Filip Štěrba

Filip Štěrba (23 let)

ID: 33550

Praha

  • 28 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 15 / 8 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

86 bodů
25. místo (12. místo v ženách)
Fri… Moj… Sva… Jak… Kam… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
2:3 3:0
3:1
3:S
21 14 135
2 . 3:2
3:2
2:3 3:S 18 11 129
3 .
Svatoušci (M. Čihák + V. Svatoňová)
0:3
2:3
3:1 3:S 14 0 114
4 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
1:3
3:2 1:3
3:S
13 -11 102
5 .
S:3
S:3 S:3
S:3
0 -14 86

4 . Úroveň B

119 bodů
14. místo (5. místo v ženách)
Kam… Pin… Opi… Bou… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0
3:S
25 14 119
2 .
Pink Elefant (V. Šiman + A. Hejdová)
2:3 0:3 3:0
3:S
15 3 98
3 . 0:3 3:0 1:3
3:S
14 0 94
4 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3 0:3 3:1
3:S
12 -3 89
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

3 . Úroveň A

99 bodů
17. místo (6. místo v ženách)
Lyž… Moj… Jak… Kam… Kan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
2:3 2:3 3:0
3:1
17 14 131
2 . 3:2 3:1 S:S 3:0 16 11 127
3 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:2 1:3 1:3 3:1 13 0 113
4 . 0:3 S:S 3:1 3:1 10 -11 99
5 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
1:3
0:3 1:3 1:3 3 -14 89

2 . Úroveň A

118 bodů
13. místo (6. místo v ženách)
Srp… Chr… Pat… Kam… Lyž… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 160
2 . 1:3 3:0 3:1 3:0 21 11 152
3 . 0:3 0:3 3:0
3:1
13 0 133
4 . 1:3 1:3 0:3 3:0 9 -11 118
5 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
0:3 0:3
1:3
0:3 1 -14 107

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň A

119 bodů
11. místo (5. místo v ženách)
Kam… Kok… Met… K&T Dra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 119
2 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
1:3 3:0 3:0
3:0
22 3 105
3 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3 0:3 3:1 3:0 14 0 94
4 . 1:3 0:3 1:3 3:0 9 -3 86
5 .
Dragons (J. Kozmiková + J. Dufek)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 66

4 . Úroveň A

93 bodů
22. místo (10. místo v ženách)
Lyž… Kok… Kam… To… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
3:0
2:3
3:1 3:0 22 14 116
2 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3
3:1
3:2
3:0
18 3 101
3 .
3:2
1:3
3:2 2:3 13 0 93
4 .
To doběhneš (k. šenkýřová + L. Hais)
1:3
2:3
2:3 3:2 10 -11 79
5 . 0:3
0:3
3:2 2:3 7 -14 73

4 . Úroveň B

93 bodů
22. místo (8. místo v ženách)
Jak… Met… Kam… Cub… Kla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 118
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
2:3 3:1
3:2
3:S
19 11 110
3 . 1:3 1:3 3:2
3:S
13 0 93
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
2:3
2:3
3:S
10 -11 79
5 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.10.2019 00:10 3. Svatoušci (M. Čihák, V. Svatoňová) S:3
01.10.2019 00:10 3. MojZuz (P. Štěpánek, Z. Kůrková) S:3
30.09.2019 23:42 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) S:3 Komentáře
30.09.2019 21:20 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) S:3 Komentáře
22.08.2019 20:00 4. Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev, F. Xodo) Hamr Záběhlice 3:0
22.08.2019 20:00 4. Pink Elefant (V. Šiman, A. Hejdová) 3:2
22.08.2019 09:59 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S Komentáře
20.08.2019 19:00 4. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) 3:0
01.08.2019 00:10 3. MojZuz (P. Štěpánek, Z. Kůrková) S:S
25.07.2019 21:00 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Hamr Záběhlice 3:1
24.07.2019 21:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 0:3
23.07.2019 21:00 3. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Tatran Střešovice 3:1
25.06.2019 21:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Tatran Střešovice 1:3
24.06.2019 17:30 2. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Areál volného času Gutova 1:3
21.06.2019 20:00 2. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 3:0
18.06.2019 21:00 2. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Areál volného času Gutova 0:3
02.06.2019 21:00 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Tatran Střešovice 3:1
29.05.2019 21:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachklub Ládví 3:1
29.05.2019 20:00 4. K&T (T. Petříková, K. Čiháková) Beachklub Ládví 3:1
24.05.2019 18:00 4. Dragons (J. Kozmiková, J. Dufek) Areál volného času Gutova 3:0
28.04.2019 20:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 2:3
24.04.2019 21:00 4. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Tatran Střešovice 3:2 Komentáře
22.04.2019 19:00 4. To doběhneš (k. šenkýřová, L. Hais) Areál volného času Gutova 3:2
09.04.2019 21:00 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Tatran Střešovice 1:3 Komentáře
26.03.2019 21:00 4. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Hamr Záběhlice 1:3
26.03.2019 18:07 4. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) 3:S Komentáře
24.03.2019 10:00 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 3:2
17.03.2019 19:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Areál volného času Gutova 1:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím