimajda (M. Pokusová, L. Selichar) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
13.07.2017 18:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Beachklub Ládví 3:1
13.07.2017 17:00 4. Agenti (N. Novotna, J. Novotny) Beachklub Pankrác 1:3
01.07.2017 14:11 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) S:S
01.07.2017 14:11 3. Horká brambora (M. Kalfař, k. šenkýřová) S:S
29.06.2017 20:00 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Beachklub Ládví 0:3
27.06.2017 17:00 3. crack smoking monkeys (T. Klener, K. Suldovská) Beachklub Ládví 0:3
01.06.2017 16:42 4. Rafani (M. Novák, A. Valentová) 3:S
01.06.2017 12:26 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) 3:2
01.06.2017 12:26 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S
01.06.2017 12:26 4. Luckycocotte (J. Werner, L. Plášilová) 3:S
14.05.2017 19:00 4. Pivo! (T. Dupal, K. Malá) Beachklub Ládví 2:3
24.04.2017 18:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Beachklub Pankrác 3:1
21.04.2017 17:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 1:3
11.04.2017 20:30 4. Pidilidi (M. Bürgerová, J. NAVRÁTIL) 2:3
01.04.2017 09:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Ládví 2:3
26.03.2017 17:30 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
26.03.2017 16:00 5. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Areál volného času Gutova 3:0
16.03.2017 21:00 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Beachklub Ládví 3:2 Komentáře
13.02.2017 21:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) Beachklub Ládví 3:1
09.02.2017 21:00 5. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Beachklub Ládví 2:3
30.01.2017 20:00 5. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) Beachklub Pankrác 0:3
22.01.2017 17:00 5. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Areál volného času Gutova 3:1
21.01.2017 09:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Ládví 3:2 Komentáře
17.01.2017 21:00 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Beachklub Ládví 2:3
12.01.2017 21:00 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Beachklub Ládví 3:0
21.12.2016 21:00 6. Bujdžákovci (V. Žák, D. Bujdová) Beachklub Ládví 3:0
14.12.2016 21:00 6. Heroes & zeros (M. Koblížková, P. Filipcová) Beachklub Ládví 3:0
11.12.2016 16:00 6. DLteam (L. Nejedlíková, P. Nejedlík) Hamr Braník 3:1 Komentáře
23.11.2016 21:00 6. Snails on the beach (K. Smažíková, K. Dupal) Beachklub Ládví 0:3
16.11.2016 21:00 6. Beaches (L. Mejsnarova, M. Mejznar) Beachklub Ládví 2:3 Komentáře
12.11.2016 16:00 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Beachklub Ládví 3:1
11.11.2016 18:00 6. SmraďochTeam (J. Hřídel, V. Klingerová) Areál volného času Gutova 3:1
26.10.2016 19:00 7. Májího team! (M. Švejda, K. Piskáčková) 3:2 Komentáře
13.10.2016 19:30 7. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) DOMYNO 3:0 Komentáře
07.10.2016 17:00 7. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) Beachclub Strahov 3:1 Komentáře
4. #aniNAHODOU! (M. Horváth, T. Medunová) 3:S
5. ZVojtíci (V. Kantor, R. Moulíková) S:3 Komentáře
5. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) 3:S
4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) S:3
6. Májího team! (M. Švejda, K. Piskáčková) 3:S
5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) S:3
5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) 3:S
5. TBC (K. Ryšavý, D. Jiříková) S:3
7. VaLu (V. Halbich, L. Andrýsková) 3:S Komentáře
5. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím