Dušan Hrianka

Dušan Hrianka (30 let)

ID: 16245

Praha

  • 115 zápasů

    od roku 2012
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
  • 00:10
    Často hraje od 00:10 v Areál volného času Gutova
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 17
    Zápasů v lize ( 9 / 3 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

5 . Úroveň B

36 bodů
29. místo (18. místo v mužích)
Šaš… Cib… Buš… Zad… Inl… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
3:2 3:0 3:0 3:0 22 0 46
2 .
Cibuľové krúžky (D. Hrianka + Ľ. Sadovenková)
2:3 3:0 3:0 S:S 12 0 36
3 .
Buštíci (J. Bušta + L. Matoušková)
0:3 0:3 3:2 3:1 9 0 33
4 . 0:3 0:3 2:3 3:1 7 0 31
5 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3 S:S 1:3 1:3 0 0 24

4 . Úroveň A

24 bodů
36. místo (22. místo v mužích)
Kra… Pej… Kla… Zad… Cib… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:2 3:0 3:0 3:S 21 0 51
2 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
2:3 3:2 3:0 S:S 10 0 40
3 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
0:3 2:3 3:1 S:S 5 0 35
4 . 0:3 0:3 1:3 S:S -1 0 29
5 .
Cibuľové krúžky (D. Hrianka + Ľ. Sadovenková)
S:3 S:S S:S S:S -6 0 24

3 . Úroveň A

70 bodů
16. místo (12. místo v mužích)
Dra… Bor… OF… Cib… Lin… Mul… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:0 3:0 3:1 3:0
3:S
47 0 92
2 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
0:3 2:3 3:0 3:0 3:S 31 0 76
3 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
0:3 3:2 2:3 3:0 3:S 28 0 73
4 .
Cibuľové krúžky (D. Hrianka + Ľ. Sadovenková)
1:3 0:3 3:2 3:S 3:S 25 0 70
5 . 0:3 0:3 0:3 S:3 S:S -4 0 41
6 .
Mulťáci (M. Hanusová + T. Smrcka)
S:3
S:3 S:3 S:3 S:S -4 0 41

4 . Úroveň B

78 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Cib… Voz… Pik… Prs… Inl… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Cibuľové krúžky (D. Hrianka + Ľ. Sadovenková)
3:2 3:0 3:0 3:0 48 0 78
2 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
2:3
3:1
3:S
3:0
38 0 68
3 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
0:3
1:3
2:3
3:1
17 0 47
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0:3 S:3 3:2 S:S 4 0 34
5 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3
0:3
1:3
S:S -3 0 27

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.10.2018 00:10 5. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) S:S
18.09.2018 19:30 5. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Hamr Záběhlice 2:3
09.09.2018 17:00 5. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) Areál volného času Gutova 3:0
05.09.2018 20:30 5. Buštíci (J. Bušta, L. Matoušková) Areál volného času Gutova 3:0
03.09.2018 00:10 4. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) S:S
03.09.2018 00:10 4. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) S:S
03.09.2018 00:10 4. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) S:S
02.09.2018 17:00 4. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Hamr Záběhlice S:3
24.07.2018 21:00 3. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Areál volného času Gutova 1:3
14.07.2018 11:30 3. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) Areál volného času Gutova 0:3
14.07.2018 11:00 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 3:2
25.06.2018 19:30 4. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Beachklub Ládví 3:2
23.06.2018 10:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Ládví 3:0
13.06.2018 20:00 4. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) Beachklub Ládví 3:0
12.06.2018 20:00 4. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) 3:0
3. Mulťáci (M. Hanusová, T. Smrcka) 3:S
3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím