Načítám…

Eva Kordíková Krylová (31 let)

ID: 39571

Praha

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Beach volejbal (16/33)

  • 85 zápasů

    od roku 2020
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 16 /83
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 85
    Zápasů v lize ( 38 / 41 / 6) 0 turnajů
  • 48%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

4 . Úroveň A

76 bodů
16. místo (4. místo v ženách)
Vac… Rys… Pee… Umy Opt… Ňou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1 3:0
3:0
3:1 26 14 100
2 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
1:3
3:1 3:0 3:0 3:0 22 11 93
3 . 1:3 1:3 3:2 3:1
3:0
16 0 76
4 . 0:3 0:3 2:3
3:S
6 0 66
5 .
Optika Policar (O. Policar + T. Drachovská)
0:3
0:3 1:3
3:S
6 -11 55
6 . 1:3 0:3
0:3
S:3
S:3
1 -14 47

4 . Úroveň A

74 bodů
18. místo (5. místo v ženách)
Hak… Mal… Pee… Opt… Poh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 100
2 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
0:3
3:2
3:S
3:S
17 11 88
3 . 0:3 2:3
3:S
3:S
14 0 74
4 .
Optika Policar (O. Policar + T. Drachovská)
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 55
5 .
Pohodáři (K. Bandžak + E. Šafrová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

4 . Úroveň A

93 bodů
17. místo (6. místo v ženách)
Sve… Umy Pee… Prs… M&M Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Svestky (S. Svecova + R. Svec)
3:1
3:0
S:S
3:S
17 14 111
2 . 1:3 3:1 0:3
3:S
13 11 104
3 .
0:3
1:3
3:1
3:S
13 0 93
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:S 3:0
1:3
3:S
12 -11 81
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

5 . Úroveň A

87 bodů
24. místo (7. místo v ženách)
Pee… Kop… Soc… K&P Ňou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
S:S
3:0
3:1 13 14 87
2 .
Kopretinky (M. Soták + E. Palátová)
3:2
1:3
S:3
3:1 12 11 83
3 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
S:S 3:1 3:1 S:S 8 0 68
4 .
0:3
3:S
1:3
S:S
5 -3 62
5 . 1:3 1:3 S:S
S:S
-2 -14 44

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň A

67 bodů
28. místo (10. místo v ženách)
Jan… Vop… Sve… Rys… Pee… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Janička (J. Ševčík + A. Šimková)
3:1 3:0 3:0 3:1 26 14 120
2 .
Vopičáci (L. Novosadová + O. Tichý)
1:3 3:0 3:1
3:S
20 3 103
3 .
Svestky (S. Svecova + R. Svec)
0:3 0:3 3:1 3:0 13 0 93
4 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
0:3 1:3 1:3 3:0 9 -3 86
5 . 1:3
S:3
0:3 0:3 1 -14 67

4 . Úroveň A

77 bodů
21. místo (4. místo v ženách)
Jak… Kam… Mal… Pee… pho… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky 2.0 (K. Malý + M. Malá)
3:1 3:1 3:1
3:S
24 14 118
2 . 1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 112
3 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
1:3 0:3
3:1
3:S
13 0 93
4 . 1:3 0:3
1:3
3:S
8 -11 77
5 .
phoebe a phoebo (I. Jesenská + R. Zubatý)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

5 . Úroveň A

74 bodů
17. místo (5. místo v ženách)
Pee… Umy Maš… Pře… #be… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
1:3
3:0
3:2
20 14 74
2 .
0:3
3:1 S:S 3:0 11 11 62
3 .
Mašiny (M. Balák + A. Hojovec)
3:1
1:3 S:3
S:S
5 0 45
4 .
Přemek a Vendy (P. Danda + V. Szlauerová)
0:3 S:S 3:S S:S 2 -11 31
5 .
#beach4fun (M. Draisaitl + A. Drienkova)
2:3
0:3
S:S
S:S -2 -14 24

4 . Úroveň A

55 bodů
23. místo (7. místo v ženách)
Mar… Mal… Kin… Prs… Pee… Kar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
3:2
3:0
3:1
3:0
3:S
25 14 99
2 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
2:3
3:0
3:0
3:0
3:2
22 11 93
3 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3
0:3
3:1
3:0
2:3
12 0 72
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3
0:3
1:3
3:S
3:S
11 0 71
5 . 0:3
0:3
0:3
S:3
3:0 6 -11 55
6 .
S:3
2:3
3:2
S:3
0:3 6 -14 52

Podzimní sezóna 2021

4 . Úroveň A

92 bodů
18. místo (6. místo v ženách)
Lin… Rys… Pee… Kar… Jum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
0:3
3:0
S:3
3:0 14 11 105
3 . 0:3
0:3
3:1
3:1 12 0 92
4 . 0:3
3:S
1:3
1:3 8 -11 77
5 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -14 73

4 . Úroveň B

89 bodů
21. místo (7. místo v ženách)
Hak… Kin… Pee… Soc… Gum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:1 3:0 3:0
3:2
25 14 119
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
1:3 3:0 3:1 3:1 20 3 103
3 . 0:3 0:3 2:3
3:0
9 0 89
4 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
0:3 1:3 3:2 S:S 4 -3 81
5 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
2:3
1:3
0:3
S:S 1 -14 67

5 . Úroveň B

86 bodů
25. místo (9. místo v ženách)
Rys… Pee… Mar… #be… Kal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
S:3
3:2 3:0 3:0 19 14 93
2 .
3:S
3:2
3:1
S:S
15 11 86
3 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
2:3
2:3
3:2
S:S
7 0 67
4 .
#beach4fun (M. Draisaitl + A. Drienkova)
0:3
1:3
2:3
S:S
1 -3 58
5 .
Kalhotky nee (V. Matonohova + T. Zemková)
0:3
S:S
S:S
S:S
-6 -14 40

6 . Úroveň A

81 bodů
26. místo (9. místo v ženách)
Pee… Ňou… Bra… Hur… My2 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 81
2 .
0:3
3:2
3:0
3:S
18 11 69
3 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
1:3
2:3
3:1
3:S
15 0 55
4 .
Hurikáni (N. Grajciarova + M. Martinec)
0:3
0:3
1:3
3:S
7 -11 36
5 .
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň B

49 bodů
38. místo (16. místo v ženách)
Tom… Kin… Hak… Mal… Pee… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tom & Jerry (T. Maršon + M. Preibischová)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3 3:0
3:0
3:1
20 11 91
3 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3 0:3 3:2 3:1 11 0 71
4 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
0:3
0:3
2:3
3:1
8 -3 65
5 . 0:3
1:3
1:3
1:3
3 -14 49

5 . Úroveň A

53 bodů
33. místo (14. místo v ženách)
Kan… Gum… Hur… Pee… Inl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:2 3:2 3:0 3:S 23 14 97
2 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
2:3 S:S 3:1 3:S 12 11 83
3 .
Hurikáni (N. Grajciarova + M. Martinec)
2:3 S:S S:S 3:S 4 0 64
4 . 0:3 1:3 S:S 3:2 4 -11 53
5 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
S:3 S:3 S:3 2:3 2 -14 48

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň A

96 bodů
28. místo (12. místo v ženách)
Ply… Kan… Bou… Pee… [email protected] Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 140
2 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
1:3
3:2
3:1
3:S
18 3 121
3 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
0:3
2:3
3:0
3:S
15 0 115
4 . 0:3
1:3
0:3
3:S
7 -11 96
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

4 . Úroveň B

93 bodů
21. místo (10. místo v ženách)
Lin… Opi… Pee… pap… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 2:3 3:S 21 14 115
2 . 1:3
3:2
3:S
3:S
18 3 101
3 . 0:3
2:3
3:2
3:S 13 0 93
4 . 3:2
S:3
2:3
3:S 13 -11 82
5 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 66

5 . Úroveň A

87 bodů
22. místo (9. místo v ženách)
Jum… Pee… Cub… Vyf… Vos… Bej… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
3:1
3:0 1:3 0:3
3:1
17 14 91
2 .
1:3
0:3
3:2
3:1
3:0
16 11 87
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
3:0
3:1
S:S
3:1 14 0 74
4 .
Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
3:1
2:3
1:3
S:S
3:1 11 0 71
5 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
3:0
1:3
S:S
S:S
3:1 8 -11 57
6 .
Bejci (T. M + M. Karvaiová)
1:3
0:3
1:3 1:3 1:3 4 -14 50

6 . Úroveň A

77 bodů
27. místo (12. místo v ženách)
Pee… Vyf… My2 Inl… Bra… GRO… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 0:3
3:1
3:0 23 14 77
2 .
Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
0:3
3:2
3:2
3:1
3:S
18 11 69
3 . 0:3 2:3 3:0 3:2 3:0 18 0 58
4 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
3:0
2:3
0:3 3:2 3:0 18 0 58
5 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
1:3
1:3 2:3 2:3
3:S
11 -11 40
6 .
GROOŤÁCI (L. Kaňka + M. Pekařová)
0:3
S:3
0:3 0:3
S:3
0 -14 26

Jarní sezóna 2020

6 . Úroveň A

69 bodů
38. místo (17. místo v ženách)
Fri… Prs… Pee… Jel… Vac… Co… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fried Cream (K. Fricová + R. Smetana)
2:3 3:1 3:0 3:0 3:0 25 14 99
2 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:2
3:2
3:1
3:0
3:2
23 11 94
3 . 1:3
2:3
3:2
3:2
S:S 9 0 69
4 . 0:3
1:3
2:3
1:3
3:S
9 0 69
5 . 0:3 0:3
2:3
3:1
0:3 7 -11 56
6 .
Co ste čekali (M. Horký + T. Indrová)
0:3
2:3
S:S
S:3
3:0 6 -14 52

6 . Úroveň B

68 bodů
41. místo (18. místo v ženách)
Bea… Han… Pee… Swi… Vac… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
3:2 3:0
3:S
3:0
25 14 99
2 .
HanzLuc 2 (L. Sirotiaková + J. Kolář)
2:3 3:0 3:1 3:0 22 11 93
3 . 0:3 0:3
1:3
3:0
8 0 68
4 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
S:3
1:3
3:1
S:3
7 -3 64
5 .
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -14 52

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.09.2022 20:00 4. Optika Policar (O. Policar, T. Drachovská) Hamr Braník 3:1
22.09.2022 19:30 4. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) DOMYNO 1:3
15.09.2022 19:30 4. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) Hamr Braník 3:2
08.09.2022 19:30 4. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) DOMYNO 3:0 Komentáře
04.09.2022 18:30 4. Vaculíci (O. Vaculík, E. Vaculíková) Beachklub Ládví 1:3
31.08.2022 08:57 4. Optika Policar (O. Policar, T. Drachovská) 3:S Komentáře
30.08.2022 17:02 4. Pohodáři (K. Bandžak, E. Šafrová) 3:S Komentáře
28.08.2022 17:00 4. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) Hamr Záběhlice 2:3
18.08.2022 18:00 4. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Areál volného času Gutova 0:3
24.07.2022 18:00 4. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) Hamr Braník 1:3
21.07.2022 19:30 4. Svestky (S. Svecova, R. Svec) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
17.07.2022 19:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
07.07.2022 01:01 4. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) 3:S Komentáře
01.07.2022 00:10 5. Sochoříci (D. Sochor, N. Sochorová) S:S
01.07.2022 00:10 5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) 3:1
26.06.2022 17:00 5. K&P (K. Bandžak, P. Dadková) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
05.06.2022 15:30 5. Kopretinky (M. Soták, E. Palátová) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
26.05.2022 14:07 4. Vopičáci (L. Novosadová, O. Tichý) S:3 Komentáře
22.05.2022 14:00 4. Svestky (S. Svecova, R. Svec) 0:3
12.05.2022 19:00 4. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Beachklub Ládví 0:3
05.05.2022 18:00 4. Janička (J. Ševčík, A. Šimková) 1:3
19.04.2022 18:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Hamr Záběhlice 0:3
12.04.2022 20:30 4. Jakočky 2.0 (K. Malý, M. Malá) Sportcentrum Koráb 1:3
11.04.2022 15:37 4. phoebe a phoebo (I. Jesenská, R. Zubatý) 3:S Komentáře
08.04.2022 18:00 4. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
01.04.2022 00:10 5. Přemek a Vendy (P. Danda, V. Szlauerová) 3:0
17.03.2022 18:00 5. Mašiny (M. Balák, A. Hojovec) Prague Beach Team 1:3 Komentáře
15.03.2022 18:00 5. #beach4fun (M. Draisaitl, A. Drienkova) Beachklub Ládví 3:2 Komentáře
13.03.2022 15:00 5. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
28.02.2022 23:35 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) S:3 Komentáře
22.02.2022 18:00 4. MarVik (M. Helcl, V. Havlová) Sportcentrum Koráb 0:3
20.02.2022 19:00 4. Karlíci (J. Kropáček, K. Horáková) Beachklub Praha Pankrác 3:0
18.02.2022 18:30 4. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) Areál volného času Gutova 0:3
06.02.2022 19:00 4. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) 0:3 Komentáře
30.01.2022 17:00 4. Karlíci (J. Kropáček, K. Horáková) 3:1 Komentáře
27.01.2022 19:00 4. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) 0:3 Komentáře
23.01.2022 18:30 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 0:3
18.01.2022 21:00 4. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) 3:1
28.12.2021 17:30 4. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Areál volného času Gutova 0:3
22.12.2021 19:00 4. Sochoříci (D. Sochor, N. Sochorová) Beachklub Ládví 2:3
19.12.2021 17:00 4. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) Areál volného času Gutova 0:3
13.12.2021 18:00 4. Gumkáči (O. Kotek, D. Rybová) 3:0 Komentáře
29.11.2021 18:19 5. Kalhotky nee (V. Matonohova, T. Zemková) S:S Komentáře
25.11.2021 11:29 5. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) 3:S Komentáře
23.11.2021 21:00 5. #beach4fun (M. Draisaitl, A. Drienkova) Beachklub Ládví 3:1 Komentáře
12.11.2021 20:00 5. MarVik (M. Helcl, V. Havlová) Beachklub Ládví 3:2 Komentáře
26.10.2021 09:00 6. My2 (K. Polame, L. Polame) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
17.10.2021 17:30 6. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) 3:0 Komentáře
12.10.2021 21:00 6. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) 3:1 Komentáře
08.10.2021 20:00 6. Hurikáni (N. Grajciarova, M. Martinec) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
23.09.2021 18:00 5. Tom & Jerry (T. Maršon, M. Preibischová) Beachklub Ládví 0:3
14.09.2021 17:30 5. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Beachklub Ládví 1:3
12.09.2021 19:00 5. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
09.09.2021 17:00 5. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
01.09.2021 00:10 5. Hurikáni (N. Grajciarova, M. Martinec) S:S
29.08.2021 18:00 5. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) 0:3
15.08.2021 20:00 5. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) 3:2
10.08.2021 20:00 5. Gumkáči (O. Kotek, D. Rybová) Beachklub Ládví 1:3
04.10.2020 17:00 4. Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev, F. Xodo) 0:3 Komentáře
03.10.2020 19:04 4. [email protected] (D. Jirásek, P. Jirásková) 3:S Komentáře
01.10.2020 20:00 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
28.09.2020 16:00 4. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) 0:3
07.09.2020 00:10 4. Bobani (L. Uher, K. Viterová) 3:S
02.09.2020 19:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 0:3
01.09.2020 19:00 4. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) 2:3 Komentáře
16.08.2020 20:00 4. paprik (P. Somol, K. Konopásková) 3:2 Komentáře
06.08.2020 20:00 5. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) 1:3 Komentáře
31.07.2020 18:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
30.07.2020 19:30 5. Bejci (T. M, M. Karvaiová) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
21.07.2020 20:00 5. Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková, H. Plesníková) Beachklub Ládví 3:2 Komentáře
16.07.2020 20:00 5. Vostrí mazlíci (J. Pařízek, L. Ledvinová) 3:1 Komentáře
28.06.2020 20:00 6. GROOŤÁCI (L. Kaňka, M. Pekařová) 3:0
28.06.2020 18:00 6. Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková, H. Plesníková) 3:0 Komentáře
25.06.2020 20:00 6. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) Beachklub Ládví 3:1 Komentáře
23.06.2020 21:00 6. My2 (K. Polame, L. Polame) Beachklub Ládví 3:0
23.06.2020 20:00 6. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) Beachklub Ládví 0:3
16.06.2020 00:10 6. Co ste čekali (M. Horký, T. Indrová) S:S
14.06.2020 16:00 6. Jelínci (R. Jelínek, S. Jelínková) 3:2 Komentáře
04.06.2020 19:00 6. Vaculíci (O. Vaculík, E. Vaculíková) Beachklub Ládví 3:2 Komentáře
01.06.2020 20:00 6. Fried Cream (K. Fricová, R. Smetana) 1:3
31.05.2020 09:30 6. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
27.02.2020 21:00 6. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) Beachklub Ládví 0:3
22.02.2020 11:00 6. HanzLuc 2 (L. Sirotiaková, J. Kolář) Hamr Záběhlice 0:3
18.02.2020 20:00 6. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) 1:3 Komentáře
09.02.2020 20:00 6. Vaculíci (O. Vaculík, E. Vaculíková) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím