Načítám…
Image 1

Martina Burdová (39 let)

ID: 33073

Praha

  • 120 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
  • 120
    Zápasů v lize ( 69 / 39 / 12) 0 turnajů
  • 64%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

3 . Úroveň A

97 bodů
19. místo (4. místo v ženách)
Str… Jan… Lin… Div… Hak… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 139 12:3
2 . 1:3 3:0 3:0 3:1 21 11 132 10:4
3 . 1:3 0:3 3:1
3:0
14 0 114 7:7
4 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
1:3 0:3 1:3 3:1 8 -11 97 5:10
5 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3 1:3
0:3
1:3 2 -14 88 2:12

Jarní sezóna 2022

3 . Úroveň A

112 bodů
14. místo (3. místo v ženách)
Kam… Jak… Div… Mar… M&M Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:2 1:3 3:0 3:S 19 14 133 10:5
2 .
Jakočky 2.0 (K. Malý + M. Malá)
2:3 1:3 3:2 3:S 14 11 125 9:8
3 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:1
S:3
S:3
12 0 112 6:8
4 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
0:3 2:3
3:S
S:S 6 -11 95 5:6
5 . S:3 S:3
3:S
S:S 4 -14 90 3:6

2 . Úroveň A

116 bodů
12. místo (2. místo v ženách)
Od… Chr… Ply… Div… M&M Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:2
3:S
3:S
24 14 158 12:2
2 . 0:3 3:0 3:0 3:S 20 11 151 9:3
3 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
2:3 0:3 3:1 3:S 14 0 134 8:7
4 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
S:3
0:3 1:3 3:S 7 -11 116 4:9
5 .
S:3
S:3 S:3 S:3 0 -14 106 0:12

3 . Úroveň A

111 bodů
9. místo (2. místo v ženách)
Ply… Div… Lin… Jak… Soc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
3:0 1:3 3:0
3:S
21 14 115 10:3
2 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
0:3 3:0 3:0
3:S
20 11 111 9:3
3 . 3:1 0:3 1:3
3:S
13 0 93 7:7
4 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
0:3 0:3 3:1
3:S
12 -11 81 6:7
5 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66 0:12

2 . Úroveň A

99 bodů
12. místo (3. místo v ženách)
Chr… M&M Lyž… Div… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 2:3 3:0 3:1 3:1 21 14 135 11:5
2 . 3:2 3:1
3:S
2:3 19 11 130 11:6
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
0:3 1:3
3:2
3:2 11 0 111 7:10
4 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
1:3
S:3
2:3
3:0 10 -11 99 6:9
5 . 1:3 3:2 2:3 0:3 8 -14 94 6:11

Podzimní sezóna 2021

3 . Úroveň A

140 bodů
6. místo (2. místo v ženách)
Div… M&M Doč… Kin… Mal… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 140 12:2
2 . 1:3 2:3 3:0
3:S
16 11 127 9:6
3 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
0:3 3:2
S:S
3:1 9 0 109 6:6
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
1:3 0:3
S:S
3:0 6 -11 95 4:6
5 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
0:3
S:3
1:3 0:3 1 -14 87 1:12

3 . Úroveň A

112 bodů
14. místo (5. místo v ženách)
Lyž… Pan… Div… Lin… Kam… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
0:3 3:2 3:2 3:0 17 14 131 9:7
2 .
Panda a hruška (J. Hruška + Š. Podroužková)
3:0 1:3
S:S
3:0 13 11 124 7:3
3 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
2:3 3:1 3:1
S:S
12 0 112 8:5
4 . 2:3
S:S
1:3 3:1 7 -11 96 6:7
5 . 0:3 0:3
S:S
1:3 -1 -14 85 1:9

2 . Úroveň A

112 bodů
15. místo (6. místo v ženách)
Bob… Jak… Doč… Pan… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:1 3:0
3:0
3:0 27 14 161 12:1
2 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
1:3 3:1 1:3 3:0 15 11 146 8:7
3 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 134 7:7
4 .
Panda a hruška (J. Hruška + Š. Podroužková)
0:3
3:1 1:3 S:3 7 -11 116 4:10
5 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -14 112 3:9

3 . Úroveň A

131 bodů
9. místo (4. místo v ženách)
Bob… Div… Ply… Lyž… Kam… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 140 12:2
2 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
1:3 3:1 3:0
3:S
20 11 131 10:4
3 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
0:3 1:3 3:2
3:S
12 0 112 7:8
4 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
1:3 0:3 2:3 3:0 10 -11 99 6:9
5 . 0:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 86 0:12

Letní sezóna 2021

2 . Úroveň A

117 bodů
12. místo (4. místo v ženách)
Doč… Chr… Jak… Div… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
3:2 3:1 3:1 3:2 22 14 156 12:6
2 . 2:3 3:1 3:1 3:1 20 11 151 11:6
3 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 134 8:8
4 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
1:3 1:3 1:3 3:2 8 -11 117 6:11
5 . 2:3 1:3 1:3 2:3 6 -14 112 6:12

3 . Úroveň A

132 bodů
9. místo (3. místo v ženách)
Div… Jak… NoM… Ply… Tom… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:2 3:0 0:3 3:1 18 14 132 9:6
2 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
2:3 1:3 3:0 3:0 17 11 128 9:6
3 . 0:3 3:1 3:1 2:3 14 0 114 8:8
4 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
3:0 0:3 1:3 3:1 14 -11 103 7:7
5 .
Tom & Jerry (T. Maršon + M. Preibischová)
1:3 0:3 3:2 1:3 7 -14 93 5:11

3 . Úroveň A

114 bodů
13. místo (3. místo v ženách)
M&M Lyž… Div… Gan… Luc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 139 12:3
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
1:3 3:0 3:1 3:1 20 11 131 10:5
3 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
1:3 0:3 3:0
3:S
14 0 114 7:6
4 .
Gangster squad (B. Baubínová + P. Jelínek)
1:3 1:3 0:3 3:0 9 -11 98 5:9
5 .
Luckeři (J. Havlicek + M. Zackova)
0:3 1:3
S:3
0:3 1 -14 87 1:12

4 . Úroveň B

118 bodů
12. místo (3. místo v ženách)
Div… Lin… Han… Hub… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:S 3:S 3:S 3:S 24 14 118 12:0
2 . S:3 3:1 3:0 3:0 20 3 103 9:4
3 .
HanzLuc 2 (L. Sirotiaková + J. Kolář)
S:3 1:3 3:0
3:S
14 0 94 7:6
4 .
Hubený Králík (M. Hubená + F. Králík)
S:3 0:3 0:3
3:S
6 -3 83 3:9
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3 0:3
S:3
S:3
0 -14 66 0:12

3 . Úroveň A

84 bodů
16. místo (6. místo v ženách)
Gan… Tom… Lyž… Div… Výd… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Gangster squad (B. Baubínová + P. Jelínek)
3:1
3:1
2:3 3:1 20 14 114 11:6
2 .
Tom & Jerry (T. Maršon + M. Preibischová)
1:3 3:2 3:2 3:0 18 11 109 10:7
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
1:3
2:3 3:1 3:0 16 0 96 9:7
4 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:2 2:3 1:3 3:0 15 -11 84 9:8
5 .
Výdej čočky (K. Vacková + J. Los)
1:3 0:3 0:3 0:3 1 -14 67 1:12

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň B

139 bodů
12. místo (5. místo v ženách)
Div… Kam… Fri… Han… Opi… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:0 3:2 3:0 25 14 139 12:3
2 . 1:3 3:0 3:0
3:1
21 3 124 10:4
3 .
Fried Cream (K. Fricová + R. Smetana)
0:3 0:3 3:2 3:0 12 0 112 6:8
4 .
HanzLuc 2 (L. Sirotiaková + J. Kolář)
2:3 0:3 2:3 3:0 11 -11 100 7:9
5 . 0:3
1:3
0:3 0:3 1 -14 87 1:12

3 . Úroveň A

101 bodů
17. místo (6. místo v ženách)
NoM… Lyž… M&M Div… Ply… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:1 2:3 3:2
3:S
19 14 133 11:6
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
1:3 3:1 3:1 3:2 18 11 129 10:7
3 . 3:2 1:3 0:3 3:0 13 0 113 7:8
4 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
2:3 1:3 3:0 2:3 12 -11 101 8:9
5 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
S:3
2:3 0:3 3:2 7 -14 93 5:11

4 . Úroveň B

120 bodů
11. místo (4. místo v ženách)
Div… Bou… Opi… Hub… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 120 12:1
2 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
1:3
3:2
3:0
3:S
19 3 102 10:5
3 .
0:3
2:3
3:1
3:S
14 0 94 8:7
4 .
Hubený Králík (M. Hubená + F. Králík)
0:3
0:3
1:3 3:1 7 -3 84 4:10
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3
S:3
1:3 1 -14 67 1:12

3 . Úroveň A

89 bodů
24. místo (9. místo v ženách)
NoM… pho… M&M Kam… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 2:3 3:0 3:0 3:0 23 14 137 11:3
2 .
phoebe a phoebo (I. Jesenská + R. Zubatý)
3:2 2:3 3:1 3:1 19 11 130 11:7
3 . 0:3 3:2 1:3 3:0 13 0 113 7:8
4 . 0:3 1:3 3:1 3:2 12 -11 101 7:9
5 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
0:3 1:3 0:3 2:3 3 -14 89 3:12

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň B

137 bodů
13. místo (4. místo v ženách)
Div… Kam… Bou… Han… Míš… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:1 3:2 3:S 23 14 137 12:4
2 . 1:3 3:1 3:1 3:S 19 3 122 10:5
3 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
1:3 1:3
3:1
3:S 14 0 114 8:7
4 .
HanzLuc 2 (L. Sirotiaková + J. Kolář)
2:3 1:3
1:3
3:S 10 -11 99 7:9
5 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86 0:12

4 . Úroveň B

124 bodů
16. místo (4. místo v ženách)
Ply… Div… Lin… Šta… Dou… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
3:2 3:2 3:2 3:1 21 14 135 12:7
2 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
2:3 3:1 3:0
3:S
21 3 124 11:4
3 . 2:3 1:3 3:2 3:S 14 0 114 9:8
4 .
Štaflík a Špagetka (J. Gabauer + A. Zelinková)
2:3 0:3 2:3 S:S 2 -11 91 4:9
5 .
Double Trouble (O. Çeçen + S. Motta)
1:3
S:3
S:3 S:S -1 -14 85 1:9

5 . Úroveň A

115 bodů
20. místo (6. místo v ženách)
Div… Čus… Bou… Prs… God… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:0 1:3 3:0 21 14 115 10:4
2 . 1:3 3:1 3:0
3:S
20 11 111 10:4
3 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3 1:3
3:0
3:0
15 0 95 7:6
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:1 0:3
0:3
3:0 13 -11 82 6:7
5 . 0:3
S:3
0:3
0:3 0 -14 66 0:12

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň A

99 bodů
27. místo (10. místo v ženách)
Div… Swi… Pat… Ház… Zlí… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:1 3:0 3:S 25 14 99 12:2
2 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
1:3
3:S
3:0
3:S
20 11 91 10:3
3 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
1:3
S:3
3:0 3:S 14 0 74 7:6
4 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3
0:3
0:3 3:S 6 -3 63 3:9
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + M. Procházka)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 46 0:12

4 . Úroveň A

91 bodů
33. místo (15. místo v ženách)
Čus… Mat… Bob… Kam… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:2 0:3 3:1 2:3 13 14 127 8:9
2 .
Matfyzáci (V. Herrmann + B. Horníková)
2:3 S:S 3:1
3:S
12 3 115 8:4
3 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:0 S:S
S:S
3:S
9 0 109 6:0
4 . 1:3 1:3
S:S
3:S
6 -11 95 5:6
5 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:2
S:3
S:3
S:3
5 -14 91 3:11

3 . Úroveň A

118 bodů
20. místo (7. místo v ženách)
Kob… Fri… Jak… Div… Mat… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 161 12:1
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 3:0 3:2 3:0 19 11 150 9:5
3 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
0:3 0:3 3:0
3:S
13 0 133 6:6
4 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
1:3 2:3 0:3 3:1 9 -11 118 6:10
5 .
Matfyzáci (V. Herrmann + B. Horníková)
0:3 0:3
S:3
1:3 1 -14 107 1:12

2 . Úroveň A

129 bodů
15. místo (6. místo v ženách)
Bob… Při… NoM… Fri… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:1
3:0 3:0 3:1 26 14 180 12:2
2 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
1:3
3:2 3:2 3:0 18 11 169 10:7
3 . 0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 154 8:8
4 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 2:3 2:3
3:2
9 -11 138 7:11
5 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
1:3 0:3 0:3
2:3
3 -14 129 3:12

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň A

119 bodů
11. místo (4. místo v ženách)
Div… Bou… Kan… Cub… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1
3:1
3:0
3:S
25 14 119 12:2
2 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
1:3
1:3 3:1
3:S
14 3 97 8:7
3 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
1:3
3:1
3:1
0:3 13 0 93 7:8
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3 1:3
1:3
3:0 9 -11 78 5:9
5 .
Divoká Esa (J. Pitter + I. Šťastná)
S:3
S:3
3:0 0:3 7 -14 73 3:9

Jarní sezóna 2019

3 . Úroveň A

86 bodů
24. místo (13. místo v ženách)
Pat… Lyž… pho… Jak… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:1 3:1 2:3
3:S
20 14 134 11:5
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
1:3 3:1
3:1
3:S
19 11 130 10:5
3 .
phoebe a phoebo (I. Jesenská + R. Zubatý)
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 114 8:7
4 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:2
1:3
1:3
3:S
13 -11 102 8:8
5 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86 0:12

4 . Úroveň B

117 bodů
12. místo (5. místo v ženách)
Div… pho… Kan… FiT… Opi… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:2 3:2
3:S
3:0 23 14 117 12:4
2 .
phoebe a phoebo (I. Jesenská + R. Zubatý)
2:3 3:1
3:S
3:1 20 3 103 11:5
3 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
2:3 1:3
3:S
3:1 15 0 95 9:7
4 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
S:3
S:3
S:3
3:0 7 -11 76 3:9
5 . 0:3 1:3 1:3 0:3 2 -14 68 2:12

5 . Úroveň A

100 bodů
18. místo (6. místo v ženách)
Div… To… NoM… Pik… Dre… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:2 3:0 3:0
3:0
26 14 100 12:2
2 .
To doběhneš (k. šenkýřová + L. Hais)
2:3 3:0 3:2
3:S
20 11 91 11:5
3 . 0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 74 6:6
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3 2:3 0:3 S:S 0 -11 49 2:9
5 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
0:3
S:3
0:3 S:S -2 -14 44 0:9

5 . Úroveň A

95 bodů
29. místo (12. místo v ženách)
Kan… Jak… Div… Lin… Káv… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:2
3:1
3:1 3:0 24 14 118 12:4
2 . 2:3 3:0
3:1
3:0 22 11 113 11:4
3 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
1:3
0:3 3:0 3:0 15 0 95 7:6
4 . 1:3
1:3
0:3 3:0 9 -11 78 5:9
5 .
Káva s pískem (J. Bezouška + J. Kořízková)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.07.2022 00:10 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) 1:3
30.06.2022 20:00 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Sportovní areál Mikulovka 1:3
28.06.2022 19:30 3. Janička (J. Ševčík, A. Vernerová) Sportovní areál Mikulovka 0:3
08.06.2022 19:30 3. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Sportovní areál Mikulovka 3:1
30.05.2022 16:10 3. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) S:3 Komentáře
30.05.2022 16:10 3. MarVik (M. Helcl, V. Havlová) S:3 Komentáře
18.05.2022 20:30 3. Jakočky 2.0 (K. Malý, M. Malá) Hamr Záběhlice 3:1
16.05.2022 21:00 3. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) 3:1
02.05.2022 00:10 2. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) 3:S
27.04.2022 15:37 2. Od A do Z (Z. Helvich, A. Kolesnáčová) S:3 Komentáře
26.04.2022 21:00 2. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) Sportcentrum Koráb 1:3
26.04.2022 21:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Sportcentrum Koráb 0:3
29.03.2022 21:00 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 3:0
29.03.2022 08:38 3. Sochoříci (D. Sochor, N. Sochorová) 3:S Komentáře
22.03.2022 21:00 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Hamr Záběhlice 3:0
16.03.2022 21:00 3. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) Areál volného času Gutova 0:3
27.02.2022 17:00 2. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 3:0
22.02.2022 19:55 2. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) S:3 Komentáře
08.02.2022 21:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Hamr Záběhlice 1:3
02.02.2022 22:00 2. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
30.01.2022 19:00 3. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) 3:0
26.01.2022 19:30 3. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) Beachklub Ládví 3:1
25.01.2022 20:00 3. M&M (M. Parolek, M. Garčárová)