Načítám…

Tamara Panic (33 let)

ID: 51013

Praha

  • 29 zápasů

    od roku 2023
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 9 /24
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 29
    Zápasů v lize ( 13 / 15 / 1) 0 turnajů
  • 46%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

1 . Úroveň A

46 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Str… NoR… Rys… Sme… lot… Luc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 8 30 78 15:1
2 . 1:3 3:1 3:2 3:1 0:3 5 25 70 10:10
3 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
0:3 1:3 3:1 3:1 3:S 5 12 57 10:8
4 .
Smeč a bagr (A. Jurík + V. Koubek)
0:3 2:3 1:3 3:1 3:S 3 12 55 9:10
5 .
lotus (M. Havlik + T. Panic)
0:3 1:3 1:3 1:3 3:S 2 4 46 6:12
6 . 0:3 3:0 S:3 S:3 S:3 2 0 42 3:12

Podzimní sezóna 2023

1 . Úroveň A

55 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Str… Luc… NoR… lot… Las… Pov… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 8 30 78 15:1
2 . 1:3 3:0 3:0 3:0 S:S 5 25 70 10:6
3 . 0:3 0:3 3:1 3:0 3:1 5 12 57 9:8
4 .
lotus (M. Havlik + T. Panic)
0:3 0:3 1:3 3:1
3:S
3 12 55 7:10
5 .
Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar + A. Chalupská)
0:3 0:3 0:3 1:3
3:S
2 4 46 4:12
6 .
Povolit přitáhnout (A. Bakosová + P. Vošlajer)
0:3 S:S 1:3
S:3
S:3
0 0 40 1:15

2 . Úroveň A

37 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Tel… Las… lot… Rys… My… Kri… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Telco (J. Dočkal + M. M)
S:S
3:1 S:S 3:S 3:S 5 30 55 9:7
2 .
Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar + A. Chalupská)
S:S
3:1
S:S
3:S 3:S 5 25 50 9:7
3 .
lotus (M. Havlik + T. Panic)
1:3 1:3 3:1 3:1 3:S 5 12 37 11:8
4 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
S:S
S:S
1:3 3:0 3:S 3 12 35 7:9
5 .
My arms bend back (B. Mahdianová + P. Janský)
S:3 S:3 1:3 0:3 S:S 0 4 24 1:15
6 .
KriKri (J. Krikri + D. Kriegler)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S 0 0 20 0:15

3 . Úroveň A

35 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Rys… Prs… lot… My… Las… Bam… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
3:0 3:1 3:0
3:S
3:S 8 30 58 15:1
2 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0:3 3:0
3:0
S:S 3:S 5 25 50 9:6
3 .
lotus (M. Havlik + T. Panic)
1:3 0:3 3:0
3:S
1:3 3 12 35 8:9
4 .
My arms bend back (B. Mahdianová + P. Janský)
0:3
0:3
0:3 S:S 3:S 2 12 34 3:12
5 .
Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar + A. Chalupská)
S:3
S:S
S:3
S:S 3:S 2 4 26 3:12
6 .
Bambuľka a dedo Jozef (P. Šoltes + L. Verespejova)
S:3 S:3 3:1 S:3 S:3 2 0 22 3:13

2 . Úroveň A

56 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Str… NoR… lot… Las… Sna… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:0 3:0 3:0
3:S
8 30 78 12:0
2 . 0:3 3:1 3:0
3:S
6 25 71 9:4
3 .
lotus (M. Havlik + T. Panic)
0:3 1:3
3:S
3:S
4 12 56 7:6
4 .
Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar + A. Chalupská)
0:3 0:3
S:3
3:S
2 4 46 3:9
5 .
Snad příště (J. Váňová + P. Danda)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 40 0:12

Letní sezóna 2023

3 . Úroveň A

48 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
lot… Hon… My… Bam… Bob… Kam… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
lotus (M. Havlik + T. Panic)
2:3 3:1
S:S
3:S
3:S
14 14 48 11:4
2 . 3:2 S:S S:S
3:S
3:S
10 11 41 9:2
3 .
My arms bend back (B. Mahdianová + P. Janský)
1:3 S:S S:S
3:S
3:S
7 0 27 7:3
4 .
Bambuľka a dedo Jozef (P. Šoltes + L. Verespejova)
S:S
S:S S:S
3:S
3:S
5 0 25 6:0
5 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S
5 -11 14 3:12
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6 0:15

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.03.2024 00:10 1. Lucky (L. Divoký, L. Lacinová) 3:S
21.02.2024 18:00 1. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Beachklub Ládví 1:3
20.02.2024 21:00 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 0:3
16.02.2024 16:30 1. Smeč a bagr (A. Jurík, V. Koubek) Hamr Braník 1:3
07.02.2024 20:30 1. NoRisk (M. Hanuš, A. Wałoszková) Hamr Braník 1:3
26.01.2024 08:16 1. Povolit přitáhnout (A. Bakosová, P. Vošlajer) 3:S Komentáře
25.01.2024 21:00 1. NoRisk (M. Hanuš, A. Wałoszková) Hamr Braník 1:3
23.01.2024 21:00 1. Lucky (L. Divoký, L. Lacinová) Areál volného času Gutova 0:3
22.01.2024 13:00 1. Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar, A. Chalupská) Hamr Záběhlice 3:1
18.01.2024 18:00 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 0:3
02.01.2024 00:10 2. KriKri (J. Krikri, D. Kriegler) 3:S
19.12.2023 19:00 2. Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar, A. Chalupská) Areál volného času Gutova 1:3
16.12.2023 11:00 2. My arms bend back (B. Mahdianová, P. Janský) Areál volného času Gutova 3:1
14.12.2023 20:00 2. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Beachklub Ládví 3:1
12.12.2023 20:30 2. Telco (J. Dočkal, M. M) Beachklub Ládví 1:3
28.11.2023 16:00 3. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachclub Strahov 0:3
23.11.2023 08:27 3. Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar, A. Chalupská) 3:S Komentáře
16.11.2023 16:00 3. Bambuľka a dedo Jozef (P. Šoltes, L. Verespejova) Beachklub Ládví 1:3
10.11.2023 16:00 3. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Hamr Záběhlice 1:3
09.11.2023 17:00 3. My arms bend back (B. Mahdianová, P. Janský) Beachclub Strahov 3:0
30.10.2023 19:42 2. Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar, A. Chalupská) 3:S Komentáře
25.10.2023 20:30 2. NoRisk (M. Hanuš, A. Wałoszková) Hamr Braník 1:3
20.10.2023 08:35 2. Snad příště (J. Váňová, P. Danda) 3:S Komentáře
11.10.2023 20:30 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 0:3
26.09.2023 13:00 3. Bambuľka a dedo Jozef (P. Šoltes, L. Verespejova) S:S Komentáře
19.09.2023 17:36 3. Bobani (L. Uher, K. Viterová) 3:S Komentáře
11.09.2023 17:00 3. My arms bend back (B. Mahdianová, P. Janský) 3:1
10.09.2023 16:00 3. Honda (J. Kaufman, D. Ocmanová) Hamr Braník 2:3
04.09.2023 14:55 3. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody