No photo

Helena Skalská (29 let)

ID: 27190

Praha

  • 58 zápasů

    od roku 2017
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Areál volného času Gutova
  • 23 /50
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 58
    Zápasů v lize ( 35 / 21 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

42 bodů
20. místo (10. místo v ženách)
Chr… Ita… miš… OF… Sam… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:1 3:1 3:0 22 64
2 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
0:3 3:2 3:0
3:S
15 57
3 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
1:3 2:3 3:1
3:S
13 55
4 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
1:3 0:3 1:3 S:S 0 42
5 .
Samice s ambicí (Z. Plesnik + K. Vondráková)
0:3
S:3
S:3
S:S -2 40

3 . Úroveň A

52 bodů
9. místo (4. místo v ženách)
Ita… Chr… OF… Fri… Bor… B. zápasy Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
1:3 3:0 3:0 3:1 18 54
2 . 3:1 0:3
3:0
3:0 17 53
3 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
0:3 3:0
3:2
3:0 16 52
4 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3
0:3
2:3
3:1 7 43
5 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
1:3 0:3 0:3 1:3 2 38

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

52 bodů
12. místo (4. místo v ženách)
Dra… Šáb… Str… OF… Kra… B. zápasy Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:2 3:0 2:3 3:1 17 59
2 . 2:3
2:3
3:1 3:0 15 57
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3
3:2
3:0
3:S
15 57
4 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
3:2 1:3 0:3
3:S
10 52
5 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 0:3
S:3
S:3
1 43

3 . Úroveň A

51 bodů
11. místo (4. místo v ženách)
Str… OF… Lyž… Bor… Šaš… B. zápasy Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:2 3:1 3:0 3:S 20 56
2 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
2:3 2:3 3:0 3:S 15 51
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3 3:2 2:3
3:S
12 48
4 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
0:3 0:3 3:2 3:S 9 45
5 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 36

3 . Úroveň A

73 bodů
15. místo (4. místo v ženách)
Dra… Bor… OF… Cib… Lin… Mul… B. zápasy Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:0 3:0 3:1 3:0
3:S
47 92
2 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
0:3 2:3 3:0 3:0 3:S 31 76
3 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
0:3 3:2 2:3 3:0 3:S 28 73
4 .
Cibuľové krúžky (D. Hrianka + Ľ. Sadovenková)
1:3 0:3 3:2 3:S 3:S 25 70
5 . 0:3 0:3 0:3 S:3 S:S -4 41
6 .
Mulťáci (M. Hanusová + T. Smrcka)
S:3
S:3 S:3 S:3 S:S -4 41

2 . Úroveň A

75 bodů
13. místo (4. místo v ženách)
Chr… miš… Alb… OF… Fri… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 3:1
3:0
3:1 44 104
2 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
2:3 0:3 3:1 3:0 28 88
3 . 1:3 3:0 3:0
S:3
28 88
4 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
0:3
1:3 0:3
3:0
15 75
5 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
1:3 0:3
3:S
0:3
12 72

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň B

94 bodů
11. místo (4. místo v ženách)
OF… Šup… Jar… Nej… Žve… Opi… B. zápasy Celkem
1 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
3:1 3:0 3:1 3:0 S:S 34 94
2 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
1:3 3:0 1:3 3:2 S:S 17 77
3 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3 0:3 S:S 3:2 1:3 5 65
4 .
Nejhoršáci (P. Jiroušková + J. Pribyl)
1:3 3:1 S:S S:S S:S -1 59
5 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3 2:3 2:3 S:S S:S -2 58
6 .
Opičí prdelky (E. Dvorská + T. Kudela)
S:S S:S 3:1 S:S S:S -7 53

2 . Úroveň A

94 bodů
10. místo (4. místo v ženách)
Ven… Fri… Str… OF… miš… B. zápasy Celkem
1 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:0 3:2 3:1 3:2 42 117
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3
3:0
2:3
3:2 26 101
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
2:3
0:3
3:2 3:0 26 101
4 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
1:3
3:2
2:3 2:3 19 94
5 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
2:3 2:3 0:3 3:2 17 92

3 . Úroveň B

103 bodů
8. místo (3. místo v ženách)
OF… Met… Šaš… Žve… BSB… B. zápasy Celkem
1 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
3:1 3:1 3:1 3:S 43 103
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3 3:0 2:3 3:S 29 89
3 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
1:3 0:3
3:0
3:S 25 85
4 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
1:3 3:2
0:3
3:S 21 81
5 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 60

3 . Úroveň B

99 bodů
10. místo (5. místo v ženách)
Šup… OF… Šta… Opi… Zlí… B. zápasy Celkem
1 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
3:2 3:0 3:0 3:0 48 108
2 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
2:3 3:0 3:0 3:2 39 99
3 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
0:3 0:3 3:2 3:S 19 79
4 .
Opičí prdelky (E. Dvorská + T. Kudela)
0:3 0:3 2:3 3:S 14 74
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
0:3 2:3 S:3 S:3 4 64

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň B

97 bodů
9. místo (4. místo v ženách)
Kra… OF… Bob… Met… Hor… B. zápasy Celkem
1 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:1 3:0 3:1 3:0 48 108
2 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
1:3 3:2 3:0 3:0 37 97
3 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
0:3 2:3 3:2 3:1 24 84
4 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3 0:3 2:3 3:0 19 79
5 .
Horká brambora (M. Kalfař + k. šenkýřová)
0:3 0:3 1:3 0:3 2 62

3 . Úroveň A

95 bodů
10. místo (3. místo v ženách)
Ond… OF… Šup… Opi… Jar… B. zápasy Celkem
1 .
Ondra ti poradí (S. Hnyková + L. Divoký)
3:0
3:1
2:3
3:1
39 99
2 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
0:3 3:0 3:2 3:0 35 95
3 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
1:3
0:3 3:0 3:0 28 88
4 .
Opičí prdelky (E. Dvorská + T. Kudela)
3:2 2:3 0:3 3:0 26 86
5 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
1:3
0:3 0:3 0:3 2 62

3 . Úroveň A

98 bodů
9. místo (4. místo v ženách)
Kra… OF… Chr… Met… MED… B. zápasy Celkem
1 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:1 3:2 3:0 3:S 43 103
2 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
1:3 3:0
3:0
3:S
38 98
3 . 2:3 0:3 3:2 3:0 26 86
4 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3
0:3
2:3 3:1 15 75
5 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
S:3
S:3
0:3 1:3 2 62

3 . Úroveň B

95 bodů
11. místo (4. místo v ženách)
Šup… OF… Lyž… Šta… Jar… B. zápasy Celkem
1 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
3:1 3:1 3:0 3:1 46 106
2 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
1:3
3:2
3:1
3:0
35 95
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3
2:3
2:3
3:0 23 83
4 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
0:3 1:3
3:2
2:3
15 75
5 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
1:3
0:3
0:3
3:2
11 71

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.12.2018 00:10 2. Samice s ambicí (Z. Plesnik, K. Vondráková) S:S
30.11.2018 17:00 2. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) 1:3
25.11.2018 18:00 2. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Areál volného času Gutova 0:3
23.11.2018 17:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) 1:3
31.10.2018 20:30 3. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Areál volného času Gutova 0:3
24.10.2018 19:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Tatran Střešovice 3:2 Komentáře
21.10.2018 18:00 3. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) Areál volného času Gutova 3:0
19.10.2018 16:00 3. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Areál volného času Gutova 3:0
27.09.2018 12:33 2. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) 3:S Komentáře
26.09.2018 21:00 2. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Hamr Záběhlice 1:3
13.09.2018 21:00 2. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Hamr Záběhlice 3:2
12.09.2018 20:30 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 0:3
31.08.2018 00:00 3. Šašci (M. Blahová, V. Starý) 3:S
26.08.2018 18:00 3. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) Areál volného času Gutova 3:0
21.08.2018 20:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 2:3
12.08.2018 20:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, A. Pokorná) Areál volného času Gutova 2:3
27.07.2018 17:00 3. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Areál volného času Gutova 0:3
20.07.2018 17:00 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 3:0
14.07.2018 11:00 3. Cibuľové krúžky (D. Hrianka, Ľ. Sadovenková) Areál volného času Gutova 2:3
14.07.2018 09:30 3. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) Areál volného času Gutova 3:2
28.06.2018 19:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
26.06.2018 18:00 2. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Beachklub Ládví 0:3
24.06.2018 18:00 2. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Areál volného času Gutova 1:3
20.06.2018 18:00 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
30.05.2018 20:00 3. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) 3:0
24.05.2018 20:00 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) 3:1
12.05.2018 15:00 3. Nejhoršáci (P. Jiroušková, J. Pribyl) Areál volného času Gutova 3:1
11.05.2018 19:00 3. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 3:0
23.04.2018 21:00 2. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) 1:3
22.04.2018 17:00 2. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) 2:3
18.04.2018 20:30 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 2:3
14.04.2018 17:00 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Tatran Střešovice 3:2 Komentáře
19.03.2018 20:30 3. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) Areál volného času Gutova 3:1
19.03.2018 19:30 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Areál volného času Gutova 3:1
08.03.2018 21:30 3. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Hamr Záběhlice 3:1
27.02.2018 21:00 3. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) Areál volného času Gutova 3:2
19.02.2018 20:00 3. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) Areál volného času Gutova 3:0
18.02.2018 21:30 3. Opičí prdelky (E. Dvorská, T. Kudela) Areál volného času Gutova 3:0
18.02.2018 19:00 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Areál volného času Gutova 2:3
29.01.2018 20:30 3. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Areál volného času Gutova 3:2
29.01.2018 19:30 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Areál volného času Gutova 3:0
24.01.2018 21:00 3. Horká brambora (M. Kalfař, k. šenkýřová) Areál volného času Gutova 3:0
22.01.2018 21:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 1:3
29.12.2017 10:00 3. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 3:0
28.12.2017 20:00 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
13.12.2017 17:00 3. Ondra ti poradí (S. Hnyková, L. Divoký) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
04.12.2017 20:00 3. Opičí prdelky (E. Dvorská, T. Kudela) Areál volného času Gutova 3:2
27.11.2017 20:30 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
09.11.2017 21:00 3. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Pankrác 3:0
06.11.2017 21:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Beachklub Pankrác 1:3
26.10.2017 20:00 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Beachklub Pankrác 1:3
25.10.2017 21:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 3:2 Komentáře
23.10.2017 20:00 3. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Tatran Střešovice 3:0 Komentáře
16.10.2017 20:00 3. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) Hamr Záběhlice 3:1
3. Mulťáci (M. Hanusová, T. Smrcka) 3:S
3. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) 3:S Komentáře
3. Opičí prdelky (E. Dvorská, T. Kudela) S:S
3. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím