Image 1

Radek Smetana (31 let)

ID: 37791

Praha

  • 28 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Záběhlice
  • 26 /83
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 16 / 11 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň B

92 bodů
21. místo (7. místo v ženách)
Bou… pap… Fri… Opi… Vos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
3:0
3:1
13 14 107
2 . 3:0 3:1 13 3 96
3 .
Fried Cream (K. Smažíková + R. Smetana)
0:3
3:2 3:0 12 0 92
4 .
1:3
0:3 2:3
3:S
9 -3 86
5 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
1:3 0:3
S:3
1 -14 67

Jarní sezóna 2020

6 . Úroveň A

99 bodů
26. místo (10. místo v ženách)
Fri… Prs… Pee… Jel… EOVA Co… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fried Cream (K. Smažíková + R. Smetana)
2:3 3:1 3:0 3:0 3:0 25 14 99
2 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:2
3:2
3:1
3:0
3:2
23 11 94
3 . 1:3
2:3
3:2
3:2
S:S 9 0 69
4 . 0:3
1:3
2:3
1:3
3:S
9 0 69
5 . 0:3 0:3
2:3
3:1
0:3 7 -11 56
6 .
Co ste čekali (M. Horký + T. Indrová)
0:3
2:3
S:S
S:3
3:0 6 -14 52

5 . Úroveň A

70 bodů
37. místo (15. místo v ženách)
Han… Pha… Jum… Prs… Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
0:3
3:0 3:0 3:0 21 14 115
2 .
3:0
3:1 S:S S:S 9 11 100
3 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
0:3 1:3 3:S
1:3
8 0 88
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0:3 S:S S:3 3:0 5 -3 82
5 .
Fried Cream (K. Smažíková + R. Smetana)
0:3 S:S
3:1
0:3 4 -14 70

4 . Úroveň B

98 bodů
29. místo (10. místo v ženách)
Bob… Mat… Šta… Fri… PeL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 140
2 .
Matfyzáci vol. 2 (O. Kotek + B. Horníková)
0:3 3:1
3:1
3:S
18 3 121
3 .
Štaflík a Špagetka (J. Gabauer + A. Zelinková)
0:3 1:3
3:1
3:S
13 0 113
4 .
Fried Cream (K. Smažíková + R. Smetana)
1:3
1:3
1:3
3:S
9 -11 98
5 .
PeLykáni (L. Firkaľová + P. Pelykán)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň B

118 bodů
19. místo (5. místo v ženách)
Fri… Kam… Bou… Bea… Kám… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fried Cream (K. Smažíková + R. Smetana)
3:1 3:1
3:S
3:S
24 14 118
2 . 1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 112
3 .
Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev + F. Xodo)
1:3 0:3
3:0
3:S
14 0 94
4 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
S:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 75
5 .
Kámoš René (B. Listíková + K. Jesenská)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

5 . Úroveň B

108 bodů
24. místo (9. místo v ženách)
Prs… Fri… Jar… Kám… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:1 1:3
3:1
3:S
19 14 113
2 .
Fried Cream (K. Smažíková + R. Smetana)
1:3 3:2 3:2 3:1 17 11 108
3 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
3:1 2:3 2:3 3:1 16 0 96
4 .
Kámoš René (B. Listíková + K. Jesenská)
1:3
2:3 3:2 3:0 15 -3 92
5 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
S:3
1:3 1:3 0:3 2 -14 68

5 . Úroveň A

90 bodů
32. místo (13. místo v ženách)
Esc… Ply… Fri… Kám… Opi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Escape (D. Daněk + S. Dankova)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 119
2 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
2:3
3:2
3:1 3:1 19 11 110
3 .
Fried Cream (K. Smažíková + R. Smetana)
1:3
2:3
3:2 2:3 10 0 90
4 .
Kámoš René (B. Listíková + K. Jesenská)
0:3 1:3 2:3 3:0 10 -11 79
5 . 0:3 1:3 3:2 0:3 6 -14 72

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.07.2020 20:00 4. Vostrí mazlíci (J. Pařízek, L. Ledvinová) 3:0
30.06.2020 20:00 4. Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev, F. Xodo) 0:3 Komentáře
22.06.2020 20:30 4. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 3:2
11.06.2020 19:00 6. Co ste čekali (M. Horký, T. Indrová) Hamr Záběhlice 3:0
10.06.2020 07:30 6. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Záběhlice 2:3
03.06.2020 20:00 6. EOVA (O. Vaculík, E. Valášková) 3:0
01.06.2020 20:00 6. Peeva (E. Krylová, P. Kordík) 3:1
27.05.2020 20:00 6. Jelínci (R. Jelínek, S. Jelínková) 3:0
21.05.2020 00:10 5. PharmIT (R. Pagac, M. Pospíšilová) S:S
20.05.2020 19:30 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Areál volného času Gutova 0:3
15.05.2020 19:00 5. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) 3:1 Komentáře
09.03.2020 21:00 5. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) 0:3
03.03.2020 21:00 4. Bobani (L. Uher, K. Viterová) 1:3
10.02.2020 21:00 4. Matfyzáci vol. 2 (O. Kotek, B. Horníková) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
09.02.2020 16:00 4. Štaflík a Špagetka (J. Gabauer, A. Zelinková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
02.02.2020 09:46 5. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) 3:S Komentáře
16.01.2020 20:39 5. Kámoš René (B. Listíková, K. Jesenská) 3:S Komentáře
15.01.2020 21:00 5. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) 3:1
11.01.2020 10:00 5. Bouncy Unicorns (N. Bicbaiev, F. Xodo) Hamr Záběhlice 3:1
14.12.2019 20:00 5. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) Areál volného času Gutova 3:1
12.12.2019 19:00 5. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) 3:2
11.12.2019 21:00 5. Kámoš René (B. Listíková, K. Jesenská) 3:2
09.12.2019 20:00 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Záběhlice 1:3
30.11.2019 11:00 5. Escape (D. Daněk, S. Dankova) Hamr Braník 1:3
28.11.2019 07:00 5. Kámoš René (B. Listíková, K. Jesenská) Hamr Braník 3:2
22.11.2019 19:30 5. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Smolová) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
20.11.2019 21:00 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Hamr Záběhlice 2:3
4. PeLykáni (L. Firkaľová, P. Pelykán) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím