Image 1

Jakub Perník (31 let)

ID: 23183

Praha

  • 93 zápasů

    od roku 2015
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 93
    Zápasů v lize ( 51 / 37 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2017

4 . Úroveň A

76 bodů
21. místo (7. místo v ženách)
Kub… Šta… Lin… Pat… Šne… Tat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
S:S
3:1
3:S 3:S 3:0 31 0 76
2 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
S:S
3:0 3:S 3:S 3:S 30 0 75
3 .
1:3
0:3 3:S
3:S
3:S 26 0 71
4 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 37
5 .
Šnek_a_Slimajda (M. Pokusová + L. Selichar)
S:3 S:3
S:3
S:S S:S -8 0 37
6 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
0:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 37

3 . Úroveň A

78 bodů
18. místo (6. místo v ženách)
Fůň… cra… Fri… Kub… Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:2 3:0 46 0 106
2 .
crack smoking monkeys (T. Klener + K. Suldovská)
1:3 2:3 3:0 3:2 28 0 88
3 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 3:2
S:3
3:0 22 0 82
4 . 2:3 0:3
3:S
2:3 18 0 78
5 .
Horká brambora (M. Kalfař + k. šenkýřová)
0:3 2:3 0:3 3:2 13 0 73

4 . Úroveň A

84 bodů
15. místo (5. místo v ženách)
Šne… Kub… Age… Tat… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Šnek_a_Slimajda (M. Pokusová + L. Selichar)
2:3
3:0
3:0
3:0
43 0 88
2 .
3:2
3:2
3:S
3:1 39 0 84
3 .
Agenti (N. Novotna + J. Novotny)
0:3
2:3
3:1 3:1 26 0 71
4 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
0:3
S:3
1:3 3:1 13 0 58
5 .
0:3
1:3 1:3 1:3 6 0 51

3 . Úroveň A

73 bodů
21. místo (9. místo v ženách)
BSB… Kra… MaK Kub… LoP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
3:0
3:0 3:0 3:0 52 0 112
2 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
0:3
3:0
3:0 3:0 39 0 99
3 . 0:3
0:3
3:0 3:0 26 0 86
4 . 0:3 0:3 0:3 3:0 13 0 73
5 .
LoPa11 (L. Klápová + V. Mück)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 60

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň B

98 bodů
17. místo (7. místo v ženách)
Fri… Šup… Kub… MED… Ryc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
3:2
3:0 3:0 3:S 45 0 120
2 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
2:3
3:0 3:0 3:S 40 0 115
3 . 0:3 0:3 3:0 3:S 23 0 98
4 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3 0:3 0:3 3:S 10 0 85
5 .
Rychlá kopýtka (K. Kropáčová + M. Dub)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 75

4 . Úroveň A

92 bodů
23. místo (9. místo v ženách)
Alb… Kub… Prs… Dre… Zlí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:S 3:S 3:S 41 0 101
2 . 1:3
3:S
3:S 3:S 32 0 92
3 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3
3:S S:S 5 0 65
4 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 55
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 50

4 . Úroveň A

81 bodů
27. místo (10. místo v ženách)
Raf… cra… Kub… Sna… Lyž… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:S
49 0 109
2 .
crack smoking monkeys (T. Klener + K. Suldovská)
0:3
3:0 3:0
3:S
36 0 96
3 . 0:3 0:3
3:1
3:S
21 0 81
4 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
0:3
0:3
1:3
3:S
12 0 72
5 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60

4 . Úroveň B

87 bodů
22. místo (9. místo v ženách)
Met… Luc… Kub… Bea… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
3:S
3:2
3:1
3:S 40 0 100
2 .
Luckycocotte (J. Werner + L. Plášilová)
S:3 3:1 3:S 3:S 31 0 91
3 .
2:3
1:3 3:1 3:S 27 0 87
4 .
1:3
S:3 1:3 3:S 14 0 74
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň A

73 bodů
34. místo (14. místo v ženách)
Fůň… Kra… Str… BSB… Lok… Kub… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:S 3:0 3:S 45 0 120
2 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 3:2 2:3 3:2 3:0 29 0 104
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 2:3
3:2
3:S 3:0 28 0 103
4 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
S:3 3:2
2:3
3:1 S:S 15 0 90
5 . 0:3 2:3 S:3 1:3 3:1 14 0 89
6 . S:3 0:3 0:3 S:S 1:3 -2 0 73

4 . Úroveň B

93 bodů
17. místo (8. místo v ženách)
Tyh… Kub… KiK… MyD… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
3:1 3:1 3:1 3:0 46 0 106
2 . 1:3
3:S
3:S 3:1 33 0 93
3 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
1:3
S:3
3:0 S:S 10 0 70
4 . 1:3 S:3 0:3 S:S -3 0 57
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0:3 1:3 S:S S:S -8 0 52

3 . Úroveň A

87 bodů
25. místo (10. místo v ženách)
miš… BSB… Kok… Kub… Zlí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
3:0 3:0 3:0 3:S 49 0 124
2 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
0:3 3:2 3:0 3:S 32 0 107
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 2:3
3:1
3:S 25 0 100
4 . 0:3 0:3
1:3
3:S 12 0 87
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 75

4 . Úroveň A

80 bodů
27. místo (12. místo v ženách)
Kra… Kub… Jar… Sva… KiK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:0
3:1
S:S 3:0 32 0 92
2 . 0:3 3:2 S:3 3:1 20 0 80
3 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
1:3
2:3
0:3
3:2
15 0 75
4 .
Svatoušci (M. Čihák + V. Svatoňová)
S:S 3:S
3:0
S:S 13 0 73
5 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
0:3 1:3
2:3
S:S 1 0 61

Letní sezóna 2016

4 . Úroveň B

96 bodů
19. místo (8. místo v ženách)
Eme… Kub… Pla… Bul… Sku… Cub… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
3:2 3:S 3:2 3:S 3:S 38 0 98
2 . 2:3 3:2 3:0 3:S 3:S 36 0 96
3 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
S:3 2:3 3:0 3:S 3:S 29 0 89
4 .
Buldočci (K. Pánková + L. Weiter)
2:3 0:3 0:3 S:S 3:S 7 0 67
5 .
Skuzaskuza (M. Půhoná + J. Chroboček)
S:3 S:3 S:3 S:S 3:S 4 0 64
6 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

4 . Úroveň B

87 bodů
22. místo (11. místo v ženách)
Kok… Kač… Kub… Jar… KiK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
3:1 2:3
3:0
3:1
39 0 99
2 .
Kač a Bzuk (K. Ondrejková + J. Bezouška)
1:3 3:0 3:2
3:2
33 0 93
3 . 3:2 0:3 3:2 3:2 27 0 87
4 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3
2:3 2:3 3:0 21 0 81
5 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
1:3
2:3
2:3 0:3 10 0 70

4 . Úroveň A

88 bodů
21. místo (10. místo v ženách)
Kra… Cuk… Kub… Prs… Nik… Pro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:2 3:0 3:1 3:1 3:S 43 0 103
2 . 2:3 3:2 3:0 3:0 3:S 38 0 98
3 . 0:3 2:3
3:1
3:S
3:S 28 0 88
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3 0:3
1:3
S:S 3:S 8 0 68
5 . 1:3 0:3
S:3
S:S 3:S 6 0 66
6 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

4 . Úroveň A

65 bodů
35. místo (13. místo v ženách)
Str… KiK… Kub… Pla… Sna… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 112
2 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
0:3
3:0 S:S 3:0 21 0 81
3 .
0:3
0:3 3:S S:S 5 0 65
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3
S:S S:3 S:S -10 0 50
5 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
0:3
0:3 S:S S:S -10 0 50

Jarní sezóna 2016

5 . Úroveň A

59 bodů
39. místo (15. místo v ženách)
Kok… Lum… #pa… Kub… Dre… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
3:1
3:2
3:2
3:1
40 0 85
2 .
Lumpíci (N. Augustínová + M. Haver)
1:3
3:0 3:0 3:1 39 0 84
3 .
#pardubickéduo (T. Novák + L. Plášilová)
2:3
0:3 3:0 3:0 30 0 75
4 . 2:3 0:3 0:3 3:S 14 0 59
5 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
1:3
1:3 0:3 S:3 4 0 49

5 . Úroveň A

65 bodů
39. místo (19. místo v ženách)
Poč… FLÁM Met… Kub… Jar… Eme… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Počkej si (M. Bürgerová + D. Chaluš)
1:3
3:1
3:0
3:0
3:1 40 0 85
2 .
3:1
3:1
3:1
3:0
2:3 40 0 85
3 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3
1:3
3:1
3:1
3:2
29 0 74
4 . 0:3
1:3
1:3
3:2 3:1 20 0 65
5 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3
0:3
1:3
2:3
3:0
15 0 60
6 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
1:3 3:2
2:3
1:3
0:3
14 0 59

6 . Úroveň B

72 bodů
34. místo (16. místo v ženách)
Kub… Kač… Una… Zlí… Cub… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1
3:S
3:S
42 0 72
2 .
Kač a Bzuk (K. Ondrejková + J. Bezouška)
1:3
3:0 3:S
3:0
38 0 68
3 . 1:3 0:3 3:S
3:S
22 0 52
4 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3
S:3 S:3
3:S
10 0 40
5 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
S:3
0:3
S:3
S:3
0 0 30

7 . Úroveň B

56 bodů
46. místo (22. místo v ženách)
Pro… Kub… Nev… Baď… Rai… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
3:2
3:0
3:0
3:0 48 0 63
2 .
2:3
3:1 3:0 3:0 41 0 56
3 .
Never give up! (M. Kupka + H. Brothánková)
0:3 1:3
3:2
3:S 21 0 36
4 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
0:3
0:3
2:3
3:S 14 0 29
5 .
Rainbow6 (S. Lopicic + L. Kellerová)
0:3 0:3 S:3 S:3 0 0 15

Podzimní sezóna 2015

7 . Úroveň A

65 bodů
49. místo (23. místo v ženách)
Pla… Dre… Kub… Zad… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
1:3
3:1
3:1 3:0 37 0 67
2 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
3:1
S:3
3:0
3:0
37 0 67
3 .
1:3
3:S
3:S 3:0 35 0 65
4 . 1:3 0:3 S:3 S:S -3 0 27
5 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
0:3
0:3
0:3 S:S -5 0 25

7 . Úroveň B

54 bodů
61. místo (26. místo v ženách)
ves… Voz… Kub… Koc… Dík… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
vestex válí (T. Primus + J. Havlovicová)
3:2
3:0
2:3 3:0 39 0 69
2 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
2:3
3:1
1:3 3:1 28 0 58
3 .
0:3
1:3
3:2
3:0
24 0 54
4 . 3:2 3:1 2:3 S:S 19 0 49
5 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
0:3 1:3
0:3
S:S -3 0 27

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.09.2017 13:00 4. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) Beachklub Ládví 3:0
06.09.2017 19:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:1 Komentáře
29.08.2017 18:00 3. Fůňové (M. Centnerova, P. Štěpánek) 2:3
29.08.2017 12:43 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) 3:S Komentáře
28.08.2017 21:00 3. Horká brambora (M. Kalfař, k. šenkýřová) Areál volného času Gutova 2:3
13.08.2017 09:00 3. crack smoking monkeys (T. Klener, K. Suldovská) Hamr Braník 0:3
31.07.2017 13:57 4. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) 3:S Komentáře
26.07.2017 21:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Braník 3:1
19.07.2017 21:00 4. Šnek_a_Slimajda (M. Pokusová, L. Selichar) Hamr Braník 3:2 Komentáře
12.07.2017 17:00 4. Agenti (N. Novotna, J. Novotny) Beachklub Pankrác 3:2 Komentáře
25.06.2017 20:30 3. LoPa11 (L. Klápová, V. Mück) Hamr Záběhlice 3:0
19.06.2017 20:00 3. MaK (M. Pliestik, K. Kůrková) Beachklub Pankrác 0:3
14.06.2017 20:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Beachklub Pankrác 0:3
11.06.2017 20:00 3. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Beachclub Strahov 0:3
22.05.2017 19:00 3. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Beachklub Pankrác 3:0
21.05.2017 19:00 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
14.05.2017 20:30 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Hamr Braník 0:3
28.04.2017 19:30 4. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Beachklub Ládví 1:3
28.04.2017 12:14 4. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:S
29.03.2017 21:00 4. Snails on the beach (K. Smažíková, K. Dupal) Beachklub Pankrác 3:1 Komentáře
16.03.2017 21:00 4. crack smoking monkeys (T. Klener, K. Suldovská) Beachklub Pankrác 0:3
14.03.2017 21:00 4. Rafani (M. Novák, A. Valentová) Beachklub Ládví 0:3
27.02.2017 20:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
16.02.2017 19:30 4. Luckycocotte (J. Werner, L. Plášilová) Beachklub Ládví 1:3
09.02.2017 19:00 4. Beaches (L. Mejsnarova, M. Mejznar) Beachclub Strahov 3:1
01.02.2017 09:47 3. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) S:S
23.01.2017 21:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 0:3
19.01.2017 17:00 3. Lokše (D. Hrianka, A. Andiľová) Areál volného času Gutova 1:3
17.01.2017 18:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 0:3
19.12.2016 19:00 4. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) Tatran Střešovice 1:3
03.12.2016 19:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Braník 3:1
01.12.2016 14:51 3. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:S
17.11.2016 18:00 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Beachklub Pankrác 0:3
08.11.2016 21:00 3. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Beachclub Strahov 1:3 Komentáře
06.11.2016 20:00 3. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Areál volného času Gutova 0:3
30.10.2016 18:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 3:2
25.10.2016 07:30 4. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Beachklub Pankrác 0:3
23.10.2016 17:00 4. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Areál volného času Gutova 3:1
13.09.2016 19:00 4. Buldočci (K. Pánková, L. Weiter) 3:0
06.09.2016 21:00 4. Ememáci (M. Kalfař, M. Špásová) Areál volného času Gutova 2:3
04.09.2016 19:00 4. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) DOMYNO 3:2
30.08.2016 22:00 4. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Beachclub Strahov 3:2
10.08.2016 21:00 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Tatran Střešovice 3:2
10.08.2016 07:00 4. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Beachklub Pankrác 3:2
03.08.2016 21:00 4. Kač a Bzuk (K. Ondrejková, J. Bezouška) Areál volného času Gutova 0:3
17.07.2016 19:30 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
12.07.2016 20:00 4. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Beachklub Pankrác 0:3
11.07.2016 20:00 4. Cukrkandl (I. Přívratská, S. Zbyněk) Beachklub Pankrác 2:3
01.07.2016 10:50 4. Snails on the beach (K. Smažíková, K. Dupal) S:S
21.06.2016 20:00 4. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Beachklub Pankrác 0:3
15.06.2016 21:00 4. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
26.05.2016 20:00 5. Lumpíci (N. Augustínová, M. Haver) Beachclub Strahov 0:3
25.05.2016 20:30 5. #pardubickéduo (T. Novák, L. Plášilová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
19.05.2016 19:00 5. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Beachclub Strahov 2:3
28.04.2016 21:00 5. Počkej si (M. Bürgerová, D. Chaluš) Beachklub Pankrác 0:3
27.04.2016 21:00 5. FLÁM (F. Martin, E. Krystýnková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
20.04.2016 21:30 5. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
13.04.2016 21:30 5. Ememáci (M. Kalfař, M. Špásová) Areál volného času Gutova 3:1
10.04.2016 12:00 5. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Hamr Záběhlice 3:2
24.03.2016 21:00 6. Kač a Bzuk (K. Ondrejková, J. Bezouška) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
20.03.2016 09:30 6. Unagi (M. Halmlová, Z. Barcaj) Areál volného času Gutova 3:1
24.02.2016 21:30 7. Rainbow6 (S. Lopicic, L. Kellerová) Hamr Záběhlice 3:0
23.02.2016 20:00 7. Never give up! (M. Kupka, H. Brothánková) Beachclub Strahov 3:1
18.02.2016 21:00 7. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) Areál volného času Gutova 3:0
11.02.2016 21:30 7. Propni ten bagr (V. Pati, E. Mahová) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
25.01.2016 09:00 7. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) 3:S Komentáře
18.01.2016 21:00 7. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Beachklub Pankrác 3:0
17.01.2016 17:00 7. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) DOMYNO 1:3 Komentáře
21.12.2015 20:00 7. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
10.12.2015 21:00 7. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
09.12.2015 22:00 7. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) Areál volného času Gutova 3:2
07.12.2015 21:00 7. vestex válí (T. Primus, J. Havlovicová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3 Komentáře
4. Nikoki (F. Kokeš, N. Maciuchová) 3:S Komentáře
4. Propni ten bagr (V. Pati, E. Mahová) 3:S
4. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) 3:S
6. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:S Komentáře
4. MyDva (M. Rejdová, J. Graeber) 3:S
3. Rychlá kopýtka (K. Kropáčová, M. Dub) 3:S
4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) 3:S
3. Fůňové (M. Centnerova, P. Štěpánek) S:3
5. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) 3:S
4. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) 3:S
6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) 3:S Komentáře
7. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) 3:S
4. Skuzaskuza (M. Půhoná, J. Chroboček) 3:S
4. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) 3:S Komentáře
4. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) 3:S Komentáře
4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S
4. Šnek_a_Slimajda (M. Pokusová, L. Selichar) 3:S
4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) S:S Komentáře
4. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) 3:S
4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S Komentáře
4. Svatoušci (M. Čihák, V. Svatoňová) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím