Image 1

Martina Burdová (35 let)

ID: 33073

Praha

  • 49 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • 15 /83
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 49
    Zápasů v lize ( 30 / 12 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

3 . Úroveň A

86 bodů
22. místo (8. místo v ženách)
NoM… pho… M&M Kam… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 21 14 135
2 .
phoebe a phoebo (I. Přívratská + R. Zubatý)
2:3 3:1 8 11 119
3 . 0:3 3:2 5 0 105
4 . 0:3 1:3 1 -11 90
5 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
0:3 0 -14 86

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň B

137 bodů
13. místo (4. místo v ženách)
Div… Kam… Bou… Han… Míš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:1 3:2 3:S 23 14 137
2 . 1:3 3:1 3:1 3:S 19 3 122
3 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
1:3 1:3
3:1
3:S 14 0 114
4 . 2:3 1:3
1:3
3:S 10 -11 99
5 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

4 . Úroveň B

124 bodů
16. místo (4. místo v ženách)
Ply… Div… Lin… Šta… Dou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
3:2 3:2 3:2 3:1 21 14 135
2 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
2:3 3:1 3:0
3:S
21 3 124
3 . 2:3 1:3 3:2 3:S 14 0 114
4 .
Štaflík a Špagetka (J. Gabauer + A. Zelinková)
2:3 0:3 2:3 S:S 2 -11 91
5 .
Double Trouble (O. Çeçen + S. Motta)
1:3
S:3
S:3 S:S -1 -14 85

5 . Úroveň A

115 bodů
20. místo (6. místo v ženách)
Div… Čus… Bou… Prs… God… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:0 1:3 3:0 21 14 115
2 . 1:3 3:1 3:0
3:S
20 11 111
3 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3 1:3
3:0
3:0
15 0 95
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:1 0:3
0:3
3:0 13 -11 82
5 . 0:3
S:3
0:3
0:3 0 -14 66

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň A

99 bodů
27. místo (10. místo v ženách)
Div… Swi… Pat… Ház… Zlí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:1 3:0 3:S 25 14 99
2 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
1:3
3:S
3:0
3:S
20 11 91
3 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3
S:3
3:0 3:S 14 0 74
4 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3
0:3
0:3 3:S 6 -3 63
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + M. Procházka)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 46

4 . Úroveň A

91 bodů
33. místo (15. místo v ženách)
Čus… Mat… Bob… Kam… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 0:3 3:1 2:3 13 14 127
2 .
Matfyzáci (V. Herrmann + B. Horníková)
2:3 S:S 3:1
3:S
12 3 115
3 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:0 S:S
S:S
3:S
9 0 109
4 . 1:3 1:3
S:S
3:S
6 -11 95
5 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:2
S:3
S:3
S:3
5 -14 91

3 . Úroveň A

118 bodů
20. místo (7. místo v ženách)
Kob… Fri… Jak… Div… Mat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 161
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 3:0 3:2 3:0 19 11 150
3 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
0:3 0:3 3:0
3:S
13 0 133
4 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
1:3 2:3 0:3 3:1 9 -11 118
5 .
Matfyzáci (V. Herrmann + B. Horníková)
0:3 0:3
S:3
1:3 1 -14 107

2 . Úroveň A

129 bodů
15. místo (6. místo v ženách)
Bob… Při… NoM… Fri… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0 3:0 3:1 26 14 180
2 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
1:3
3:2 3:2 3:0 18 11 169
3 . 0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 154
4 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 2:3 2:3
3:2
9 -11 138
5 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
1:3 0:3 0:3
2:3
3 -14 129

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň A

119 bodů
11. místo (4. místo v ženách)
Div… Bou… Kan… Cub… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1
3:1
3:0
3:S
25 14 119
2 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
1:3
1:3 3:1
3:S
14 3 97
3 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
1:3
3:1
3:1
0:3 13 0 93
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3 1:3
1:3
3:0 9 -11 78
5 .
Divoká Esa (J. Pitter + I. Šťastná)
S:3
S:3
3:0 0:3 7 -14 73

Jarní sezóna 2019

3 . Úroveň A

86 bodů
24. místo (13. místo v ženách)
Pat… Lyž… pho… Jak… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 2:3
3:S
20 14 134
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
1:3 3:1
3:1
3:S
19 11 130
3 .
phoebe a phoebo (I. Přívratská + R. Zubatý)
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 114
4 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:2
1:3
1:3
3:S
13 -11 102
5 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

4 . Úroveň B

117 bodů
12. místo (5. místo v ženách)
Div… pho… Kan… FiT… Opi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:2 3:2
3:S
3:0 23 14 117
2 .
phoebe a phoebo (I. Přívratská + R. Zubatý)
2:3 3:1
3:S
3:1 20 3 103
3 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
2:3 1:3
3:S
3:1 15 0 95
4 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
S:3
S:3
S:3
3:0 7 -11 76
5 . 0:3 1:3 1:3 0:3 2 -14 68

5 . Úroveň A

100 bodů
18. místo (6. místo v ženách)
Div… To… NoM… Pik… Dre… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:2 3:0 3:0
3:0
26 14 100
2 .
To doběhneš (k. šenkýřová + L. Hais)
2:3 3:0 3:2
3:S
20 11 91
3 . 0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 74
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3 2:3 0:3 S:S 0 -11 49
5 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
0:3
S:3
0:3 S:S -2 -14 44

5 . Úroveň A

95 bodů
29. místo (12. místo v ženách)
Kan… Jak… Div… Lin… Káv… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:2
3:1
3:1 3:0 24 14 118
2 . 2:3 3:0
3:1
3:0 22 11 113
3 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
1:3
0:3 3:0 3:0 15 0 95
4 . 1:3
1:3
0:3 3:0 9 -11 78
5 .
Káva s pískem (J. Bezouška + J. Kořízková)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.06.2020 20:00 3. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) 0:3
16.06.2020 00:10 4. Míšánci (E. Fialová, J. Šálek) 3:S
11.06.2020 21:00 4. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) 3:2
10.06.2020 20:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) 3:1
28.05.2020 20:30 4. Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev, F. Xodo) Areál volného času Gutova 3:1
20.05.2020 22:48 4. Double Trouble (O. Çeçen, S. Motta) 3:S Komentáře
20.05.2020 21:00 4. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Smolová) Areál volného času Gutova 2:3
14.05.2020 21:00 4. Štaflík a Špagetka (J. Gabauer, A. Zelinková) 3:0
10.03.2020 21:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
26.02.2020 21:00 5. Čusík (L. Vojancová, M. Rybář) 3:1
25.02.2020 20:00 5. GodsArrows (L. Šarapatková, T. Hengerič) Areál volného času Gutova 3:0
20.02.2020 21:00 5. Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev, F. Xodo) 3:0
11.02.2020 18:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Braník 1:3
03.02.2020 00:10 6. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, M. Procházka) 3:S
28.01.2020 18:00 6. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) 3:1
22.01.2020 18:00 6. Házenkáři (J. Bursa, A. Cejnarová) Areál volného času Gutova 3:0
09.01.2020 20:00 6. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) DOMYNO 3:1
29.12.2019 15:51 4. Matfyzáci (V. Herrmann, B. Horníková) S:3 Komentáře
29.12.2019 15:50 4. Bobani (L. Uher, K. Viterová) S:3 Komentáře
18.12.2019 08:08 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) S:3 Komentáře
10.12.2019 21:30 4. Čusík (L. Vojancová, M. Rybář) Hamr Záběhlice 3:2
26.11.2019 18:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Areál volného času Gutova 2:3
24.11.2019 19:00 3. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) Tatran Střešovice 1:3
20.11.2019 19:00 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Areál volného času Gutova 0:3
14.11.2019 19:30 3. Matfyzáci (V. Herrmann, B. Horníková) Beachklub Ládví 3:1
29.10.2019 21:00 2. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Hamr Záběhlice 0:3
15.10.2019 21:00 2. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Areál volného času Gutova 1:3
08.10.2019 18:00 2. Přistěhovalci (T. Čermák, K. Melová) Hamr Záběhlice 0:3
06.10.2019 20:00 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
30.09.2019 21:00 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) 3:0
28.09.2019 21:39 4. Divoká Esa (J. Pitter, I. Šťastná) 3:S Komentáře
25.09.2019 20:30 4. Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev, F. Xodo) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
23.09.2019 21:00 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) 3:1 Komentáře
25.05.2019 22:03 3. phoebe a phoebo (I. Přívratská, R. Zubatý) S:3 Komentáře
25.05.2019 22:03 3. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) S:3 Komentáře
25.05.2019 22:02 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) S:3 Komentáře
25.05.2019 17:00 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Hamr Záběhlice S:3 Komentáře
24.04.2019 18:00 4. phoebe a phoebo (I. Přívratská, R. Zubatý) 3:2
24.04.2019 11:25 4. FiTeČek (F. Maček, T. Kořánová) 3:S Komentáře
16.04.2019 18:00 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Hamr Záběhlice 3:2
10.04.2019 21:00 4. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 3:0
28.03.2019 20:00 5. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Hamr Záběhlice 3:0
20.03.2019 19:30 5. Dream team (I. Mejdrová, J. Vyšinková) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
17.03.2019 18:00 5. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) DOMYNO 3:0
15.03.2019 18:00 5. To doběhneš (k. šenkýřová, L. Hais) DOMYNO 3:2
28.02.2019 20:00 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:0
20.02.2019 21:00 5. Jakiro (V. Zacharčev, D. Ataniyazova) 0:3
19.02.2019 18:00 5. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
12.02.2019 21:00 5. Káva s pískem (J. Bezouška, J. Kořízková) 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím