Načítám…
Image 1

Lucie Petrmichlová (34 let)

ID: 21884

Praha

  • 104 zápasů

    od roku 2015
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Záběhlice
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 104
    Zápasů v lize ( 50 / 41 / 13) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň B

58 bodů
34. místo (22. místo v mužích)
OF… Šup… Jar… Nej… Žve… Opi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
3:1 3:0 3:1 3:0 S:S 34 0 94
2 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
1:3 3:0 1:3 3:2 S:S 17 0 77
3 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3 0:3 S:S 3:2 1:3 5 0 65
4 .
Nejhoršáci (P. Jiroušková + J. Pribyl)
1:3 3:1 S:S S:S S:S -1 0 59
5 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3 2:3 2:3 S:S S:S -2 0 58
6 .
Opičí prdelky (E. Dvorská + T. Kudela)
S:S S:S 3:1 S:S S:S -7 0 53

4 . Úroveň A

81 bodů
20. místo (13. místo v mužích)
Pat… Žve… MED… Bob… Lin… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:S
3:0
3:S 45 0 90
2 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
1:3
3:0
3:1
3:2
3:S 36 0 81
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3
0:3 3:S 3:0 3:1 27 0 72
4 .
Bob & bobek (T. Hasil + Š. Zaderlíková)
S:3
1:3
S:3
3:2
3:S 17 0 62
5 .
0:3
2:3
0:3
2:3
3:S 14 0 59
6 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
S:3 S:3 1:3 S:3 S:3 2 0 47

3 . Úroveň B

81 bodů
17. místo (11. místo v mužích)
OF… Met… Šaš… Žve… BSB… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
3:1 3:1 3:1 3:S 43 0 103
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3 3:0 2:3 3:S 29 0 89
3 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
1:3 0:3
3:0
3:S 25 0 85
4 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
1:3 3:2
0:3
3:S 21 0 81
5 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

4 . Úroveň A

91 bodů
14. místo (8. místo v mužích)
Žve… ZVo… MED… Pap… Sob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
3:2
3:1
3:0
3:0 46 0 91
2 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
2:3 3:0 3:0 3:2 39 0 84
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
1:3
0:3 3:0 3:0 28 0 73
4 .
Papíroví tygři (D. Premus + B. Tesařová)
0:3
0:3 0:3 3:1 11 0 56
5 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3 2:3 0:3 1:3 6 0 51

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň A

64 bodů
28. místo (18. místo v mužích)
Žve… Lin… Tak… TBC Duo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
3:1
3:S
3:0
S:3 34 0 64
2 .
1:3
3:0 3:2 3:S 34 0 64
3 .
Takže dobrý večer.. (L. Nemcova + R. Sumka)
S:3
0:3
3:0
3:0
26 0 56
4 .
0:3
2:3
0:3
3:0 17 0 47
5 .
Duo Šunka (M. Haustein + A. Matoušková)
3:S S:3
0:3
0:3 10 0 40

4 . Úroveň A

45 bodů
36. místo (22. místo v mužích)
Met… Pla… D@P Hmmm Cub… Žve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
3:0 3:0 3:0 3:1 3:S 47 0 92
2 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3 3:2 3:S 3:S 3:S 31 0 76
3 . 0:3 2:3 3:1
3:0
3:S 30 0 75
4 . 0:3 S:3 1:3 3:1 3:S 19 0 64
5 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3 S:3
0:3
1:3 3:S 12 0 57
6 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

3 . Úroveň B

72 bodů
24. místo (15. místo v mužích)
Lyž… Ond… Hor… Žve… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
3:0 3:2 3:2 3:0 44 0 104
2 .
Ondra ti poradí (S. Hnyková + L. Divoký)
0:3 3:2 3:0 3:0 35 0 95
3 .
Horká brambora (M. Kalfař + k. šenkýřová)
2:3 2:3 3:2
3:1
28 0 88
4 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
2:3 0:3 2:3 2:3 12 0 72
5 . 0:3 0:3
1:3
3:2 11 0 71

4 . Úroveň B

80 bodů
18. místo (12. místo v mužích)
Met… Žve… Tak… Míš… Sob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 95
2 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
1:3 3:1
3:1
3:1
35 0 80
3 .
Takže dobrý večer.. (L. Nemcova + R. Sumka)
0:3 1:3 3:S
3:1
23 0 68
4 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
0:3
1:3
S:3
3:1
13 0 58
5 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3
1:3
1:3
1:3
6 0 51

Letní sezóna 2017

3 . Úroveň A

72 bodů
23. místo (15. místo v mužích)
Fri… Kra… Šup… Str… Žve… TBC Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
2:3
3:1 3:0
3:S
3:0 40 0 100
2 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:2
3:2 1:3
3:1
3:2 32 0 92
3 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
1:3 2:3 3:S
3:S
3:0 31 0 91
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 3:1 S:3
3:0
3:0 29 0 89
5 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
S:3
1:3
S:3
0:3
3:0 12 0 72
6 . 0:3 2:3 0:3 0:3 0:3 3 0 63

4 . Úroveň A

76 bodů
21. místo (15. místo v mužích)
Lyž… Met… Žve… Šta… Sob… Míš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3
1:3
3:1 3:1
3:1
31 0 76
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
3:1
3:1
3:1
3:S S:S 31 0 76
3 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
3:1
1:3
2:3
3:2
3:0
31 0 76
4 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
1:3
1:3
3:2
3:0
2:3
24 0 69
5 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3 S:3
2:3
0:3
3:2
12 0 57
6 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
1:3
S:S
0:3
3:2
2:3
8 0 53

5 . Úroveň B

72 bodů
24. místo (16. místo v mužích)
Žve… Lok… One… Prs… Paš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
3:0
3:1
3:2
3:2
42 0 72
2 . 0:3 3:0
3:0
3:S 36 0 66
3 .
One shot , one kill (M. Michalský + B. Sokolova)
1:3
0:3 3:2 3:2 20 0 50
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
2:3
0:3
2:3
3:2
17 0 47
5 .
Pašáci (V. Zeman + K. Šuláková)
2:3
S:3 2:3
2:3
12 0 42

4 . Úroveň B

54 bodů
33. místo (20. místo v mužích)
Lyž… Met… Lin… Dre… Žve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
3:0
3:1
3:2
3:0
46 0 91
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3 3:0
3:0
3:S 36 0 81
3 .
1:3
0:3 3:1
3:S
23 0 68
4 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
2:3
0:3
1:3 2:3 10 0 55
5 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3
S:3
S:3
3:2 9 0 54

Podzimní sezóna 2015

5 . Úroveň A

63 bodů
52. místo (28. místo v mužích)
Tyh… krá… Fue… Žve… Ter… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
3:0
3:1 3:0 3:1 48 0 108
2 .
krásní a dokonalí:) (L. Peterová + L. Příšovský)
0:3
3:0
3:2
3:0
35 0 95
3 . 1:3
0:3
3:2
3:S 21 0 81
4 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3
2:3
2:3
S:S 3 0 63
5 .
TerMiX (M. Novák + T. Dietzová)
1:3
0:3
S:3 S:S -3 0 57

4 . Úroveň A

77 bodů
38. místo (20. místo v mužích)
Gar… Poh… T72… Div… Kra… Žve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Gary a Dudlajda (K. Štěch + K. bártíková)
3:S
3:0 2:3 3:1
3:0
40 0 115
2 .
Pohodka (M. Čepil + D. Čepilová)
S:3
3:2 3:0 3:1 3:0 36 0 111
3 . 0:3 2:3 3:0 3:1 3:0 32 0 107
4 .
Divoký písečný jednorožci (A. Hlávková + O. Kršek)
3:2 0:3 0:3 3:1 3:0 26 0 101
5 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 1:3 1:3 1:3 3:1 17 0 92
6 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3
0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 77

4 . Úroveň A

94 bodů
32. místo (20. místo v mužích)
Cuk… Leh… Lum… Zlí… Žve… Sna… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:2 3:0
3:0
3:0 44 0 119
2 .
Lehký syp (M. Turský + Š. Dostálová)
2:3 3:1 3:1 3:0 3:1 40 0 115
3 .
Lumpíci (N. Augustínová + M. Haver)
2:3 1:3 1:3 3:0 3:S 25 0 100
4 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
0:3 1:3 3:1
0:3
3:S 19 0 94
5 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3
0:3 0:3
3:0
3:1
19 0 94
6 .
Snails on the beach (K. Fricová + K. Dupal)
0:3 1:3 S:3 S:3
1:3
4 0 79

5 . Úroveň B

88 bodů
33. místo (18. místo v mužích)
Sva… Žve… Céb… Dre… Cub… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Svatoušci (M. Čihák + V. Svatoňová)
3:1
3:0
3:1
3:S
45 0 105
2 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
1:3
3:2
2:3
3:0
28 0 88
3 .
Cébéčka (P. Benáček + M. Valachová)
0:3
2:3
3:2
3:1 24 0 84
4 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
1:3
3:2
2:3
1:3
17 0 77
5 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
S:3
0:3
1:3
3:1
13 0 73

Letní sezóna 2015

4 . Úroveň B

82 bodů
30. místo (16. místo v mužích)
BSB… Bob… Žve… Tru… Pís… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
3:2 3:0 3:0 3:S 45 0 105
2 . 2:3
3:1
3:2
3:S 34 0 94
3 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3
1:3
3:S
3:S 22 0 82
4 . 0:3
2:3
S:3
3:S 14 0 74
5 .
Pískožrouti (J. Kubálek + J. Burdová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

4 . Úroveň A

82 bodů
27. místo (15. místo v mužích)
Céb… Cuk… Žve… Zlí… Cub… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cébéčka (P. Benáček + M. Valachová)
3:2
3:0
3:1
3:1
44 0 104
2 .
2:3
3:2 3:0
3:S
36 0 96
3 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3
2:3
3:2
3:2
22 0 82
4 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
1:3 0:3
2:3
3:1 17 0 77
5 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
S:3
2:3
1:3 8 0 68

4 . Úroveň B

82 bodů
27. místo (15. místo v mužích)
Sna… Ulo… Žve… Pís… Spi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Snails on the beach (K. Fricová + K. Dupal)
2:3
1:3
3:1 3:S 27 0 87
2 .
Uložení s přesahem (V. Novák + M. Drahoňovská)
3:2
3:1 3:1 S:S 26 0 86
3 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
3:1
1:3
3:2
0:3
22 0 82
4 .
Pískožrouti (J. Kubálek + J. Burdová)
1:3 1:3
2:3
3:S
18 0 78
5 .
Spikejam (M. Vaclavik + K. Hladká)
S:3 S:S
3:0
S:3
8 0 68

4 . Úroveň B

85 bodů
24. místo (13. místo v mužích)
Rad… Man… Žve… Cub… KiK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Radující se Radovani (R. Bejčková + R. Zubatý)
3:0
3:0
3:0 3:1 50 0 110
2 .
Mandarinky (D. Zelenková + J. Vlach)
0:3 3:1 3:0 3:0 37 0 97
3 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3
1:3
3:0
3:S 25 0 85
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3 0:3
0:3
3:S
10 0 70
5 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
1:3 0:3 S:3
S:3
2 0 62

Jarní sezóna 2015

6 . Úroveň A

62 bodů
36. místo (23. místo v mužích)
Žve… Dre… Pís… Prd… Sna… MED… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3
2:3
3:0
3:1
3:0 32 0 62
2 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
3:0
3:1
1:3
1:3
3:S
31 0 61
3 .
Pískožrouti (J. Kubálek + J. Burdová)
3:2
1:3
3:1 S:S 3:2 21 0 51
4 .
Prdky v akci (E. Bedřichová + J. Herych)
0:3
3:1
1:3 1:3 3:S 21 0 51
5 .
Snails on the beach (K. Fricová + K. Dupal)
1:3
3:1 S:S 3:1 S:S 12 0 42
6 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3
S:3
2:3 S:3 S:S -1 0 29

5 . Úroveň B

64 bodů
39. místo (25. místo v mužích)
Kok… Pís… My… Žve… Zví… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
3:0 2:3
3:0
3:S 40 0 85
2 .
Písečné porno (F. Dlouhán + T. Kamešová)
0:3 3:1 3:0 3:S 34 0 79
3 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
3:2 1:3
2:3
3:S 25 0 70
4 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3
0:3
3:2
3:S 19 0 64
5 .
Zvířata (M. Šilhan + E. Dvorská)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

6 . Úroveň B

85 bodů
34. místo (20. místo v mužích)
Žve… Prd… Tri… Zlí… O+O Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
3:1 3:2
3:S
3:S 40 0 85
2 .
Prdky v akci (E. Bedřichová + J. Herych)
1:3 3:2 3:S 3:S 31 0 76
3 .
Tritoníci (K. Papež + J. Ruml)
2:3 2:3 S:S 3:S 13 0 58
4 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3
S:3 S:S 3:S 5 0 50
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

7 . Úroveň A

59 bodů
42. místo (27. místo v mužích)
Žve… MED… Mon… Kik… Jar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
3:0 3:1 3:S 3:S 44 0 59
2 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3 3:S 3:S 3:S 30 0 45
3 .
Montom (M. Korychová + T. Nosek)
1:3 S:3 3:S 3:S 22 0 37
4 .
Kiki + Štěnda (P. Štěnička + K. Bartonova)
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 10
5 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 10

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.06.2018 09:45 3. Nejhoršáci (P. Jiroušková, J. Pribyl) S:S
04.06.2018 09:45 3. Opičí prdelky (E. Dvorská, T. Kudela) S:S
31.05.2018 21:00 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) 2:3
30.05.2018 20:00 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) 0:3
22.05.2018 20:00 3. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) 2:3
23.04.2018 20:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
16.04.2018 20:00 4. Bob & bobek (T. Hasil, Š. Zaderlíková) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
09.04.2018 20:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
08.04.2018 14:00 4. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
19.03.2018 20:30 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 1:3
12.03.2018 20:00 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Areál volného času Gutova 3:2
05.03.2018 20:00 3. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
27.02.2018 20:00 4. Papíroví tygři (D. Premus, B. Tesařová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
25.02.2018 19:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
13.02.2018 21:00 4. ZVojtíci (V. Kantor, R. Moulíková) Hamr Záběhlice 3:2
04.02.2018 10:30 4. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Areál volného času Gutova 3:0
28.01.2018 16:30 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
23.01.2018 21:00 5. TBC (K. Ryšavý, D. Jiříková) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
26.11.2017 16:00 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 2:3
14.11.2017 21:30 3. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 2:3
14.11.2017 20:30 3. Ondra ti poradí (S. Hnyková, L. Divoký) Hamr Záběhlice 0:3
07.11.2017 21:00 3. Horká brambora (M. Kalfař, k. šenkýřová) Hamr Záběhlice 2:3
29.10.2017 19:00 4. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Beach Service - Sport Vítkov 3:1 Komentáře
29.10.2017 18:00 4. Míšánci (E. Fialová, J. Šálek) Beach Service - Sport Vítkov 3:1 Komentáře
08.10.2017 13:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Hamr Záběhlice 1:3
08.10.2017 12:00 4. Takže dobrý večer.. (L. Nemcova, R. Sumka) Hamr Záběhlice 3:1
24.09.2017 18:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
12.09.2017 19:00 3. TBC (K. Ryšavý, D. Jiříková) 3:0
07.09.2017 20:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) DOMYNO 0:3 Komentáře
24.08.2017 18:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
17.08.2017 17:00 4. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
15.08.2017 17:30 4. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
08.08.2017 19:00 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) 2:3 Komentáře
08.08.2017 18:00 4. Míšánci (E. Fialová, J. Šálek) 3:0 Komentáře
27.07.2017 17:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Areál volného času Gutova 3:2
23.07.2017 17:30 5. Lokše (D. Hrianka, A. Andiľová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
23.07.2017 17:00 5. One shot , one kill (M. Michalský, B. Sokolova) Beach Service - Sport Vítkov 3:1 Komentáře
16.07.2017 16:30 5. Pašáci (V. Zeman, K. Šuláková) Hamr Záběhlice 3:2 Komentáře
21.06.2017 18:00 4. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) 3:2
14.06.2017 18:30 4. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) 0:3 Komentáře
22.01.2016 18:30 5. krásní a dokonalí:) (L. Peterová, L. Příšovský) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
22.01.2016 17:00 5. Fuertes (D. Hrušková, R. Navrátil) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
13.01.2016 20:30 5. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) Areál volného času Gutova 0:3
03.01.2016 17:00 4. Pohodka (M. Čepil, D. Čepilová) Areál volného času Gutova 0:3
03.01.2016 09:58 4. Divoký písečný jednorožci (A. Hlávková, O. Kršek) 0:3
27.12.2015 20:00 4. T72H11 (J. Trunecek, H. Brůhová) Tatran Střešovice 0:3
10.12.2015 21:00 4. Gary a Dudlajda (K. Štěch, K. bártíková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
06.12.2015 14:00 4. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 1:3
30.11.2015 19:00 4. Lumpíci (N. Augustínová, M. Haver) Areál volného času Gutova 0:3
25.11.2015 21:00 4. Lehký syp (M. Turský, Š. Dostálová) Areál volného času Gutova 0:3
24.11.2015 17:30 4. Cukrkandl (I. Přívratská, S. Zbyněk) Beach Service - Sport Vítkov 0:3 Komentáře
11.11.2015 20:00 4. Snails on the beach (K. Fricová, K. Dupal) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
08.11.2015 11:30 4. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
26.10.2015 19:30 5. Svatoušci (M. Čihák, V. Svatoňová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
23.10.2015 18:30 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
23.10.2015 17:30 5. Cébéčka (P. Benáček, M. Valachová) Hamr Záběhlice 3:2 Komentáře
19.10.2015 21:00 5. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) Beachklub Pankrác 2:3
22.09.2015 19:00 4. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
17.09.2015 23:04 4. Pískožrouti (J. Kubálek, J. Burdová) 3:S
07.09.2015 19:00 4. Bobici (L. Šurábová, M. Šuráb) Beach Service - Sport Vítkov 1:3 Komentáře
26.08.2015 19:00 4. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) Beach Service - Sport Vítkov 3:2 Komentáře
21.08.2015 18:30 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Hamr Záběhlice 3:2 Komentáře
13.08.2015 18:00 4. Cukrkandl (I. Přívratská, S. Zbyněk) Hamr Braník 2:3
10.08.2015 19:00 4. Cébéčka (P. Benáček, M. Valachová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3 Komentáře
29.07.2015 20:00 4. Uložení s přesahem (V. Novák, M. Drahoňovská) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
21.07.2015 18:00 4. Spikejam (M. Vaclavik, K. Hladká) Beach Service - Sport Vítkov 0:3 Komentáře
15.07.2015 20:00 4. Snails on the beach (K. Fricová, K. Dupal) Beach Service - Sport Vítkov 3:1 Komentáře
13.07.2015 19:00 4. Pískožrouti (J. Kubálek, J. Burdová) Beach Service - Sport Vítkov 3:2 Komentáře
30.06.2015 18:00 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0 Komentáře
23.06.2015 21:00 4. Radující se Radovani (R. Bejčková, R. Zubatý) Beachclub Strahov 0:3 Komentáře
23.06.2015 20:00 4. Mandarinky (D. Zelenková, J. Vlach) Beachclub Strahov 1:3
25.05.2015 20:00 6. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Hamr Záběhlice 3:0
13.05.2015 21:00 6. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
11.05.2015 20:00 6. Pískožrouti (J. Kubálek, J. Burdová) Hamr Záběhlice 2:3
08.05.2015 11:00 6. Prdky v akci (E. Bedřichová, J. Herych) Hamr Braník 3:0 Komentáře
08.05.2015 10:00 6. Snails on the beach (K. Fricová, K. Dupal) Hamr Braník 3:1 Komentáře
29.04.2015 19:00 5. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
15.04.2015 21:00 5. Písečné porno (F. Dlouhán, T. Kamešová) Hamr Záběhlice 0:3
12.04.2015 21:00 5. My Miloše Nevolili (Š. Šandera, S. Víchová) Hamr Záběhlice 3:2 Komentáře
08.03.2015 21:00 6. Prdky v akci (E. Bedřichová, J. Herych) Hamr Záběhlice 3:1
04.03.2015 21:00 6. Tritoníci (K. Papež, J. Ruml) Hamr Záběhlice 3:2
23.02.2015 19:30 7. Montom (M. Korychová, T. Nosek) Hamr Záběhlice 3:1
17.02.2015 21:30 7. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Hamr Braník 3:0
5. TerMiX (M. Novák, T. Dietzová) S:S
4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) S:3
3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) S:3 Komentáře
3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) S:3 Komentáře
5. Zvířata (M. Šilhan, E. Dvorská) 3:S
4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) S:3 Komentáře
4. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) S:3
4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) S:3
4. Hmmm (Z. Hlinkova, P. Pelykán) S:3
4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) S:3
5. Duo Šunka (M. Haustein, A. Matoušková) S:3
6. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:S Komentáře
5. Takže dobrý večer.. (L. Nemcova, R. Sumka) 3:S Komentáře
4. Trufča (J. Slavík, K. Vaněčková) 3:S Komentáře
6. O+O (O. Chovanec, O. Chovancová) 3:S
4. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) 3:S
3. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) 3:S
4. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) 3:S
4. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) S:3
7. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) 3:S
7. Kiki + Štěnda (P. Štěnička, K. Bartonova) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím