Načítám…

Eliška Vaculíková (33 let)

ID: 39550

Praha

  • 76 zápasů

    od roku 2020
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 76
    Zápasů v lize ( 40 / 27 / 9) 1 turnaj
  • 60%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2023

1 . Úroveň A

66 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
Pan… Str… Lyž… Bob… Vac… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Panda a hruška (J. Hruška + Š. Podroužková)
3:1 3:2 3:2
3:S
22 14 116 12:5
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 3:S 3:0
3:S
20 11 111 10:3
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
2:3 S:3 S:S
3:S
6 0 86 5:6
4 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
2:3 0:3 S:S
3:S
6 -11 75 5:6
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66 0:12

2 . Úroveň A

88 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Lyž… Vac… Tel… Kin… Hru… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
3:0 3:2 3:0
3:S
25 14 99 12:2
2 . 0:3 3:2 3:2 3:0 17 11 88 9:7
3 . 2:3 2:3 3:2
3:S
15 0 75 10:8
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3 2:3 2:3 3:0 11 -11 60 7:9
5 .
S:3
0:3
S:3
0:3 0 -14 46 0:12

Podzimní sezóna 2022

2 . Úroveň A

52 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Rys… Kin… Tel… Vac… Jum… Kul… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
3:1
3:S
3:0 3:2 3:S 24 14 78 15:3
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
1:3 3:2 3:0 3:1 3:S 20 11 71 13:6
3 .
S:3
2:3 3:2 3:2 3:S 14 0 54 11:10
4 . 0:3 0:3 2:3 3:0 3:S 12 0 52 8:9
5 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
2:3 1:3 2:3 0:3 3:S 9 -11 38 8:12
6 .
Kulíšci (K. Jesenská + S. Zbyněk)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26 0:15

2 . Úroveň A

65 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
Kof… Kam… Vac… Hak… Bob… Výb… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kofilovers (O. Šebestík + J. Vytisková)
3:S
3:0 3:0 1:3
3:S
22 14 96 13:3
2 .
S:3
3:0 S:S
S:S
3:0 8 11 79 6:3
3 . 0:3 0:3
2:3
S:S
3:S
5 0 65 5:9
4 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3 S:S
3:2
S:S S:S -1 0 59 3:5
5 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:1
S:S
S:S
S:S S:S -2 -11 47 3:1
6 .
Výběr z Moravy (S. Macháčková + K. Tichy)
S:3
0:3
S:3
S:S S:S -3 -14 43 0:9

3 . Úroveň A

94 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
Vac… Hak… Jum… Kin… Kul… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
2:3
3:1
3:S
3:S
20 14 94 11:4
2 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:2
2:3
3:S
3:S
19 11 90 11:5
3 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
1:3 3:2
3:S
3:S
18 0 78 10:5
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 55 3:9
5 .
Kulíšci (K. Jesenská + S. Zbyněk)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

2 . Úroveň A

111 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
Kam… Bob… Vac… Kin… Rys… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:0 3:0 3:2 26 14 140 12:2
2 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
0:3 3:0 3:0 S:S 12 11 123 6:3
3 . 0:3 0:3 3:2 3:1 11 0 111 6:9
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3 0:3 2:3 3:2 7 -11 96 5:11
5 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
2:3 S:S 1:3 2:3 3 -14 89 5:9

Letní sezóna 2022

4 . Úroveň A

100 bodů
11. místo (8. místo v mužích)
Vac… Rys… Pee… Umy Opt… Ňou… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:1
3:1 3:0
3:0
3:1 26 14 100 15:3
2 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
1:3
3:1 3:0 3:0 3:0 22 11 93 13:4
3 . 1:3 1:3 3:2 3:1
3:0
16 0 76 11:9
4 . 0:3 0:3 2:3 S:S
3:S
5 0 65 5:9
5 .
Optika Policar (O. Policar + T. Drachovská)
0:3
0:3 1:3 S:S
3:S
4 -11 53 4:9
6 . 1:3 0:3
0:3
S:3
S:3
1 -14 47 1:15

5 . Úroveň A

54 bodů
23. místo (17. místo v mužích)
Bob… Rys… Vac… Soc… Jum… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:1
3:0
3:1 3:0
3:S
26 14 80 15:2
2 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
1:3 3:1 3:1 3:1
3:S
20 11 71 13:6
3 .
0:3
1:3 3:2 3:1
3:S
14 0 54 10:9
4 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
1:3 1:3 2:3
3:2
3:S
12 0 52 10:11
5 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
0:3 1:3 1:3
2:3
3:S
8 -11 37 7:12
6 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26 0:15

5 . Úroveň A

86 bodů
20. místo (14. místo v mužích)
Opt… Vac… Soc… Gre… Cha… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Optika Policar (O. Policar + T. Drachovská)
1:3
2:3
3:S
3:0 16 14 90 9:6
2 . 3:1
S:S
3:2
3:S
15 11 86 9:3
3 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
3:2
S:S
S:S 3:0 8 0 68 6:2
4 .
S:3
2:3
S:S
3:0
7 -11 56 5:6
5 . 0:3
S:3
0:3
0:3
0 -14 46 0:12

4 . Úroveň B

68 bodů
32. místo (22. místo v mužích)
Vop… Mar… Bac… Gre… Vac… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Vopičáci (L. Novosadová + O. Tichý)
3:0
3:S
3:0 3:0 27 14 121 12:0
2 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
0:3 1:3 3:0 3:0 15 3 98 7:6
3 .
S:3
3:1 S:S 3:1 10 0 90 6:5
4 . 0:3 0:3 S:S
3:1
4 -11 73 3:7
5 . 0:3 0:3 1:3
1:3
2 -14 68 2:12

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň A

106 bodů
25. místo (16. místo v mužích)
pap… Vac… Lac… Kri… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
2:3
1:3
3:1
3:0
16 14 110 9:7
2 .
3:2
3:1 S:S
3:S
15 11 106 9:3
3 . 3:1 1:3
1:3
3:0 15 0 95 8:7
4 .
1:3
S:S
3:1
3:1
11 -3 88 7:5
5 .
0:3
S:3
0:3
1:3
1 -14 67 1:12

5 . Úroveň A

86 bodů
25. místo (13. místo v mužích)
Kam… Vac… Cub… Hub… Vos… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:1 3:0 3:1
S:S
17 14 91 9:2
2 . 1:3
3:1
1:3 3:0 15 11 86 8:7
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
1:3
3:S
3:1
13 0 73 7:7
4 .
Hubený Králík (M. Hubená + F. Králík)
1:3 3:1
S:3
S:3
7 -3 64 4:10
5 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
S:S
0:3
1:3
3:S
5 -14 51 4:6

6 . Úroveň A

81 bodů
26. místo (15. místo v mužích)
Vac… Inl… My2 Mar… Uli… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:0
3:1
3:S
3:S 27 14 81 15:1
2 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3
2:3
3:S
3:2 3:2 15 11 66 11:10
3 . 0:3
3:2
3:0
S:S
3:S 13 0 53 9:5
4 .
1:3
S:3
0:3 S:S 3:S 4 0 44 4:9
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
S:3
2:3
S:S
S:S 3:S 3 -11 32 5:6
6 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:3 2:3 S:3 S:3 S:3 2 -14 28 2:15

7 . Úroveň A

57 bodů
35. místo (20. místo v mužích)
Vac… Mar… Jel… Thu… Ház… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0
1:3
3:1
3:0
3:S
23 14 57 13:4
2 . 0:3 3:2 3:0 3:0
3:S
21 11 52 12:5
3 .
3:1
2:3 3:2
3:1
3:1
21 0 41 14:8
4 . 1:3 0:3 2:3 3:2
3:1
12 0 32 9:12
5 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3
0:3
1:3
2:3
3:S
8 -11 17 6:12
6 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Koudelková)
S:3
S:3
1:3
1:3
S:3
2 -14 8 2:15

Jarní sezóna 2020

6 . Úroveň A

56 bodů
43. místo (24. místo v mužích)
Fri… Prs… Pee… Jel… Vac… Co… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Fried Cream (K. Fricová + R. Smetana)
2:3 3:1 3:0 3:0 3:0 25 14 99 14:4
2 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:2
3:2
3:1
3:0
3:2
23 11 94 15:7
3 . 1:3
2:3
3:2
3:2
S:S 9 0 69 9:10
4 . 0:3
1:3
2:3
1:3
3:S
9 0 69 7:12
5 . 0:3 0:3
2:3
3:1
0:3 7 -11 56 5:13
6 .
Co ste čekali (M. Horký + T. Indrová)
0:3
2:3
S:S
S:3
3:0 6 -14 52 5:9

7 . Úroveň A

63 bodů
39. místo (24. místo v mužích)
Vac… My2 Pár… Mar… God… Jar… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 1:3 S:S
3:0
S:S 9 14 63 7:3
2 . 0:3
3:S
3:2 S:S S:S 5 11 56 6:5
3 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
3:1
S:3
S:S S:S S:S -1 0 39 3:4
4 . S:S 2:3 S:S S:S S:S -6 0 34 2:3
5 .
0:3
S:S S:S S:S S:S -8 -11 21 0:3
6 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
S:S S:S S:S S:S S:S -10 -14 16 0:0

6 . Úroveň B

52 bodů
48. místo (26. místo v mužích)
Bea… Han… Pee… Swi… Vac… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
3:2 3:0
3:S
3:0
25 14 99 12:2
2 .
HanzLuc 2 (L. Sirotiaková + J. Kolář)
2:3 3:0 3:1 3:0 22 11 93 11:4
3 . 0:3 0:3
1:3
3:0
8 0 68 4:9
4 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
S:3
1:3
3:1
S:3
7 -3 64 4:10
5 .
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -14 52 3:9

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
07.03.2023 14:17 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) S:3 Komentáře
07.03.2023 14:17 1. Panda a hruška (J. Hruška, Š. Podroužková) S:3 Komentáře
07.03.2023 14:17 1. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) S:3 Komentáře
07.03.2023 14:16 1. Bobani (L. Uher, K. Viterová) S:3 Komentáře
27.02.2023 19:30 2. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) Beachklub Ládví 3:2
22.02.2023 21:00 2. Hrušky (N. Trešlová, P. Hruška) Beachclub Strahov 3:0
19.02.2023 11:00 2. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 0:3
09.02.2023 20:00 2. Telco (J. Dočkal, I. Karásková) Beachklub Ládví 3:2
01.02.2023 00:10 2. Kulíšci (K. Jesenská, S. Zbyněk) 3:S
26.01.2023 20:00 2. Telco (J. Dočkal, I. Karásková) Beachklub Ládví 2:3
23.01.2023 20:30 2. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) Beachklub Ládví 0:3
19.01.2023 20:00 2. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) Beachklub Ládví 3:0
09.01.2023 19:30 2. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Beachklub Ládví 0:3
28.12.2022 15:30 2. Bobani (L. Uher, K. Viterová) S:S Komentáře
20.12.2022 20:00 2. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Beachklub Ládví 2:3 Komentáře
20.12.2022 09:43 2. Výběr z Moravy (S. Macháčková, K. Tichy) 3:S Komentáře
19.12.2022 20:00 2. Kofilovers (O. Šebestík, J. Vytisková) Beachklub Praha Pankrác 0:3
15.12.2022 19:00 2. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Beachklub Ládví 0:3
27.11.2022 17:38 3. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) 3:S Komentáře
27.11.2022 17:37 3. Kulíšci (K. Jesenská, S. Zbyněk) 3:S Komentáře
15.11.2022 20:00 3. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) Beachklub Ládví 3:1
03.11.2022 19:00 3. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Beachclub Strahov 2:3 Komentáře
30.10.2022 17:00 2. Bobani (L. Uher, K. Viterová) 0:3
25.10.2022 17:00 2. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Sportcentrum Koráb 0:3
09.10.2022 17:00 2. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) Sportcentrum Koráb 3:2
08.10.2022 09:30 2. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Hamr Braník 3:1
25.09.2022 16:00 4. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) Hamr Záběhlice 3:0
20.09.2022 18:00 4. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) 3:1
14.09.2022 19:00 4. Optika Policar (O. Policar, T. Drachovská) Beachclub Strahov 3:0 Komentáře
11.09.2022 12:00 4. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) 3:1 Komentáře
04.09.2022 18:30 4. Peeva (E. Kordíková Krylová, P. Kordík) Beachklub Ládví 3:1
30.08.2022 21:00 5. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
30.08.2022 17:00 5. Sochoříci (D. Sochor, N. Sochorová) Beachklub Ládví 3:2
29.08.2022 19:30 5. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) 1:3
16.08.2022 20:00 5. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) Beachklub Ládví 3:1
10.08.2022 23:26 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S Komentáře
26.07.2022 11:57 5. Sochoříci (D. Sochor, N. Sochorová) S:S Komentáře
26.07.2022 11:57 5. Chardonnky (A. Tůmová, E. Myslivečková) 3:S Komentáře
19.07.2022 13:07 5. Optika Policar (O. Policar, T. Drachovská) 3:1
13.07.2022 17:00 5. Gregoss (K. Hossainová, T. Gregora) Beachclub Strahov 3:2 Komentáře
01.07.2022 00:10 4. Vopičáci (L. Novosadová, O. Tichý) 0:3
30.06.2022 20:00 4. MarVik (M. Helcl, V. Havlová) Beachclub Strahov 0:3
13.06.2022 17:00 4. Bacáni (E. Dvorská, P. Bidelnica) Beachclub Strahov 1:3
06.06.2022 17:00 4. Gregoss (K. Hossainová, T. Gregora) 1:3 Komentáře
05.10.2020 00:10 5. Krisgang (K. Ledecký, K. Hniličková) S:S
01.10.2020 00:22 5. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) 3:S Komentáře
28.09.2020 16:00 5. Lachtani (T. Zámečník, V. Šimáková) 3:1
25.09.2020 17:00 5. paprik (P. Somol, K. Konopásková) Hamr Braník 3:2 Komentáře
02.09.2020 17:00 5. Vostrí mazlíci (J. Pařízek, L. Ledvinová) 3:0
01.09.2020 21:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) 3:1 Komentáře
21.08.2020 16:00 5. Hubený Králík (M. Hubená, F. Králík) Rosmarina 1:3
17.08.2020 21:00 5. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Tatran Střešovice 1:3
10.08.2020 00:10 6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) 3:S
08.08.2020 20:22 6. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) 3:S Komentáře
26.07.2020 18:00 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) 3:0
21.07.2020 20:00 6. My2 (K. Polame, L. Polame) Beachklub Ládví 3:0
20.07.2020 21:30 6. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Hamr Braník 3:1 Komentáře
12.07.2020 21:00 7. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Beachklub Ládví 3:0
12.07.2020 20:00 7. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Beachklub Ládví 3:1
08.07.2020 08:27 7. Koudisáci (M. Koudelka, D. Koudelková) 3:S Komentáře
07.07.2020 20:00 7. Házenkáři (J. Bursa, A. Cejnarová) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
23.06.2020 20:00 7. Jelínci (R. Jelínek, S. Jelínková) Beachklub Ládví 1:3 Komentáře
08.06.2020 20:00 6. Jelínci (R. Jelínek, S. Jelínková) Beachklub Ládví 3:1 Komentáře
07.06.2020 09:00 6. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Ládví 0:3
04.06.2020 19:00 6. Peeva (E. Kordíková Krylová, P. Kordík) Beachklub Ládví 2:3 Komentáře
03.06.2020 20:00 6. Fried Cream (K. Fricová, R. Smetana) 0:3
27.05.2020 20:00 6. Co ste čekali (M. Horký, T. Indrová) Areál volného času Gutova 0:3
21.05.2020 00:10 7. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) S:S
21.05.2020 00:10 7. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) S:S
29.04.2020 18:00 7. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Beachklub Ládví 1:3
10.03.2020 21:00 7. GodsArrows (L. Šarapatková, T. Hengerič) 3:0 Komentáře
08.03.2020 20:30 7. My2 (K. Polame, L. Polame) Areál volného času Gutova 3:0
01.03.2020 15:15 6. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) 3:S Komentáře
26.02.2020 21:00 6. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
10.02.2020 21:00 6. HanzLuc 2 (L. Sirotiaková, J. Kolář) Beachklub Ládví 0:3
09.02.2020 20:00 6. Peeva (E. Kordíková Krylová, P. Kordík) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody