Načítám…
Natalia Bicbaiev

Natalia Bicbaiev (36 let)

ID: 37062

Praha

  • 54 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Areál volného času Gutova
  • 21 /88
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 54
    Zápasů v lize ( 27 / 27 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň A

102 bodů
24. místo (8. místo v ženách)
Ply… Kan… Bou… Pee… D@P Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
3:0 7 14 121
2 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:2
5 3 108
3 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3
2:3
2 0 102
4 . 0 -11 89
5 . 0 -14 86

4 . Úroveň A

95 bodů
20. místo (9. místo v ženách)
Švi… Han… Bou… Jum… Lac… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 119
2 . 2:3 3:0
3:S
1:3 16 3 99
3 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
1:3 0:3
3:0
3:0
15 0 95
4 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
0:3
S:3
0:3
3:0 7 -11 76
5 . 0:3 3:1
0:3
0:3 6 -14 72

4 . Úroveň B

102 bodů
17. místo (5. místo v ženách)
Div… Bou… Opi… Tyk… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 120
2 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
1:3
3:2
3:0
3:S
19 3 102
3 .
0:3
2:3
3:1
3:S
14 0 94
4 .
Tykadélka (M. Hubená + F. Králík)
0:3
0:3
1:3 3:1 7 -3 84
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3
S:3
1:3 1 -14 67

4 . Úroveň B

104 bodů
17. místo (5. místo v ženách)
pap… Bou… Fri… Opi… Vos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:1 3:0 3:1 24 14 118
2 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
2:3
3:0
3:1
3:1
21 3 104
3 .
Fried Cream (K. Fricová + R. Smetana)
1:3
0:3
3:2 3:0 13 0 93
4 . 0:3
1:3
2:3
3:S
9 -3 86
5 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
1:3
1:3
0:3
S:3
2 -14 68

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň B

114 bodů
20. místo (7. místo v ženách)
Div… Kam… Bou… Han… Míš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:1 3:2 3:S 23 14 137
2 . 1:3 3:1 3:1 3:S 19 3 122
3 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
1:3 1:3
3:1
3:S 14 0 114
4 . 2:3 1:3
1:3
3:S 10 -11 99
5 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

5 . Úroveň B

115 bodů
19. místo (7. místo v ženách)
Bou… Kan… Cub… Opi… Co… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
3:2
2:3
3:0
3:0
21 14 115
2 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
2:3
3:0 3:0 3:2 21 11 112
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:2 0:3
3:1
S:S
9 0 89
4 .
0:3
0:3
1:3
3:1 7 -3 84
5 .
Co ste čekali (M. Horký + T. Indrová)
0:3
2:3
S:S
1:3 1 -14 67

5 . Úroveň A

95 bodů
30. místo (11. místo v ženách)
Div… Čus… Bou… Prs… God… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:0 1:3 3:0 21 14 115
2 . 1:3 3:1 3:0
3:S
20 11 111
3 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3 1:3
3:0
3:0
15 0 95
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:1 0:3
0:3
3:0 13 -11 82
5 . 0:3
S:3
0:3
0:3 0 -14 66

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň B

94 bodů
30. místo (11. místo v ženách)
Fri… Kam… Bou… Bea… Kám… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fried Cream (K. Fricová + R. Smetana)
3:1 3:1
3:S
3:S
24 14 118
2 . 1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 112
3 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
1:3 0:3
3:0
3:S
14 0 94
4 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
S:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 75
5 .
Kámoš René (B. Listíková + K. Jesenská)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

6 . Úroveň A

92 bodů
31. místo (12. místo v ženách)
Bea… Bou… Pet… Vla… EL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
3:2 3:S 3:0 3:0 25 14 99
2 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
2:3 3:S
3:S
3:0
21 11 92
3 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:3 S:3 S:3
3:1
6 0 66
4 .
Vlaštovky (U. Amrillaev + Z. Kovarova)
0:3
S:3
3:S S:S 4 -3 61
5 . 0:3
0:3
1:3
S:S -1 -14 45

4 . Úroveň A

88 bodů
32. místo (13. místo v ženách)
Jak… PeL… Han… Pik… Bou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 140
2 .
PeLykáni (L. Firkaľová + P. Pelykán)
1:3 3:0
3:1
3:0 21 3 124
3 . 1:3 0:3 3:1 3:1 13 0 113
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3
1:3
1:3 3:1 8 -11 97
5 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3 0:3 1:3 1:3 2 -14 88

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň A

97 bodů
20. místo (7. místo v ženách)
Div… Bou… Kan… Cub… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1
3:1
3:0
3:S
25 14 119
2 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
1:3
1:3 3:1
3:S
14 3 97
3 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
1:3
3:1
3:1
0:3 13 0 93
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3 1:3
1:3
3:0 9 -11 78
5 .
Divoká Esa (J. Pitter + I. Šťastná)
S:3
S:3
3:0 0:3 7 -14 73

4 . Úroveň B

89 bodů
22. místo (9. místo v ženách)
Kam… Pin… Opi… Bou… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0
3:S
25 14 119
2 .
Pink Elefant (V. Šiman + A. Hejdová)
2:3 0:3 3:0
3:S
15 3 98
3 . 0:3 3:0 1:3
3:S
14 0 94
4 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3 0:3 3:1
3:S
12 -3 89
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

4 . Úroveň B

91 bodů
20. místo (8. místo v ženách)
Han… Div… Bou… Cub… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:1
3:0 27 14 121
2 .
Divoká Esa (J. Pitter + I. Šťastná)
0:3 3:1 3:0 3:0 20 3 103
3 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3 1:3 3:2 3:2 11 0 91
4 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
0:3 2:3 3:0 10 -3 87
5 . 0:3 0:3 2:3 0:3 2 -14 68

4 . Úroveň B

85 bodů
24. místo (10. místo v ženách)
Jak… Bea… Prs… Bou… Opi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 121
2 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
1:3
3:S
3:2 3:0 19 3 102
3 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0:3
S:3
3:0 3:2 12 0 92
4 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3 2:3 0:3
3:1
8 -3 85
5 . 0:3 0:3 2:3
1:3
3 -14 69

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.09.2020 18:00 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
16.09.2020 20:00 4. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Smolová) Hamr Záběhlice 0:3
29.08.2020 17:00 4. Švihadla (Š. Wagner, M. Halounková) 1:3
26.08.2020 21:00 4. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) 0:3
24.08.2020 20:30 4. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
18.08.2020 16:00 4. Lachtani (T. Zámečník, V. Šimáková) 3:0 Komentáře
06.08.2020 15:04 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S Komentáře
05.08.2020 20:30 4. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
30.07.2020 20:00 4. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) 1:3
14.07.2020 20:00 4. Tykadélka (M. Hubená, F. Králík) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
12.07.2020 10:00 4. Vostrí mazlíci (J. Pařízek, L. Ledvinová) 3:1 Komentáře
11.07.2020 10:00 4. paprik (P. Somol, K. Konopásková) 2:3 Komentáře
01.07.2020 20:30 4. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
30.06.2020 20:00 4. Fried Cream (K. Fricová, R. Smetana) 3:0 Komentáře
16.06.2020 00:10 4. Míšánci (E. Fialová, J. Šálek) 3:S
04.06.2020 20:30 4. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
01.06.2020 20:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Areál volného času Gutova 1:3
28.05.2020 20:30 4. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Areál volného času Gutova 1:3
13.05.2020 17:00 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
07.05.2020 20:00 5. Co ste čekali (M. Horký, T. Indrová) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
15.03.2020 18:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 2:3
10.03.2020 20:00 5. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
20.02.2020 21:00 5. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) 0:3
09.02.2020 20:00 5. Čusík (L. Vojancová, M. Rybář) 1:3
09.02.2020 18:30 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
07.02.2020 19:00 5. GodsArrows (L. Šarapatková, T. Hengerič) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
30.01.2020 21:30 5. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
20.01.2020 21:00 5. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Areál volného času Gutova 0:3
16.01.2020 20:38 5. Kámoš René (B. Listíková, K. Jesenská) 3:S Komentáře
11.01.2020 10:00 5. Fried Cream (K. Fricová, R. Smetana) Hamr Záběhlice 1:3
02.12.2019 00:10 6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) 3:S
28.11.2019 21:21 6. Vlaštovky (U. Amrillaev, Z. Kovarova) 3:S Komentáře
28.11.2019 20:00 6. EL HABASO (A. Habětínek, B. Habětínková) 3:0 Komentáře
19.11.2019 20:00 6. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) Areál volného času Gutova 2:3
24.10.2019 21:00 4. PeLykáni (L. Firkaľová, P. Pelykán) Areál volného času Gutova 0:3
23.10.2019 21:00 4. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Areál volného času Gutova 0:3
14.10.2019 20:30 4. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Areál volného času Gutova 1:3
08.10.2019 21:00 4. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Areál volného času Gutova 1:3
28.09.2019 21:39 4. Divoká Esa (J. Pitter, I. Šťastná) 3:S Komentáře
25.09.2019 20:30 4. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
17.09.2019 20:30 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Hamr Záběhlice 3:1
14.09.2019 17:00 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Areál volného času Gutova 1:3
28.08.2019 21:00 4. Pink Elefant (V. Šiman, A. Hejdová) Areál volného času Gutova 0:3
22.08.2019 20:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Hamr Záběhlice 0:3
22.08.2019 10:02 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S Komentáře
15.08.2019 21:00 4. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 3:1
26.07.2019 20:00 4. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Areál volného času Gutova 3:2
25.07.2019 21:00 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 3:2
16.07.2019 21:00 4. Divoká Esa (J. Pitter, I. Šťastná) Areál volného času Gutova 1:3
16.07.2019 20:00 4. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Areál volného času Gutova 0:3
26.06.2019 21:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Ládví 0:3
24.06.2019 21:30 4. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Hamr Braník 3:1 Komentáře
20.06.2019 19:30 4. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Beachklub Ládví 0:3
14.06.2019 20:30 4. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) Areál volného času Gutova 2:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím