Načítám…
Image 1

Jakub Rádl (31 let)

ID: 42397

Praha

  • 49 zápasů

    od roku 2020
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19 /75
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 49
    Zápasů v lize ( 27 / 17 / 5) 0 turnajů
  • 61%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň B

97 bodů
18. místo (13. místo v mužích)
Hak… Bac… Mal… Kin… Kop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:1 1:3 3:0 3:0 21 14 115
2 . 1:3 3:2 3:0 3:0 20 3 103
3 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
3:1 2:3 2:3 3:0 17 0 97
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3 0:3 3:2 3:0 12 -3 89
5 .
Kopretinky (M. Soták + E. Palátová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

4 . Úroveň A

93 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
Jak… Kam… Mal… Pee… pho… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky 2.0 (K. Malý + M. Malá)
3:1 3:1 3:1
3:S
24 14 118
2 . 1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 112
3 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
1:3 0:3
3:1
3:S
13 0 93
4 . 1:3 0:3
1:3
3:S
8 -11 77
5 .
phoebe a phoebo (I. Jesenská + R. Zubatý)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

4 . Úroveň A

93 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
Mar… Mal… Kin… Prs… Pee… Kar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
3:2
3:0
3:1
3:0
3:S
25 14 99
2 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
2:3
3:0
3:0
3:0
3:2
22 11 93
3 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3
0:3
3:1
3:0
2:3
12 0 72
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3
0:3
1:3
3:S
3:S
11 0 71
5 . 0:3
0:3
0:3
S:3
3:0 6 -11 55
6 .
S:3
2:3
3:2
S:3
0:3 6 -14 52

Podzimní sezóna 2021

3 . Úroveň A

87 bodů
20. místo (14. místo v mužích)
Div… M&M Doč… Kin… Mal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 140
2 . 1:3 2:3 3:0
3:S
16 11 127
3 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
0:3 3:2
S:S
3:1 9 0 109
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
1:3 0:3
S:S
3:0 6 -11 95
5 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
0:3
S:3
1:3 0:3 1 -14 87

5 . Úroveň A

101 bodů
17. místo (12. místo v mužích)
Mal… Kar… Bra… Ňou… Dvo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
3:0
3:0
3:1
3:0
27 14 101
2 .
0:3
3:2
3:2 3:0 17 11 88
3 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
0:3
2:3
3:2 3:S 13 0 73
4 .
1:3
2:3 2:3 3:S 11 -11 60
5 .
Dvojka ze školky! (O. Květoň + T. Hartmannová)
0:3
0:3 S:3 S:3 0 -14 46

4 . Úroveň A

76 bodů
26. místo (17. místo v mužích)
Lyž… Kri… Kin… Mal… You… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
3:0 3:1 3:0 3:1 26 14 120
2 . 0:3
3:2
3:1
3:0
18 3 101
3 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
1:3
2:3
3:1 3:1 15 0 95
4 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
0:3
1:3
1:3
3:2
7 -11 76
5 .
You know who (P. Kepčija + L. Leová)
1:3
0:3
1:3
2:3
4 -14 70

5 . Úroveň A

100 bodů
18. místo (12. místo v mužích)
Mal… Gum… Soc… #be… Jel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
3:2
3:0
3:0
3:0 26 14 100
2 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
2:3
3:1
3:0
3:0
22 11 93
3 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
0:3
1:3 3:1 3:1 13 0 73
4 .
#beach4fun (M. Draisaitl + A. Drienkova)
0:3
0:3
1:3
3:1
7 -3 64
5 . 0:3
0:3
1:3
1:3
2 -14 48

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň B

65 bodů
33. místo (20. místo v mužích)
Tom… Kin… Hak… Mal… Pee… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tom & Jerry (T. Maršon + M. Preibischová)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3 3:0
3:0
3:1
20 11 91
3 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3 0:3 3:2 3:1 11 0 71
4 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
0:3
0:3
2:3
3:1
8 -3 65
5 . 0:3
1:3
1:3
1:3
3 -14 49

6 . Úroveň A

53 bodů
32. místo (19. místo v mužích)
Hak… Jum… Mal… Prs… Ňou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 82
2 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
0:3 3:2 1:3 3:0 13 11 64
3 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
0:3 2:3 3:1
3:2
13 0 53
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0:3 3:1 1:3 S:S 5 -11 34
5 . 0:3 0:3
2:3
S:S 0 -14 26

4 . Úroveň A

66 bodů
30. místo (21. místo v mužích)
Jak… Lin… Bac… Zal… Mal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
3:1 S:3 3:0
3:S
19 14 113
2 . 1:3 3:1 2:3
3:S
15 3 98
3 . 3:S 1:3
S:S
3:S 11 0 91
4 .
Zalivaci (M. Botur + ?. Návratová)
0:3 3:2
S:S
3:S
9 -3 86
5 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

5 . Úroveň A

97 bodů
18. místo (13. místo v mužích)
Mal… Kan… Umy Gum… My2 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
3:2
3:1 3:S 3:S 23 14 97
2 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
2:3
3:2
3:S 3:S 19 11 90
3 . 1:3
2:3
3:S 3:S 15 0 75
4 .
Gumkáči (O. Kotek + D. Rybová)
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 47
5 . S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 44

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň B

110 bodů
22. místo (13. místo v mužích)
Prs… Mal… Cub… Jum… Jel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 121
2 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
0:3
3:S
3:0
3:S
19 11 110
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
S:3
3:2
3:S
11 0 91
4 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
0:3 0:3
2:3
3:S
8 -3 85
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.05.2022 17:00 4. Bacáni (E. Dvorská, P. Bidelnica) Beachklub Ládví 2:3
18.05.2022 18:30 4. Kopretinky (M. Soták, E. Palátová) Beachklub Ládví 3:0
14.05.2022 16:00 4. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) Hamr Braník 2:3
11.05.2022 17:00 4. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Areál volného času Gutova 3:1
27.04.2022 17:00 4. Jakočky 2.0 (K. Malý, M. Malá) Hamr Braník 1:3
18.04.2022 17:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) 0:3
11.04.2022 15:37 4. phoebe a phoebo (I. Jesenská, R. Zubatý) 3:S Komentáře
08.04.2022 18:00 4. Peeva (E. Kordíková, P. Kordík) Hamr Braník 3:1 Komentáře
26.02.2022 16:00 4. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Braník 3:0
16.02.2022 21:00 4. Karlíci (J. Kropáček, K. Horáková) 3:2 Komentáře
14.02.2022 20:00 4. MarVik (M. Helcl, V. Havlová) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
06.02.2022 20:00 4. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) 3:0 Komentáře
06.02.2022 19:00 4. Peeva (E. Kordíková, P. Kordík) 3:0 Komentáře
31.01.2022 08:21 3. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) S:3 Komentáře
30.01.2022 19:00 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) 0:3
13.01.2022 20:30 3. Dočasná péče (J. Blažek, K. Vaňková) Hamr Záběhlice 1:3
09.01.2022 15:00 3. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) 0:3
12.12.2021 20:00 5. Dvojka ze školky! (O. Květoň, T. Hartmannová) DOMYNO 3:0 Komentáře
12.12.2021 18:30 5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) DOMYNO 3:1 Komentáře
07.12.2021 21:00 5. Karlíci (J. Kropáček, K. Horáková) 3:0 Komentáře
05.12.2021 10:30 5. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) Hamr Braník 3:0 Komentáře
21.11.2021 17:00 4. Krisgang (K. Ledecký, K. Hniličková) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
11.11.2021 21:00 4. You know who (P. Kepčija, L. Leová) Sport Vítkov 3:2 Komentáře
07.11.2021 11:00 4. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 0:3
07.11.2021 09:00 4. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) Hamr Braník 1:3
17.10.2021 18:30 5. #beach4fun (M. Draisaitl, A. Drienkova) DOMYNO 3:0 Komentáře
16.10.2021 14:00 5. Sochoříci (D. Sochor, N. Sochorová) DOMYNO 3:0 Komentáře
16.10.2021 13:00 5. Jelínci (R. Jelínek, S. Jelínková) DOMYNO 3:0
15.10.2021 19:00 5. Gumkáči (O. Kotek, D. Rybová) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
20.09.2021 17:30 5. Tom & Jerry (T. Maršon, M. Preibischová) Beachklub Ládví 0:3
15.09.2021 17:30 5. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Beachklub Ládví 2:3
13.09.2021 18:00 5. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
09.09.2021 17:00 5. Peeva (E. Kordíková, P. Kordík) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
30.08.2021 17:00 6. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:1
26.08.2021 17:30 6. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) Areál volného času Gutova 2:3
18.08.2021 17:00 6. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Záběhlice 3:2 Komentáře
11.08.2021 17:00 6. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Beachklub Ládví 0:3
02.08.2021 00:10 4. Bacáni (E. Dvorská, P. Bidelnica) S:3
30.07.2021 16:58 4. Zalivaci (M. Botur, ?. Návratová) S:3 Komentáře
28.07.2021 16:20 4. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) S:3 Komentáře
26.07.2021 23:43 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) S:3 Komentáře
01.07.2021 00:10 5. My2 (K. Polame, L. Polame) 3:S
01.07.2021 00:10 5. Gumkáči (O. Kotek, D. Rybová) 3:S
10.06.2021 17:30 5. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) Beachklub Ládví 3:2 Komentáře
08.06.2021 17:00 5. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) Areál volného času Gutova 3:1
01.10.2020 14:33 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) 3:S Komentáře
24.09.2020 19:30 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Záběhlice 0:3
21.09.2020 20:00 5. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) Areál volného času Gutova 3:0
5. Jelínci (R. Jelínek, S. Jelínková) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím