Image 1

Eliška Dvorská (33 let)

ID: 20912

Praha

  • 98 zápasů

    od roku 2014
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Areál volného času Gutova
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 32
    Zápasů v lize ( 20 / 8 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň B

53 bodů
39. místo (13. místo v ženách)
OF… Šup… Jar… Nej… Žve… Opi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
3:1 3:0 3:1 3:0 S:S 34 0 94
2 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
1:3 3:0 1:3 3:2 S:S 17 0 77
3 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3 0:3 S:S 3:2 1:3 5 0 65
4 .
Nejhoršáci (P. Jiroušková + J. Pribyl)
1:3 3:1 S:S S:S S:S -1 0 59
5 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3 2:3 2:3 S:S S:S -2 0 58
6 .
Opičí prdelky (E. Dvorská + T. Kudela)
S:S S:S 3:1 S:S S:S -7 0 53

3 . Úroveň B

90 bodů
13. místo (5. místo v ženách)
Alb… Met… Opi… Kra… Kok… Zlí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 1:3 3:0 3:S 36 0 96
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
2:3 3:1 2:3 3:2 3:S 30 0 90
3 .
Opičí prdelky (E. Dvorská + T. Kudela)
1:3 1:3 3:1 3:1 3:S 30 0 90
4 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:1 3:2 1:3 3:0 S:S 24 0 84
5 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 2:3 1:3 0:3 3:S 13 0 73
6 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3 S:3 S:3 S:S S:3 -4 0 56

4 . Úroveň B

95 bodů
10. místo (4. místo v ženách)
Opi… Voz… MED… Spa… Pik… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Opičí prdelky (E. Dvorská + T. Kudela)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 95
2 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
1:3
3:1
3:S
3:0
36 0 81
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3
1:3
3:S 3:0 25 0 70
4 .
Spachtoši (A. Valentová + J. Maščenik)
0:3 S:3 S:3 S:S -5 0 40
5 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
0:3
0:3
0:3 S:S -5 0 40

3 . Úroveň B

74 bodů
23. místo (8. místo v ženách)
Šup… OF… Šta… Opi… Zlí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
3:2 3:0 3:0 3:0 48 0 108
2 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
2:3 3:0 3:0 3:2 39 0 99
3 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
0:3 0:3 3:2 3:S 19 0 79
4 .
Opičí prdelky (E. Dvorská + T. Kudela)
0:3 0:3 2:3 3:S 14 0 74
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
0:3 2:3 S:3 S:3 4 0 64

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň A

85 bodů
16. místo (8. místo v ženách)
Opi… Šaš… MED… Hmmm Prs… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Opičí prdelky (E. Dvorská + T. Kudela)
3:2 3:1 3:2 3:1 3:S 40 0 85
2 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
2:3 3:2 3:0 3:0 3:0 40 0 85
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
1:3 2:3 1:3 3:1 3:0 26 0 71
4 . 2:3 0:3 3:1 3:2 3:2 26 0 71
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3 0:3 1:3 2:3 3:0 17 0 62
6 .
Bob & bobek (T. Hasil + Š. Zaderlíková)
S:3 0:3 0:3 2:3 0:3 3 0 48

3 . Úroveň A

86 bodů
16. místo (6. místo v ženách)
Ond… OF… Šup… Opi… Jar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ondra ti poradí (S. Hnyková + L. Divoký)
3:0
3:1
2:3
3:1
39 0 99
2 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
0:3 3:0 3:2 3:0 35 0 95
3 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
1:3
0:3 3:0 3:0 28 0 88
4 .
Opičí prdelky (E. Dvorská + T. Kudela)
3:2 2:3 0:3 3:0 26 0 86
5 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
1:3
0:3 0:3 0:3 2 0 62

4 . Úroveň A

83 bodů
18. místo (8. místo v ženách)
Šaš… Opi… Šta… Pla… Voz… TD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
3:2
3:0 3:0 3:0 3:S 45 0 90
2 .
Opičí prdelky (E. Dvorská + T. Kudela)
2:3
3:1
3:2
3:1
3:0
38 0 83
3 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
0:3
1:3
3:2 3:S 3:S 25 0 70
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3
2:3
2:3 3:S 3:S 22 0 67
5 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3
1:3
S:3 S:3 3:S 10 0 55
6 . S:3
0:3
S:3 S:3 S:3 0 0 45

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.06.2018 09:45 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) S:S
04.06.2018 09:45 3. Nejhoršáci (P. Jiroušková, J. Pribyl) S:S
04.06.2018 09:45 3. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) S:S
21.05.2018 20:00 3. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Tatran Střešovice 3:1
25.04.2018 20:00 3. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Hamr Braník 3:1
22.04.2018 19:00 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Areál volného času Gutova 1:3
11.04.2018 16:30 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 3:1
09.04.2018 18:00 3. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Areál volného času Gutova 1:3
20.03.2018 17:00 4. Spachtoši (A. Valentová, J. Maščenik) Areál volného času Gutova 3:0
19.03.2018 20:00 4. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
11.03.2018 20:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Areál volného času Gutova 3:0
07.03.2018 20:00 4. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) 3:1
18.02.2018 21:30 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 0:3
18.02.2018 20:00 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Areál volného času Gutova 0:3
15.02.2018 18:00 3. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) Areál volného času Gutova 2:3
28.01.2018 19:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Areál volného času Gutova 3:1
26.01.2018 16:00 4. Hmmm (Z. Hlinkova, P. Bartošek) Areál volného času Gutova 3:2
16.01.2018 17:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Areál volného času Gutova 3:1
07.01.2018 18:00 4. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Hamr Záběhlice 3:2
19.12.2017 17:00 3. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 3:0
16.12.2017 13:00 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Hamr Braník 0:3
08.12.2017 16:30 3. Ondra ti poradí (S. Hnyková, L. Divoký) Areál volného času Gutova 3:2
04.12.2017 20:00 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 2:3
17.11.2017 14:00 4. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
15.11.2017 17:00 4. TD Team (D. Švidraň, T. Bibková) Beach Service - Sport Vítkov 3:0 Komentáře
13.11.2017 17:00 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) Beach Service - Sport Vítkov 3:1 Komentáře
13.11.2017 16:00 4. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Beach Service - Sport Vítkov 2:3 Komentáře
05.11.2017 16:00 4. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) 3:2 Komentáře
3. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:S
3. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:S
4. Bob & bobek (T. Hasil, Š. Zaderlíková) 3:S
3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) S:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím