Načítám…

Stanislav Bruder (65 let)

ID: 44806

Praha

Fandí:HC Sparta, Bohemians Praha

Hraje ligy: Praha - Badminton (201/261)

  • 93 zápasů

    od roku 2021
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Skreč
  • 141 /363
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 80
    Zápasů v lize ( 34 / 35 / 11) 0 turnajů
  • 49%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

16 . Úroveň A

140 bodů
201. místo (187. místo v mužích)
J.M. J.B. L.I. M.Ž. S.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Malý
3:0
3:0
3:0
3:S
8 30 178 12:0
2 .
Image 1
Jozef Barčák
0:3
3:0
3:0 3:1 6 25 171 9:4
3 .
Image 1
Luisa Illková
0:3
0:3
3:2
3:S
4 12 156 6:8
4 .
Image 1
Martin Žďárský
0:3
0:3
2:3
3:S
2 4 146 5:9
5 .
Image 1
Stanislav Bruder
S:3
1:3
S:3
S:3
0 0 140 1:12

Podzimní sezóna 2023

15 . Úroveň A

168 bodů
181. místo (164. místo v mužích)
M.Č. P.M. J.Z. S.B. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Čikl
S:S
3:0
3:S
3:0 6 30 196 9:3
2 .
Image 1
Petr Mikolajek
S:S 3:1
2:3
3:0 4 25 189 8:7
3 .
Image 1
Jaroslav Zeman
0:3
1:3
3:S
3:1
4 12 176 7:7
4 .
Image 1
Stanislav Bruder
S:3
3:2
S:3
3:1
4 4 168 6:9
5 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3 0:3
1:3
1:3
0 0 160 2:12

13 . Úroveň B

186 bodů
151. místo (139. místo v mužích)
M.Š. P.Č. M.K. S.B. P.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Štěpán
3:0
3:0
3:0
S:S
6 30 216 9:3
2 .
Image 1
Petr Částka
0:3
3:2
3:1 3:0 6 25 211 9:6
3 .
Image 1
Michal Kubina
0:3
2:3
3:2
S:S 2 12 194 5:11
4 .
Image 1
Stanislav Bruder
0:3 1:3
2:3
3:0 2 4 186 6:9
5 .
Image 1
Pavla Bělohlávková
S:S
0:3 S:S 0:3 0 0 180 0:12

15 . Úroveň C

216 bodů
158. místo (148. místo v mužích)
S.B. L.B. K.Š. M.K. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stanislav Bruder
3:0
3:0
3:2
2:3 6 30 216 11:5
2 .
Image 1
Libor Benedikt
0:3
3:1 2:3 3:0 4 25 209 8:7
3 .
Image 1
Kristýna Šmejkalová
0:3
1:3 3:1 3:1 4 12 196 7:8
4 .
Image 1
Martin Kuběn
2:3
3:2 1:3 3:2 4 4 188 9:10
5 .
Image 1
Miroslav Heřman
3:2 0:3 1:3 2:3 2 0 182 6:11

15 . Úroveň C

176 bodů
177. místo (163. místo v mužích)
J.Č. M.Č. S.B. T.H. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Čeněk
3:0
3:S
3:0
3:0
8 30 198 12:0
2 .
Image 1
Martin Čikl
0:3
3:0
3:1
3:0
6 25 191 9:4
3 .
Image 1
Stanislav Bruder
S:3
0:3
3:1
3:1
4 12 176 6:8
4 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3
1:3
1:3
S:S 0 4 164 2:9
5 .
Image 1
Jan Motejzík
0:3
0:3
1:3
S:S 0 0 160 1:9

Letní sezóna 2023

12 . Úroveň A

191 bodů
145. místo (133. místo v mužích)
P.V. P.R. F.O. M.Š. S.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Velička
2:3
3:1
3:0
3:S
21 14 235 11:4
2 .
Image 1
Petra Raszyková
3:2
2:3
1:3
3:2
13 11 224 9:10
3 .
Image 1
Filip Ocásek
1:3
3:2 S:S 3:1 10 0 210 7:6
4 .
Image 1
Martina Štecherová
0:3
3:1
S:S
3:2
9 -11 198 6:6
5 .
Image 1
Stanislav Bruder
S:3
2:3
1:3
2:3
5 -14 191 5:12

12 . Úroveň C

174 bodů
111. místo (104. místo v mužích)
S.B. M.K. D.J. D.K. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stanislav Bruder
3:1
2:3
3:1
3:1
20 14 174 11:6
2 .
Image 1
Miroslav Kotaška
1:3
3:S
2:3
3:1
15 11 166 9:7
3 .
Image 1
Dominik Jůda
3:2
S:3
3:1
S:S
9 0 149 6:6
4 .
Image 1
Daniela Kroupová
1:3
3:2 1:3
2:3
9 -11 138 7:11
5 .
Image 1
Jan Motejzík
1:3
1:3
S:S
3:2
5 -14 131 5:8

13 . Úroveň C

189 bodů
162. místo (147. místo v mužích)
P.S. R.H. F.O. Z.H. S.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavol Suchý
3:0 2:3 3:1 3:1 21 14 235 11:5
2 .
Image 1
Radek Hykrda
0:3 3:0
3:S
3:S
19 11 230 9:3
3 .
Image 1
Filip Ocásek
3:2 0:3
3:S
3:2 16 0 216 9:7
4 .
Image 1
Zdeněk Hladík
1:3
S:3
S:3
3:0 8 -11 197 4:9
5 .
Image 1
Stanislav Bruder
1:3
S:3
2:3 0:3 3 -14 189 3:12

Jarní sezóna 2023

14 . Úroveň B

215 bodů
156. místo (145. místo v mužích)
V.S. K.B. S.B. K.H. M.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vojtěch Sítora
3:2
3:S
3:1
3:1
23 14 237 12:4
2 .
Image 1
Klara Bambasova
2:3
3:2
2:3
3:1
15 11 226 10:9
3 .
Image 1
Stanislav Bruder
S:3
2:3
3:1
3:0
15 0 215 8:7
4 .
Image 1
Kačka Holmanová
1:3
3:2
1:3
3:2
12 -11 201 8:10
5 .
Image 1
Michal Lavko
1:3
1:3
0:3
2:3
4 -14 190 4:12

15 . Úroveň A

220 bodů
183. místo (169. místo v mužích)
T.H. P.S. D.M. S.B. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomas Hulle
2:3
3:0
3:2
3:0
21 14 255 11:5
2 .
Image 1
Pavol Suchý
3:2
2:3
3:2 3:0 19 11 250 11:7
3 .
Image 1
Dan Malík
0:3
3:2
3:1
3:S
17 0 237 9:6
4 .
Image 1
Stanislav Bruder
2:3
2:3
1:3
3:1
11 -11 220 8:10
5 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3
0:3
S:3
1:3
1 -14 207 1:12

15 . Úroveň A

214 bodů
173. místo (162. místo v mužích)
B.Č. Z.O. S.B. P.Č. O.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Barbora Čermochová
2:3
3:0
3:0
3:2
21 14 235 11:5
2 .
Image 1
Zdeněk Opravil
3:2
0:3
3:2
3:2
15 11 226 9:9
3 .
Image 1
Stanislav Bruder
0:3
3:0
3:2
2:3
14 0 214 8:8
4 .
Image 1
Petr Částka
0:3
2:3
2:3
3:1 10 -11 199 7:10
5 .
Image 1
Ondřej Bureš
2:3
2:3
3:2
1:3 10 -14 196 8:11

14 . Úroveň A

217 bodů
169. místo (157. místo v mužích)
L.K. G.M. T.H. S.B. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lucie Kolesniková
3:1
3:1
3:0
3:S 25 14 259 12:2
2 .
Image 1
Gopal Menon
1:3
3:0
3:0
3:S 21 11 252 10:3
3 .
Image 1
Tomas Hulle
1:3
0:3
3:2
3:S 12 0 232 7:8
4 .
Image 1
Stanislav Bruder
0:3
0:3
2:3
3:S 8 -11 217 5:9
5 .
Image 1
Jaroslav Janda
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 206 0:12

Podzimní sezóna 2022

13 . Úroveň A

197 bodů
155. místo (145. místo v mužích)
M.J. P.Č. M.M. S.B. P.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Milena Jägerová
3:0 3:2 3:0
3:S
25 14 239 12:2
2 .
Image 1
Pavel Čech
0:3 3:1 3:0
3:S
19 11 230 9:4
3 .
Image 1
Martin Mendl
2:3 1:3 3:2
3:S
14 0 214 9:8
4 .
Image 1
Stanislav Bruder
0:3 0:3 2:3
3:1
8 -11 197 5:10
5 .
Image 1
Petr Částka
S:3
S:3
S:3
1:3
1 -14 187 1:12

13 . Úroveň B

193 bodů
126. místo (121. místo v mužích)
S.B. D.M. T.H. Z.O. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stanislav Bruder
1:3
3:2
3:S
3:0
19 14 193 10:5
2 .
Image 1
Daniel Mikulka
3:1 3:2
2:3
3:2
18 11 189 11:8
3 .
Image 1
Tomáš Hořava
2:3
2:3
3:1
S:S 8 0 168 7:7
4 .
Image 1
Zdeněk Opravil
S:3
3:2
1:3
2:3
8 -11 157 6:11
5 .
Image 1
Jitka Klausová
0:3
2:3
S:S
3:2
5 -14 151 5:8

13 . Úroveň B

194 bodů
158. místo (151. místo v mužích)
Z.S. R.K. M.K. S.B. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zdeněk Sychra
2:3 3:1
3:S
3:0 21 14 235 11:4
2 .
Image 1
Radek Kokeš
3:2 2:3 3:1
3:S
19 11 230 11:6
3 .
Image 1
Miroslav Kotaška
1:3 3:2 3:2
S:S
9 0 209 7:7
4 .
Image 1
Stanislav Bruder
S:3
1:3 2:3 2:3 5 -11 194 5:12
5 .
Image 1
Martin Kuběn
0:3
S:3
S:S
3:2 3 -14 189 3:8

13 . Úroveň C

213 bodů
141. místo (135. místo v mužích)
M.N. Z.O. S.B. M.P. K.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Nepraš
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 240 12:2
2 .
Image 1
Zdeněk Opravil
2:3
3:0
S:3
3:2
14 11 225 8:8
3 .
Image 1
Stanislav Bruder
0:3
0:3
3:1
3:0
13 0 213 6:7
4 .
Image 1
Milan Peterka
0:3
3:S
1:3
S:S
5 -11 194 4:6
5 .
Image 1
Kačka Holmanová
0:3
2:3
0:3
S:S
0 -14 186 2:9

Letní sezóna 2022

13 . Úroveň B

171 bodů
128. místo (121. místo v mužích)
V.D. S.B. J.K. M.K. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vojtěch Dvořák
3:1
3:2
3:0
3:S 24 14 178 12:3
2 .
Image 1
Stanislav Bruder
1:3
3:1
3:0
3:S 20 11 171 10:4
3 .
Image 1
Jaroslav Klíma
2:3
1:3
3:2 3:S 14 0 154 9:8
4 .
Image 1
Martin Kuběn
0:3
0:3
2:3 3:S 8 -11 137 5:9
5 .
Image 1
David Kučera
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 126 0:12

13 . Úroveň B

165 bodů
135. místo (128. místo v mužích)
M.J. S.B. M.T. J.M. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Jonszta
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 182 12:0
2 .
Image 1
Stanislav Bruder
0:3
0:3
3:0
3:0
14 11 165 6:6
3 .
Image 1
Milan Tůma
0:3
3:0
S:S 3:0 12 0 152 6:3
4 .
Image 1
Jan Motejzík
0:3
0:3
S:S 3:0 5 -5 140 3:6
5 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 126 0:12

13 . Úroveň B

154 bodů
141. místo (132. místo v mužích)
M.L. J.M. S.B. M.Š. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Lavko
1:3
3:2
3:S 3:S 18 14 172 10:5
2 .
Image 1
Jakub Machat
3:1
3:S
S:S 3:S 16 11 167 9:1
3 .
Image 1
Stanislav Bruder
2:3
S:3
3:S
3:S 14 0 154 8:6
4 .
Image 1
Marek Štěpán
S:3 S:S
S:3
3:S 4 -5 139 3:6
5 .
Image 1
David Branžovský
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 126 0:12

17 . Úroveň A

138 bodů
182. místo (166. místo v mužích)
S.B. K.M. P.B. J.L. E.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stanislav Bruder
3:1
3:1
3:1
3:S
24 14 138 12:3
2 .
Image 1
Karel Medek
1:3
3:0 3:1 3:2 19 11 130 10:6
3 .
Image 1
Pavla Bělohlávková
1:3
0:3 3:0
3:S
14 0 114 7:6
4 .
Image 1
Jiří Lacina
1:3
1:3 0:3
3:S
8 -5 103 5:9
5 .
Image 1
Eugen Kvasnak
S:3
2:3
S:3
S:3
2 -14 88 2:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.02.2024 08:50 16. Martin Žďárský S:3 Komentáře
24.02.2024 08:50 16. Luisa Illková S:3 Komentáře
24.02.2024 08:49 16. Jan Malý S:3 Komentáře
11.02.2024 10:00 16. Jozef Barčák Hamr Braník 1:3
25.01.2024 13:27 15. Martin Čikl S:3 Komentáře
25.01.2024 07:51 15. Jaroslav Zeman S:3 Komentáře
22.01.2024 19:00 15. Miroslav Kotaška BB Arena Štěrboholy 3:1 Komentáře
05.01.2024 18:00 15. Petr Mikolajek Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
28.12.2023 18:00 13. Pavla Bělohlávková Badminton Arena Skalka 3:0
18.12.2023 14:00 13. Marek Štěpán Sportovní centrum Olšanka 0:3
15.12.2023 17:00 13. Petr Částka Hamr Braník 1:3
03.12.2023 10:00 13. Michal Kubina BB Arena Letňany 2:3 Komentáře
26.11.2023 16:00 15. Kristýna Šmejkalová Hamr Braník 3:0 Komentáře
22.11.2023 14:00 15. Miroslav Heřman Hamr Braník 2:3
14.11.2023 19:00 15. Martin Kuběn Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
08.11.2023 17:00 15. Libor Benedikt Sportovní centrum Olšanka 3:0 Komentáře
31.10.2023 14:22 15. Jiří Čeněk S:3 Komentáře
27.10.2023 18:00 15. Martin Čikl Hamr Braník 0:3 Komentáře
23.10.2023 16:00 15. Tomáš Hořava Hamr Braník 3:1 Komentáře
16.10.2023 18:00 15. Jan Motejzík Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
28.09.2023 08:56 12. Petr Velička S:3 Komentáře
26.09.2023 18:00 12. Petra Raszyková BB Arena Štěrboholy 2:3 Komentáře
12.09.2023 20:00 12. Martina Štecherová BB Arena Letňany 2:3 Komentáře
03.09.2023 18:00 12. Filip Ocásek Hamr Braník 1:3
27.07.2023 19:30 12. Miroslav Kotaška Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
19.07.2023 18:00 12. Jan Motejzík Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
18.07.2023 20:00 12. Daniela Kroupová Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
12.07.2023 14:30 12. Dominik Jůda Hamr Braník 2:3 Komentáře
18.06.2023 21:10 13. Radek Hykrda S:3 Komentáře
18.06.2023 18:00 13. Filip Ocásek Hamr Braník 2:3
12.06.2023 17:30 13. Zdeněk Hladík Hamr Braník 0:3
09.06.2023 17:00 13. Pavol Suchý Sportcentrum Step 1:3
29.05.2023 20:00 14. Klara Bambasova Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
24.05.2023 14:05 14. Vojtěch Sítora S:3 Komentáře
12.05.2023 15:00 14. Kačka Holmanová Hamr Braník 3:1 Komentáře
08.05.2023 18:00 14. Michal Lavko Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
27.04.2023 16:00 15. Tomáš Hořava Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
22.04.2023 10:00 15. Pavol Suchý Sportovní centrum Olšanka 2:3
20.04.2023 20:30 15. Dan Malík Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
09.04.2023 13:00 15. Tomas Hulle BB Arena Letňany 2:3 Komentáře
22.03.2023 16:00 15. Ondřej Bureš Hamr Braník 2:3 Komentáře
12.03.2023 20:00 15. Zdeněk Opravil Sportovní centrum Olšanka 3:0 Komentáře
10.03.2023 17:00 15. Petr Částka Hamr Braník 3:2 Komentáře
07.03.2023 20:30 15. Barbora Čermochová Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
01.03.2023 00:10 14. Jaroslav Janda 3:S
26.02.2023 10:00 14. Tomas Hulle BB Arena Letňany 2:3 Komentáře
13.02.2023 16:00 14. Gopal Menon Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
05.02.2023 11:00 14. Lucie Kolesniková BB Arena Letňany 0:3 Komentáře
30.01.2023 16:00 13. Martin Mendl Sportcentrum Step 2:3
26.01.2023 19:00 13. Pavel Čech BB Arena Štěrboholy 0:3
12.01.2023 17:00 13. Petr Částka Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
09.01.2023 16:00 13. Milena Jägerová Hamr Braník 0:3
29.12.2022 09:49 13. Zdeněk Opravil 3:S Komentáře
21.12.2022 10:00 13. Jitka Klausová Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
19.12.2022 14:00 13. Tomáš Hořava Tatran Střešovice 3:2 Komentáře
15.12.2022 20:00 13. Daniel Mikulka BB Arena Letňany 1:3
23.11.2022 22:43 13. Zdeněk Sychra S:3 Komentáře
21.11.2022 18:00 13. Radek Kokeš Hamr Braník 1:3
07.11.2022 20:00 13. Miroslav Kotaška Sportcentrum Step 2:3
04.11.2022 18:00 13. Martin Kuběn Sportcentrum Step 2:3
27.10.2022 18:00 13. Milan Peterka Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
25.10.2022 19:30 13. Martin Nepraš Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
17.10.2022 10:00 13. Kačka Holmanová Sportovní centrum Olšanka 3:0 Komentáře
06.10.2022 20:00 13. Zdeněk Opravil Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
03.10.2022 00:10 13. David Kučera 3:S
22.09.2022 19:00 13. Martin Kuběn Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
09.09.2022 18:00 13. Jaroslav Klíma Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
06.09.2022 18:00 13. Vojtěch Dvořák Hamr Braník 1:3 Komentáře
28.08.2022 17:00 13. Milan Tůma Sportovní centrum Olšanka 0:3 Komentáře
17.08.2022 18:00 13. Jan Motejzík Hamr Braník 3:0 Komentáře
10.08.2022 16:30 13. Martin Jonszta Sportcentrum Step 0:3
08.08.2022 17:30 13. Zuzana Kosová Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
01.08.2022 00:10 13. David Branžovský 3:S
29.07.2022 20:21 13. Marek Štěpán 3:S Komentáře
28.07.2022 18:00 13. Michal Lavko Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
07.07.2022 19:00 13. Jakub Machat S:3 Komentáře
26.06.2022 20:00 17. Jiří Lacina Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
20.06.2022 15:51 17. Eugen Kvasnak 3:S Komentáře
14.06.2022 19:00 17. Karel Medek Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
13.06.2022 20:00 17. Pavla Bělohlávková BB Arena Štěrboholy 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody