Načítám…
Miloslav Parolek

Miloslav Parolek (31 let)

ID: 37206

Praha

  • 51 zápasů

    od roku 2019
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Areál volného času Gutova
  • 16 /65
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 51
    Zápasů v lize ( 33 / 17 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

4 . Úroveň A

101 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
M&M Hak… Výd… Bac… Kri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 7 14 101
2 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0 3 83
3 .
Výdej čočky (K. Vacková + J. Los)
0 0 80
4 . 0 -3 77
5 . 0:3 0 -14 66

5 . Úroveň A

75 bodů
18. místo (12. místo v mužích)
Lin… M&M Han… Kan… Evon Inl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:2 3:0 3:0 3:S 24 14 78
2 . 2:3 3:0 3:0 3:0 3:0 24 11 75
3 . 2:3 0:3
S:S
3:0 3:0 11 0 51
4 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0:3 0:3
S:S
3:2
3:0 8 0 48
5 . 0:3 0:3 0:3
2:3
3:2 6 -11 35
6 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
S:3 0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 28

Letní sezóna 2020

3 . Úroveň A

134 bodů
14. místo (9. místo v mužích)
Jak… pho… M&M Švi… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 160
2 .
phoebe a phoebo (I. Přívratská + R. Zubatý)
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 152
3 . 1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 134
4 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 116
5 . 0:3 0:3 1:3
S:3
1 -14 107

3 . Úroveň A

113 bodů
14. místo (11. místo v mužích)
NoM… Lyž… M&M Div… Ply… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 2:3 3:2
3:S
19 14 133
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
1:3 3:1 3:1 3:2 18 11 129
3 . 3:2 1:3 0:3 3:0 13 0 113
4 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
2:3 1:3 3:0 2:3 12 -11 101
5 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
S:3
2:3 0:3 3:2 7 -14 93

3 . Úroveň A

118 bodů
12. místo (8. místo v mužích)
Jak… Lyž… M&M Han… pap… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
2:3 3:0 3:0 3:0 23 14 137
2 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
3:2 2:3 3:0 3:0 21 11 132
3 . 0:3 3:2 3:1 3:0 18 0 118
4 . 0:3 0:3 1:3 3:0 8 -11 97
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 86

3 . Úroveň A

113 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
NoM… pho… M&M Kam… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 3:0 3:0 3:0 23 14 137
2 .
phoebe a phoebo (I. Přívratská + R. Zubatý)
3:2 2:3 3:1 3:1 19 11 130
3 . 0:3 3:2 1:3 3:0 13 0 113
4 . 0:3 1:3 3:1 3:2 12 -11 101
5 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
0:3 1:3 0:3 2:3 3 -14 89

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

122 bodů
16. místo (12. místo v mužích)
Met… M&M Lov… Lin… Kan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
3:1
3:S
3:S 3:0 25 14 139
2 . 1:3
3:S
3:S 3:S 19 3 122
3 .
Lovci Lo puchů (K. Hellerová + J. Formankova)
S:3
S:3
3:S 3:S 12 0 112
4 . S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 87
5 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 84

4 . Úroveň A

115 bodů
21. místo (13. místo v mužích)
Švi… Kam… M&M Čus… Mat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
3:1 3:2 3:1
3:S
23 14 137
2 . 1:3 3:1 3:2
3:S
18 3 121
3 . 2:3 1:3 3:1 3:S 15 0 115
4 . 1:3 2:3 1:3
3:S
10 -11 99
5 .
Matfyzáci vol. 2 (O. Kotek + B. Horníková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

5 . Úroveň B

120 bodů
18. místo (13. místo v mužích)
M&M Lin… Cub… Jum… Umy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 120
2 .
1:3
3:0
1:3
3:S
15 11 106
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
0:3
3:0
3:S
13 0 93
4 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
0:3
3:1
0:3
3:S
12 -11 81
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň B

97 bodů
29. místo (19. místo v mužích)
Sně… Bob… Ply… M&M Han… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Snědá tíseň (K. Farag + M. Pavlikova)
3:0 3:0 3:2 3:0 26 14 140
2 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
0:3 3:0 3:0 3:1 20 3 123
3 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 114
4 . 2:3 0:3 0:3 3:1 8 -11 97
5 . 0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 88

4 . Úroveň B

112 bodů
22. místo (14. místo v mužích)
Švi… Ply… M&M Bea… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
3:2 1:3 3:1 3:S 18 14 132
2 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
2:3
3:2
2:3 3:S 15 3 118
3 . 3:1
2:3
S:S
3:S 12 0 112
4 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
1:3 3:2
S:S
3:S 10 -11 99
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

6 . Úroveň B

100 bodů
26. místo (18. místo v mužích)
M&M Umy Mar… Hum… Uli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:1
3:0
26 14 100
2 .
0:3
3:0
3:2
3:1
18 11 89
3 .
1:3
0:3 3:1 3:0 14 0 74
4 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
1:3
2:3
1:3
3:2
9 -3 66
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3
1:3
0:3
2:3
3 -14 49

6 . Úroveň A

75 bodů
37. místo (21. místo v mužích)
Švi… Jar… M&M Vla… Bra… Pár… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
3:0
3:0
3:2
3:0
3:0
28 14 102
2 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3
3:0
3:1
3:0 3:0 23 11 94
3 .
0:3
0:3
3:2
3:0
3:S
15 0 75
4 .
Vlaštovky (U. Amrillaev + Z. Kovarova)
2:3
1:3
2:3
3:1
3:1 15 0 75
5 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
0:3
0:3
0:3
1:3
3:2
5 -11 54
6 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3
0:3
S:3
1:3
2:3
3 -14 49

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.06.2021 17:00 4. Krisgang (K. Ledecký, K. Hniličková) Areál volného času Gutova 3:0
26.05.2021 20:00 5. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) 3:0
25.05.2021 21:00 5. Evon (O. Vaculík, E. Žatecká) Hamr Záběhlice 3:0
21.05.2021 17:00 5. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) 3:0
20.05.2021 14:00 5. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) 3:0
19.05.2021 21:00 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 2:3
30.09.2020 20:30 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Hamr Braník 1:3
29.09.2020 21:00 3. Švihadla (Š. Wagner, M. Halounková) 3:1
23.09.2020 18:30 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 3:1
16.09.2020 19:00 3. phoebe a phoebo (I. Přívratská, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 1:3
03.09.2020 20:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
02.09.2020 20:30 3. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Areál volného času Gutova 3:2
31.08.2020 19:00 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) 0:3
30.08.2020 18:00 3. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Smolová) 3:0
07.08.2020 08:00 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Hamr Braník 0:3
24.07.2020 19:30 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Braník 3:2
23.07.2020 18:00 3. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) DOMYNO 3:1
16.07.2020 17:00 3. paprik (P. Somol, K. Konopásková) Hamr Braník 3:0
12.07.2020 19:00 3. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Hamr Záběhlice 1:3
09.07.2020 20:00 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) 3:0
02.07.2020 17:00 3. phoebe a phoebo (I. Přívratská, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 3:2
01.07.2020 19:30 3. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Areál volného času Gutova 0:3
16.06.2020 00:10 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:S
16.06.2020 00:10 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) 3:S
12.06.2020 19:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachklub Ládví 1:3
03.06.2020 15:04 4. Lovci Lo puchů (K. Hellerová, J. Formankova) 3:S Komentáře
21.05.2020 00:10 4. Čusík (L. Vojancová, M. Rybář) 3:1
21.05.2020 00:10 4. Matfyzáci vol. 2 (O. Kotek, B. Horníková) 3:S
07.05.2020 17:00 4. Švihadla (Š. Wagner, M. Halounková) Hamr Záběhlice 2:3
09.03.2020 21:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Areál volného času Gutova 1:3
01.03.2020 20:00 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:1 Komentáře
28.02.2020 20:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
26.02.2020 08:27 5. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) 3:S Komentáře
21.02.2020 19:00 5. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
01.02.2020 11:00 4. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Areál volného času Gutova 0:3
25.01.2020 11:00 4. Snědá tíseň (K. Farag, M. Pavlikova) 2:3
25.01.2020 10:00 4. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Hamr Záběhlice 3:1
08.01.2020 19:00 4. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Smolová) Areál volného času Gutova 0:3
02.01.2020 00:10 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:S
27.12.2019 16:00 4. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) S:S Komentáře
19.12.2019 21:00 4. Švihadla (Š. Wagner, M. Halounková) Areál volného času Gutova 3:1
18.12.2019 19:00 4. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Smolová) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
22.11.2019 20:00 6. Humří smršť (S. H, B. Humr) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
22.11.2019 19:00 6. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
08.11.2019 19:00 6. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
04.11.2019 17:30 6. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
30.10.2019 19:00 6. Vlaštovky (U. Amrillaev, Z. Kovarova) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
25.10.2019 18:30 6. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 0:3
25.10.2019 11:11 6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) 3:S Komentáře
17.10.2019 21:00 6. Švihadla (Š. Wagner, M. Halounková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
09.10.2019 21:30 6. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) Hamr Braník 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím